Defro

Informacija

Gamintojai

Specialūs pasiūlymai

Defro

Defto granuliniai katilai  padės sušildyti namus moderniai ir už prieinamą kainą 

Defro katilai yra mūsų kaimynų iš Lenkijos vienas iš moderniausių įrenginių. Daugelis vartotojų juos renkasi ne šiaip sau. Katilai Defro sukurti kompanijos, kuri pradėjo savo veiklą net 1973 metais. Jie ilgai specializavosi būtent šioje srityje ir užsitarnavo klientų palankumą, bei įgijo gerą vardą. Įmonei labai svarbi produkto kokybė, jo funkcionalumas, o ką jau kalbėti apie estetiką bei maloniai nustebinančia kaina. Produktai yra projektuojami naudojant CAD/CAM technologiją, o tai reiškia, jog kompanija siekia dar geresnės kokybės savo įrenginiuose. 

Visa tai gražiai skamba, bet prieš apsisprendžiant reikia apgalvoti savo namų šilumos sprendimą. Todėl aptarkime kodėl taip vertinami granuliniai katilai.

Granuliniai katilai Defro verti apdovanojimų namų šildymo aplinkoje

Pirma, manau reikėtų Jums priminti, kas yra granulės. Kuro granulės gaminamos iš biomasės, kuri presuojama aukšto slėgio presu. Jos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip durpės, šiaudai, medis ir t.t. Dažniausiai naudojamos pagamintos iš medienos atliekų, pjuvenų.

Defro granuliniai katilai padeda apšildyti Jūsų namus ekologiškomis medžiagomis. O štai Defro katilai kaina gali Jus tikrai maloniai nustebinti. Pažiūrėkite ką siūlo patikimi tiekėjai.

Šildymo granulių privalumai:

 • Jos yra labai sausos - drėgmė sudaro tik apie 10%;

 • Šios granulės yra ekologiškos, nes gamyboje naudojamas aukštas slėgis, tačiau nenaudojami klijai ar kitos kenksmingos medžiagos;

 • Šis kuras užima mažai vietos Jūsų būste;

 • Granulių yra ilgas degimo laikas;

 • Lieka mažai pelenų;

 • Katilų nereikia kasdien kurti, yra galimybė palikti namus be priežiūros ilgesniam laikui;

 • Neturi nemalonaus kvapo;

 • Tai yra vienas iš pigesnių kuro rūšių. 

Ten, kur yra privalumų, visada reikia paminėti ir trūkumus:

 • Tenka rūpintis katilu - jį valyti;

 • Kurą teks sandėliuoti - skirti specialią patalpą, kai tuo tarpu šildant dujomis arba elektra to nereikėtų;

 • Granulės yra brangesnės už malkas ir jas būtinai teks pirkti. O štai malkas dar galima pasiruošti ir patiems;

 • Teks saugoti granules nuo drėgmės.

Defro katilai veikimo principas

Granuliniai katilai dažniausiai pritaikyti vienos kuro rūšies kūrenimui. Tam, kad aptarnavimas ir priežiūra būtų kuo paprasteni ir neužimtų daug laiko, gamintojai įdiegė eilę papildomų ekonomiškų ir praktiškų funkcijų, tokių kaip galimybė pačiam išvalyti šilumokaitį, automatiškai išsivalantis degiklis, katilo valdymas nuotoliniu būdu.

Prijungus katilą, belieka įdėti kuro ir įjungti įrenginį ir Jūs greitai pajusite šilumą savo namuose.

Patys katilai yra komplektuojami su automatika, o tai labai svarbu, norint kontroliuoti kuro padavimą, patį degimo procesą, temperatūrą viduje. 

Turėkite omenyje, jog būtina atsižvelgti į katilo naudingumo koeficientą. Kodėl tai labai svarbu?  Nes kuo jis didesnis, tuo mažesnės kuro sąnaudos, o tai savaime aišku - reiškia mažesnes išlaidas ir daugiau pinigų liks Jūsų kišenėje.

Turėkite omenyje, jog net katilai, turintys savaiminio valymo funkcijas turi būti valomi. Turite išvalyti nors kartą per mėnesį šilumokaitį esantį katilo viduje.

Kreipkitės į profesionalus ieškodami granulinių katilų

Jei jau vis dėlto nusprendėte, jog granuliniai katilai Defro labiausiai tinka Jūsų namams, belieka pasirinkti tinkamą įrenginį ir užsisakyti montavimo darbus, nes tam būtinos specialios žinios ir praktika. Šiuos darbus geriau atliks specialistai, praėję mokymo kursus ir turintys galiojančius sertifikatus. Pripažinkime, profesionalas atliks viską daug greičiau ir kruopščiau nei mėgėjas.

Lietuvoje ilgametę darbo patirtį turinti parduotuvė geraskatilas visada pasiruošusi Jums padėti kai susisieksite. Įmonė turi nemažai konkurentų, bet profesionalumas, ilgametė patirtis ir ilgalaikė pagalba klientams padės išspręsti visas Jūsų bėdas.

Defro Yra 23 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Defro Smart Ekopell

  Granuliniai katilai Defro Smart EkoPell - tai universalūs, modernūs ir ilgaamžiai granuliniai katilai!


  Defro Smart EkoPell granuliniai katilai naudojami šildant įvairių plotų ir paskirties patalpas. Tai individualūs namai, kotedžai, komerciniai bei gamybiniai pastatai. Granuliniai katilai Defro iš kitų gamintojų parduodamų katilų išsiskiria aukštu naudingumo koeficientu, ilgaamžiškumu. Toks katilo našumas pasiekiamas įdiegus naujausius technologinius sprendimus projektuojant ir gaminant Defro katilus. Katiluose Smart EkoPell sukonstruota keraminė degimo kamera, užtikrinanti pilną granulių sudegimą, taip pat prailgintas dūmų kelias prieš pasiekiant dūmtraukį, tas sąlygoja pilnesnį šilumos atidavimą šildymo sistemai ir mažesnius šilumos nuostolius. Šie Defro katilai turi papildomą degimo kamerą pagamintą iš ketaus, kurioje gali būti kūrenamas kietas kuras - akmens anglis, malkos, briketai. Šio medelio katiluose įmontuotas ištraukiamasis dūmų ventiliatorius, pasižymintis labai tyliu veikimu. Gaminant šiuos katilus naudojamos tik kokybiškos medžiagos, atsparios aukštoms temperatūroms ir turinčios atitinkamus sertifikatus. Granulinių katilų Defro Smart EkoPell šilumokaičiai pagaminti iš 6 mm katilinio plieno, kuriam suteikima 5 metų garantija. Defro katilai komplektuojami su unikaliu degikliu, turinčiu automatinę pelenų išpūtimo funkciją. Tai supaprastina katilų aptarnavimą ir priežiūrą. Degiklis skirtas kūrenti medzio granules. Šie granuliniai katilai darbo metu gali valdyti net 5 cirkuliacinius siurblius.

   Granulinių katilų Defro Smart EkoPell išskirtinumai:

          Aukštas naudingumas koeficientas.
          Pilnai automatizuotas katilo darbo procesas.
          Kokybiškas ir patikimas katilas.
          Katilas komplektuojamas su naujos kartos degikliu.
          Nėra reiklus kuro kokybei.
          Universalus, pagrindinis kuras medzio granules, taip pat naudojamas kietas kuras - akmens anglis, malkos, briketai.  
          Defro katilas paprastai valdomas ir aptarnaujamas.
          Duo EkoPell tai kompaktiški katilai.
          Pakankamai didelė kuro talpa.
          Kuro talpą galima statyti tiek dešinėje tiek kairėje katilo pusėse.  
          Turi apsaugą nuo perkaitimo.
          Katilas turi integruotą interneto modulį.
          Tylus dūmų ištraukimo ventiliatoriaus darbas.
 • Defro Sigma EkoPell

  Granuliniai katilai Defro Sigma Ekopell  - 5 klasės kompaktiški ir patikimi granuliniai katilai!


  Defro Sigma EkoPell granuliniai katilai naudojami apšildant įvairios paskirties patalpas. Jie jungiami į individualių namų, kotedžų, komercinių bei visuomeninių pastatų šildymo sistemas. Šių katilų išskirtinumas - tai ekonomiškumas bei aukštas naudingumo koeficientas. Defro Sigma EkoPell atitinka Europos Sąjungos EN303 - 5 standartus, todėl priskiriami 5 efektyvumo klasei. Projektuojant ir gaminant Defro Sigma EkoPell katilus buvo įdiegti naujausi technologiniai sprendimai, o gaminant naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, atsparios aukštoms temperatūroms ir turinčios gamintojų sertifikatus. Šie granuliniai katilai pasižymi nedideliais gabaritais, aukštu naudingumo koeficientu, paprastu ir patogiu valdymu. Defro Sigma EkoPell katilai komplektuojami su naujos kartos degikliais. Dar vienas naujas inžinerinis sprendimas - tai sumontuoti vertikalūs vamzdiniai šilumokaičiai, efektyviau perduodantys degimo proceso metu išskirtą šilumą pastatų šildymo sistemai. Šilumokaičiai pagaminti iš 5 mm katilinio plieno, jiems suteikiama 5 metų garantija. Granulinis katilas Defro pritaikytas kūrenti medzio granules. Darbo proceso metu katilas valdo 4 cirkuliacinius siurblius ir 2 pavaras.

   Granulinių katilų Defro Sigma EkoPell išskirtinumai:


  •  Labai aukštas katilo naudingumas koeficientas.
  •  Katilo darbo procesas pilnai automatizuotas.      
  •  Katilas Defro Sigma kompletuojamas su naujos kartos degikliu.
  •  Katilas patikimas, ilgaamžis ir saugus.
  •  Katilas turi apsaugą nuo perkaitimo.      
  •  Katilo naudojamas kuras - medzio granules.      
  •  Defro katilas valdymas ir aptarnavimas paprasti ir patogūs.        
  •  Pakankamai didelė kuro talpa. 
  •  Katile integruotas interneto modulis.
  •  Ištraukimo ventiliatoriaus darbas.
 • Defro Delta EkoPell

  Defro Delta EkoPell - tai labai efektyvūs ir modernūs granuliniai katilai


  Granuliniai katilai Defro Delta EkoPell skirti šildyti šildyti įvairias patalpas - individualius namus, kotedžus, visuomenines bei gamybines patalpas. Šių Defro katilų pagrindinis išskirtinumas - tai labai aukštas naudingumo koeficientas, siekiantis net 94%. Toks efektyvumas pasiekiamas projektavimo ir gamybos metu įdiegiant naujausius inžinerinius sprendimus, taip pat naudojant naujausias, atsparias aukštoms temperatūroms medžiagas. Visos gamyboje naudojamos medžiagos turi atitikties sertifikatus. Dėka modernaus valdiklio ir naujos kartos degiklio, šių katilų darbo procesas, taip pat granulių degimo procesas pilnai automatizuoti. Granuliu degiklis turi savaiminio išsivalymo funkciją, todėl katilo aptarnavimas ir priežiūra yra labai paprasti ir patogūs, neužima daug laiko. Šie katilai pasižymi mažu elektros energijos suvartojimu. Granuliniai katilai Defro turi automatinę apsaugą nuo perkaitimo. Katilo valdiklis - mikroprocesorinis, liečiamu ekranu. Šio modelio Defro katilai nėra reiklūs kuro kokybei, galima kūrenti drėgnesnes ir prastesnės kokybės medzio granules. Rekomenduojamos medžio granulės 6-8 mm. Šie granuliniai katilai turi galimybę - integravus interneto modulį - būti valdomi nuotoliniu būdu. Defro Delta EkoPell - nėra pigus granuliniai katilai, tačiau jie patikimi, ilgaamžiai ir svarbiausia - ekonomiški katilai.
   

  Granuliniai katilai Defro Delta EkoPell gaminami šių galingumų:

  •   10 kW
  •   15 kW
  •   20 kW
  •   25 kW
 • Defro Kompakt EkoPell

  Granuliniai katilai Defro Kompakt EkoPell - tai 5 klasės, pilnai automatizuoti granuliniai katilai!


  Defro Kompakt EkoPell granuliniai katilai - tai šiuolaikiško dizaino, efektyvus granulinis katilas 2016 metais Lenkijoje apdovanotas aukso medaliu kaip geriausias metų gaminys. Šie Defro katilai kūrenami medzio granulemis 6-8mm. Defro Kompakt EkoPell katilai skirti apšildyti individualius namus, visuomenines, ūkines bei gamybines patalpas. Šie modernus katilai išsiskiria efektyvumu, jų naudingumo koeficientas siekia net 91%, ekologiškumu, atitinka visus Europos Sąjungos nustatytus EN303-5 standarto reikalavimus, paprastu ir patogiu valdymu. Valdiklyje įdiegtos naujausios technologijos, kurių dėka valdomas ne tik katilo degimo procesas, bet ir visos šildymo sistemos darbas. Katilo valdiklis valdo 4 cirkuliacinių siurblų darbo režimą ir dviejų pamaišymo vožtuvų pavaras. Šio tipo valdiklis, prijungus prie interneto ar GSM, turi galimybę būti valdomas nuotoliniu būdu. Gaudamas duomenis iš lauko ir vidaus daviklių, valdiklis duoda komandą degikliui pradėti degimo procesą, aktyvinti degimą, slopinti ar visai gęsinti medzio granules. Taip išlaikydamas užduotus patalpų temperatūros parametrus. Defro Kompakt EkoPell šilumokaitis pagamintas iš 6mm specialaus P265GH katilinio plieno, kuriame sumontuota pusiau automatinė išsivalymo sistema. Šio modelio granuliniai katilai turi sumontuotą šilumokaičio aušintuvą, degimo proceso metu saugantį katilą nuo perkaitimo. Defro Kompakt EkoPell degimo kamera turi keraminius katalizatorius, stabilizuojančius granulių degimą ir didindamos katilo efektyvumą ir ekologiškumą.

    Defro Kompakt EkoPell granuliniai katilai turi šiuos privalumus:


  •    Aukštas katilo naudingumo koeficientas.
  •    Katilo valdiklis mikroprocesorinis, liečiamu ekranu.
  •    Katilo ventiliatorius pasižymi tyliu veikimu.
  •    Kuro padavimo mechanizmas - sraigtinis, pagamintas iš vientiso elemento.
  •    Kuro padavimo sraigto variklis turi elektroninę apsaugą nuo perkaitimo su garsine signalizacija.
  •    Kompakt EkoPell katilų šilumokaitis pagamintas iš atestuoto 6 mm katilinio plieno.
  •    Pusiau automatinis katilo išsivalymas.
  •    Didelė kuro talpa - 180 L.

    Granuliniai katilai Defro Kompakt EkoPell gaminami šių galingumų:


  •     16 kW
  •     22 kW
  •     30 kW
  •     40 kW 

   Jei vertinsime kaina, tai granuliniai katilai Defro Kompakt nėra pigus katilai, bet jų techninės charaktaristikos ir aptarnavimo patogumas yra pranašesni už daugelio kitų gamintojų katilų. Rinkdamiesi granulinį katilą pasitarkite su parduotuvės Geras katilas specialistais, jie visada padės išsirinkti optimalų variantą iš gausios katilų pasiūlos.
 • Defro Slim

  Granuliniai katilai Defro Slim - 5 klasės kompaktiški, modernūs ir patikimi granuliniai katilai!


  Defro Slim granuliniai katilai naudojami apšildant įvairios paskirties patalpas. Jie jungiami į įvairių plotų ir paskirties patalpų šildymo sistemas. Tai gali būti individualūs namai, kotedžai, visuomeninės bei gamybinės pastalpos. Šių katilų privalumai - tai ekonomiškumas bei aukštas naudingumo koeficientas. Granuliniai katilai Defro Slim atitinka Europos Sąjungos EN303-5 standartus, todėl priskiriami 5 efektyvumo klasei. Projektuojant ir gaminant Defro katilus buvo įdiegti naujausi technologiniai sprendimai, o gaminant naudojamos  medžiagos, atsparios aukštoms temperatūroms ir turinčios gamintojų sertifikatus. Todėl visi katilai Defro Slim atitinka laikmečio reikalavimus ekologiškumui, efektyvumui. Šie granuliniai katilai išsiskiria kompaktiškumu, aukštu naudingumo koeficientu, paprastu valdymu ir patogiu aptarnavimu. Defro Slim katilai komplektuojami su unikaliais naujos kartos degikliais. Dar vienas iš naujausių sprendimų -  tai horizontalūs vamzdiniai šilumokaičiai, efektyviau perduodantys degimo metu išskirtą šilumą šildymo sistemai. Šilumokaičiai pagaminti iš P265GH markės 5 mm katilinio plieno. Katilo šilumokaičiams suteikiama 5 metų garantija. Granulinis katilas Defro pritaikytas kūrenti 6-8 mm medzio granules. Darbo proceso metu katilas valdo net 5 cirkuliacinius siurblius ir 2 pavaras.

  Granulinių katilų Defro Slim privalumai:


          Labai aukštas katilų naudingumas koeficientas.
          Automatizuotas katilų darbo procesas.
          Mikroprocesinis katilo valdiklis.
          Integruotas interneto modulis.
          Katilai kompletuojami su naujos kartos degikliu.
          Tylus ištraukimo ventiliatoriaus darbas.
          katilai patikimi, ilgaamžiai ir saugus.
          Yra katilo apsauga nuo perkaitimo.
          Katilai turi elektroninę kuro sraigto apsaugą nuo perkaitimo su garsiniu signalu.      
          Katilo naudojamas kuras - medzio granules.
          Didelės katilo durelės, palengvina katilo šilumokaičio valymą.      
          Katilų Defro Slim valdymas ir aptarnavimas paprasti ir patogūs.    

   Granulinia katilai Defro Slim gaminami dviejų tipų ir keletos galingumų:

    
          Defro Eko Slim 10kW
                                   15kW 
                                   20kW           
         Defro Bio Slim  10kW
                                   15kW 
                                   20kW    
   
    Jei nuspręsite pirkti granulinį katilą rekomenduojame pasitarti su parduotuvės Geras Katilas specialistais. Mes, atsižvelgdami į Jūsų poreikius padėsime išrinkti labiausiai tinkantį katilą, iš gausios šildymo katilų pasiūlos.
Rodoma 1 - 23 iš 23 dalykų