Katalogas

Įjungti filtrai

  Siurbliai šuliniams

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Specialūs pasiūlymai

  Siurbliai šuliniams

  Kuo ypatingi vandens siurbliai šuliniams?

  Geriamas vanduo yra labai svarbus kasdieniniame žmonių gyvenime. Rekomenduojama kiekvienam žmogui vandens išgerti bent 2 litrus per dieną. Vandenį pirkti parduotuvėse ne kiekvienam priimtina, o dėl prastos vandens kokybės miesto vandentiekyje, iš čiaupo tekančio vandens nesinori gerti. Dėl šių priežasčių nemaža dalis žmonių vandens išgeria ženkliai mažiau, nei rekomenduoja specialistai.

   

  Vandens siurblys šuliniui yra tai, kas leis namuose turėti kokybišką vandenį, kurį galėsite naudoti tiek maisto gaminimui, tiek kitiems buitiniams poreikiams. Mūsų internetinėje parduotuvėje Geras Katilas, yra itin platus pasirinkimas siurblių, kurie leis mėgautis švariu, šaltu vandeniu namuose. 

   

  Siurbliai suteikia galimybę džiaugtis vandeniu sodybose ar namuose, nes jie skirti tiekti vartotojams vandenį ne tik iš šulinių, bet ir iš kitų vandenviečių, kurios nėra labai nutolusios nuo jūsų gyvenamosios vietos. 

  Kaip išsirinkti tinkamą šulinio siurblį?

  Rinkdamiesi siurblį būtinai pasitarkite su specialistais, nes jie pilnai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir padės išsklaidyti visas abejones. Jūs bet kada galite pasiskambinti arba užduoti klausimą elektroniniu paštu mūsų internetinės parduotuvės specialistams ir mes padėsime jums apsispręsti bei išsirinkti tinkamiausią siurblio modelį, įvertinę Jūsų poreikius ir vandenvietės parametrus.  

   

  Geras Katilas internetinėje parduotuvėje išsirinkti šulinių siurblius galėsite iš keturių gamintojų: 

   

  • IBO - įmonė, kuri savo veiklą pradėjo 1999 metais. Jos gaminami siurbliai paklausūs tiek Europos Sąjungos šalyse, tiek už jos ribų. Įmonė didelį dėmesį skiria geriamo vandens siurblių tobulinimui ir efektyvumo didinimui.  
  • Omnigena - įsikūrė 1974 metais ir nuo pat pradžios gamino įvairios konstrukcijos šulinių vandens siurblius. Produktai pagaminami iš nerūdijančio plieno, komplektuojami su plūdiniu įjungimo/išjungimo mechanizmu ir pultu. Siurbliai pritaikyti siurbti šaltą, geriamąjį vandenį. 
  • Pedrollo - italų įmonė, įkurta 1974 metais, o šiuo metu gerai žinoma visame pasaulyje. Savo produkciją parduoda 160 pasaulio šalių. Produktai pritaikyti vandens siurbimui iš įvairių vandens rezervuarų, šulinių ir atvirų vandenviečių.

  Šio gamintojo šulinių siurbliai pilnai aprūpina vandeniu buitinius vartotojus. 

  • Grundfos – įmonė įkurta Danijoje 1945 metais. Gaminiai yra itin aukštos kokybės, įvertinti daugelio pasaulio šalių vartotojų. Šios įmonės siurbliai pilnai aprūpins Jūsų namus ar sodybą geriamu vandeniu. 

  Kaip teisingai prižiūrėti siurblius iš šulinio?

  Renkantis ar pradedant eksploatuoti siurblius, rekomenduojame atkreipti dėmesį į įrenginio plūdę, kurioje yra siurblio įjungimo-išjungimo mechanizmas, apsaugantis siurblį nuo darbo “sausa eiga”, perkaitimo ir sugedimo. Šio tipo siurbliai yra aušinami siurbiamu vandeniu, todėl jeigu vandens lygis nukrenta žemiau leistino, siurblio variklis blogiau aušinamas ir atsiranda tikimybė, kad jis perkais ir sudegs. Tokiu atveju teks pasirinkti, taisyti seną – pakankamai brangu, ar pirkti naują siurblį.

   

  Gamintojai rekomenduoja šulinių siurblius pakabinti ne mažesniu nei 1 m atstumu nuo šulinio ar kitos vandenvietės dugno tam, kad apsaugotume įrenginį nuo smėlio, žvirgždo ar dumblo patekimo į siurblį. Užsikimšus siurblio filtrams sumažės siurblio našumas, vanduo bus užterštas smėliu, dumblu ar kitomis priemaišomis. Patekus didesniam kiekiui smėlio, siurblys ims kaisti, didėja gedimų tikimybė. 

  Kur įsigyti vandens siurblius šuliniams?

  Geras Katilas internetinėje parduotuvėje galite įsigyti kelių skirtingų gamintojų šulinių siurblius. Visą siurblių asortimentą galite apžiūrėti savo telefone ar kompiuteryje, o susisiekus su mumis, į aktualius klausimus atsakys klientų aptarnavimo specialistai. Mūsų fizinėse parduotuvėse rasite tuos pačius produktus, kuriuos matote elektroninėje parduotuvėje, todėl naršydami internete galite susipažinti su prekėmis bet kuriuo Jums patogiu metu. Taip rinkdamiesi įrangą taupysite laiką ir turėsite galimybę palyginti įvairių gamintojų bei skirtingų modelių siurblių charakteristikas ir kainas.

   

  Šulinio siurblys gali pasiekti Jūsų namus, sodybą ar sodą net neiškėlus Jums kojos iš namų ar biuro. Išsirinkę prekę internetinėje parduotuvėje, galite atlikti tiesioginį pavedimą į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą arba pasinaudoti lizingo bendrovės teikiamomis paslaugomis. Išsirinktus gaminius, mūsų kurjeris pristatys į bet kurią Lietuvos vietą. Jeigu norėsite gyvai pabendrauti su konsultantais ir apžiūrėti asortimentą, kviečiame atvykti į Vilniuje esančias dvi parduotuves, kurias rasite Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176.

  Siurbliai šuliniams Yra 20 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Omnigena

   Omnigena šulinių siurbliai - tai kokybiški ir nebrangūs, aukštų techninių charakteristikų siurbliai!  

   Omnigena įmonė įkurta 1974 metais ir nuo pat veiklos pradžios gamino ir tobulino įvairios paskirties vandens siurblius. Šios įmonės gaminami produktai plačiai naudojami tiek individualių namų ūkyje, tiek gamybos įmonėse, tiek žemės ūkyje. Omnigena siurbliai šuliniams išsiskiria iš kitų gamintojų tiekiamų siurblių savo techniniais parametrais, neaukšta kaina ir ilgu eksploatacijos periodu. Šie siurbliai pagaminti iš aukštos klasės nerūdijančio plieno ir komplektuojami su kabeliu, valdymo pultu bei plūde, apsaugančia siurblį nuo "sausos eigos" darbo režimo. Omnitech siurblių varikliai aušinami siurbiamu vandeniu, todėl negaudami vandens ("sausos eigos" režimas) perkaista ir siurblys sugenda. Mažėjant šulinyje vandens lygiui, plūdė, esanti vandens paviršiuje, leidžiasi ir pasiekusi kritinę ribą, išjungia siurblį. Šulinių siurbliai Omnigena pritaikyti siurbti šaltą, geriamą vandenį, kurio temperatūra neviršija +35°C.    

  • Pedrollo

   Šulinių siurbliai Pedrollo - patikimos konstrukcijos siurbliai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų!

   Pedrollo - tai italų kompanija, gaminanti įvairių tipų ir paskirties vandens siurblius nuo 1974 m. Šiuo metu tai pasaulyje pripažinta kompanija savo produkciją tiekianti daugiau nei į 160 pasaulio šalių. Šios įmonės gaminami siurbliai šuliniams išsiskiria savo efektyvumu, patikimumu ir ilgu tarnavimo laiku. Šulinių siurbliai Pedrollo - tai laiko patikrinta kokybė. Jie gaminami iš specialaus nerūdijančio plieno įtakojančio ilgą eksploatacijos laiką ir turi apsaugą nuo "sausos eigos" - plūdinį mechanizmą, išjungiantį siurblį sumažėjus vandens lygiui vandenvietėje. Šulinių siurbliai Pedrollo skirti siurbti vandenį iš šulinių, įvairių vandens rezervuarų, bei atvirų vandenviečių. Siurbliai pritaikyti siurbti švarų, geriamą  vandenį, kuriame nėra pluoštinių teršalų ir kietųjų abrazyvinių dalelių. Siurbiamo vandens temperatūra neturi viršyti +35°C. Siurbiant vandenį su mechaninėmis priemaišomis didėja gedimų tikimybė ir trumpėja tarnavimo laikas. Šio gamintojo šulinių siurbliai pilnai aprūpina vandeniu buitinius vartotojus - individualius namus ir namų ūkius, nedideles gamybines įmones, taip pat plačiai naudojami žėmės ūkyje - sodų ir daržų laistymui, bei gyvulininkystės ūkiuose.        

  • Leo pumps
  • Grundfos
  • IBO

   IBO šulinių siurbliai - tai nebrangūs, aukštos klasės siurbliai, pripažinti Europoje!

   PHU Dambat - tai įmonė gaminanti ir parduodanti aukštos klasės IBO giluminius gręžinių, šulinių bei kitų tipų vandens siurblius. Įmonė savo veiklą pradėjo 1999 metais ir dėka savo kokybiškos, bet nebrangios produkcijos pelnė pripažinimą Europoje tarp vartotojų bei kitų šios srities gamintojų. Pastoviai tobulindama vandens siurblius, diegdama į gaminamus produktus naujausius technologinius sprendimus, pasiekė, kad jos pagaminta įranga vertinama pirkėjų tiek Europos Sajungos šalyse tiek už jos ribų. Dambat pagaminti modernūs šulinių siurbliai IBO naudojami tiek buitinių vartotojų, tiek gamybos bei statybos įmonių. Šie panardinami šulinių siurbliai skirti siurbti švarų geriamą vandenį, kurio temperatūra neviršija +35°C. Jie naudojami siurbti vandenį iš šulinių, įvairių vandens talpų, bei atvirų vandenviečių ir tiekti vartotojams. IBO šulinių siurbliai kompletuojami su plūde, kuri apsaugo siurblį nuo "sausos eigos". Mažėjant vandens lygiui vandenvietėje, plūdė leidžiasi žemyn ir prie tam tikro lygio, jungiklis esantis plūdėje išjungia siurblį, taip apsaugodamas jį nuo "sausos eigos" bei sugadinimo.

  Rodoma 1 - 20 iš 20 dalykų