Katalogas

Įjungti filtrai

  Nenardinami siurbliai

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Nenardinami siurbliai  Yra 35 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Omnigena

   Nenardinami siurbliai Omnigena - siurbliai vertinami dėl techninių parametrų ir efektyvaus darbo!


   Lenkų įmonė Omnigena savo veiklą pradėjo beveik prieš 50 metų, siekiant pateikti vartotojams vietinės gamybos atitinkančius laikmečio reikalavimus ir tuo pačiu nebrangius vandens siurblius. Bėgant metams įmonės gaminamų siurblių paklausa didėjo, taip pat plėtėsi ir produkcijos asortimentas. Įmonė pastoviai įvertindama besikeičiančius vartotojų poreikius bei atnaujindama produkcijos asortimentą, pasiekė, kad jos gaminami siurbliai tapo populiarūs ne vien tik Lenkijoje, bet ir visoje Europoje. Kompaniją šiuo metu gamina įvairios paskirties, įvairios konstrukcijos bei skirtingų galingumų siurblius, naudojamus tiek individualiuose namuose, tiek gamybos įmonėse, tiek komerciniuose objektuose.
   Omnigena prekės ženklo nenardinami siurbliai iš kitų gamintojų išsiskiria geromis techninėmis charakteristikomis ir, svarbiausia, neaukšta kaina. Vertinant įmonės gaminamus nenardinamus išcentrinius vandens siurblius reikia paminėti, kad jie skiriasi savo konstrukcija, paskirtimi ir techniniais parametrais. Tačiau visi jie pritaikyti siurbti švarų vandenį, kuriame nėra kietų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių) taip pat gruntinių ar pluoštinių teršalų. Siurbiamo vandens temperatūra neturi viršyti +35 °C. Įvertinant konstrukciją, nenardinamus siurblius galima skyrstyti į keletą grupių - WZ, Jet, JY, DP bei MH siurbliai. Trumpai apžvelgsim siurblių paskirtis bei ypatybes.

   WZ konstrukcijos nenardinami siurbliai dažniausiai naudojami sodų bei daržų laistymui, taip pat aprūpinant vandeniu nedidelius individualius namus ar sodybas. Šio tipo siurblius galima naudoti ir be išsiplėtimo indo (hidroforo). Be indo eksploatuojami siurbliai tuomet, kai naudojami sodų, daržų ar vejos laistymui. WZ 750 modelio siurblys sukelia net 7,8 bar slėgį, turi apsaugą nuo perkaitimo ir išsiskiria savo neaukšta kaina.

   Jet-100A(a) ir Jet-100A siurbliai didesnio galingumo nei WZ tipo siurbliai. Jie skirti vandens tiekimui individualiems namams, nedidelėms gamybinėms įmonėms, taip pat įvairioms laistymo sistemoms. Šios konstrukcijos siurbliai naudojami vandens slėgio pakėlimui vandentiekyje.

   JY 1000 nenardinami vandens siurbliai, naudojami geriamo vandens tiekimui individualiems namams, kotedžams, nedidelėms įmonėms bei sodų, daržų ir gėlynų laistymo sistemoms. Šio modelio siurbliai taip pat naudojami vandens slėgio pakėlimui magistraliniuose vandentekiuose. JY siurblių korpusai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir yra atsparūs korozijai. Net ir nenaudojant ilgesnį laiką siurblio, jame esantis vanduo išliks švarus, jame neatsiras rūdžių.

   DP-355Y siurbliai išsiskiria iš kitų Omnigena nenardinamų siurblių tuo, kad jie vieninteliai gali siurbti vandenį net iš 23 metrų gylio. Tai inžektoriniai siurbliai, dirbantys su dviem  vamzdžiais - vienu vanduo siurbiamas, kitu stumiamas. Taip padidinamas slėgis siurbimo vamzdyje ir sudaroma galimybė siurbti vandenį iš didesnio gylio.

   MH tipo siurbliai - tai daugiapakopiai nenardinami siurbliai. Jie skiriasi nuo aukščiau paminėtų siurblių savo efektyvumu bei tyliu darbo režimu. Šios konstrukcijos siurbliai gaminami įvairių galingumų ir skirti tiek buitiniam vartotojui, tiek gamybinėms įmonėms. 

   Jei sunku išsirinkti ir abejojate koks siurblys labiausiai tiks, kreipkitės į el. parduotuvės Geras katilas specialistus ir mes visada Jums padėsime. Įvertinsime Jūsų poreikius ir parinksime efektyviausią ir labiausiai tinkantį nenardinamą siurblį už prieinamą kainą. Taip pat greitai pasirinktą gaminį pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą, gyvenvietę ar kaimą.
  • Pedrollo

   Nenardinami vandens siurbliai Pedrollo - tai patikimi siurbliai, įvertinti daugelyje pasaulio šalių!


   Italų Pedrollo įmonė įkurta 1974 m., siekiant padėti apsirūpinti vandeniu Artimųjų Rytų šalims. Įmonė konstravo ir gamino vandens siurblius įvairių tipų bei galingumų, kurie tiekė vandenį gyventojams, gamybinėms ir statybinėms įmonėms, ten kur jo labiausiai reikėjo. Šiuo metu tai įmonė žinoma ir vertinama visama pasaulyje, jos gaminami elektriniai siurbliai eksportuojami į daugiau nei 160 šalių.
   Pedrollo nenardinami vandens siurbliai pasižymi kokybe, efektyvumu ir ilgaamžiškumu. Kalbant apie šio tipo siurblius, reikia atkreipti dėmesį, kad jie skiriasi savo gabaritais, techniniais parametrais, konstrukcija, bet visi jie skirti siurbti šaltą, švarų vandenį. Vandenyje neturi būti kietųjų abrazyvinių dalelių taip pat pluoštinių teršalų. Priemaišų ir teršalų patekimas į siurblį mažina įrangos eksploatacijos laiką, didėja siurblio sugedimo tikimybė. Šie vandens siurbliai naudojami slėgio pakėlimui vandentiekyje, taip pat tiekiant vandenį individualiems namams, sodyboms, nedidelėms gamybinėms ar statybinėms įmonėms. Nenardinami išcentriniai siurbliai plačiai naudojami žemės ūkyje, tiekiant vandenį sodų ir daržų laistymo sistemoms, taip pat gėlynų ir vejų laistymui. Pedrollo išcentriniai siurbliai nepritaikyti siurbti jūros vandenį, chemiškai agresyvius skysčius, taip pat greit užsidegančius ar galinčius sprogti skysčius. Montuojant šio tipo išcentrinius vandens siurblius į sistemas ir juos eksploatuojant, reikia įvertinti, kad siurbliai turi dirbti uždarose, gerai vėdinamose patalpose ir, svarbiausia, apsaugoti nuo
   atmosferinio poveikio.
   Jei renkantis nenardinamą siurblį, Jums iškils klausimų ar sunku bus nuspręsti, kuris modelis geriausiai atitiks jūsų poreikius El. parduotuvės Geras katilas specialistai visada pasiruošę padėti. Mes, įvertinę Jūsų poreikius bei vandentiekio sistemą, pasiūlysime optimaliausią variantą, padėsiantį išspręsti visus su vandens tiekimu susijusius klausimus.
  • IBO

   Nenardinami siurbliai IBO - tai lenkų gamybos labai efektyvūs ir nebrangūs siurbliai!


   Lenkų įmonė PHU Dambat - nuo 1999 metų gamina įvairios konstrukcijos ir paskirties vandens siurblius. Šiai įmonei priklauso IBO prekės ženklas, gerai žinomas Europos vartotojams. Įmonės produktai gerai vertinami dėl savo techninių parametrų, efektyvumo, bei ilgo tarnavimo laiko. Aukštą produktų lygį ir efektyvumą kompanija pasiekė dėka techninių naujovių diegimo į gaminamus produktus, pastovaus gamybos įrengimų atnaujinimo, bei vartotojų poreikių vertinimo ir analizavimo. Žengdama koja kojon su laikmečiu, įmonė pasiekė įspūdingų rezultatų - jos gaminami siurbliai ne tik labai kokybiški, bet ir nebrangūs, lyginant su kitų gamintojų tiekiamais produktais. IBO nenardinamų siurblių asortimentas pakankamai platus, pritaikytas įvairiems poreikiams tiek buitinių vartotojų, tiek gamybos ir statybos įmonių, tiek žemės ūkio bendrovių. Šios kompanijos išcentriniai siurbliai skiriasi konstrukcija, galingumu bei savo gabaritais. Tačiau jie visi pritaikyti siurbti šaltą, švarų vandenį, kurio temperatūra neviršija +35 °C. Vandenyje neturi būti priemaišų ir kietųjų dalelių (smėlio, žvirgždo), kurių patekimas į siurblį trumpina įrangos tarnavimo laiką, bei didina gedimų tikimybę. Gamintojas nenardinamiems siurbliams IBO suteikia 2 metų garantija, jei siurblys eksploatuojamas ir prižiūrimas laikantis gamintojo nustatytų reikalavimų ir taisyklių. Jos išdėstytos Garantiniame talone, kuris užpildomas parduodant siurblį.

   Gamintojas nesuteikia garantijos ir draudžia IBO nenardinamus siurblius naudoti siurbiant:
   •   užterštą vandenį gruntinėmis priemaišomis, pluoštiniais teršalais bei kietosiomis abrazyvinėmis dalelėmis;
   •   jūros vandenį;
   •   chemiškai agresyvius skysčius;
   •   lakius skysčius, galinčius greitai užsidegti, taip pat sprogstamus skysčius.          
  • Tallas
  • Leo pumps

    Nenardinami išcentriniai siurbliai Leo - tai praktiškas Jūsų pasirinkimas!


   Kinijos įmonė Leo pumps - tai palyginus jauna, bet stipriai besiplečianti vandens siurblių gamintoja, kurios produkcija eksportuojama daugiau nei 150 pasaulio šalių. Kompanijos pagaminti siurbliai tokio pirkėjų įvertinimo sulaukė dėka savo gerų techninių charakteristikų, kokybės, bei neaukštos kainos. Nuo pat veiklos pradžios įmonė daug investavo į naujų inžinerinių sprendimų diegimą, kuriant naujus produktus, pastovų asortimento atnaujinimą, bei besikeičiančių rinkos poreikių analizę. Tai leido kompanijai neatsilikti nuo laikmečio, gaminti ir pateikti įvairių šalių vartotojams siurblius, kurie efektyviausiai ir su mažiausiomis investicijomis išspręstų vandens tiekimo klausimus. Nenardinami siurbliai Leo, nors gaminami skirtingų konstrukcijų, įvairių galingumų bei skirtingų dydžių, visi jie pritaikyti siurbti švarų vandenį, neužterštą gruntiniais bei pluoštiniais teršalais, kuriame nėra abrazyvinių dalelių. Kietosios dalelės (smėlis, žvirgždas ar rūdys) patekę į siurblį trumpina jo eksploatacijos laiką, o didesnis teršalų kiekis gali nepataisomai sugadinti įrangą. Šie nenardinami išcentriniai siurbliai pritaikyti siurbti vandenį, kurio temperatūra neviršija +40 °C. Gamintojas draudžia siurbti chemiškai agresyvius skysčius, taip pat degius ar galinčius sprogti skysčius. Leo išcentriniai nenardinami siurbliai naudojami vandens slėgio kėlimui vandentiekyje, taip pat aprūpinant vandeniu individualius namus, sodybas, nedideles gamybines įmones. Šio tipo siurbliai plačiai naudojami vandens tiekimui laistymo sistemoms.
   Jei renkantis nenardinamus siurblius, neapsisprendžiate kuris modelis efektyviausiai išspręs Jūsų problemas, el. parduotuvės Geras katilas specialistai visada pasiruošę padėti ir išrinkti Jums tinkamiausią siurblį.
  • Grundfos
  • Gardena

   Nenardinami siurbliai Gardena - tai siurbliai skirti Jūsų sodams ir gėlynams!


   Įmonė Gardena įkurta Vokietijoje 1961 metais. Jos sėkminga veikla siejama su inovatyvių, atitinkančių laikmetį ir vartotojų poreikius produktų sukūrimu ir išplatinimu tarp įvairių šalių sodininkų. 1968 metai įmonė pristatė keičiamų elementų laistymo sistemą, kuri beveik nepakito iki šių dienų. Po dešimties metų įmonė nustebino vartotojus ir konkurentus vandens siurbliais skirtais sodų bei gėlynų laistymui ir aplinkos priežiūrai. 1985 metais įmonė pristatė vartotojams automatines sodo laistymo sistemas, per trumpą laiką tapusiomis populiariomis tarp Europos šalių sodininkų.
   Visi Gardena vandens siurbliai yra modernaus dizaino, estetiški ir ergonomiški, o spalvų gama išliko nesikeitusi nuo įmonės veiklos pradžios. Gardena nenardinami siurbliai pakankamai universalūs ir patogūs siurbliai naudojami tiek sodų, daržų ir gėlynų laistymui, tiek vandens tiekimui į individualius namus ar sodybas. Taip pat šio gamintojo siurbliai naudojami pakelti slėgį vandentiekio sistemoje. Jie nepritaikyti ir gamintojo garantija negalioja siurbiant sūrų jūros vandenį, chemiškai agresyvius skysčius, taip pat lengvai užsidegančius ar galinčius sprogti skysčius. Nenardinami siurbliai Gardena yra apsaugoti nuo perkaitimo, esant variklio perkrovoms siurblys yra automatiškai išjungiamas. Gardena siurblių išskirtinumas - tai labai patogi eksploatacija, bei tylus darbo režimas. Siurblių viršutinėje dalyje esančios angos, leidžia siurblį be piltuvėlio užpildyti ir paruošti darbui. Apatinėje dalyje esantis išleidimo varžtas, įgalina pilnai išleisti siurblyje esantį vandenį ir apsaugoti įrangą nuo galimo užšąlimo, šaltuoju metų laikotarpiu. Kalbant apie Gardena nenardinamus išcentrinius siurblius reiktų paminėti aukštą jų kokybę ir patikimumą. Tai pasiekiama dėka konstrukcinių ypatumų bei gamyboje panaudotų aukštos kokybės medžiagų. Kai kuriems siurblių modeliams gamintojas suteikia net 40 mėnesių garantiją.
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 35 dalykų