Katalogas

Įjungti filtrai

  Išsiplėtimo indai

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Išsiplėtimo indai  Yra 32 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Omnigena

   Išsiplėtimo indai (hidroforai) Omnigena – tai horizontalūs membraniniai indai skirti vandentiekio sistemoms!


   Omnigena išsiplėtimo indai (hidroforai) montuojami vandentiekio sistemose tam, kad reguliuotų visos sistemos darbą - būtų palaikomas nustatytas vandentiekio slėgis. Tai pasiekiama valdant siurblio darbo režimus. Hidroforai taip pat padeda vandentiekyje išvengti hidraulinių smūgių. Išsiplėtimo indo tūrį įtakoja siurblio našumas - kuo didesnis našumas, tuo hidroforo tūris turi būti didesnis. Tinkamai parinktas išsiplėtimo indas, apsaugo vandens tiekimo siurblį nuo per dažno įjungimo ir išjungimo, bei prailgina jo eksploatacijos laiką.
   Omnigena gamina membraninius išsiplėtimo indus, sudarytus iš metalinio korpuso ir guminės membranos, esančios viduje indo. Ši membrana skiria indo ertmę į dvi dalis - vienoje yra suspaustas oras, o į kitą patenka siurbiamas vanduo. Oro slėgis hidroforo ertmėje turi būti 0,2-0,3 bar mažesnis už siurblio įsijungimo slėgį. Indo oro slėgis matuojamas ir reguliuojamas vožtuvo pagalba, esančio galinėje bako dalyje. Ši procedūra atliekana išjungus siurblį. Oro slėgį hidrofore patariama tikrinti kas 6 mėnesius. Tai atliekama automobiliniu manometru, naudojamu automobilio padangų oro slėgiui matuoti.
   Membraninio išsiplėtimo indo darbo principas labai paprastas - pradėjus vartoti sistemos vandenį, atsukus čiaupą, suspaustas oras stumia vandenį, esantį indo membranoje, į vandentiekio sistemą. Kai slėgis inde nukrenta iki nustatytos ribos, įjungiamas vandentiekio siurblys ir sistema pildosi vandeniu. Užsukus čiaupą, vandens slėgis sistemoje kyla ir pasiekus nustatytą ribą, siurblys išjungiamas. Teisingai dirbančioje sistemoje šis skaičius neturėtų viršyti 15 per valandą, o vandens tūris hidrofore tarp įjungimo- išjungimo ciklų, turėtų sudaryti apie pusę nominalaus indo tūrio.

   Omnigena išsiplėtimo indų privalumai:
   • paprasta ir patikima konstrukcija;
   • paprasta priežiūra;
   • kompaktiški gabaritai;
   • išsiplėtimo indai gaminami 24L, 50L, 80L ir 100L talpos;
   • ilgas tarnavimo laikas.
  • Global Water Solutions

   Global Water Solution išsiplėtimo indai - tai diafragminiai, naujos kartos indai, naudojami vandentiekio, laistymo ir šildymo sistemose!   

   Kompanijos Global Water Solutions gaminami išsiplėtimo indai (hidroforai) - tai naujos kartos indai, kuriuose nėra įprastos keičiamos guminės membranos, o jos funkcijas atlieka viduje įmontuota standri butilo diafragma, atskirianti indą į dvi dalis. Į vieną patenka siurbiamas sistemos vanduo, o kitoje - suspaustas oras. Vanduo į hidroforą patenka per antgalį pagamintą iš nerūdijančio plieno. Kitoje bako pusėje sumontuotas oro ventilis su hermetišku dangteliu, kurio pagalba matuojamas ir reguliuojamas bako oro slėgis. Oro slėgis bake turėtų būti 0,2 bar mažesnis už slėgį, prie kurio įsijungia vandentiekio siurblys. Oro slėgį išsiplėtimo bake patariama tikrinti kartą į pusę metų. Sumažėjus hidroforo oro slėgiui, jį būtina padidinti, nes slėgis įtakoja siurblio ir visos sistemos darbo režimus. Slėgis išsiplėtimo bake didinamas naudojant kompresorių arba automobilinę padangų pompą. Tai atliekama išjungus siurblį.
   Vandentiekio sistemų, kuriose sumontuoti GWS išsiplėtimo indai, veikimo principas labai paprastas. Atsukus čiaupą ir pradėjus naudoti vandenį, suslėgtas oras esantis hidrofore, diafragmos pagalba, stumia vandenį į vandentiekio sistemą. Pradeda mažėti hidrofore esančio vandens kiekis ir slėgis. Sumažėjus slėgiui iki numatytos ribos, įjungiamas siurblys, kuris pildo sistemą vandeniu. Nutraukus vandens vartojimą ir užsukus čiaupą, slėgis sistemoje staigiai kyla kol pasiekiama kita nustatyta riba - slėgis, prie kurio išjungiamas siurblys. Šie įjungimo-išjungimo ciklai vandentiekio sistemoje kartojasi nuolatos. Teisingai parinkus įrangą ir sureguliavus sistemą, siurblio įjungimų-išjungimų ciklų skaičius neturėtų viršyti 15 per valandą. Tuomet tausojamas siurblys ir ilgėja jo eksploatavimo laikas. Parenkant išsiplėtimo indą, reikia įvertinti vartojamo vandens kiekį ir siurblio našumą. Kuo didesnis siurblio našumas, tuo didesnį išsiplėtimo indą reiktų montuoti sistemoje.     
      
   Global Water Solutions hidroforų privalumai:
   • nereikia keisti diafragmos visą indo eksploatacijos periodą;
   • eksploatuojant reikia tik patikrinti ir papildyti oro slėgį;
   • išsiplėtimo indai gaminami įvairių talpų;
   • ilgas eksploatavimo laikas;
   • produktams suteikiama net 5 metų garantiją.
  • Aquasky Plus

   Aquasky Plus APT - tai diafragminiai aukštos kokybės išsiplėtimo indai!


   Aquasky Plus išsiplėtimo indai (hidroforai) - tai inovatyvūs, kokybiški ir ilgaamžiai produktai. Jie išsiskiria iš kitų gamintojų siūlomų indų tuo, kad juose nėra įprastų guminių membranų, kurias, eksploatuojant hidroforą, kas keletą metų reikia keisti. Šių indų viduje įmontuota standri butilo gumos diafragma, kuri nekeičiama visą indo eksploatacijos laiką. Ji skiria indą į dvi dalis - vienoje yra suspaustas oras, o kitoje pusėje - vandentiekio sistemos vanduo. Šių išsiplėtimų indų korpusai pagaminti iš šaltai valcuoto anglinio plieno ir padengtas trimis dažų sluoksniais, apsaugojančiais korpusą nuo korozijos, eksploatuojant hidroforą net ir drėgnose patalpose. Indo antgalis, per kurį patenka sistemos vanduo, pagamintas iš aukštos klasės nerūdijančio plieno AISI 304, užtikrinančio ilgą antgalio tarnavimo laiką. Hidroforas sukonstruotas taip, kad butilo diafragma būtų apsaugota nuo pažeidimų ir plyšimo visos eksploatacijos metu. Šiems produktams gamintojas suteikia 5 metų garantiją.
   Vandentiekio sistemos su Aquasky Plus hidroforu darbo schema labai paprasta. Pradėjus vartoti sistemos vandenį, tai yra atsukus čiaupą, vanduo, esantis išsiplėtimo inde, pradeda tekėti į vandentiekio sistemą. Jį stumia diafragma, veikiama bake esančio suspausto oro. Hidrofore esančio vandens kiekis mažėja, taip pat mažėja ir vandens slėgis. Vandens slėgiui sumažėjus iki nustatytos reikšmės, automatiškai įsijungia sistemos siurblys. Jis pildo sistemą vandeniu ir palaiko nustatytą vandens slėgį sistemoje. Nutraukus vandens vartojimą, slėgis vandentiekyje staigiai kyla ir pasiekęs nustatytą viršutinę slėgio reikšmę, išjungia siurblį. Tokie siurblio įjungimo-išjungimo ciklai kartojasi pastoviai, ir priklauso nuo vartojimo pareikių, bei siurblio tiekiamo vandens kiekio. Teisingai sutvarkytoje ir sureguliuotoje sistemoje, siurblio įjungimo-išjungimo ciklų neturėtų būti daugiau nei 15 per valandą. Tuomet siurblys dirba optimaliu režimu, yra tausojamas ir ilgėja jo eksploatacijos laikas. Norint teisingai sukomplektuoti vandentiekio sistemos įrangą, būtina įvertinti suvartojamo vandens kiekį, bei siurblio našumą. Kuo didesnis siurblio našumas ir suvartojamo vandens kiekis, tuo didesnio tūrio hidroforą turėtumėte rinktis. 
     
   Aquasky Plus išsiplėtimo indų ypatybės:
   • induose sumontuota nekeičiama diafragma;
   • nesudėtinga indo eksploatacija, tereikia patikrinti ir papildyti oro slėgį;
   • gaminami įvairių tūrių išsiplėtimo indai;
   • ilgas hidroforų eksploatavimo laikas;
   • gamyboje panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos;
   • išsiplėtimo indams suteikiama 5 metu garantija.
  puslapyje
  Rodoma 25 - 32 iš 32 dalykų