Katalogas

Įjungti filtrai

  Giluminiai siurbliai gręžiniams

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Giluminiai siurbliai gręžiniams

  Kokybiški ir patikimi giluminiai vandens siurbliai

  Renovuojant ar statant gyvenamuosius namus, geriamojo vandens įvadas yra vienas iš pirmųjų darbų. Ne visose vietovėse yra galimybė prisijungti prie centralizuotos vandens tiekimo sistemos, todėl sprendžiant šį klausimą, įrengiami vandens gręžiniai ar šuliniai. Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą vandens tiekimą, sistemoje turi būti naudojami kokybiški vandens siurbliai.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje yra parduodami gerai žinomų gamintojų, efektyvūs giluminiai siurbliai gręžiniams ir šuliniams. Kad nekiltų problemų, prieš įsigyjant, pirmiausiai rekomenduojame atidžiai peržiūrėti mūsų parduodamus siurblius bei išanalizuoti jų parametrus. Šiuo metu mūsų pasiūloje rasite šių gamintojų produkciją:
   

  • Omnigena – šie, lenkų įmonės gaminami siurbliai pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu bei patikimu savo veikimu. Už prieinamą kainą, galite įsigyti efektyvų, lengvą ir kokybišką prekę.

  • Grundfos - šie išskirtinės kokybės Daniški siurbliai, dėl savo patikimumo ir inovacijų, yra gerai žinomi visame pasaulyje ir naudojami privačiuose namuose, pramonės įmonėse, bei žemės ūkyje. Gaminant juos yra pritaikomi inovatyvūs sprendimai bei naudojami kokybiški komponentai, kurie užtikrina nepertraukiamą veikimo laiką ir ilgaamžiškumą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite išsirinkti sau tinkamos modifikacijos ir pajėgumo siurblį gręžiniui.

  • Pedrollo - Itališkas giluminis siurblys gręžiniui, kurio efektyvumas ir kokybė patenkins ne tik privačių namų ūkių poreikius, tačiau gali būti naudojamas ir priešgaisrinėse sistemose, žemės ūkyje ar nedidelėse gamybos įmonėse. Jo gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos, kurios garantuoja ilgą tarnavimo laiką. 

  • Franklin Electric - gręžinių siurbliai ir jų komponentai išsiskirai savo kokybe, konstrukcijos patikimumu ir ilgaamžiškumu. Ši kompanija jau daugiau nei 75 metus gamina ir tiekia vartotojams tik aukščiausios kokybės įrangą. Įmonė daug investuoja į naujas technologijas ir naujausių mokslinių išradimų diegimą į kuriamus ir gaminamus produktus. Pasirinkę šio gamintojo giluminius siurblius, vandens tiekimo rūpesčius Jūs pamiršite daugeliui metų. 

  • Leo pumps – tai ekonominės klasės, nebrangūs giluminiai siurbliai, kurie skirti namų ūkio aprūpinimui šaltu, švariu vandeniu. Įmonė turi daugiau kaip 27 metų patirtį šioje srityje ir savo produkciją parduoda visame pasaulyje.

  • Stairs – nebrangūs, tačiau patikimi ir kokybiški siurbliai gręžiniams, kurie užtikrina reikiamą vandens pakėlimą ir padavimą į sistemą. Tinkami naudoti švariam, be kietųjų nuosėdų, vandens siurbimui.  

  Siurblys gręžiniui – ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant  

  Norėdami patenkinti savo vandens suvartojimo įpročius ir užtikrinti ilgą siurblio tarnavimo laikotarpį, prieš perkant, reikia tiksliai nustatyti savo poreikius. Tam įtakos gali turėti gręžinio ar šulinio specifika, pavyzdžiui gylis, reikiamas kėlimo aukštis, atstumas nuo vandens iki galutinės jo vartojimo vietos, galimos pasipriešinimo jėgos bei jūsų būsimas suvartojamo vandens kiekis. 

  Būtinai atkreipkite dėmesį ir į konkretaus siurblio parametrus. Siekiant geriausio rezultato, įsitikinkite, kad:

  • jame būtų sumontuotas elektroninis valdymas;

  • korpusas ir komplektuojančios dalys būtų pagamintos iš kokybiškų medžiagų;

  • vandens kėlimo aukštis būtų didesnis, už aukščiausio vandens vartojimo taško aukštį;

  • būtų įmontuota apsauga nuo perkaitimo, perkrovos ar tuščios eigos;

  • našumas atitiktų jūsų vartojimo poreikius;

  • jūsų gręžinio diametras būtų didesnis už vandens siurblio diametrą;

  • užtikrintų pastovų slėgį vandentiekyje.

  Galbūt tiksliai nežinote ir abejojate, kuris variantas jums būtų tinkamas, arba aiškiai nesuprantate, ką reiškia kai kurie jo parametrai, nieko nelaukite ir kreipkitės į Geras Katilas specialistus. Jei giluminis siurblys kaina jūsų netenkina, mes visada pasiruošę patarti ir surasti patį optimaliausią sprendimą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite nesudėtingai apsipirkti ir prekes gauti tiesiai į savo namus, bet kuriame mieste Lietuvoje.

  Giluminiai siurbliai gręžiniams Yra 60 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Omnigena
   Omnigena - tai lenkų kompanija, kuri turi vardą įvairių tipų siurblių grupėje. Gaminami siurbliai užtikrina aukščiausio lygio komfortą, yra užsirekomendavę ilgalaikiškumą. Šių grupių produktai pasižymi populiarumu Lietuvoje, dėl savo nedidelių gabaritų ir svorio bei didelio galingumo.
  • Pedrollo

   Pedrollo vandens siurbliai – puikus sprendimas vertinantiems kokybę

   Vienas svarbiausių vandens tiekimo sistemos elementų – kokybiškas giluminis siurblys. Pagrindinė šių įrenginių paskirtis yra iš didelio gylio siurbti vandenį į paviršių ir per vandentiekį jį patiekti vartotojui. Giluminiai vandens siurbliai naudojami ne tik privačiuose namuose, kaimo sodybose, bet ir įmonėse bei kitose vietose, kur reikalingas vandens tiekimas. Pasitelkus šią įrangą vandenį galima siurbti iš įvairių gręžinių bei paviršinvandens telkinių

   Šie siurbliai skirstomi į du tipus – monoblokai, kuriuose variklis ir siurblio darbo ratas sumontuoti viename korpuse bei daugiapakopius siurblius, susidedančius iš dviejų skirtingų dalių - siurblio variklio ir turbinos. Ypač puikus pasirinkimas norintiems maksimalaus efektyvumo ir patvarumo – giluminiai siurbliai gręžiniams Pedrollo. Šis italų vandens siurblių gamintojas – vienas iš rinkos lyderių, savo produkciją eksportuojantis į 160 pasaulio šalių. Didelė ir sparčiai auganti įmonė vandens siurblių gamyboje specializuojasi jau daugiau nei 40 metų, o jos gamybos apimtys siekia net 2 milijonus siurblių per metus. Kompanija nuolat tobulina savo gaminius ir diegia naujas technologijas, todėl mūsų Geras Katilas elektroninėje parduotuvėje įsigiję būtent Pedrollo giluminį siurblį galite būti tikri dėl jo aukštos kokybės, tvarumo bei ilgaamžiškumo. Viskas, ko reikia – tai teisingai išsirinkti Jums tinkamiausią prietaisą.

   Pedrollo siurblių privalumai: kodėl verta pirkti?

   Svarbiausias veiksnys, sąlygojantis šio italų gamintojo populiarumą yra nenuginčijami gaminių pranašumai:

   • Pedrollo įrenginiai ir jų detalės gaminami iš itin kokybiškų medžiagų – AISI 304 markės nerūdijančio plieno ir specialaus plastiko Lexan 141-R.
   • Patogus ir lengvas naudojimas – siurbliai gali būti eksploatuojami tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyse.
   • Gaminiai išsiskiria savo patvarumu, ilgu tarnavimo laiku ir dideliu našumu.
   • Pedrollo giluminiai siurbliaika savo konstrukcijos yra labai kompaktiški ir tinka vandens tiekimui net ir iš siaurų gręžinių.
   • Puikus kainos ir kokybės santykis, vertinamas vartotojų jau daugelį metų.
   • Siurbliai tinka vandens siurbimui net ir iš labai didelio gylio gręžinių. 

   Tai tik keletas šių įrenginių privalumų, o jų yra iš tikrųjų nemažai. Įsigykite ir įsitikinkite patys!

   Kaip išsirinkti tinkamiausią giluminį siurblį Pedrollo?

   Tam, kad įrenginys atitiktų visus Jūsų lūkesčius, prieš perkant vandens siurblį reikia atlikti tam tikrus matavimus ir išsiaiškinti, kokius parametrus turi atitikti įrenginys. Pateikiame svarbiausius aspektus, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis siurblį:

   • Gręžinio ar šulinio skersmuo

   Nuo šio matmens priklausys įrenginio pasirinkimas. Jis turėtų būtų didesnis už vandens siurblio skersmenį.

   • Gręžinio gylis

   Parametras, nusakantis atstumą nuo žemės paviršiaus iki gręžinio dugno.

   • Dinaminis vandens lygis

   Atstumas nuo žemės paviršiaus iki vandens paviršiaus gręžinyje, kai siurblys eksploatuojamas panardintas po vandeniu.

   • Reikiamas vandens kėlimo aukštis

   Atstumas nuo dinaminio vandens lygio iki aukščiausios vandens vartojimo vietos, pvz. vonios. Mūsų siūlomi vandens siurbliai Pedrollo, priklausomai nuo pasirinkto modelio, vandenį gali pakelti net iki 208 metrų.

   • Vandens suvartojimo poreikis

   Pagal šį parametrą sužinomas reikalingas vandens siurblio našumas. Jis priklauso nuo vartotojų skaičiaus, vandentiekio sistemos naudojimo paskirties ir kitų aspektų.

    • Hidraulinės pasipriešinimo jėgos

   Hidrodinaminės jėgos, atsirandančios vandeniui tekant vamzdynu ir mažinančios vandens slėgį bei debitą vartojimo taške.

     • Vamzdynų specifika

   Kitos vandens tiekimo sistemos ypatybės, kurios gali daryti įtaką vandens kėlimui iki reikiamo taško.

   Išsiaiškinę visas aukščiau paminėtas charakteristikas ir detales bei nusistatę biudžetą jau galite pradėti ieškoti tinkamo gaminio.

   Profesionali pagalba renkantis įrenginį ir greitas pristatymas

   Kyla klausimų renkantis Pedrollo giluminius siurblius? Nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės išsirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį gaminį ir atsakys į visus kylančius klausimus. Dėl konsultacijos su Geras Katilas darbuotojais visada galite susisiekti el. paštu ar paskambinę telefonu. Perkant prekes internetu užtikriname greitą pristatymą kurjeriu visoje Lietuvoje. Apsilankę mūsų fizinėse parduotuvėse jas galite atsiimti nemokamai. Jei prekė dėl tam tikrų priežasčių Jūsų netenkina, ją per 14 darbo dienų galima grąžinti. Galite būti tikri, jog Geras Katilas komanda padarys viską, jog užtikrintų kokybišką aptarnavimą ir šimtaprocentinį klientų pasitenkinimą.

  • Grundfos
  • Franklin Electric

   Franklin Electric - tai kompanija gaminanti ir parduodanti siurblius daugiau nei 75 metus! Per savo netrumpą veiklos periodą tapo pasaulyje pripažinta lyderė vandens siurblių bei jų komponentų gamybos srityje. Šios įmonės sukonstruoti ir pagaminti siurbliai naudojami gyvenamuose objektuose, pramonės įmonėse, žemės ūkyje bei kuro tiekimo sistemose. Įmonė turi daugiau nei 50 filialų išsidėsčiusių visame pasaulyje. Franklin Electric pateikia vartotojams aukščiausios kokybės panardinamus giluminius siurblius. Giluminiai siurbliai gręžiniams susideda iš dviejų pagrindinių elementų - variklių ir turbinų. Siurblių variklių asortimentas pakankamai platus, jį sudaro skirtingo galingumo varikliai nuo 0,25 kW iki 400 kW. Kalbant apie siurblių turbinas, ši kompanija tiekia pilną gamą nerūdijančio plieno turbinų nuo 4" iki 10". Be minėtų produktų Franklin Electric kuria ir gamina siurblių valdymo sistemas, pastovaus slėgio sistemas, bei įvairias saulės siurblių sistemas, galinčias veikti ir tiekti vartotojams vandenį nenaudojant elektros energijos.

  • Leo pumps
  • Stairs
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 60 dalykų