Katalogas

Įjungti filtrai

  Fekaliniai siurbliai

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Specialūs pasiūlymai

  Fekaliniai siurbliai

  Ką reikia žinoti apie fekalinius vandens siurblius?

  Tikriausiai ne kartą gamtoje esate susidūrę su tualetų problema. Šiais laikais daugelis turi nuosavus sodus ar sodybas, kur stengiasi praleisti kuo daugiau laiko, pasidžiaugti gamta bei ištrūkti iš miesto. Dažnai atsinaujinant sodybas, didelis rūpestis būna nuotekos. Anksčiau buvo įprasta naudotis lauko tualetais, tačiau gerėjant gyvenimo sąlygoms, vis daugiau žmonių stengiasi įsirengti jaukų tualetą namo viduje. 

  Geras Katilas internetinėje parduotuvėje rasite pačius įvairiausius produktus, kurie padės Jums susitvarkyti vonios kambarį sodyboje ar bet kokioje kitoje gyvenamojoje vietoje. Taip pat išspręs nuotekų nuvedimo į šulinius ar centralizuotus tinklus klausimą. Buitiniai fekaliniai siurbliai yra tai, kas padės išvengti lauko tualeto, o mūsų klientų aptarnavimo specialistai padės išsirinkti jums geriausiai tinkančią prekę. 

  Apie šiuos siurblius reikia žinoti tai, kad juos galima pritaikyti šulinių, nuotekų rezervuarų ar duobių valymui. Pasirinkę sau tinkamiausią siurblį tai atliksite greičiau ir sunaudosite mažiausiai elektros energijos. 

  Kaip išsirinkti tinkamą fekalinį siurblį?

  Mūsų internetinėje parduotuvėje siurblius galite rinktis iš keturių vienų iš žinomiausių siurblių gamintojų Europoje. IBO įmonės produktai gaminami Lenkijoje, kur yra įsikūrusi įmonė, jos produktai gerai žinomi visoje Europoje. Šios įmonės siurbliai pasižymi aukštu našumu ir ekonomiškumu. Omnigena gaminiai išsiskiria tuo, kad lyginant su kitais gamintojais, jų fekalinių siurblių kaina yra itin pigi, bet produkcija kokybiška. Produktai yra gaminami iš ketaus ir nerūdijančio plieno, kas leidžia jiems būti atspariems mechaniniams poveikiams. Pedrollo Italijoje įsikūrusi įmonė, savo siurblius ir kitą produkciją siunčia net į 160 skirtingų pasaulio šalių. Šios įmonės produktai gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno bei ketaus. Leo pumps yra viena iš didžiausių įmonių Kinijoje. Šios įmonės gaminami siurbliai išsiskiria itin kokybiškais ir efektyviai veikiančiais siurblių smulkintuvais, trupinančiais ir smulkinančiais priemaišas bei teršalus. Susmulkintas turinys nukreipiamas į tam skirtus rezervuarus ar centralizuotus kanalizacijos tinklus. 

  Rinkantis šio tipo siurblį, reikia įvertinti, ne tik gamintoją, bet ir individualius poreikius. Prieš galutinai apsisprendžiant, svarbu yra atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Kiekis: nuo apdorojamų fekalijų, purvo ir teršalų kiekio priklauso, kokio galingumo reikalingas siurblys. Jeigu tualetas bus naudojamas retai, reikia gerai apsvarstyti, ar tikrai reikalingas galingas siurblys. 
  • Kaina: visiems yra aktualus klausimas, todėl jeigu norite sutaupyti ir nepermokėti, reiktų įvertinti siurblio technines charakteristikas ir nuspręsti, kuris parametras svarbiausias, o kas mažiau aktualu. Gatite ieškoti fekalinių siurblių išpardavimų, kurių metu tikrai rasite jums reikalingą prekę. 
  • Našumas - kiekvienas siurblys turi gamintojo paskaičiuotą našumą bei turinio iškėlimo aukštį. Svarbu įvertinti, kaip greitai bus išsiurbiamas šulinys ar kitas rezervuaras ir fekalijos nukreipiamos į kanalizaciją. Jeigu siurbiamas skysčių tūris nėra didelis, geriau būtų investuoti į kokybišką, bet mažesnio našumo siurblį. 

  Patarimai turintiems fekalinius vandens siurblius

  Norint prailginti siurblio ilgaamžiškumą, svarbiausia yra patikrinti ar gerai veikia prie siurblio esanti plūdė, kadangi ji kontroliuoja siurblio įjungimo-išjungimo ciklus. Jeigu skysčio lygis sumažėja iki leistino, o plūdė laiku neišjungia siurblio, yra tikimybė, kad siurblys perkais ir suges. Teks ieškoti naujo siurblio. Todėl teisingas plūdės judėjimo diapazono nustatymas yra būtinas, norint apsaugoti siurblį nuo gedimų ir prailginti jo tarnavimo laiką. Lygiai taip pat svarbu yra patikrinti ar siurblys nėra užsikimšęs ir siurbdamas fekalijas visą turinį nukreipia į žarną, nepalikdamas kietų ir nesusmulkintų teršalų prie siurbimo angos. Kietos nesusmulkintos dalelės, grunto gabalai bei pluoštiniai teršalai gali užkimšti ir sugadintį net ir didelio galingumo bei našumo siurblį.

  Kur įsigyti fekalinių siurblių Vilniuje?

  Geras Katilas internetinėje parduotuvėje išsirinkę prekęs galite jas iškarto nusipirkt. Susimokėti už prekes galite bankiniu pavedimu arba pasinaudoję lizingo partnerių teikiamomis paslaugomis. Jeigu ieškant prekės ar atsiskaitant, iškyla klausimų, būtinai susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu ir mūsų komanda Jums atsakys į visus rūpimus klausimus. 

   

  Mes parduodame fekalinį siurblį ne tik internetinėje parduotuvėje, bet ir fizinėse, kurias galite rasti Vilniuje, Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176. 

  Fekaliniai siurbliai Yra 24 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Omnigena

   Omnigena fekaliniai siurbliai - tai kokybiški, aukšto našumo ir ilgos eksploatacijos siurbliai!

   Lenkijos įmonė Omnigena įkurta 1974 metais, turint tikslą aprūpinti vartotojus kokybiškais ir nebrangiais vandens siurbliais. Šiuo metu įmonė gamina pakankamai platų vandens siurblių asortimentą, kurį sudaro įvairios paskirties, konstrukcijos bei įvairių galingumų siurbliai. Omnigena gaminami ir parduodami fekaliniai siurbliai išsiskiria iš analogiškų kitų gamintojų siurblių savo kokybe, aukštomis techninėmis charakteristikomis, bei salyginai neaukšta kaina. Šios produktų savybės ir lėmė Omnigena prekės ženklo populiarumą bei paklausą. Įmonės inžinieriai į projektuojamus ir gaminamus fekalinius siurblius pastoviai diegia pažangiausias technologijas bei naujausius techninius sprendimus. Šios investicijos įtakojo gaminamos produkcijos parametrus, patikimumą bei kainą, padėjusius siurbliams tapti paklausiais ir populiariais ne tik ES šalyse, bet ir už jos ribų. Lenkų įmonės fekaliniai siurbliai gaminami su plūdiniu mechanizmu, išjungiančiu veikiantį siurblį, sumažėjus rezervuare ar talpoje turinio kiekiui. Plūdė leidžiasi kartu su skysčio (turinio) paviršiumi ir prie tam tikros padėties išjungia siurblį, apsaugodama jį nuo darbo "sausa eiga", bei sugedimo. Siurblių korpusai pagaminti iš ketaus ir nerūdijančio plieno, kas įtakoja tvirtumą, atsparumą mechaniniams paveikiams, bei ilga tarnavimo laiką.
  • IBO

   Fekaliniai siurbliai IBO - pirmiausia tai didelio našumo ir labai ekonomiški siurbliai!


   PHU Dambat lenkų įmonė, kurios veikla - IBO prekės ženklo įvairios paskirties vandens siurblių gamyba ir pardavimas. Įmonė siurblių gamybą pradėjo dar 1999 metais, Lenkijoje netoli Varšuvos. Per tuos veiklos metus pasiekė, kad IBO produktai tapo gerai žinomi tarp Europos šalių vartotojų, o įmonė tapo pripažinta Europos siurblių gamintojų. Šios kompanijos produktai išsiskiria aukšta kokybe, patikimumu eksploatuojant bei vienu iš svarbiausių kriterijų - tai kaina. Tokį kokybės ir kainos santikį Dambat pasiekė gamyboje naudodama aukštos kokybės medžiagas, bei pastoviai tobulindama savo gaminius ir  diegdama į naujus produktus pažangiausius techninius sprendimus. Fekaliniai siurbliai IBO išsiskiria iš kitų rinkoje parduodamų šio tipo siurblių gerais techniniais parametrais ir patikimu darbu. Siurblių korpusai pagaminti iš ketaus ir padengti antikoroziniu sluoksniu. Šio gamintojo fekaliniai siurbliai komplektuojami su plūde, kuri išjungia siurblį kai rezervuare sumažėja turinio lygis. Plūdė apsaugo siurblį nuo darbo "sausa eiga". IBO fekalinių siurblių asortimentą sudaro daugiau nei dešimt serijų, kurios skiriasi savo funkcionalumu, galingumu, konstrukcija. Vieni siurbliai skirti buitiniam naudojimui, kiti pramonės įmonėms, treti žemės ūkio sektoriui, ketvirti statybos bendrovėms. Tačiau visi išvardinti siurbliai pasižymi aukštu našumu ir ekonomiškumu. Tai variklis, populiarinantis įmonės fekalinius siurblius bei vedantis kompaniją į priekį.
  • Pedrollo

   Fekaliniai siurblai Pedrollo - tai aukšto efektyvumo siurbliai, skirti stipriai užterštų skysčių siurbimui!


   Pedrollo - Italijoje įsikūrusi įmonė, gaminanti ir tiekianti vandens siurblius daugiau nei į 160 pasaulio šalių. Kompanija veiklą pradėjo 1974 metais, o šiuo metu tai visame pasaulyje gerai žinoma ir vertinama siurblių gamintoja. Fekaliniai siurbliai Pedrollo, tai pirmiausia, labai kokybiški, patikimi ir ilgaamžiai produktai, gali būti komplektuojami su plūdiniu mechanizmu (vienfaziai siurbliai), apsaugančiu siurblį nuo darbo "sausa eiga" arba be jo (trifaziai siurbliai). Dirbant siurbliui, plūdė būdama siurbiamo skysčio paviršiuje, leidžiasi kartu su mažėjančio rezervuare skysčio paviršiumi, ir pasiekusi tam tikrą padėtį išjungia siurblį. Pedrolli gamina labai platų fekalinių siurblių asortimentą skirtą įvairiems vartotojams bei įvairioms paskirtims. Vieni naudojami kanalizacijos ar srutų šulinių ar rezervuarų išsiurbimui, kiti užlietų patalpų nusausinimui, treti nuotekų persiurbimui ir nuvedimui į miesto nuotekų tinklus. Sunku net išvardinti visas šių siurblių naudojimo paskirtis. Tik reikia atkreipti dėmesį į tai, kad esant skystyje ar srutose gabalinių priemaišų ar teršalų, reiktų naudoti fekalinį siurblį su smulkintuvu. Tuomet rezervuaro ar šulinio turinys bus smulkinamas ir išvengsime siurblio bei sistemos užsikimšimo. Pedrollo fekalinių siurblių smulkintuvai gaminami iš specialaus grūdinto nerūdijančio plieno ir efektyviai smulkina gabalines priemaišas ir pasitaikančius pluoštinius teršalus. Tokį susmulkintą turinį siurblys gali siurbti ir žarna transportuoti į numatytą vietą.
  • Leo pumps

   Leo - tai modernūs, aukštų techninių charakteristikų fekaliniai siurbliai!

   Leo pumps yra viena iš didžiausių įmonių Kinijoje gaminanti įvairios paskirties ir konstrukcijos, plataus galingumų diapazono vandens siurblius. Šios įmonės siurbliai naudojami tiek buitinių vartotojų, tiek pramonės ir gamybos įmonių, žemės ūkio bendrovių bei gyvulininkystės ūkiuose. Fekaliniai siurbliai Leo - tai patikimi ir efektyvūs produktai gaminami su plūdiniu apsaugos mechanizmu. Jungiklis esantis plūdėje išjungia siurblį ir apsaugo jį nuo "sausos eigos", sumažėjus siurbiamo skysčio tūriui šulinyje ar rezervuare. Kai kurie, šio gamintojo siurblių modeliai turi smulkintuvus, kurių paskirtis susmulkinti siurbiamos masės turinį, gabalines bei pluoštines priemaišas. Smulkintuvas pagamintas iš specialaus nerūdijančio plieno ir efektyviai trupina priemaišas, gabalinius ir pluoštinius teršalus. Susumulkintą turinį ar skystį, be kietų priemaišų, įsiurbia siurblys ir prijungta žarna transportuoja į reikiamą vietą.
  Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų