Katalogas

Įjungti filtrai

  Drenažiniai siurbliai

  Informacija

  Gamintojai

  Drenažiniai siurbliai Yra 35 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Omnigena

   Drenažiniai siurbliai Omnigena - praktiškas Jūsų pasirinkimas!


   Omnigena - tai Lenkijos įmonė įkurta 1974 metais, siekiant pateikti vartotojams aukštos kokybės, bet nebrangius vandens siurblius. Šiuo metu įmonės gaminamas produkcijos asortimentas pakankamai platus. Jį sudaro siurbliai naudojami buitinių vartotojų, bei didelio galingumo ir našumo siurbliai naudojami pramonės įmonėse. Šios įmonės produktai pasižymi kokybe, konstrukcijos patikimumu, bei neaukšta kaina. Drenažiniai siurbliai Omnigena - tai aukštų parametrų, efektyvūs ir atsparūs mechaniniams poveikiams vandens siurbliai, skirti siurbti švarų ir nedaug užterštą vandenį, kuriame yra nedidelis kiekis minkštų teršalų. Priklausomai nuo modelio, Omnigena drenažiniai siurbliai gali siurbti vandenį, kuriame teršalų dalelių dydis siekia net 35 mm. Šio tipo siurbliai konstruktyviai nepritaikyti siurbti vandens, stipriai užteršto kietosiomis abrazyvinėmis dalelėmis taip pat pluoštiniais teršalais. Jie naudojami išsiurbti vandenį iš užlietų rūsių, garažų ir kitų patalpų. Taip pat naudojami siurbti vandenį iš baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų. TP serijos drenažiniai siurbliai numatyti buitiniam naudojimui, todėl nepatariama juos eksploatuoti gamybinėse įmonėse ar statybos objektuose. TP serijos drenažiniai siurbliai gaminami su plūdiniu jungikliu, apsaugančiu įrenginį nuo darbo "sausu režimu", bei sugadinimo. Dirbant siurbliui ir mažėjant skysčio lygiui vandenvietėje, plūdė leidžiasi iki nustatytos ribos ir išjungia siurblį. Kylant vandens lygiui, plūdinis mechanizmas taip pat kyla ir prie tam tikros ribos automatiškai įjungia siurblį. Šie siurbliai sukonstruoti taip, kad keičiant plūdės laido tvirtinimo vietą, reguliuojame plūdės jungiklio įjungimo ir išjungimo lygius, kitaip tariant, nustatome vandens lygius, kuriems esant siurblys bus automatiškai įjungiamas ir išjungiamas. Gamintojas rekomenduoja, kad plūdės laido ilgis neturėtų būti trumpesnis nei 8 cm. Siekiant apsaugoti įrangą nuo kietųjų frakcijų patekimo ir siurblio užteršimo, reiktų gaminį pakabinti ant lyno virš vandenvietės dugno. Taip išvengsime nepataisomų gedimų ir prailginsime siurblio tarnavimo laiką.

   Pastaba: Negalima eksploatuoti siurblio, kuomet įsiurbimo angos ar sietas yra apsinešę purvu ar nešvarumais, ir tuo trukdomas laisvas vandens tekėjimas.
  • Pedrollo

   Drenažiniai siurbliai Pedrollo - tai modernūs, labai efektyvūs ir ilgaamžiai siurbliai!


   Pedrollo įmonė įkurta 1974 m Italijoje, siekiant išspręsti vandens tiekimo problemas ir patiekti vandenį ten kur jo labiausiai reikia. Jau daugiau kaip 40 metų įmonė projektuoja ir gamina įvairių konstrukcijų ir galingumų vandens siurblius, naudojamus tiek buitinėms reikmėms, tiek pramonės įmonėse bei statybos objektuose. Kompanijos gaminami siurbliai pirmiausia buvo tiekiami į Dubajų, po to į kaimynines Artimųjų Rytų šalis. Per keletą metų šie siurbliai tapo žinomi ir populiarūs visame Artimųjų Rytų regione, kur gyventojai pastoviai susiduria su geriamo vandens trūkumu. Po to siurblių pardavimo rinka plėtėsi į Afriką, Lotynų Ameriką. Šiuo metu kompanija savo produkciją tiekia į daugiau nei 160 pasaulio šalių.
   Drenažiniai siurbliai Pedrollo - tai šiuolaikiško dizaino, kompaktiški ir patikimi siurbliai, skirti išsiurbti vandenį iš užlietų patalpų, taip pat siurbti vandenį ar neagresyvius skysčius iš baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų. Siurbiamas vanduo (skysčiai) turi būti ne aukštesnės nei +40 °C temperatūros, taip pat švarus ar su nedideliu kiekiu priemaišų. Pedrollo drenažiniai siurbliai gaminami su plūdiniu mechanizmu, išjungiančiu siurblį, sumažėjus vandens lygiui ir automatiškai įjungiančiu įrenginį, kai vandens lygis pakyla. Taip siurbliai apsaugomi nuo perkaitimo ir sugedimo.
  • IBO

   Drenažiniai siurbliai IBO - tai efektyvūs ir nebrangūs siurbliai, skirti buitiniam vartotojui!


   PHU Dambat - tai viena iš didžiausių įmonių Lenkijoje, gaminanti ir parduodanti vandens siurblius. Ši kompanija savo veiklą pradėjo 1999 metais, siekdama patiekti vartotojams efektyvius, aukštos kokybės, bet nebrangius vandens siurblius. Pastoviai tobulindama savo produktus, diegdama naujausius techninius sprendimus, bei pažangiausias technologijas projektuojant ir gaminant vandens siurblius, įmonė tapo žinoma ir vertinama pirkėjų įvairiose Europos šalyse. IBO siurblių privalumai - tai efektyvumas, patikimumas ir prieinama kaina. Drenažiniai siurbliai IBO priklausomai nuo modelio skirti siurbti švarų, šaltą vandenį, kuriame kietosios dalelės neturi būti didesnės už 5 mm, kiti modeliai skirti siurbti užterštą vandenį, kuriame priemaišų dydis gali siekti iki 35mm. Dambat gaminami drenažiniai siurbliai komplektuojami su plūdiniu mechanizmu, apsaugančiu siurblį nuo darbo "sausu režimu" ir sugadinimo. Mažėjant siurbiamo vandens lygiui, plūdė leidžiasi ir prie tam tikros ribos išjungia siurblį. Kylant vandens lygiui, plūdė taip pat kyla, ir prie nustatytos ribos įjungia siurblį. Plūdės padėtis, prie kurių bus įjungiamas ir išjungiamas siurblys, galime nustatyti keičiant plūdės laido tvirtinimo vietą. Plūdės laidas neturi būti trumpesnis nei 8 cm. IBO drenažiniai siurbliai skirti išsiurbti vandenį iš užlietų patalpų, rūsių ar garažų, taip pat vandens siurbimui iš šulinių, baseinų ir įvairių vandens rezervuarų. Šie siurbliai numatyti buitiniam, individualiam naudojimui, todėl gamintojas nerekomenduoja siurblių naudoti pramonės įmonėse ar komerciniuose objektuose.
  • Leo pumps

   Drenažiniai siurbliai Leo - šiuolaikiški siurbliai, išsiskiriantys savo efektyvumu ir neaukšta kaina!


   Leo pumps - tai viena iš didžiausių vandens siurblių gamintoja Kinijoje. Šios įmonės gaminami siurbliai išsiskiria savo kokybe, aukštomis techninėmis charakteristikomis ir prieinama kaina. Šios produktų savybės buvo pasiektos pastoviai investuojant į naujas gamybos technologijas, bei techninių sprendimų įdiegimą į kuriamus produktus. Šiuo metu Leo pumps siurbliai parduodami daugiau nei 150 pasaulio šalių.
   Drenažiniai siurblai Leo - šiuolaikiško dizaino, paprastos ir patikimos konstrukcijos siurbliai, skirti siurbti švarų arba nestipriai užterštą vandenį, kurio temperatūra neviršija +35 °C. Pritaikyti siurbti vandenį iš užlietų patalpų, taip pat vandens siurbimui iš šulinių, baseinų ar kitų vandenviečių. Leo drenažiniai siurbliai gali būti naudojami ne tik vandens, bet ir kitų neagresyvių skysčių siurbimui iš įvairių rezervuarų. Šie siurbliai numatyti buitinių poreikių tenkinimui ir neturėtų būti naudojami pramonės įmonėse ar statybos objektuose. Siurbliai gaminami su plūdiniu apsaugos mechanizmu, automatiškai įjungiančiu ir išjungiančiu drenažinį siurblį, pakylant ar mažėjant vandens lygiui.
  • Gardena

   Gardena drenažiniai siurbliai - tai išskirtinio dizaino, inovatyvūs ir patogūs siurbliai skirti buitiniam vartotojui!


   Gardena - tai Vokietijos įmonė, kurią 1961 metais įkūrė Werneris Kressas ir Eberhardas Kastneris. Pradžioje partneriai prekiavo sodo ir daržo įrankiais pagamintais Prancūzijoje. 1968 metais įmonė pristatė naują Gardena laistymo sistemą, kurią sudarė greitai keičiami elementai - jungtys laistymo žarnoms, laistymo antgaliai, čiaupo jungtys. Produktų dizainas praktiškai nesikeitė per visą įmonės veiklos laikotarpį ir Gardena produktai tapo daugelio Europos sodų neatsiejama dalimi. 1978 metais įmonė pristatė vartotojams vandens siurblius, pritaikytus sodų ir daržų laistymui, bei aplinkos priežiūrai. Vėliau 1985m įmonė sukūrė automatines sodo laistymo sistemas, teigiamai įvertintas sodininkų daugelyje Europos šalių. Šiuo metu kompanija gamina įvairių tipų ir galingumų vandens siurblius, aprūpinančius vandeniu individualius namus, sodybas, vasarnamius, taip pat siurblius, skirtus vejos ir gėlynų priežiūrai, sodų ir daržų laistymui. Įmonė savo atstovybes turi daugiau nei 80 šalių.
    Gardena drenažiniai siurbliai išsiskiria savo funkcionalumu, universalumu bei patikimumu. Gamintojas produktams suteikia net 40 mėnesių garantiją. Visi šio tipo siurbliai yra aukštos kokybės, didelio našumo ir eksploatuojant nereikalauja išskirtinės priežiūros. Drenažiniai siurbliai Gardena gaminami dviejų tipų - vieni skirti siurbti švarų vandenį, kuriame teršalų dydis neturi viršyti 5 mm, kiti - skirti užterštam vandeniui, kuriame dalelių dydis gali siekti iki 35 mm ar net 38 mm.
  • Marco

   Drenažiniai siurbliai Marco - tai siurbliai skirti jachtoms ir nedideliems laivams!


   Kompaniją Marco 1970 m Italijoje įkūrė Giovanni Marco Franceschini. Šiuo metu tai moderni įmonė gaminanti elektrinius siurblius automobilių pramonei, bei siurblius naudojamus laivininkystėje. Tai moderni įmonė, kuri pastoviai tobulina ir atnaujina savo produkcijos asortimentą, atsižvelgdama į vartotojų poreikius, klientų reikalavimus bei laikmečio iššūkius. Pastoviai diegdama pažangiausias technologijas į projektuojamus gaminius ir nuolatos atnaujindama gamybos įrangą, Marco kompanija pasiekė, kad jos produkcija atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Siurbliai yra vertinami pirkėjų, daugelyje pasaulio šalių, o pati įmonė tapo pripažinta kitų šios srities gamintojų. Šiuo metu įmonė turi 8000 kvadratinių metrų gamybines patalpas, kuriose pagaminti siurbliai iškeliauja į daugiau nei 80 pasaulio šalių.
   Drenažiniai siurbliai Marco - tai nuolatinės srovės, panardinami siurbliai, dažniausiai naudojami valtyse, jachtose ar nedideliuose laivuose. Jie maitinami akumuliatoriaus sukuriama elektros srove, kurios įtampa 12V. Šio gamintojo siurbliai pasižymi geromis techninėmis charakteristikomis ir ilgu eksploatacijos periodu. Siurblių korpusai pagaminti iš specialuas ABS plastiko, atsparaus mechaniniams smūgiams. Kompaktiška konstrukcija ir nepriekaištinga kokybė, lėmė Marco drenažinių siurblių įvertinimą ir populiarumą daugelyje šalių.
  puslapyje
  Rodoma 25 - 35 iš 35 dalykų