Katalogas

Įjungti filtrai

  Cirkuliaciniai siurbliai

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Cirkuliaciniai siurbliai Yra 96 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • OMNIGENA
   Omnigena - tai lenkų kompanija, kuri turi vardą įvairių tipų siurblių grupėje. Gaminami siurbliai užtikrina aukščiausio lygio komfortą, yra užsirekomendavę ilgalaikiškumą. Šių grupių produktai pasižymi populiarumu Lietuvoje, dėl savo nedidelių gabaritų ir svorio bei didelio galingumo.
  • DAB

     Cirkuliacinia siurbliai DAB - tai nepriekaištinga kokybė ir patikimumas!

      Italijos įmonė DAB veiklą pradėjo 1975 metais pradėjusi gaminti buitinius nedidelio galingumo vandens siurblius. Įmonės turėjo tikslą pateikti vartotojams siurblius, pranokstančius savo techninėmis charakteristikomis kitų gamintojų jau esamus ir pripažintus rinkoje. Gaminamiems produktams buvo iškelti reikalavimai - jie turėjo būti didelio našumo, kokybiški ir ilgaamžiai. Dar viena iš pagrindinių sąlygų norint įtikti vartotojams ir įsitvirtinti rinkoje - tai patogi ir paprasta siurblio eksploatacija. Per savo veiklos metus maža įmonė tapo stambiu gamybos koncernu, vienu iš pasaulinių lyderių siurbimo įrangos gamintojų. Keičiantis laikmečiui DAB koncerno kryptis ir tikslai nesikeitė, skatindami įmonę pastoviai diegti technines naujoves į gamybą, ieškoti naujų sprendimų, kurie efektyvintų jau gaminamus siurblius bei tenkintų laikmečio ir vartotojų diktuojamus poreikius. Šiuo metu koncerno gaminami cirkuliaciniai siurbliai pasižymi labai mažomis energijos sanaudomis ir išskirtinai tyliu darbo režimu. 
      DAB cirkuliaciniai siurbliai dažniausiai naudojami užtikrinti skysčių cirkuliaciją šildymo sistemose. Dauguma šio gamintojo siurblių gali dirbti trimis greičiais, priklausomai nuo vartotojo poreikių ir reikalingo cirkuliacinio režimo sistemoje.

       Mūsų šalyje populiariausios trys siurblių serijos:

   •    Evosta
   •    Evoplus
   •    Evotron

   Pastaba: Jei norite pakeisti sugedusį ar seną cirkuliacinį siurblį į efektyvų ir šiuolaikišką DAB gamintojo siurblį, spauskite nuorodą cirkuliaciniai siurbliai DAB. Atlikę keletą žingsnių, langelyje nurodykite turimo siurblio modelį ir Jums bus pasiūlytas analogas keičiamam siurbliui.

  • Grundfos
   Danijos įmonė, esanti viena didžiausių vandens siurblių gamintojų pasaulyje – per metus Grundfos pagamina apie 10 milijonų siurblių. Grundfos gamina siurblius, naudojamus šildymui, gruntinio vandens tiekimui, kanalizacijos ir nuotekų sistemose, gaisrų gesinimui, vėdinimui, aušinimui, technologiniuose procesuose ir kt. Tai - aukščiausios klasės gaminiai, įkūnijantys novatoriškas konstrukcijų idėjas, naujausius siurblių pramonės technologinius pasiekimus bei preciziškus gamybos procesus.
  • WILO
   WILO vardas tapatinamas su geriausiomis vokiečių inžinerijos tradicijomis. Šildymui, vėsinimui, oro kondicionavimui, vandentiekiui ir nuotekų šalinimui skirti WILO siurbliai bei jų sistemos naudojami komerciniuose pastatuose, pramonės objektuose, komunaliniame ūkyje ir, žinoma, privačiuose būstuose.
  • Pedrollo
   Cirkuliaciniai siurbliai Pedrollo DHL naudojami priverstinei skysčio (šilumnešio) cirkuliacijai individualių namų bei kotedžų šildymo sistemose. Pedrollo prekės ženklas - tai neginčijama kokybė ir patikimumas, bei neaukšta kaina. Šie cirkuliaciniai siurbliai taip pat išsiskiria tyliu darbo režimu ir mažomis elektros energijos sanaudomis. DHL serijos siurbliai turi tris greičius, leidžiančius vartotojui pasirinkti darbo režimą pagal poreikius. Šie siurbliai turi "šlapią" rotorių, tai yra aušinamą siurbiamu skysčiu. Skystis tepa veleno guolius ir aušina variklį. Dėl nedidelio svorio ir kompaktiškų matmenų šie siurbliai puikiai tinka montavimui nedidelių objektų šildymo sistemose.
  • Armstrong

   Armstrong cirkuliaciniai siurbliai - tai vokiška kokybė, patikimumas ir ilgaamžiškumas! 

   Vokiečių kompanija HALM prieš trisdešimt metų pradėjo cirkuliacinių siurblių gamybą ir tiekė produkciją garsiems šildymo įrangos gamintojams. 90-ųjų pabaigoje, įmonė pakeitė veiklos kryptį ir pradėjo gaminti bei pateikė vartotojams produktus su savo prekės ženklu. Šios kompanijos gaminami siurbliai greitai tapo populiarūs ir paklausūs ne vien tik Europos Sąjungoje, bet ir už jos ribų. Tokį pripažinimą lėmė pastovus techninių naujovių diegimas į gaminamus produktus, bei siurblių išskirtinė kokybė ir ilgaamžiškumas. 
   2019 metais Frankfurto parodoje HALM paskelbė apie cirkuliacinių siurblių prekės ženklo pakeitimą ir nuo to laiko siurbliai gaminami ir pateikiami vartotojui su Armstrong prekės ženklu. Šis sprendimas buvo priimtas dėl keletos stambių siurblių gamintojų esančių Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vengrijoje bei Kanadoje susijungimo. Taip pat siekiant pateikti vartotojams platesnį siurbimo įrangos asortimentą su vienu prekės ženklu. Nuo šiol kompanija Armstrong Fluid Technology pateikia pirkėjams aukštos kokybės vandens tiekimo siurblius, energiją taupančius cirkuliuacinius siurblius, siurblių valdymo automatiką, akumuliacines talpas, apsauginius vožtuvus bei įvairią uždaromąją armatūrą. Vienu žodžiu, įrangą montuojamą įvairaus sudėtingumo šildymo sistemose, tiek individualiuose namuose, tiek pramoniniuose objektuose. Šiuo metu Armstrong Fluid Technology turi septynis gamybos padalinius trijuose žemynuose, kuriuose dirba daugiau nei 1000 darbuotojų. Ši kompanija žinoma pasaulyje kaip inovatorė projektuojant ir gaminant moderniausius siurblius ir siurbimo sistemas.  

  • IBO
   Lenkijos kompanija IBO gamina aukščiausios klasės įvairaus tipo siurblius. Savo prekybą plečia tiek į Vakarų Europą, tiek ir į Rytų Europą. Lietuvoje IBO gaminiai yra vieni iš populiariausių ir turi gerą vardą visame Baltijos regione.
  puslapyje
  Rodoma 25 - 48 iš 96 dalykų