Katalogas

Įjungti filtrai

  Cirkuliaciniai siurbliai

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Specialūs pasiūlymai

  Cirkuliaciniai siurbliai

  Įvairaus tipo cirkuliaciniai siurbliai.

  Kokybiški cirkuliaciniai vandens siurbliai - mūsų internetinėje parduotuvėje

  Efektyviai veikianti privataus namo šildymo sistema yra kiekvieno namų savininko rūpestis. Teisingai sumontuota šildymo sistema užtikrina mažas šildymui naudojamo kuro sąnaudas ir didžiausią šilumos atidavimą. Kad viskas vyktų sklandžiai ir karštas vanduo netrukdomai cirkuliuotų sistemos vamzdynuose, šiam tikslui yra naudojamas vandens cirkuliacinis siurblys.

  Dažniausiai, visi siurbliai yra pritaikyti tiek karšto, tiek šalto vandens cirkuliavimui. Neįmontavus jo į namų šildymo sistemą, šilumos pasiskirstymas skirtinguose taškuose gali būti ne vienodas, arba kai kurių taškų karštas vanduo iš vis nepasieks. Cirkuliaciniai siurbliai priverstinai varinėja karštą vandenį ir taip padeda išspręsti šią problemą. Tai, palyginus, nedidelė investicija, atnešanti didelę naudą.

  Be to, vandens cirkuliaciniai siurbliai gali būti naudojami ir asmeniniam vartojimui skirto karšto vandens cirkuliavimui. Ilgai stovintis vanduo vamzdyne atšąla, todėl kiekvieną kartą atsukus karšto vandens čiaupą turite laukti, kol pradės bėgti karštas vanduo. Jei jūsų vandens šildytuvas įrengtas dideliu atstumu nuo vonios kambario ar virtuvės, jums teks ilgiau laukti karšto vandens. Kuo didesnis minėtas atstumas, tuo daugiau vandens prarandate. Vandens cirkuliacinis siurblys kaina ženkliai sumažina galimus jūsų nuostolius, atsirandančius dėl vėluojančio karšto vandens pateikimo. Jis sistemoje nuolat recirkuliuoja karštą vandenį, todėl, jums niekada nebereikės laukti, kol ims tekėti karštas vanduo. 

  Cirkuliaciniai siurbliai – kokį rinktis ir į ką kreipti dėmesį? 

  Vandens cirkuliaciniai siurbliai skirti priverstinei skysčių cirkuliacijai šildymo ir kondicionavimo sistemose, nedideliuose pastatuose. Renkantis siurblį, būtinai atkreipkite dėmesį į kelis pagrindinius aspektus:

   

  • Vandens kėlimo aukštį. Netinkamai parinktas siurblys gali būti nepajėgus į reikiamą aukštį pakelti vandenį

  • Cirkuliacijos greitį

  • Siurblio našumą, kuris nurodo vandens pralaidumą per valandą

  • Prijungimo diametrą

  • Maksimalų leistiną slėgį sistemoje

  Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių, gerai žinomų gamintojų, cirkuliacinių siurblių. Savo parduotuvėje prekiaujame šių gamintojų siurbliais ir jų priedais:

   

  • IBO – tai lenkijos kompanija, gaminanti įvairios paskirties siurblius, kurie yra gerai žinomi tiek Lietuvoje, tiek visame Baltijos regione.

  • Omnigena – šie Lenkijoje gaminami siurbliai pripažįstami dėl savo patvarumo ir efektyvumo. Tai puikus kokybės ir kainos santykio pavyzdys.

  • Grundfos – Danijoje gaminami aukštos kokybės cirkuliaciniai siurbliai, pasižymintys savo patvarumu, kokybe ir ilgalaikiškumu. Jų gamyboje naudojamos pažangiausios technologijos ir inovatyviausios idėjos. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti platų šio gamintojo produktų asortimentą.   

  • Wilo – Vokiečių inžinierių sukurti, kokybiški vandens siurbliai, naudojami tiek pramonės objektuose, tiek individuliuose namuose, tiek mažose cirkuliacinėse sistemose.

  • Pedrollo – tai ypač tyliai dirbantys siurbliai, todėl esant poreikiui, galima montuoti ir gyvenamosiose patalpose.

  • Armstrong – šie vokiški, patikimi, vidutinės klasės vandens siurbliai yra gerai žinomi ne tik Europoje, tačiau ir už jos ribų.

  • DAB – tai Italijos kompanija, turinti ilgalaikes gamybos tradicijas. Savo produkciją ji kuria ir tobulina ne vieną dešimtmetį, todėl savo pirkėjams gali pasiūlyti modernius ir šiuolaikinius standartus atitinkančius cirkuliacinius siurblius.

  Mūsų parduotuvėje visuomet geriausios kainos, dažnai vykdomos įvairios akcijos, vyksta cirkuliaciniai siurbliai išpardavimas. Jei neapsisprendžiate, kokį siurblį išsirinkti, nesivaržykite ir kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo konsultantus. Mes labai rūpinamės savo klientais ir esame pasiruošę bet kada jiems padėti.

  Cirkuliaciniai siurbliai Yra 96 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • OMNIGENA
   Omnigena - tai lenkų kompanija, kuri turi vardą įvairių tipų siurblių grupėje. Gaminami siurbliai užtikrina aukščiausio lygio komfortą, yra užsirekomendavę ilgalaikiškumą. Šių grupių produktai pasižymi populiarumu Lietuvoje, dėl savo nedidelių gabaritų ir svorio bei didelio galingumo.
  • DAB

     Cirkuliacinia siurbliai DAB - tai nepriekaištinga kokybė ir patikimumas!

      Italijos įmonė DAB veiklą pradėjo 1975 metais pradėjusi gaminti buitinius nedidelio galingumo vandens siurblius. Įmonės turėjo tikslą pateikti vartotojams siurblius, pranokstančius savo techninėmis charakteristikomis kitų gamintojų jau esamus ir pripažintus rinkoje. Gaminamiems produktams buvo iškelti reikalavimai - jie turėjo būti didelio našumo, kokybiški ir ilgaamžiai. Dar viena iš pagrindinių sąlygų norint įtikti vartotojams ir įsitvirtinti rinkoje - tai patogi ir paprasta siurblio eksploatacija. Per savo veiklos metus maža įmonė tapo stambiu gamybos koncernu, vienu iš pasaulinių lyderių siurbimo įrangos gamintojų. Keičiantis laikmečiui DAB koncerno kryptis ir tikslai nesikeitė, skatindami įmonę pastoviai diegti technines naujoves į gamybą, ieškoti naujų sprendimų, kurie efektyvintų jau gaminamus siurblius bei tenkintų laikmečio ir vartotojų diktuojamus poreikius. Šiuo metu koncerno gaminami cirkuliaciniai siurbliai pasižymi labai mažomis energijos sanaudomis ir išskirtinai tyliu darbo režimu. 
      DAB cirkuliaciniai siurbliai dažniausiai naudojami užtikrinti skysčių cirkuliaciją šildymo sistemose. Dauguma šio gamintojo siurblių gali dirbti trimis greičiais, priklausomai nuo vartotojo poreikių ir reikalingo cirkuliacinio režimo sistemoje.

       Mūsų šalyje populiariausios trys siurblių serijos:

   •    Evosta
   •    Evoplus
   •    Evotron

   Pastaba: Jei norite pakeisti sugedusį ar seną cirkuliacinį siurblį į efektyvų ir šiuolaikišką DAB gamintojo siurblį, spauskite nuorodą cirkuliaciniai siurbliai DAB. Atlikę keletą žingsnių, langelyje nurodykite turimo siurblio modelį ir Jums bus pasiūlytas analogas keičiamam siurbliui.

  • Grundfos
   Danijos įmonė, esanti viena didžiausių vandens siurblių gamintojų pasaulyje – per metus Grundfos pagamina apie 10 milijonų siurblių. Grundfos gamina siurblius, naudojamus šildymui, gruntinio vandens tiekimui, kanalizacijos ir nuotekų sistemose, gaisrų gesinimui, vėdinimui, aušinimui, technologiniuose procesuose ir kt. Tai - aukščiausios klasės gaminiai, įkūnijantys novatoriškas konstrukcijų idėjas, naujausius siurblių pramonės technologinius pasiekimus bei preciziškus gamybos procesus.
  • WILO
   WILO vardas tapatinamas su geriausiomis vokiečių inžinerijos tradicijomis. Šildymui, vėsinimui, oro kondicionavimui, vandentiekiui ir nuotekų šalinimui skirti WILO siurbliai bei jų sistemos naudojami komerciniuose pastatuose, pramonės objektuose, komunaliniame ūkyje ir, žinoma, privačiuose būstuose.
  • Pedrollo
   Cirkuliaciniai siurbliai Pedrollo DHL naudojami priverstinei skysčio (šilumnešio) cirkuliacijai individualių namų bei kotedžų šildymo sistemose. Pedrollo prekės ženklas - tai neginčijama kokybė ir patikimumas, bei neaukšta kaina. Šie cirkuliaciniai siurbliai taip pat išsiskiria tyliu darbo režimu ir mažomis elektros energijos sanaudomis. DHL serijos siurbliai turi tris greičius, leidžiančius vartotojui pasirinkti darbo režimą pagal poreikius. Šie siurbliai turi "šlapią" rotorių, tai yra aušinamą siurbiamu skysčiu. Skystis tepa veleno guolius ir aušina variklį. Dėl nedidelio svorio ir kompaktiškų matmenų šie siurbliai puikiai tinka montavimui nedidelių objektų šildymo sistemose.
  • Armstrong

   Armstrong cirkuliaciniai siurbliai - tai vokiška kokybė, patikimumas ir ilgaamžiškumas! 

   Vokiečių kompanija HALM prieš trisdešimt metų pradėjo cirkuliacinių siurblių gamybą ir tiekė produkciją garsiems šildymo įrangos gamintojams. 90-ųjų pabaigoje, įmonė pakeitė veiklos kryptį ir pradėjo gaminti bei pateikė vartotojams produktus su savo prekės ženklu. Šios kompanijos gaminami siurbliai greitai tapo populiarūs ir paklausūs ne vien tik Europos Sąjungoje, bet ir už jos ribų. Tokį pripažinimą lėmė pastovus techninių naujovių diegimas į gaminamus produktus, bei siurblių išskirtinė kokybė ir ilgaamžiškumas. 
   2019 metais Frankfurto parodoje HALM paskelbė apie cirkuliacinių siurblių prekės ženklo pakeitimą ir nuo to laiko siurbliai gaminami ir pateikiami vartotojui su Armstrong prekės ženklu. Šis sprendimas buvo priimtas dėl keletos stambių siurblių gamintojų esančių Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vengrijoje bei Kanadoje susijungimo. Taip pat siekiant pateikti vartotojams platesnį siurbimo įrangos asortimentą su vienu prekės ženklu. Nuo šiol kompanija Armstrong Fluid Technology pateikia pirkėjams aukštos kokybės vandens tiekimo siurblius, energiją taupančius cirkuliuacinius siurblius, siurblių valdymo automatiką, akumuliacines talpas, apsauginius vožtuvus bei įvairią uždaromąją armatūrą. Vienu žodžiu, įrangą montuojamą įvairaus sudėtingumo šildymo sistemose, tiek individualiuose namuose, tiek pramoniniuose objektuose. Šiuo metu Armstrong Fluid Technology turi septynis gamybos padalinius trijuose žemynuose, kuriuose dirba daugiau nei 1000 darbuotojų. Ši kompanija žinoma pasaulyje kaip inovatorė projektuojant ir gaminant moderniausius siurblius ir siurbimo sistemas.  

  • IBO
   Lenkijos kompanija IBO gamina aukščiausios klasės įvairaus tipo siurblius. Savo prekybą plečia tiek į Vakarų Europą, tiek ir į Rytų Europą. Lietuvoje IBO gaminiai yra vieni iš populiariausių ir turi gerą vardą visame Baltijos regione.
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 96 dalykų