Katalogas

Įjungti filtrai

  Vandens siurbliai

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Vandens siurbliai  Yra 469 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Cirkuliaciniai siurbliai

   Įvairaus tipo cirkuliaciniai siurbliai.

   Kokybiški cirkuliaciniai vandens siurbliai - mūsų internetinėje parduotuvėje

   Efektyviai veikianti privataus namo šildymo sistema yra kiekvieno namų savininko rūpestis. Teisingai sumontuota šildymo sistema užtikrina mažas šildymui naudojamo kuro sąnaudas ir didžiausią šilumos atidavimą. Kad viskas vyktų sklandžiai ir karštas vanduo netrukdomai cirkuliuotų sistemos vamzdynuose, šiam tikslui yra naudojamas vandens cirkuliacinis siurblys.

   Dažniausiai, visi siurbliai yra pritaikyti tiek karšto, tiek šalto vandens cirkuliavimui. Neįmontavus jo į namų šildymo sistemą, šilumos pasiskirstymas skirtinguose taškuose gali būti ne vienodas, arba kai kurių taškų karštas vanduo iš vis nepasieks. Cirkuliaciniai siurbliai priverstinai varinėja karštą vandenį ir taip padeda išspręsti šią problemą. Tai, palyginus, nedidelė investicija, atnešanti didelę naudą.

   Be to, vandens cirkuliaciniai siurbliai gali būti naudojami ir asmeniniam vartojimui skirto karšto vandens cirkuliavimui. Ilgai stovintis vanduo vamzdyne atšąla, todėl kiekvieną kartą atsukus karšto vandens čiaupą turite laukti, kol pradės bėgti karštas vanduo. Jei jūsų vandens šildytuvas įrengtas dideliu atstumu nuo vonios kambario ar virtuvės, jums teks ilgiau laukti karšto vandens. Kuo didesnis minėtas atstumas, tuo daugiau vandens prarandate. Vandens cirkuliacinis siurblys kaina ženkliai sumažina galimus jūsų nuostolius, atsirandančius dėl vėluojančio karšto vandens pateikimo. Jis sistemoje nuolat recirkuliuoja karštą vandenį, todėl, jums niekada nebereikės laukti, kol ims tekėti karštas vanduo. 

   Cirkuliaciniai siurbliai – kokį rinktis ir į ką kreipti dėmesį? 

   Vandens cirkuliaciniai siurbliai skirti priverstinei skysčių cirkuliacijai šildymo ir kondicionavimo sistemose, nedideliuose pastatuose. Renkantis siurblį, būtinai atkreipkite dėmesį į kelis pagrindinius aspektus:

    

   • Vandens kėlimo aukštį. Netinkamai parinktas siurblys gali būti nepajėgus į reikiamą aukštį pakelti vandenį

   • Cirkuliacijos greitį

   • Siurblio našumą, kuris nurodo vandens pralaidumą per valandą

   • Prijungimo diametrą

   • Maksimalų leistiną slėgį sistemoje

   Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių, gerai žinomų gamintojų, cirkuliacinių siurblių. Savo parduotuvėje prekiaujame šių gamintojų siurbliais ir jų priedais:

    

   • IBO – tai lenkijos kompanija, gaminanti įvairios paskirties siurblius, kurie yra gerai žinomi tiek Lietuvoje, tiek visame Baltijos regione.

   • Omnigena – šie Lenkijoje gaminami siurbliai pripažįstami dėl savo patvarumo ir efektyvumo. Tai puikus kokybės ir kainos santykio pavyzdys.

   • Grundfos – Danijoje gaminami aukštos kokybės cirkuliaciniai siurbliai, pasižymintys savo patvarumu, kokybe ir ilgalaikiškumu. Jų gamyboje naudojamos pažangiausios technologijos ir inovatyviausios idėjos. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti platų šio gamintojo produktų asortimentą.   

   • Wilo – Vokiečių inžinierių sukurti, kokybiški vandens siurbliai, naudojami tiek pramonės objektuose, tiek individuliuose namuose, tiek mažose cirkuliacinėse sistemose.

   • Pedrollo – tai ypač tyliai dirbantys siurbliai, todėl esant poreikiui, galima montuoti ir gyvenamosiose patalpose.

   • Armstrong – šie vokiški, patikimi, vidutinės klasės vandens siurbliai yra gerai žinomi ne tik Europoje, tačiau ir už jos ribų.

   • DAB – tai Italijos kompanija, turinti ilgalaikes gamybos tradicijas. Savo produkciją ji kuria ir tobulina ne vieną dešimtmetį, todėl savo pirkėjams gali pasiūlyti modernius ir šiuolaikinius standartus atitinkančius cirkuliacinius siurblius.

   Mūsų parduotuvėje visuomet geriausios kainos, dažnai vykdomos įvairios akcijos, vyksta cirkuliaciniai siurbliai išpardavimas. Jei neapsisprendžiate, kokį siurblį išsirinkti, nesivaržykite ir kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo konsultantus. Mes labai rūpinamės savo klientais ir esame pasiruošę bet kada jiems padėti.

  • Vandens tiekimo sistemos

   Vandens tiekimo sistemos visiems gyvenimo atvejams

   Ne visose vietose centralizuotai tiekiamo vandens kokybė atitinka reikalavimus ir tenkina vartotojus. Kai kur vis dar nėra galimybės prisijungti prie centralizuoto vandentiekio, todėl geriamuoju ir kitiems vartojimo tikslams skirtu vandeniu, tenka apsirūpinti patiems. Vandens tiekimas Vilniuje yra pakankamai gerai išvystytas, tačiau atokesniuose rajonuose jis vis dar yra sunkiai prieinamas.

   Lietuvoje, iškasus šulinį ar įrengus gręžinį, nesudėtinga pasiekti požeminį vandenį, o automatinė vandens tiekimo sistema užtikrins greitą ir efektyvų vandens perdavimą į reikiamą vietą. Tokią sistemą sudaro vandens siurblys su hidroforu, o jos sumontavimas nereikalauja ypatingų žinių ir yra atliekamas pakankamai greitai. Didžiausias jos privalumas – tai žema įrengimo kaina ir išskirtinės priežiūros nereikalaujantys komponentai.

   Mūsų internetinėje parduotuvėje, už priimtiną kainą yra prekiaujama kokybiškomis vandens tiekimo sistemomis, kurios užtikrina nepertraukiamą vandens srautą. Pas mus galite įsigyti tokių pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomų gamintojų, kaip Omnigena, Pedrollo, Tallas, Grundfos ir Vandens Siurbliai kokybiškų ir patikrintų siurblių su hidroforais.

   Renkantis konkretų vandens tiekimo sistemos modelį, būtina žinoti savo vartojimo įpročius ir apskaičiuoti galimą vandens suvartojimą. Sistema montuojama kartu su išsiplėtimo talpa, kuri užtikrina pastovaus slėgio palaikymą. Sumažėjus slėgiui talpoje, siurblys automatiškai įsijungia ir pripildo talpą šviežiu vandeniu. Kuo pasirinkta talpa yra didesnė, tuo mažesnė bus siurblio apkrova.

   Atkreipkite dėmesį, kad ši sistema skirta naudoti tik švariam, kietųjų dalelių neturinčiam vandeniui. Norint įsirengti laistymo sistemą pumpuojant vandenį iš atvirų vandens telkinių, pavyzdžiui upių ar ežerų, jums reikės įsirengti kietųjų dalelių filtrą, kuris užtikrins, jog jūsų vandens stotelė nebus sugadinta ir į ją pateks tik švarus vanduo.

   Kitas svarbus aspektas – vandens įsiurbimo gylis. Prieš išsiaiškinant kokia vandens tiekimo įranga yra jums reikalinga, turėtumėte žinoti, jog standartiniai siurbliai su hidroforu gali siurbti vandenį iš ne daugiau, kaip 8 metrų gylio šulinio ar gręžinio.           

   Vandens tiekimo sistemos privalumai ir trūkumai

   Nors centralizuotas vandens tiekimas Lietuvoje yra pakankamai gerai išvystytas, tačiau siurblio su hidroforu naudojimais vandens išgavimui yra vienas iš populiariausių ir patogiausių būdų. Žinoma, jis turi savo teigiamų ir neigiamų aspektų. Pagrindiniai teigiami aspektai yra šie:

    

   • Sąlyginai nedidelė įrengimo kaina

   • Paprastas ir patogus montavimas

   • Eksploatacija nereikalauja daug laiko

   • Mažos energijos sąnaudos

   • Patikimas vandens tiekimo būdas

   • Labai didelis našumas ir efektyvumas

   • Galite nesudėtingai palaikyti ir keisti slėgį sistemoje

   • Pagal poreikį galima pritaikyti skirtingo tūrio išsiplėtimo indus

    

   Kad ir kaip viliojančiai atrodytų ši sistema, ji taip pat turi ir savo silpnųjų savybių:

    

   • Nedidelis įsiurbimo gylis, palyginus su kitais įrenginiais

   • Sistema turi būti pilnai apsaugota nuo neigiamos temperatūros

   • Šio tipo siurbliai yra jautresni nešvariam vandeniui ir gali greičiau užsikimšti

   Geras Katilas konsultantai padės jums išsirinkti tinkamą sistemą, todėl nedvejokite ir kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo konsultantus. Mums rūpi mūsų klientai, todėl mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome geras kainas ir nuolaidas. Išsirinkite sau tinkamas prekes ir jas pristatysime tiesiai į Jūsų namus!
  • Giluminiai siurbliai...

   Kokybiški ir patikimi giluminiai vandens siurbliai

   Renovuojant ar statant gyvenamuosius namus, geriamojo vandens įvadas yra vienas iš pirmųjų darbų. Ne visose vietovėse yra galimybė prisijungti prie centralizuotos vandens tiekimo sistemos, todėl sprendžiant šį klausimą, įrengiami vandens gręžiniai ar šuliniai. Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą vandens tiekimą, sistemoje turi būti naudojami kokybiški vandens siurbliai.

   Mūsų internetinėje parduotuvėje yra parduodami gerai žinomų gamintojų, efektyvūs giluminiai siurbliai gręžiniams ir šuliniams. Kad nekiltų problemų, prieš įsigyjant, pirmiausiai rekomenduojame atidžiai peržiūrėti mūsų parduodamus siurblius bei išanalizuoti jų parametrus. Šiuo metu mūsų pasiūloje rasite šių gamintojų produkciją:
    

   • Omnigena – šie, lenkų įmonės gaminami siurbliai pasižymi ilgu tarnavimo laikotarpiu bei patikimu savo veikimu. Už prieinamą kainą, galite įsigyti efektyvų, lengvą ir kokybišką prekę.

   • Grundfos - šie išskirtinės kokybės Daniški siurbliai, dėl savo patikimumo ir inovacijų, yra gerai žinomi visame pasaulyje ir naudojami privačiuose namuose, pramonės įmonėse, bei žemės ūkyje. Gaminant juos yra pritaikomi inovatyvūs sprendimai bei naudojami kokybiški komponentai, kurie užtikrina nepertraukiamą veikimo laiką ir ilgaamžiškumą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite išsirinkti sau tinkamos modifikacijos ir pajėgumo siurblį gręžiniui.

   • Pedrollo - Itališkas giluminis siurblys gręžiniui, kurio efektyvumas ir kokybė patenkins ne tik privačių namų ūkių poreikius, tačiau gali būti naudojamas ir priešgaisrinėse sistemose, žemės ūkyje ar nedidelėse gamybos įmonėse. Jo gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos, kurios garantuoja ilgą tarnavimo laiką. 

   • Franklin Electric - gręžinių siurbliai ir jų komponentai išsiskirai savo kokybe, konstrukcijos patikimumu ir ilgaamžiškumu. Ši kompanija jau daugiau nei 75 metus gamina ir tiekia vartotojams tik aukščiausios kokybės įrangą. Įmonė daug investuoja į naujas technologijas ir naujausių mokslinių išradimų diegimą į kuriamus ir gaminamus produktus. Pasirinkę šio gamintojo giluminius siurblius, vandens tiekimo rūpesčius Jūs pamiršite daugeliui metų. 

   • Leo pumps – tai ekonominės klasės, nebrangūs giluminiai siurbliai, kurie skirti namų ūkio aprūpinimui šaltu, švariu vandeniu. Įmonė turi daugiau kaip 27 metų patirtį šioje srityje ir savo produkciją parduoda visame pasaulyje.

   • Stairs – nebrangūs, tačiau patikimi ir kokybiški siurbliai gręžiniams, kurie užtikrina reikiamą vandens pakėlimą ir padavimą į sistemą. Tinkami naudoti švariam, be kietųjų nuosėdų, vandens siurbimui.  

   Siurblys gręžiniui – ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant  

   Norėdami patenkinti savo vandens suvartojimo įpročius ir užtikrinti ilgą siurblio tarnavimo laikotarpį, prieš perkant, reikia tiksliai nustatyti savo poreikius. Tam įtakos gali turėti gręžinio ar šulinio specifika, pavyzdžiui gylis, reikiamas kėlimo aukštis, atstumas nuo vandens iki galutinės jo vartojimo vietos, galimos pasipriešinimo jėgos bei jūsų būsimas suvartojamo vandens kiekis. 

   Būtinai atkreipkite dėmesį ir į konkretaus siurblio parametrus. Siekiant geriausio rezultato, įsitikinkite, kad:

   • jame būtų sumontuotas elektroninis valdymas;

   • korpusas ir komplektuojančios dalys būtų pagamintos iš kokybiškų medžiagų;

   • vandens kėlimo aukštis būtų didesnis, už aukščiausio vandens vartojimo taško aukštį;

   • būtų įmontuota apsauga nuo perkaitimo, perkrovos ar tuščios eigos;

   • našumas atitiktų jūsų vartojimo poreikius;

   • jūsų gręžinio diametras būtų didesnis už vandens siurblio diametrą;

   • užtikrintų pastovų slėgį vandentiekyje.

   Galbūt tiksliai nežinote ir abejojate, kuris variantas jums būtų tinkamas, arba aiškiai nesuprantate, ką reiškia kai kurie jo parametrai, nieko nelaukite ir kreipkitės į Geras Katilas specialistus. Jei giluminis siurblys kaina jūsų netenkina, mes visada pasiruošę patarti ir surasti patį optimaliausią sprendimą. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite nesudėtingai apsipirkti ir prekes gauti tiesiai į savo namus, bet kuriame mieste Lietuvoje.
  • Benzininiai ir...

   Benzininiai ir dyzeliniai siurbliai - tai siurbliai su vidaus degimo varikliu!

   Benzininiai ir dyzeliniai siurbliai naudojami tuomet, kai nėra galimybės prisijungti prie elektros energijos tinklo. Šio tipo siurbliai turi vidaus degimo variklius, darbui naudojančius dyzelinį kurą arba benziną. Šie siurbliai plačiai naudojami įvairiose srityse - pramoninės įmonėse, statybos objektuose, žemės ir gyvulininkystės ūkiuose. Siurbliai su vidaus degimo varikliais taip pat naudojami gesinant gaisrus, šalinant avarines situacijas bei kitais atvejais, kuomet reikia įšsiurbti arba patiekti vartotojui didelį kiekį vandens, bet šalimais nėra elektros tinklo arba negalima prie jo prisijungti.
   Kalbant apie benzininius ar dyzelinius siurblius, reiktų aptarti jų konstrukciją bei susipažinti su veikimo principu. Šie siurbliai - tai išcentriniai savisiurbiai siurbliai su vidaus degimo varikliu. Siurblio velenas, ant kurio pritvirtintas darbo ratas su mentėmis, yra standžiai sujungtas su variklio velenu. Kai kurių gamintojų įrangoje siurblio ir variklio velenas būna vienas bendras. Rato mentelės yra išlenktos priešinga kryptimi, nei sukasi pats darbo ratas. Besisukdamas darbo ratas sukuria didelę išcentrinę jėgą, kurios dėka susidaro slėgio skirtumas tarp skysčio įsiurbimo ir išmetimo angų. Dėl slėgio skirtumo siurbiamas skystis patenka į įsiurbimo angą, pereina siurblio kamerą ir per išmetimo angą paduodamas į prijungtą žarną. Šia žarna siurbiamo skysčio srovė nukreipiama į vartotojui reikalingą vietą. Kitaip sakant, besisukantis darbo ratas (sparnuotė) sukuria slėgį siurblio išėjimo angoje, kuris priverčia judėti skysčio srautą. Pagrindinės siurblio charakteristikos - išstumiamas vandens kiekis - debitas (našumas) Q matuojamas m³/val, sukuriamas slėgis išėjimo angoje P matuojamas barais arba į kokį aukštį maksimaliai gali būti iškeliamas išstumiamo vandens stulpas H, matuojamas metrais, bei galingumas, kuris sukuriamas variklio P₁ kW, arba galingumas, kuris perduodamas siurblio velenui, P₂ matuojamas kW. Šio tipo siurblių maksimalus skysčių įsiurbimo aukštis siekia iki 8-9 metrų, priklausomai nuo gamintojo ir modelio. Reikia įvertinti tai, kad didėjant įsiurbimo aukščiui, mažėja siurblio našumas Q. Renkantis įrangą taip pat reikia atkreipti dėmesį į vartojimui reikalingą slėgį arba aukštį, į kurį turi būti iškeltas siurbiamas skystis, taip pat atstumą nuo vartojimo taško iki siurblio. Kuo didesnis atstumas, tuo labiau didėja hidraulinės pasipriešinimo jėgos. Didelę įtaką hidraulinėms jėgoms turi įsiurbimo ir išėjimo angų bei žarnų diametrai, taip pat žarnų vidiniai paviršiai. Siurbimo ir vandens tiekimo žarnų vidiniai paviršiai turėtų būti lygūs, tam, kad atsirandančios hidraulinės pasipriešinimo jėgos būtų kuo galima mažesnės.
   Renkantis siurblį su vidaus degimo varikliu reikia numatyti siurbiamo vandens kiekius bei siurblio darbo režimo intensyvumą. Esant didelėms darbo apimtims ir intensyviam eksploatavimui, efektyvesni ir ekonomiškesni bus siurbliai su dyzeliniais vidaus degimo varikliais.

  • Siurbliai šuliniams

   Kuo ypatingi vandens siurbliai šuliniams?

   Geriamas vanduo yra labai svarbus kasdieniniame žmonių gyvenime. Rekomenduojama kiekvienam žmogui vandens išgerti bent 2 litrus per dieną. Vandenį pirkti parduotuvėse ne kiekvienam priimtina, o dėl prastos vandens kokybės miesto vandentiekyje, iš čiaupo tekančio vandens nesinori gerti. Dėl šių priežasčių nemaža dalis žmonių vandens išgeria ženkliai mažiau, nei rekomenduoja specialistai.

    

   Vandens siurblys šuliniui yra tai, kas leis namuose turėti kokybišką vandenį, kurį galėsite naudoti tiek maisto gaminimui, tiek kitiems buitiniams poreikiams. Mūsų internetinėje parduotuvėje Geras Katilas, yra itin platus pasirinkimas siurblių, kurie leis mėgautis švariu, šaltu vandeniu namuose. 

    

   Siurbliai suteikia galimybę džiaugtis vandeniu sodybose ar namuose, nes jie skirti tiekti vartotojams vandenį ne tik iš šulinių, bet ir iš kitų vandenviečių, kurios nėra labai nutolusios nuo jūsų gyvenamosios vietos. 

   Kaip išsirinkti tinkamą šulinio siurblį?

   Rinkdamiesi siurblį būtinai pasitarkite su specialistais, nes jie pilnai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir padės išsklaidyti visas abejones. Jūs bet kada galite pasiskambinti arba užduoti klausimą elektroniniu paštu mūsų internetinės parduotuvės specialistams ir mes padėsime jums apsispręsti bei išsirinkti tinkamiausią siurblio modelį, įvertinę Jūsų poreikius ir vandenvietės parametrus.  

    

   Geras Katilas internetinėje parduotuvėje išsirinkti šulinių siurblius galėsite iš keturių gamintojų: 

    

   • IBO - įmonė, kuri savo veiklą pradėjo 1999 metais. Jos gaminami siurbliai paklausūs tiek Europos Sąjungos šalyse, tiek už jos ribų. Įmonė didelį dėmesį skiria geriamo vandens siurblių tobulinimui ir efektyvumo didinimui.  
   • Omnigena - įsikūrė 1974 metais ir nuo pat pradžios gamino įvairios konstrukcijos šulinių vandens siurblius. Produktai pagaminami iš nerūdijančio plieno, komplektuojami su plūdiniu įjungimo/išjungimo mechanizmu ir pultu. Siurbliai pritaikyti siurbti šaltą, geriamąjį vandenį. 
   • Pedrollo - italų įmonė, įkurta 1974 metais, o šiuo metu gerai žinoma visame pasaulyje. Savo produkciją parduoda 160 pasaulio šalių. Produktai pritaikyti vandens siurbimui iš įvairių vandens rezervuarų, šulinių ir atvirų vandenviečių.

   Šio gamintojo šulinių siurbliai pilnai aprūpina vandeniu buitinius vartotojus. 

   • Grundfos – įmonė įkurta Danijoje 1945 metais. Gaminiai yra itin aukštos kokybės, įvertinti daugelio pasaulio šalių vartotojų. Šios įmonės siurbliai pilnai aprūpins Jūsų namus ar sodybą geriamu vandeniu. 

   Kaip teisingai prižiūrėti siurblius iš šulinio?

   Renkantis ar pradedant eksploatuoti siurblius, rekomenduojame atkreipti dėmesį į įrenginio plūdę, kurioje yra siurblio įjungimo-išjungimo mechanizmas, apsaugantis siurblį nuo darbo “sausa eiga”, perkaitimo ir sugedimo. Šio tipo siurbliai yra aušinami siurbiamu vandeniu, todėl jeigu vandens lygis nukrenta žemiau leistino, siurblio variklis blogiau aušinamas ir atsiranda tikimybė, kad jis perkais ir sudegs. Tokiu atveju teks pasirinkti, taisyti seną – pakankamai brangu, ar pirkti naują siurblį.

    

   Gamintojai rekomenduoja šulinių siurblius pakabinti ne mažesniu nei 1 m atstumu nuo šulinio ar kitos vandenvietės dugno tam, kad apsaugotume įrenginį nuo smėlio, žvirgždo ar dumblo patekimo į siurblį. Užsikimšus siurblio filtrams sumažės siurblio našumas, vanduo bus užterštas smėliu, dumblu ar kitomis priemaišomis. Patekus didesniam kiekiui smėlio, siurblys ims kaisti, didėja gedimų tikimybė. 

   Kur įsigyti vandens siurblius šuliniams?

   Geras Katilas internetinėje parduotuvėje galite įsigyti kelių skirtingų gamintojų šulinių siurblius. Visą siurblių asortimentą galite apžiūrėti savo telefone ar kompiuteryje, o susisiekus su mumis, į aktualius klausimus atsakys klientų aptarnavimo specialistai. Mūsų fizinėse parduotuvėse rasite tuos pačius produktus, kuriuos matote elektroninėje parduotuvėje, todėl naršydami internete galite susipažinti su prekėmis bet kuriuo Jums patogiu metu. Taip rinkdamiesi įrangą taupysite laiką ir turėsite galimybę palyginti įvairių gamintojų bei skirtingų modelių siurblių charakteristikas ir kainas.

    

   Šulinio siurblys gali pasiekti Jūsų namus, sodybą ar sodą net neiškėlus Jums kojos iš namų ar biuro. Išsirinkę prekę internetinėje parduotuvėje, galite atlikti tiesioginį pavedimą į mūsų atsiskaitomąją sąskaitą arba pasinaudoti lizingo bendrovės teikiamomis paslaugomis. Išsirinktus gaminius, mūsų kurjeris pristatys į bet kurią Lietuvos vietą. Jeigu norėsite gyvai pabendrauti su konsultantais ir apžiūrėti asortimentą, kviečiame atvykti į Vilniuje esančias dvi parduotuves, kurias rasite Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176.
  • Drenažiniai siurbliai

   Drenažinis vandens siurblys: daugiau komforto ir švaros Jūsų namui

   Gyvenate nuosavame name, mieste arba užmiestyje? Jums gali prireikti drenažinio siurblio, leisiančio išvengti užliejimo tose vietose, kuriose gali patekti vanduo: prie pamatų, rūsyje ir pan. O jeigu prie namo turite tvenkinį ar baseiną, šis įrenginys leis tyliai ir efektyviai siurbti vandenį ir naudoti jį įvairiems tikslams.

   Gerame katile rasite viską, kad geriau pasiruoštumėte ir išvengtumėte netikėto užliejimo ir kitų nemalonių buitinių avarijų, bei galėtumėte lengvai ir patogiai išsiurbti skystį iš nedidelių vandens

   telkinių ar rezervuarų.

    

   Kaip nepasimesti drenažinių vandens siurblių rinkoje

   Parduotuvės Geraskatilas.lt personalas stengiasi, kad klientai liktų patenkinti konsultacijomis, aptarnavimu, bei pasirinktu pirkiniu, todėl bendradarbiaujame su patikimiausiais ir žinomiausiais siurbimo ir sausinimo įrangos gamintojais, įskaitant:

    

   • Omnigena. Tai aukštos kokybės, efektyvūs ir atsparūs mechaniniams poveikiams drenažiniai vandens siurbliai, skirti siurbti švarų ir nedaug užterštą vandenį iš užlietų rūsių, garažų, baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų, tačiau netinkami siurbti stipriai kietosiomis dalelėmis ir pluoštiniais teršalais užteršto vandens. 
   • Pedrollo. Tai šiuolaikinio dizaino, kompaktiški, patikimi ir ilgaamžiai siurbliai. Drenažiniai Pedrollo siurbliai skirti pašalinti vandenį iš užlietų patalpų, baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų. Siurbiami skysčiai turi būti ne aukštesnės nei +40°C. temperatūros, švarūs arba su nedideliu priemaišų kiekiu. 
   • IBO. Įrangos privalumas – efektyvumas, patikimumas ir prieinama kaina. Vieni buitiniam naudojimui skirti modeliai tinkami siurbti švarų, šaltą vandenį su ne didesnėmis nei 5 mm kietosiomis dalelėmis, kiti – vandenį su priemaišomis iki 35 mm.
   • Leo. Šiuolaikinio dizaino, efektyvūs ir nebrangūs, paprastos ir patikimos konstrukcijos siurbliai buitiniam naudojimui. Jie tinkami siurbti švarų arba nestipriai užterštą vandenį, kurio temperatūra neviršija +35°C, iš užlietų patalpų, šulinių, baseinų ar kitų vandenviečių.
   • Gardena. Išskirtinio dizaino, inovatyvūs, funkcionalūs ir patikimi siurbliai, skirti buitiniam naudojimui. Jie yra dviejų tipų: vieni skirti vandens siurbimui, kuriame teršalų dalelių dydis neviršija 5 mm, kiti – vandenį, užterštą net 38 mm dalelėmis.
   • Marco. Įrenginiai yra skirti jachtoms ir nedideliems laivams. Tai akumuliatoriaus maitinami, panardinami siurbliai, kurių korpusai pagaminti iš specialaus, mechaniniams smūgiams atsparaus ABS plastiko. 

    

   Mūsų specialistai patars ir padės išsirinkti iš plataus asortimento tinkamiausią įrangą atsižvelgiant į Jūsų norus, poreikius ir galimybės. 

    

   Gera vieta įsigyti drenažinį siurblį

   Parduotuvė Geras katilas – tai ne vien skambus pavadinimas. Mes stengiamės pasiūlyti geriausias kainas, idėjas, greitą ir mandagų aptarnavimą. 

    

   Čia rasite platų kokybiškų lietuviškų ir europietiškų prekių asortimentą, o mūsų vadybininkai pasiūlys optimalius sprendimus ir atsakys į visus rūpimus klausimus. 

    

   Kurjeris saugiai pristatys užsakymą nurodytu adresu, kad galėtumėte kuo greičiau pasidžiaugti šios puikios įrangos teikiamais privalumais, o mūsų parduotuvėse prekes galite atsiimti nemokamai.

    

   Mūsų produkcija atitinka aukščiausios kokybės, Lietuvos ir tarptautinius standartus, o jai sugedus taikome garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

    

   Svarbus veiksnys renkantis drenažinį siurblį – kainos ir kokybės santykis. Jis paprastai priklauso nuo jo galingumo, tipo, prekės ženklo, kilmės šalies. Mes visada stengiamės pasiūlyti geriausias kainas, įvairių prekių, įskaitant drenažinius siurblius, akcijas. 

    

   Jau nusprendėte, ką pirksite? Laukiame Jūsų mūsų parduotuvėse Vilniuje, Kalvarijų g. 125 (2 korpusas), arba Savanorių pr. 176 (PC Norfa bazė). O jeigu negalite atvykti, prekes galite užsisakyti internetu.

    

   Dar nesate tikri kokį siurblį pasirinkti? Susisiekite su mumis. Gero katilo specialistai patars ir padės Jums išsirinkti optimalų variantą.

  • Fekaliniai siurbliai

   Ką reikia žinoti apie fekalinius vandens siurblius?

   Tikriausiai ne kartą gamtoje esate susidūrę su tualetų problema. Šiais laikais daugelis turi nuosavus sodus ar sodybas, kur stengiasi praleisti kuo daugiau laiko, pasidžiaugti gamta bei ištrūkti iš miesto. Dažnai atsinaujinant sodybas, didelis rūpestis būna nuotekos. Anksčiau buvo įprasta naudotis lauko tualetais, tačiau gerėjant gyvenimo sąlygoms, vis daugiau žmonių stengiasi įsirengti jaukų tualetą namo viduje. 

   Geras Katilas internetinėje parduotuvėje rasite pačius įvairiausius produktus, kurie padės Jums susitvarkyti vonios kambarį sodyboje ar bet kokioje kitoje gyvenamojoje vietoje. Taip pat išspręs nuotekų nuvedimo į šulinius ar centralizuotus tinklus klausimą. Buitiniai fekaliniai siurbliai yra tai, kas padės išvengti lauko tualeto, o mūsų klientų aptarnavimo specialistai padės išsirinkti jums geriausiai tinkančią prekę. 

   Apie šiuos siurblius reikia žinoti tai, kad juos galima pritaikyti šulinių, nuotekų rezervuarų ar duobių valymui. Pasirinkę sau tinkamiausią siurblį tai atliksite greičiau ir sunaudosite mažiausiai elektros energijos. 

   Kaip išsirinkti tinkamą fekalinį siurblį?

   Mūsų internetinėje parduotuvėje siurblius galite rinktis iš keturių vienų iš žinomiausių siurblių gamintojų Europoje. IBO įmonės produktai gaminami Lenkijoje, kur yra įsikūrusi įmonė, jos produktai gerai žinomi visoje Europoje. Šios įmonės siurbliai pasižymi aukštu našumu ir ekonomiškumu. Omnigena gaminiai išsiskiria tuo, kad lyginant su kitais gamintojais, jų fekalinių siurblių kaina yra itin pigi, bet produkcija kokybiška. Produktai yra gaminami iš ketaus ir nerūdijančio plieno, kas leidžia jiems būti atspariems mechaniniams poveikiams. Pedrollo Italijoje įsikūrusi įmonė, savo siurblius ir kitą produkciją siunčia net į 160 skirtingų pasaulio šalių. Šios įmonės produktai gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno bei ketaus. Leo pumps yra viena iš didžiausių įmonių Kinijoje. Šios įmonės gaminami siurbliai išsiskiria itin kokybiškais ir efektyviai veikiančiais siurblių smulkintuvais, trupinančiais ir smulkinančiais priemaišas bei teršalus. Susmulkintas turinys nukreipiamas į tam skirtus rezervuarus ar centralizuotus kanalizacijos tinklus. 

   Rinkantis šio tipo siurblį, reikia įvertinti, ne tik gamintoją, bet ir individualius poreikius. Prieš galutinai apsisprendžiant, svarbu yra atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

   • Kiekis: nuo apdorojamų fekalijų, purvo ir teršalų kiekio priklauso, kokio galingumo reikalingas siurblys. Jeigu tualetas bus naudojamas retai, reikia gerai apsvarstyti, ar tikrai reikalingas galingas siurblys. 
   • Kaina: visiems yra aktualus klausimas, todėl jeigu norite sutaupyti ir nepermokėti, reiktų įvertinti siurblio technines charakteristikas ir nuspręsti, kuris parametras svarbiausias, o kas mažiau aktualu. Gatite ieškoti fekalinių siurblių išpardavimų, kurių metu tikrai rasite jums reikalingą prekę. 
   • Našumas - kiekvienas siurblys turi gamintojo paskaičiuotą našumą bei turinio iškėlimo aukštį. Svarbu įvertinti, kaip greitai bus išsiurbiamas šulinys ar kitas rezervuaras ir fekalijos nukreipiamos į kanalizaciją. Jeigu siurbiamas skysčių tūris nėra didelis, geriau būtų investuoti į kokybišką, bet mažesnio našumo siurblį. 

   Patarimai turintiems fekalinius vandens siurblius

   Norint prailginti siurblio ilgaamžiškumą, svarbiausia yra patikrinti ar gerai veikia prie siurblio esanti plūdė, kadangi ji kontroliuoja siurblio įjungimo-išjungimo ciklus. Jeigu skysčio lygis sumažėja iki leistino, o plūdė laiku neišjungia siurblio, yra tikimybė, kad siurblys perkais ir suges. Teks ieškoti naujo siurblio. Todėl teisingas plūdės judėjimo diapazono nustatymas yra būtinas, norint apsaugoti siurblį nuo gedimų ir prailginti jo tarnavimo laiką. Lygiai taip pat svarbu yra patikrinti ar siurblys nėra užsikimšęs ir siurbdamas fekalijas visą turinį nukreipia į žarną, nepalikdamas kietų ir nesusmulkintų teršalų prie siurbimo angos. Kietos nesusmulkintos dalelės, grunto gabalai bei pluoštiniai teršalai gali užkimšti ir sugadintį net ir didelio galingumo bei našumo siurblį.

   Kur įsigyti fekalinių siurblių Vilniuje?

   Geras Katilas internetinėje parduotuvėje išsirinkę prekęs galite jas iškarto nusipirkt. Susimokėti už prekes galite bankiniu pavedimu arba pasinaudoję lizingo partnerių teikiamomis paslaugomis. Jeigu ieškant prekės ar atsiskaitant, iškyla klausimų, būtinai susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu ir mūsų komanda Jums atsakys į visus rūpimus klausimus. 

    

   Mes parduodame fekalinį siurblį ne tik internetinėje parduotuvėje, bet ir fizinėse, kurias galite rasti Vilniuje, Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176. 

  • Nenardinami siurbliai
  • Fontanų siurbliai

   Fontanų siurblys - tai pagrindinis komponentas įtakojantis fontano aukštį, bei vandens srauto intensyvumą!


   Vandens fontanas sode ar sodyboje visada įneša gyvumo bei puošia aplinką. Todėl nenuostabu, kad turėdami galimybę, daugelis žmonių stengiasi įsirengti fontaną savo kieme. Fontanas - tai siurblio pakelta vandens čiurkšlė, kuri gali būti įvairių formų ir trykšti skirtingomis kryptimis, priklausomai nuo naudojamų antgalių. Pagrindinis elementas įtakojantis fontano dydį, bei iškeliamo vandens srautą - tai vandens siurblys. Keičiant siurblio galingumą ir purškimo antgalius, gaunamos įvairios purškiamo vandens formos, aukštis ir intesyvumas. Nedidelių vandenviečių fontanų siurblių korpusai paprastai būna plastikiniai, purkštukai taip pat pagaminti iš plastiko. Fontano siurbliai dažniausiai komplektujami su purkštukų (antgalių) komplektu, kuriuos keičiant, keičiame trykštantį vandens srautą ir matome skirtingą fontaną. Pasirinkdami fontano siurblį reikia įvertinti, kokio aukščio fontano norėtumėte, nuo to priklausys siurblio galingumas, kokioje vietoje statysite įrangą, kaip prijungti siurblį prie elektros tinklo. Reikia žinoti, kad siurbliai skirti siurbti švarų, šaltą vandenį be kietų dalelių ir pluoštinių teršalų. Jei vandenvietės vanduo nėra labai švarus paprastai statomi filtrai, apsugantys siurblį nuo užteršimo. Naujausi siurbliai fontanams komplektuojami su nuotolinio valdymo sistemomis, leidžiančiomis telefonu valdyti ir reguliuoti siurblį, bei vandens čiurkšlių intensyvumą ir formas.
  • Vibraciniai siurbliai
  • Nuotekų siurblinės
  • Siurbliai 12-24V

   12-24V nuolatinės srovės siurbliai - tai nedidelių gabaritų, patogūs ir efektyvūs siurbliai!


   Nuolatinės srovės siurbliai - tai kompaktiški, nedidelės galios siurbliai, skirti vandens ir kitų skysčių siurbimui. Priklausomai nuo konstrukcijos, jie gali būti panardinami arba nenardinami, tai yra eksploatuojami sausai pastatyti ar sumontuoti. Šio tipo siurbliai maitinami elektros srove, kurios įtampa 12-24V. Nuolatinė srovė tiekiama iš akumuliatorių, todėl juos galima naudoti praktiškai visur, tik su savimi reikia turėti elektros energijos šaltinį - akumuliatorių. Šio tipo siurblius patogu naudoti valtyse, jachtose, mobiliuose nameliuose - ten kur nėra galimybių prisijungti prie kintamos elektros tinklo. Nežiūrint to, kad šie siurbliai yra kompaktiškų gabaritų, bei nedidelės galios, jie padeda išspręsti vandens tiekimo, bei išsiurbimo klausimus, taip pat nuotekų smulkinimo bei išsiurbimo problemas. Kai kurie nuolatinės srovės siurbliai skirti siurbti ne vien tik vandenį, bet ir kitus įvairaus klampumo skysčius - benziną, dyzeliną, antifrizą ir kt. skysčius.
  • Rankiniai siurbliai
   Rankiniai vandens siurbliai, naudojami siurbti švarų vandenį be kietų abrazyvinių priemaišų
   iš vandens rezervuarų, šulinių, gręžinių ar kitų vandens telkinių, kai nėra sąlygų prisijungti 
   prie elektros tinklo.
  • Apsaugos ir valdymo...

   Vandens siurblių valdymo pultai skirti siurblių variklių paleidimui, valdymui ir apsaugai

   Šie pultai yra būtini įjungiant vandens siurblius, kuriuose nėra integruotų paleidimo kondensatorių. Siurblių apsaugos ir valdymo pultuose sumontuoti paleidimo kondensatoriai, apsauginės terminės relės bei kabelių gnybtai. Prie valdymo pulto prijungus papildomus daviklius – plūdes, reles, gaunamas automatizuotas siurblio darbo režimas, priklausantis nuo nustatytų reikšmių. Visų gamintojų siurblių valdymo ir apsaugos pultai yra apsaugoti nuo dulkių bei drėgmės patekimo, todėl gali būti montuojami patalpų viduje, gręžinių šuliniuose ar kitose vartotojui patogiose vietose. Tačiau daugelis gamintojų  rekomenduoja, jei yra galimybė, šiuos įrenginius montuoti ir eksploatuoti patalpose, kuriose nėra didelio temperatūrų svyravimo ir didelės drėgmės. Taip prailginamas pulto tarnavimo laikas. Norint, kad vandens siurblys būtų teisingai eksploatuojamas ir apsaugotas nuo galimų gedimų, pirmiausia reikia parinkti apsaugos ir valdymo pultą taip, kad jis atitiktų vandens siurblio parametrus: galingumą, tinklo įtampą, srovės stiprumą bei kondensatoriaus talpą. Šie duomenys pateikiami siurblio arba variklio lentelėje, taip pat techninėje įrangos dokumentacijoje.    

  • Dažnio keitikliai

   Dažnio keitiklis - tai įrenginys efektyvinantis siurblio ir visos vandentiekio sistemos darbą!

   Dažnio keitiklis - elektroninis blokas reguliuojantis vandens siurblio darbo režimą pagal vandentiekio sistemos parametrų pokytį. Dažnio keitiklis didina arba mažina siurblio variklio sukimosi greitį taip keisdamas tiekiamo į sistemą vandens srautą. Kitaip tariant, didėjant vandens poreikiui vandentiekyje, siurblys pradeda intensyviau dirbti ir didina tiekiamo vandens debitą, sumažėjus suvartojamam vandeniui siurblys mažina apsukas ir automatiškai mažėja į sistemą paduodamas vandens kiekis. Užsukus visus čiaupus ir nustojus vartoti vandenį, sistemoje kyla slėgis iki nustatytos ribos ir siurblys yra automatiškai išjungiamas. Naudojant šiuos įrenginius, didžiausias efektas gaunamas sistemose su netolygiu, dažnai kintančiu vandens suvartojimu. Tai gali būti vandnetiekio sistemos, kai vienas siurblys aprūpina vandeniu kelis individulius namus. Vienas iš privalumų naudojant dažnio keitiklius yra tas, kad tampa nereikalingi dideli išsiplėtimo indai, kurie užima pakankamai daug vietos ir nepigiai kainuoja. Dar vienas keitiklių privalumas - jie sumažina elektros energijos suvartojimą net iki 40%, lyginant su klasikine siurblio valdymo sistema. Šie prietaisai užtikrina sklandžius siurblio paleidimo ir stabdymo režimus, tuo prailgindamas siurblio tarnavimo laiką. Taip pat apsaugo vandentiekį nuo hidrosmūgių.       

  • Išsiplėtimo indai

   Ką reikia žinoti apie išsiplėtimo indą vandentiekiui?

   Kiekvienoje vandentiekio sistemoje montuojami didesni ar mažesni hidroforai, kurie reguliuoja visos sistemos darbą, o pagrindinė jų funkcija yra nustatyto vandentiekio slėgio palaikymas. Hidroforai būna skirtingo dydžio, priklausomai nuo siurblio našumo - kuo didesnis našumas, tuo sistemoje reikia montuoti didesnį išsiplėtimo indą, kuris dar kitaip vadinamas Hidroforu. 

    

   Labai svarbu yra tinkamai parinkti indą ir pilnai išnaudoti jo funkcionalumą, nes nuo to priklausys Jums tiekiamo vandens slėgis bei siurblio darbo režimas. Pasirinkus teisingai, apsaugosite siurblį nuo per dažno įjungimo ir išjungimo, kas įtakoja įrenginio perkaitimą bei didesnį elektros energijos suvartojimą, taip pat prailginsite savo siurblio eksploatacijos laiką. 

    

   Geras katilas internetinėje parduotuvėje yra platus hidroforų pasirinkimas, o mūsų klientų aptarnavimo specialistai visada pasiruošę atsakyti į jums rūpimus klausimus. Net ir dirbdami nuotoliniu būdu, mes garantuojame puikią aptarnavimo kokybę. 

   Kaip išsirinkti tinkamą vandens išsiplėtimo indą?

   Ieškant hidroforo, svarbiausia yra atkreipti dėmesį į bendrą vandentiekio sistemos veiklą. Šis produktas yra sistemos sudedamoji dalis, todėl jis arba prie jo turi būti priderinta kita įranga, norint pasiekti maksimalų našumą bei ilgaamžiškumą. Atkreipkite dėmesį į vandens vartojimą, kaip dažnai įjungiate ir išjungiate vandens maišytuvus, naudojatės dušu ar vonia, ar prie Jūsų vandentiekio prijungta laistymo sistema. Jeigu vanduo naudojamas dažnai ir siurblio apkrova yra didelė, išsiplėtimo indai turi būti didesnės talpos. 

    

   Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tris gamintojus, iš kurių tikrai išsirinksite sau tinkamą hidroforą. Siūlome plačiau susipažinti su jų tiekiamos produkcijos asortimentu. 

    

   • Omnigena. Produktai susideda iš metalinio korpuso ir guminės membranos, esančios viduje, kuri skirsto indo ertmę į dvi dalis - suspausto oro ir siurbiamo vandens. Pagrindiniai įmonės prekių privalumai yra: paprasta ir patikima konstrukcija, ilgas tarnavimo laikas, kompaktiški gabaritai. 
   • Aquasky plus. Itin inovatyvus vandentiekio išsiplėtimo indas, jame nėra guminės membranos, o hidroforo darbo principas yra labai paprasta. Šiuose induose sumontuota nekeičiama diafragma, pagaminta iš standžios gumos. Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos. Produktams suteikiama penkerių metų garantija.  
   • Global water solutions. Šios įmonės gaminami produktai išsiskiria tuo, kad juose nėra keičiamos guminės membranos, o jos funkcijas atlieka viduje įmontuota standri butilo diafragma. Ilgas eksploatavimo laikas, kurio metu reikia tik patikrinti ir papildyti oro slėgį, išsiplėtimo indui suteikiama 5 metų garantija. Diafragma nekeičiama visą eksploatacijos laiką. 

    

   Kaip matote, mes bendradarbiaujame su gerai žinomais gamintojais, kurie garantuoja kokybę, ekonomišką darbą bei ilgą eksploatacijos periodą. Mes jaučiame atsakomybę parduodami įvairius jų gaminamus produktus, todėl padėsime išsirinkti kiekvienam klientui tinkamiausią indą, priklausomai nuo vandentiekio sistemos ir joje sumontuotos įrangos. 

   Kur įsigyti vandens išsiplėtimo indą?

   Mūsų parduotuvės produktų sąraše yra platus hidroforų pasirinkimas, o visą produkciją galite apžiūrėti per savo mobilųjį telefoną arba kompiuterį. Taip pat, Vilniuje yra dvi fizinės parduotuvės, kurias galite rasti Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176. Atvykę pas mus galėsite gyvai apžiūrėti dominančių indų konstrukciją ir įvertinti kokybę. 

    

   Jeigu prekes įsigysite internetu, kurjeris Jums pristatys išsirinktas prekes darbo dienomis visoje Lietuvoje. Atsiskaityti galite bankiniu pavedimu arba mūsų partnerių teikiamomis lizingo paslaugomis. Visi pirkėjai turi teisę grąžinti įsigytus produktus per 14 darbo dienų, tai palengvina apsisprendimą ir apsipirkimą internet. Kurjeriui atvežus prekę, Jūs galėsite ją apžiūrėti gyvai ir galutinai nuspręsti dėl pirkimo. Išsiplėtimo indai yra investicija į kokybišką namų vandens sistemą, todėl mes suprantame jūsų abejones ir esame tam, kad jų neliktų. 

    

   Visada turite galimybę darbo valandomis susisiekti su mumis telefonu, o parduotuvės konsultantai visada pasiruošę suteikti informacijos daugiau ir išsamesnės apie siūlomus produktus, nei randate mūsų aprašymuose. Jeigu turite klausimų, kurie nėra skubūs, juos galite užduoti rašydami elektroninius laiškus, o mes pasistengsime atsakyti ne ilgiau nei per vieną darbo dieną.
  • Komplektuojančios...
  puslapyje
  Rodoma 49 - 72 iš 469 dalykų