Sumažinta kaina! Siurblys panardinamas švariam vandeniui Omnigena TP 350 Padidinti

Siurblys panardinamas švariam vandeniui Omnigena TP 350

4428502

Nauja

44,20 €

-35%

68,00 €

Charakteristikos

GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Garantija2 metai
SpalvaRaudonas
Įtampa230 V
Užterštumo frakcijų dydis≤ 5 mm
Vandens kėlimo aukštis8 m
Našumas130 l/min
Maksimali darbinė temperatūra30 °C

Apie prekę

BENDRI PANARDINAMŲ SIURBLIŲ DUOMENYS:

Tai yra didelio našumo, labai efektyvūs, kompaktiški siurbliai su 230 V/50Hz kintamosios srovės elektros varikliu. Jie naudojami švaraus vandens siurbimui.

Siurbliai  TP 250, TP350, TP 500 INOX  gali siurbti vandenį, kuriame yra nedidelis kiekis minkštų sausųjų medžiagų. Šie panardinami siurbliai naudojami vandeniui išsiurbti iš vandens užlietų šulinių, rūsių, garažų, baseinų. Jie skirti tik buitiniam naudojimui ir neturėtų būti eksploatuojami pramoniniuose objektuose.

Panardinami siurbliai švariam vandeniui TP 250, TP 350 ir TP 500 INOX  nepritaikyti siurbti vandenį, kuriame yra kietų abrazyvinių dalelių, pluoštinių medžiagų. 

 

TECHNINIAI PARAMETRAI 

Tipas

 

Galia

[kW]

Įtampa/ dažnis

Didžiausia apvijos srovė

Didžiausias pakėlimo aukštis

[m]

Didžiausias našumas

[l/min]

Aukščiausia vandens temperatūra

Didžiau-sias teršalų dalelių

skersmuo

[mm]

Apsaugos klasė

IP

TP 250

 

0.25

230V/50Hz

1,2 A

6.5

100

35°C

5

68

TP 350

 

0.35

230V/50Hz

1,7 A

8

130

35°C

5

68

 TP 500 INOX

 

0.50

230V/50Hz

2,2A

7

140

35°C

5

68

Pateikti siurblių parametrai nustatyti laboratorinėmis sąlygomis.

Eksploatuojant gaminį šie dydžiai gali skirtis  ±10%.

 

PRIJUNGIMAS PRIE ELEKTROS TINKLO

Tinklo įtampa privalo atitikti siurblio žyminėje lentelėje nurodytą įtampą. Siurblio kištuką leidžiama kišti tik į elektros tinklo lizdą įrengtą pagal ES reikalavimus su tinkamu įžeminimu. Prijungimo laido geltonai žalios spalvos gysla – tai įžeminimo gysla. Siurblį maitinančiame elektros tinkle privalo būti įrengtas apsauginis jungiklis nuo viršsrovio (pav. M611, M250), kuris apsaugo variklį nuo perkrovos. Šis jungiklis privalo būti nustatytas didžiausiai apvijos srovei, nurodytai siurblio žyminėje lentelėje, taip pat techninių parametrų lentelėje. Siurblys gali dirbti be tokios apsaugos, tačiau įvykus perkrovos sukeltam įrenginio gedimui, negalios gamintojo suteikta garantija.

Pastaba Pardavėjas neatsako už žmonėms arba turtui padarytą žalą, dėl netinkamo elektros tinklo įžeminimo.

PALEIDIMAS:

Panardinamame siurblyje yra įrengtas plūdinis jungiklis, kad siurblys galėtų dirbti automatiškai. Skysčio lygiui pakilus virš įjungimo lygio, siurblys įjungiamas. Išsiurbus dalį skysčio, plūdė nukrenta iki atitinkamo lygio ir siurblys išjungiamas. Plūdės laidas eina per laikiklį. Keičiant laido tvirtinimo laikiklyje aukštį, galima reguliuoti vandens lygį, kuriam esant siurblys įjungiamas ir išjungiamas. Laidas, esantis tarp plūdinio jungiklio ir plūdės kriaušės, neturi būti trumpesnis nei 8 cm. Siekiant apsaugoti gaminį nuo įsiurbimo sieto ar rotoriaus kameros užsikimšimo,  siurblį rekomenduojama pakabinti ant lyno tam tikru atstumu nuo dugno, kad panardinamas siurblys neturėtų galimybės siurbti smėlį arba kitas kietas frakcijas. Kietų frakcijų patekimas į siurblį gali nepataisomai sugadinti gaminį arba ženkliai sumažinti jo tarnavimo laiką.

PASTABA

Tam, kad panardinamas siurblys gerai veiktų, būtina tinkamai išleisti orą iš variklio kameros ir panardinti siurblį į pakankamą gylį (žr. paveikslėlį). Panardinant siurblį į mažiausią arba didesnį gylį, reikia palaukti, kol iš siurblio išeis oras, t.y. nustos iš jos kilti oro burbuliukai. Tik po to galima įjungti siurblį. Siurblys nesiurbs vandens, jeigu jis bus įjungiamas nepakankamai panardinus arba nenuorinus. Oras negalės pasišalinti jei bus panardinamas dirbantis siurblys, todėl pašalinti orą galima tik atitinkami panardinus siurblį ir išjungus variklį. Iš INOX tipo siurblių nereikalaujama pašalinti orą. Tam tikrų tipų panardinamų siurblių apatinės ir viršutinės dalys sujungimo vietose nėra sandarios. Tai ne defektai. Šios angos reikalingos tam, kad iš variklio kameros galėtų pasišalinti oras ir vyktų vandens cirkuliacija.

 

PRIEŽIŪRA

Pradedant bet kokius panardinamo siurblio valymo ar remonto darbus privaloma ištraukti gaminio šakutę iš elektros 
tinklo.Tai pat privaloma nedelsiant išjungti siurblį iš elektros tinklo, jeigu  rotorių užblokuoja smėlis arba kitos kietosios dalelės ir variklis pradeda „burgzti“. Laiku neišjungus siurblio, gali sudegti jo variklis.
INOX tipo siurblius ardyti ar išmontuoti draudžiama.
Ardant plastikinius panardinamus siurblius, pirmiausia reikia išmontuoti įsiurbimo sietą (siurblio pagrindą), kuris yra pritvirtintas trimis varžtais. Nuėmus apatinį sietą (pagrindą), galima išvalyti kamerą. Rotorius turi lengvai suktis, nesitrindamas į korpusą. Draudžiama eksploatuoti siurblį be apatinio dangtelio (pagrindo). Jeigu nusidėvi rotorius ar sugenda variklis reikia kreiptis į įgaliotą servisą. Baigus siurbimo darbus, gaminys turiu būti išvalytas, išskalautas švariame vandenyje ir išdžiovintas. Panardinamą siurblį švariam vandeniui galima laikyti tokiose patalpose, kuriose yra teigiama temperatūra.

  

NURODYMAI

Siurbliai privalo dirbti juos panardinus į vandenį. Neleidžiama eksploatuoti siurblio, kai įsiurbimo sietas yra aplipęs purvu arba kitais nešvarumais, kurie trugdo laisvam vandens tekėjimą. Siurblys negali dirbti be vandens, todėl jei yra nepakankamas vandens lygis ar galimybė, kad teršalai užblokuos rotorių, siurblys gali dirbti tik jį prižiūrint.
Draudžiama nešiotis ar kelti siurblį laikant už laido!
Mažiausias siurblių TP 250, TP 350 panardinimo gylis yra 25 cm. Siurbliai TP 500 INOX gali dirbti tik pilnai panardinti.
Siurblių techniniai parametrai keičiasi, priklausomai nuo darbo sąlygų pasikeitimo. Kuo ilgesnė siurbimo žarna ir kuo mažesnis jos diametras, tuo mažesnį slėgį gausime žarnos gale. Ši priklausomybė atsiranda dėl veikiančių pasipriešinimo jėgų, vandeniui tekant žarnoje. Siurblio žyminėje lentelėje yra pateikti jo techniniai parametrai. Didžiausias slėgis – tai slėgis, kuomet pasipriešinimas būna lygus nuliui, o didžiausias pakėlimo aukštis – tai dydis nusakantis didžiausią pasipriešinimo vertę, kurią gali įveikti siurblys (tekėjimas vamzdžiais + geometrinis aukštis, į kurį vanduo gali būti pakeltas). Tam, kad eksploatuojant būtų pasiektas pats didžiausias našumas, reikia naudoti kuo trumpesnę žarną su didesniu skersmeniu. Panardinamų siurblių atvamzdžių išoriniai skersmenys yra 1”, 1 ¼” arba 1 ½”, todėl prie siurblių būtina jungti tik tokio diametro žarnas.  Naudojant pernelyg ilgą arba per mažo skersmens žarną, ženkliai pablogėja panardinamų siurblių darbo parametrai ir sistemoje gali nesusidaryti reikalingas vandens slėgis.
Siekiant išvengti pavojaus žmonių gyvybei ir sveikatai, keičiant pažeistą panardinamo siurblio maitinimo laidą ar  plūdę, garantiniu laikotarpiu gedimus turi pašalinti įgaliotas servisas, o po garantiniu laikotarpiu – specializuota remonto įmonė arba kvalifikuotas asmuo. 

 

ATLIEKŲ TVARKYMAS

Šie siurbliai yra paženklinti perbraukto konteinerio simboliu, kuris rodo, kad nusidėvėjusią įrangą draudžiama išmesti į konteinerį kartu su kitomis atliekomis. Išsamios informacijos apie gaminio perdirbimą galima gauti miesto ar rajono savivaldybėje, komunalinių atliekų tvarkymo įmonėje arba parduotuvėje, kurioje įsigijote šią prekę.    Šiuos panardinamus siurblius ir jų dalis reikia šalinti pagal aplinkosaugos taisykles. Kai nusidėvėjusių siurblių remontas nėra ekonomiškai pagrįstas, tuomet gaminius reikia išmontuoti, atskiriant vieną nuo kitos ketines, plienines, varines, plastikines dalis ir gumą. Gautus elementus reikia perduoti antrinių žaliavų surinkimo punktui.

  


Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Siurblys panardinamas švariam vandeniui Omnigena TP 350

Siurblys panardinamas švariam vandeniui Omnigena TP 350

Parašyti atsiliepimą