Šilumos siurbliai oras-vanduo

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Kuo ypatingi šilumos siurbliai oras vanduo

Šilumos siurbliai oras vanduo šiandien tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Naudojant tokią šildymo ir kondicionavimo sistemą, energijos šaltiniu tampa iš lauko paimtas oras, kuris yra perduodamas įrenginiui ir paverčiamas šilumine energija. Šiuolaikiniai šilumos siurbliai suteikia galimybę ne tik efektyviai šildyti, bet taip pat ir vėsinti patalpas, o jos pritaikymo galimybių yra tikrai nemažai: šilumos siurbliai yra naudojami vandens šildymui, šilumos energijos perdavimui radiatoriams, šildomoms grindims, ir t.t.

Šilumos siurblių oras vanduo veikimo principas

Oras vanduo šilumos siurbliai paima iš lauko oro šilumą, ir ją perduoda vidiniam siurblio blokui. Šių įrenginių veikimo principas yra panašus į šaldytuvo, kuris būdamas šiltos patalpos viduje, geba palaikyti žemą temperatūrą. Šilumos siurblių veikimo principas – oro paimamo iš lauko aušinamas. Šio proceso metu yra išsiskyrusi šiluma  panaudojama patalpų ir vandens šildymui. Šiltuoju metų laiku šilumos siurblys oras vanduo gali būti naudojamas patalpų vėsinimui, todėl vartotojams netenka rūpintis atskiru kondicionieriaus ir šildymo sistemos įrengimu.

Šiek tiek faktų apie šilumos siurblius

Šilumos siurbliai oras vanduo tausoja elektros energiją: moderniausi šilumos siurbliai geba pagaminti net 5 kartus daugiau šilumos energijos nei kiti populiariausi buityje naudojami šildymo įrenginiai. Siekiant užtikrinti dar didesnį šilumos siurblio efektyvumą, pravartu pasirūpinti pakankama šilumos izoliacija – apšiltinti pastato sienas, užtikrinti, kad langai, durys ir stogas būtų pakankamai sandarūs, ir t.t. Įprasta manyti, kad šilumos siurbliai oras vanduo veikia pernelyg triukšmingai, tačiau taip nėra. Šiuolaikinė šildymo sistema oras vanduo veikia ne garsiau nei moderniausias šaldytuvas, todėl baimintis dėl pernelyg didelio triukšmo lygio tikrai nereikėtų.

Ar sudėtinga šilumos siurblių priežiūra?

Pirmiausia visada svarbu parinkti tinkamą šilumos siurblio vietą. Pasirūpinkite, kad šalia šio įrenginio nebūtų augalų, o jo montavimą patikėkite tik specialistams. Siekiant, kad šilumos siurblys oras vanduo veiktų nepriekaištingai, kas metus rekomenduojama atlikti techninį aptarnavimą, reguliariai patikrinti šildymo sistemos slėgį, išvalyti garintuvą bei groteles. Savarankiška šilumos siurblių priežiūra gali atrodyti gana sudėtinga, tad tą geriausia patikėti patyrusiems specialistams.

Kaip išsirinkti geriausią šilumos siurblį?

Vienareikšmiškai pasakyti, koks yra geriausias šilumos siurblys oras vanduo, paprasčiausiai neįmanoma:

 • renkantis tokią šildymo sistemą svarbu atsižvelgti į tai, kokias funkcijas ji atlieka (tik šildo patalpas, ar taip pat gali ir vėsinti orą)

 • kokia yra numatyta darbinės temperatūros amplitudė;

 • koks yra siurblio triukšmo lygis, ir t.t

Pvz. Gree šilumos siurbliai yra puikiai pritaikyti mūsų šalies klimato sąlygoms: jie puikiai veikia esant nuo -22 °C iki +35 °C temperatūrai, šio gamintojo siurbliai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, o Electrolux šilumos siurbliai itin vertinami dėl jų ilgaamžiškumo, patogaus naudojimo bei lengvo valdymo.

Oras vanduo šilumos siurbliai: kaina

Šiandien šilumos siurblių įsigijimą siūlo gana nemažai gamintojų, kurių nustatyti įkainiai gali labai skirtis. Renkantis tinkamiausią šilumos siurblį dėmesys neretai krypsta ne tik į svarbiausius šildymo sistemų parametrus, bet taip pat ir į nustatytus įkainius, tad tuomet, jei nuspręsite šią sistemą įsigyti internetu, negaišdami daug laiko, turėsite galimybę palyginti nustatytus įkainius. Jei jus domina geriausia kaina parduodami šilumos siurbliai, akcija tikrai leis šios produkcijos įsigyti dar pigiau. Taigi, pasistenkite nepraleisti ypatingų pasiūlymų, kurių mūsų parduotuvėje rasite tikrai nemažai. Nors šiandien šildymo įrangą galime rinktis iš gausios pasiūlos, tačiau tuomet, kai nusprendžiama pirkti, šilumos siurbliai oras vanduo tai nekelia nuostabos ir tampa vis dažnesniu vartotojų pasirinkimu.

Šilumos siurbliai oras-vanduo Yra 64 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Daikin

  Daikin šilumos siurbliai  - svarbiausia informacija pirkėjams

  Daikin – tai 1924 metais įkurta kompanija, kuri pirmauja šildymo bei oro kondicionavimo įrangos gamyboje. Daikin šilumos siurbliai yra vienas populiariausių pasirinkimų, kuomet siekiama įsirengti kokybišką ir funkcionalią patalpų šildymo ir vėdinimo sistemą. Šio gamintojo produkcija neretai yra pasirenkama tuomet, kai siekiama įsirengti naują ar renovuoti seną šildymo įrangą. Šilumos siurbliai Daikin yra efektyvūs ir ilgaamžiai, todėl ši produkcija pranoksta net ir pačių išrankiausių klientų lūkesčius.

  Didelis Daikin šilumos siurblių pasirinkimas

  Prekyboje yra siūlomas pakankamai platus Daikin šilumos siurblių asortimentas. Vartotojai turi galimybę įsigyti aukštos arba žemos temperatūros siurblius:

  • aukštos temperatūros šilumos siurbliai gali būti montuojami prie jau įrengtų šildymo įrenginių (prie šildymo vamzdynų ir radiatorių) nekeičiant visos šildymo sistemos;

  • žemos temperatūros šilumos siurbliai yra montuojami su žemos temperatūros radiatoriais, kuriems nereikia aukštos temperatūros cirkuliuojančio vandens, visiškai pakanka 45 °C vandens, tiekiamo šilumos siurbliu arba su grindinio šildymo sistema.

  Funkcionali šildymo sistema

  Šilumos siurbliai oras vanduo Daikin yra pritaikyti mūsų šalies klimatui, todėl ši įranga gali būti naudojama visais metų laikais. Šio gamintojo šilumos siurbliai naudoja atsinaujinančią energiją: net 75 procentai energijos yra gaunama iš oro, ir tik 25 proc. – iš elektros energijos. Jei siekiate namuose įsirengti tikrai efektyvią ir ekonomišką sistemą, Daikin šilumos siurblys bus geriausias pasirinkimas.

  Aplinkos tausojimas

  Šiandien rūpinimasis ekologija tapo kaip niekada aktualus, todėl tenka pasvarstyti apie tai, kaip būtų galima taupyti resursus ir užtikrinti, kad įtaka aplinkai būtų kiek įmanoma mažesnė. Daikin oras vanduo šilumos siurbliai gali padėti tą užtikrinti: ši įranga naudoja atsinaujinančius išteklius ir nėra kenksminga ekosistemai, todėl jei rūpinimasis ekologija jums yra vienas svarbiausių kriterijų, šilumos siurblio įrengimas tikrai padės įgyvendinti numatytus tikslus. Daikin didelį dėmesį skiria rūpinimuisi ekologija: šiam gamintojui svarbu ir tai, kad įrenginio dalys būtų paprasčiau perdirbamos.  

  Nesudėtingas įrangos montavimas

  Daikin rūpinasi, kad įrangos naudojimas būtų kiek įmanoma paprastesnis, tuo pačiu, kad ir montavimas nepareikalautų pernelyg daug laiko ir pastangų. Daikin šilumos siurblių sistemų montavimas tikrai netaps neįveikiama užduotimi. Šios įrangos naudojimas yra labai paprastas ir patogus, vartotojai turi galimybę išsaugoti nustatytus parametrus ir džiaugtis sklandžiu šilumos siurblio darbu.

  Moderni ir ilgaamžė įranga

  Daikin šilumos siurbliai yra modernūs ir atitinkantys visus šiuolaikinio vartotojo poreikius. Dėmesys skiriamas ne vien tik gaminių funkcionalumui, bet taip pat ir jų dizainui, todėl vartotojai gali džiaugtis dar moderniau atrodančiais namais. Džiugina ir tai, kad šilumos siurbliai oras vanduo Daikin yra ilgaamžiai – šiems įrenginiams yra teikiama garantija,  todėl vartotojai gali būti ramūs, kad šildymo ir patalpų vėsinimo sistema galės naudotis metų metus.

  Tyliai veikianti sistema

  Daikin šilumos siurbliai oras vanduo veikia labai tyliai – vidinio bloko triukšmo lygis nesiekia nei 30 decibelų (šiuolaikinių šaldytuvų skleidžiamo triukšmo lygis yra maždaug 40 dB). Nors planuojantys įsirengti šilumos siurblius kartais baiminasi, kad tokia sistema bus pernelyg triukšminga, tačiau nėra jokio pagrindo nerimauti: Daikin šilumos siurblys veikia pakankamai tyliai, kad to galima nė nepastebėti.

  Daikin šilumos siurbliai oras vanduo: kaina

  Daikin šilumos siurblių kaina tikrai labai palanki ir prieinama daugeliui vartotojų. Vienareikšmiškai galima teigti - tai yra energijos ir pinigų taupymas. Mūsų svetainėje Daikin šilumos siurblių rasite įvairiomis kainomis ir galėsite įvertinti, kuris modelis geriausiai atitinka jūsų poreikius. Tuomet beliks priimti vieną ar kitą sprendimą.
 • Rotex
 • Atlantic
  Šilumos siurbliai - tai universalus įrenginys, kuriuo galima ne tik šildyti, ruošti karštą vandenį bet ir vėsinti patalpas. Papildomų priedų pagalba gali valdyti rezervinį šildymo katilą, valdyti du šildymo kontūrus. Alfea šilumos siurbliai išsiskiria bendraašiu priešpriešinių srautų šilumokaičiu - Atlantic sukurta ir patentuota technologija, padidinančia šilumos siurblio našumą.
 • Panasonic
  Šilumos siurbliai Panasonic oras vanduo - tai universalūs įrenginiai, kuriais galima ne tik šildytis, ruošti karštą vandenį bet ir vėsinti patalpas. Sukurta ir patentuota technologija, padidinanti šilumos siurblio našumą.
 • Electrolux

  Kuo ypatingi šilumos siurbliai oras vanduo Elektrolux

  Oras-vanduo šilumos siurblys – vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių įrenginių, skirtų namų šildymui. Šiuolaikiniai šilumos siurbliai turi ir karšto vandens ruošimo, ir patalpų vėsinimo sistemas, todėl šis įrenginys yra pritaikomas visais metų laikais. Šilumos siurbliams vis labiau populiarėjant, prekyboje galima rasti tikrai nemažą tokios produkcijos pasirinkimą, tačiau tenka pastebėti, kad bene didžiausio susidomėjimo sulaukia šilumos siurbliai oras vanduo Elektrolux. Tai – prieš šimtmetį įkurta kompanija, kuri kasmet parduoda apie 400 milijonų produktų ir yra puikiai žinoma net 150 pasaulio šalių.

  Electrolux šilumos siurblių oras-vanduo užtikrinamas ilgaamžiškumas

  Electrolux – tai puikiai žinomas buitinės technikos gamintojas, kuris per ilgus gyvavimo metus spėjo užsitarnauti daugybės vartotojų pasitikėjimą. Šio gamintojo produkcija pasižymi itin aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl galite net neabejoti, kad oras vanduo šilumos siurbliai Electrolux tarnaus metų metus. Įprasta manyti, kad patikimų ir ilgaamžių įrenginių kaina yra labai aukšta, tačiau tai nėra tiesa: jei jus domina Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo, kaina tikrai nebus pernelyg aukšta. Nustatyti įkainiai įprastai priklauso nuo įrenginio parametrų, todėl įvertinkite, kurie parametrai Jums yra patys svarbiausi, ir tuomet galėsite priimti palankiausią sprendimą.

  Galimybė taupyti elektros energiją

  Nors kartais manoma, kad šilumos siurbliai sunaudoja didelį elektros energijos kiekį, tačiau tai nėra tiesa. Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo pagamina iki 4,45 kW šilumos energijos kiekvienam suvartotam elektros kW, tad dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Naudojant šį įrenginį elektros energija yra naudojama tik šilumos perdavimui, todėl tai yra tikrai puikus būdas taupyti elektros energiją. Maža to, šilumos siurblių naudojimas yra visiškai nekenksmingas aplinkai, tad toks sprendimas yra tinkamas kiekvienam, kuris siekia kiek įmanoma labiau prisidėti prie aplinkos tausojimo.

  Universalus ir patogus įrenginys

  Šilumos siurbliai oras vanduo Electrolux yra universalūs:

  • tuo pat metu jie gali tiekti šilumą radiatoriniam ir grindiniam šildymui;

  • tiekti karštą vandenį bei dirbti kondicionavimo režimu.

  Visa tai gali gerokai palengvinti kasdienybę. Tad tuomet, jei ieškoma ne tik efektyvaus, bet ir funkcionalaus įrenginio, šilumos siurblys oras vanduo tikrai gali būti puikiu pasirinkimu. Šilumos siurblys suteikia galimybę nustatyti ir palaikyti nustatytus parametrus pagal individualius poreikius, tad šis sprendimas tikrai gali būti vienas geriausių.

  Tyliai veikiantys įrenginiai

  Svarstantys įsirengti šilumos siurblį gana dažnai kelia klausimą, ar tokia įranga nebus pernelyg triukšminga. Tikrai nėra jokio reikalo nerimauti, nes Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo veikia tikrai labai tyliai: garso lygis išorėje gali siekti maždaug 57 dB, o viduje – vos 31 dB. Palyginimui: šiuolaikiniai šaldytuvai skleidžia maždaug 40 dB triukšmą, todėl šilumos siurbliai tikrai netrikdys jūsų poilsio.

  Nesudėtingas šilumos siurblių montavimas

  Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šilumos siurblių montavimas – labai ilgas ir sudėtingas procesas, tačiau tai nėra tiesa.  Montuojant šilumos siurblį lauke yra statomas monoblokas, kuris jungiamas į trifazį elektros tinklą bei sujungiamas su šildymo sistemos elementais bei valdymo bloku. Šiuolaikiniai gamintojai rūpinasi, kad šių įrenginių montavimas būtų kiek įmanoma paprastesnis, todėl tai tikrai nepareikalaus didelių laiko sąnaudų.

  Pirkite ir sutaupykite

  Pigūs Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo kokybe nenusileidžia brangiau kainuojantiems įrenginiams, todėl tikrai rasite jums labiausiai tinkantį sprendimą. Mūsų parduotuvėje Geraskatilas.lt ši produkcija yra siūloma tikrai palankiomis kainomis, todėl galėsite išsirinkti tokį įrenginį, kuris geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes. Jei renkantis šilumos siurblį iškiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes padėsime išsirinkti tinkamiausią šildymo įrenginį. • Gree
  Gree Electric Appliances įkurta 1991 metais ir naudojantis technologijomis išvystyti ją į “šimtmečio įmonę”. Šiandien Gree reputacija yra nepriekaištinga tiek Kinijoje, tiek ir už jos ribų dėl pažangių technologijų, griežtos kokybės kontrolės ir įrangos priežiūros po pardavimo.
 • Grant
  Grant šildymo įranga - tai patikimumas, kokybė ir vertinga investicija. Kurdama ir projektuodama naujus
  produktus įmonė naudoja tik aukčiausios kokybės mežiagas, nuolatos diegia naujas technologijas, kurių dėka 
  Grant prekės ženklas gerai žinomas Europoje, ir už jos ribų. Grant šilumos siurbliai oras-vanduo atitinka visus 
  laikmečio reikalavimus - yra efektyvūs, ilgaamžiai, ekologiški ir nereikalaujantys išskirtinės priežiūros. Vienas
  iš pagrindinių įmonės tikslų - atsakomybė prieš mus supančią aplinką ir efektyvesnis atsinaujinančių energijos
  išteklių panaudojimas šildymo sistemose.
puslapyje
Rodoma 25 - 48 iš 64 dalykų
Rodoma 25 - 48 iš 64 dalykų