Šilumos siurbliai oras-vanduo

Informacija

Naujos prekės

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Šilumos siurbliai oras-vanduo šiuo metu populiariausi bei moderniausių šildymo įrenginiai. Jų montavimas pigesnis ir paprastesnis lyginant su šilumos siurbliais žemė-vanduo. Pagrindinis privalumas, kodėl domėjimasis šiais siurbliais auga – jų ekonomiškumas, efektyvumas   ir  minimali priežiūra.

Kaip veikia šilumos ...

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Šilumos siurbliai oras-vanduo šiuo metu populiariausi bei moderniausių šildymo įrenginiai. Jų montavimas pigesnis ir paprastesnis lyginant su šilumos siurbliais žemė-vanduo. Pagrindinis privalumas, kodėl domėjimasis šiais siurbliais auga – jų ekonomiškumas, efektyvumas   ir  minimali priežiūra.

Kaip veikia šilumos siurbliai oras-vanduo?

Siurblys iš lauko oro išskiria šilumą ir perduoda ją į vidinį šilumos siurblio bloką. Šių siurblių veikimo principas panašus, kaip ir šaldytuvų, kurie, stovėdami šiltose patalpose, viduje palaiko žemą temperatūrą. Tik visas procesas vyksta atvirkščiai: aušinant orą, išskiriama šiluma, kuri panaudojama tiek pastato orui, tiek ir vandeniui šildyti, o vasarą – patalpoms vėsinti. Šilumos siurbliams paprastai suteikiama 2–5 m. gamintojų garantija ir 5 m. garantija montavimo darbams. Tačiau šilumos siurblius montuojantys specialistai garantiją gali pratęsti, nuolat atlikdami sistemos techninę priežiūrą.

Pagrindiniai faktai apie šilumos siurblius oras-vanduo:

 • Šilumos siurbliai oras-vanduo, gamindami šilumą, naudoja elektros energiją. Tačiau tai nėra elektriniai šildytuvai: naujausių modelių šilumos siurbliai gali pagaminti net 5 kartus daugiau šilumos nei tipiniai elektrą naudojantys šildymo prietaisai.
 • Norint sumažinti elektros energijos suvartojamumą, visų pirma reikia pasirūpinti tinkama šilumos izoliacija – pagal naujausius reikalavimus apšiltinti pastatų sienas, langus, duris, stogus.
 • Oras-vanduo siurblių skleidžiamo triukšmo lygis – kaip buitinių oro kondicionierių. Palyginimui, moderniausi šilumos siurbliai oras-vanduo veikia vos garsiau nei šaldytuvai.
 • Šilumos siurbliai oras-vanduo dažniausiai tiekia neaukštos temperatūros šilumą, labiau pritaikytą grindiniam šildymui. Yra šilumos siurblių modelių tiekiančių aukštą temperatūrą, tinkančią ir radiatoriniam šildymui.

Šilumos siurblių oras-vanduo priežiūra

Įsigijus šilumos siurblį, reikėtų pasidomėti pagrindiniais šilumos siurblio eksploatacijos bei priežiūros reikalavimais. Montuojant šilumos siurblio išorinį bloką parenkama vieta, kad aplink bloką nebūtų augalų. Tam, kad siurblys nepriekaištingai veiktų kiekvienais metais reiktų atlikti techninį aptarnavimą. Taip pat reikėtų patikrinti šildymo sistemos slėgį, išvalyti groteles, garintuvą. Šiuos darbus dažniausiai atlieka atestuoti šilumos siurblių meistrai.   

BAXI šilumos siurbliai oras-vanduo pagal energijos suvartojimo efektyvumą priskiriami A++ klasei, todėl tinka A klasės statiniams. Šio gamintojo šilumos siurbliams suteikiama 5 m. garantija. BAXI siurbliai veikia oro temperatūrai nukritus iki -20 °C, o karštas vanduo pašildomas iki 60 °C. Į BAXI PBS siurblius diegiami aukštos kokybės Mitsubishi kompresoriai.
GREE šilumos siurbliai oras-vanduo idealiai tinka lietuviškomis klimato sąlygomis, temperatūrai esant nuo -22 iki +35 °C. Siurblį galima valdyti nuotoliniu būdu. GREE šilumos siurbliai oras-vanduo efektyviai padeda taupyti energiją ir kaštus: į gamyklinę komplektaciją įeina visi reikiami priedai.
Electrolux šilumos siurbliai oras-vanduo – tai patikimi ir ilgaamžiai įrenginiai.  Šie šilumos siurbliai -  ekologiški, ekonomiški, teikiantys maksimalų komfortą bei veikiantys reverso režimu. Šio gamintojo siurbliai lengvai valdomi ir pasižymi nepriekaištingu dizainu. 

Plačiau

Šilumos siurbliai oras-vanduo Yra 64 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Daikin
  Daikin šilumos siurbliai oras-vanduo yra puikus pasirinkimas įsirengiant naujas šildymo sistemas bei renovuojant senas - keičiant senus katilus.    Priklausomai nuo šildymo sistemos galima pasirinkti Daikin Altherma šilumos siurblius žemos temperatūros arba aukštos temperatūros. Aukštos temperatūros Daikin siurblius galima jungti prie jau esančių šildymo vamzdynų ir radiatorių, nekeičiant visos sistemos. Žemos temperatūros šilumos siurbliai jungiami su grindinio šildymo sistema arba žemos temperatūros radiatoriais. Daikin šilumos siurbliai oras-vanduo pritaikyti Europos klimatui ir sukurs jūsų namuose komfortą visais metų laikais. 
  Šilumos siurblai Daikin šildydami patalpas ir ruošdami karštą vandenį naudoja atsinaujinančią energiją iš oro - net 75% ir tik 25% elektros energijos.
 • Rotex
 • Atlantic
  Šilumos siurbliai - tai universalus įrenginys, kuriuo galima ne tik šildyti, ruošti karštą vandenį bet ir vėsinti patalpas. Papildomų priedų pagalba gali valdyti rezervinį šildymo katilą, valdyti du šildymo kontūrus. Alfea šilumos siurbliai išsiskiria bendraašiu priešpriešinių srautų šilumokaičiu - Atlantic sukurta ir patentuota technologija, padidinančia šilumos siurblio našumą.
 • Panasonic
  Šilumos siurbliai Panasonic oras vanduo - tai universalūs įrenginiai, kuriais galima ne tik šildytis, ruošti karštą vandenį bet ir vėsinti patalpas. Sukurta ir patentuota technologija, padidinanti šilumos siurblio našumą.
 • Electrolux
  Buitiniuose Electrolux šilumos siurbliuose įdiegtos pažangiausios technologijos, kurių dėka
  turime patikimą, taupų, komfortišką ir ilgaamžį šildymo įrenginį, atitinkantį laimečio reikalavimus.

  Electrolux šilumos siurblių oras-vanduo privalumai:
      - Universalumas. Šilumos siurbliai vienu metu gali tiekti šilumą radiatoriniam šildymo kontūrui,
  grindinio šildymo kontūrui, tiekti karštą vandenį bei dirbti kondencionavimo režimu.
      - Elektros energijos taupymas. Šilumos siurbliai pagamina iki 4,45 kW šilumos energijos kiekvienam
  suvartotam elektros energijos kilovatui, dėl to jie yra gerokai efektyvesni už kitus vandens šildymo būdus.
      - Ekologiškumas. Sistemose su šilumos siurbliais elektros energija suvartojama tik šilumos perdavimui.
  Eksploatuojant įrangą nekenkiama aplinkai, galima visiškai atsisakyti gamtiniu duju arba kieto naudojimo.
      - Komfortas. Šilumos siurblio valdymo sistema leidžia nustatyti ir palaikyti šildomos patalpos parametrus
  pagal individualius poreikius.
 • Gree
  Gree Electric Appliances įkurta 1991 metais ir naudojantis technologijomis išvystyti ją į “šimtmečio įmonę”. Šiandien Gree reputacija yra nepriekaištinga tiek Kinijoje, tiek ir už jos ribų dėl pažangių technologijų, griežtos kokybės kontrolės ir įrangos priežiūros po pardavimo.
 • Grant
  Grant šildymo įranga - tai patikimumas, kokybė ir vertinga investicija. Kurdama ir projektuodama naujus
  produktus įmonė naudoja tik aukčiausios kokybės mežiagas, nuolatos diegia naujas technologijas, kurių dėka 
  Grant prekės ženklas gerai žinomas Europoje, ir už jos ribų. Grant šilumos siurbliai oras-vanduo atitinka visus 
  laikmečio reikalavimus - yra efektyvūs, ilgaamžiai, ekologiški ir nereikalaujantys išskirtinės priežiūros. Vienas
  iš pagrindinių įmonės tikslų - atsakomybė prieš mus supančią aplinką ir efektyvesnis atsinaujinančių energijos
  išteklių panaudojimas šildymo sistemose.
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 64 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 64 dalykų