Šilumos siurbliai

Informacija

Gamintojai

Naujos prekės

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai – tai moderniausi šildymo įrenginiai šiuo metu esantys rinkoje, dėl pat paprastos ir nebrangios eksploatacijos susilaukiantys vis daugiau visuomenės dėmesio. Šilumos siurbliai priskiriami prie atsinaujinančią energiją naudojančių įrenginių. Įsirenginėjantiems šilumos siurblius savo būstuose numatomos valstybės kompensacijos pagal priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, biokuro, geoterminės energijos ar kt.) panaudojimas individualiuose gyvenamosios paskirties pastatuose“. 2019 m. paraiškos priimamos nuo šių metų gegužės mėn. Skiltyje Straipsniai galite sužinoti reikalavimus keliamus gyventojams, norintiems gauti paramą, keičiant biokuro katilą į šilumos siurblį. Šiame straipsnyje taip pat sužinosite, kokie reikalavimai keliami įrangai ir kokia dalis išlaidų gali būti kompensuojama.
Šilumos siurbliai montuojami individualiuose namuose, butuose, biuruose, nedidelėse visuomeninėse bei gamybinėse patalpose. Jų funkcionalumas pakankamai universalus. Siurbliai šildo patalpas taip pat ruošia karštą vandenį, o vasarą gali tarnauti ir kaip patalpų kondicionieriai. Šilumos siurbliai vertinami dėl paprasto montavimo ir nesudėtingos bei pigios eksploatacijos. Juos galima valdyti nuotoliniu būdu, todėl išvykus net ir į tolimas keliones namai ir sodybos bus nenutrūkstamai šildomi.
Pasirinkus tinkamo modelio šilumos siurblį, nereikia rekonstruoti visos šildymo sistemos, jį nesunkiai pritaikysite jau esamai ir eksploatuojamai sistemai. Dalis įrenginių pritaikyti tiekti šilumą ne tik grindinio, bet ir radiatorinio šildymo kontūrams.

Šilumos siurbliai oras-oras
Šilumos siurbliai oras-oras naudoja šiluminę energiją iš aplinkos (lauko oro) ir perduoda ją viduje esančiam blokui, kuris ventiliatoriaus pagalba paskleidžia šilumą patalpų viduje. Šilumos siurblių oras-oras viena iš dalių montuojama patalpose, kita – pastato išorėje. Gaminant oras-oras siurblius naudojamos technologijos, sumažinančios elektros energijos vartojimą, todėl šių siurblių įrengimo kaina atsiperka per kelerius metus. Be to, šilumos siurbliai oras-oras padeda subalansuoti drėgmės lygį ir šaltuoju metų laiku patalpų orui neleidžia per daug išsausėti. Įrengiant siurblius oras-oras neprireikia jokių žemės darbų. Šilumos siurbliai oras-oras pritaikomi atsižvelgiant į šildomų patalpų dydį (kvadratūrą). Šiek tiek galingesnius siurblius reikėtų rinktis pastatuose aukštomis lubomis ir dideliais langais. Geraskatilas.lt padės pasirinkti reikiamo galingumo šilumos siurblį.

Šilumos siurbliai oras-vanduo
Šilumos siurbliai oras-vanduo, naudoja šilumą iš lauko oro ir, kaip aušinimo proceso produktą išskiria šilumą, perduodamą į vidinį šilumos siurblio bloką. Ši energija per šilumokaitį šildo vandenį esantį talpoje. Per metus šilumos siurbliai oras-vanduo gali sutaupyti apytiksliai 50-60% namui bei karštam vandeniui reikalingos šilumos energijos. Oras-vanduo šilumos siurbliai itin tinka statiniams, kuriuose sumontuotos šildomos grindys. Siurblys nuolat palaiko neaukštą temperatūrą ir garantuoja tolygų pastato šildymą. Šio tipo siurbliams įrengti reikia mažesnių investicijų, lyginant, pavyzdžiui, su žemė-vanduo šilumos siurbliais, jie greitai ir lengvai sumontuojami, tinka naujai statomuose ar renovuojamuose namuose. Dar vienas šilumos siurblių oras-vanduo privalumų – išvengiama grunto kasimo, kitų papildomų darbų.

Šilumos siurbliai oras-žemė
Oras-žemė šildymo sistema, dažnai vadinama tiesiog geoterminiu šildymu, šiluminę energiją iš žemės gelmių perduoda į pastato šildymo/kondicionavimo sistemą. Oras-žemė šilumos siurbliai montuojami pastatų viduje, tačiau pasirinkus šilumos siurblius oras-žemė papildomai reikia įrengti gręžinius (požeminius kolektorius), tad sistemos įrengimo kaštai – didesni, palyginus su kitų aptartųjų šilumos siurblių.

Garsiausiai vertinami šilumos siurblių gamintojai
„Atlantic“ – oras-vanduo siurblių gamintojas, įsikūręs Prancūzijoje. „Atlantic“ šilumos siurbliai iš kitų išsiskiria patogiu valdymu ir puikiu dizainu, jie dar žinomi ir kaip taupūs bei padedantys tausoti aplinką.
Lietuviams puikiai pažįstami ir lengvai montuojami A+++ energijos efektyvumo klasei priskiriami „Daikin“ šilumos siurbliai, atitinkantys ekologiškiems namams keliamus reikalavimus. „Daikin“ siurbliai montuojami prie sienos, todėl nebūtina turėti katilinės.
Tarptautinė kompanija GREE gamina daugiausia oras-oras šilumos siurblius. Projektuojant šiuos siurblius pasitelkiamos modernios technologijos, daug dėmesio skiriant kokybės kontrolei ir įrangos aptarnavimui.
Garsusis „Panasonic“ koncernas gamina „Aquarea“ šilumos siurblius oras-vanduo. „Panasonic“ sukūrė unikalią patentuotą technologiją, padidinusią siurblių našumą. „Aquarea“ siurbliai vertinami dėl modernaus dizaino, kompaktiškumo, gamyboje pasitelkiamų inovacijų.
„Rotex“ šilumos siurbliai oras-vanduo ir oras-žemė geriausiai pritaikyti grindinio šildymo sistemai. Šildant grindis dėl didelio ploto pakanka žemos paviršiaus temperatūros, tad „Rotex“ siurbliai garsėja kaip vieni ekonomiškiausių.
Rinkoje sparčiai populiarėja ir kitų gamintojų – „Baxi“, „Bosch“, „Electrolux“, „Mitsubishi electric“, „Samsung“ ir kt. – šilumos siurbliai.

Ja plānojat iegādāties siltumsūkni un neesat pārliecināts, kurš ražotājs un modelis jums ir piemērots, sazinieties ar mums, un mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Šilumos siurbliai Yra 138 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Šilumos siurbliai...

  Oras-oras šilumos siurblys - Puikus sprendimas šildymo ir vėsinimo poreikiams įgyvendinti

  Šilumos siurblys - įrenginys, kurio dėka patalpos gali būti šildomos, vėsinamos ar vėdinamos. Vienas įrangos blokas montuojamas patalpų viduje, o kitas – pastato išorėje. Šilumos siurblys oras-oras veikimo principas nesudėtingas: ventiliatoriumi lauko oras įtraukiamas į  patalpą ir, praeidamas pro šilumokaitį, sušyla, nes freono dujos pasižymi unikaliomis termodinaminėmis savybėmis – garuodamos šilumą sugeria, o kondensacijos metu šilumą išskiria. Kiekvieno naujo darbinio ciklo metu atvėsusios freono dujos iš pastato vidaus sugrįžta į lauko šilumokaitį. Kompresorius dujas vėl suslegia, o šilumokaitis įkaista iki reikiamos temperatūros.

  Šiuo metu šilumos siurbliai yra pati moderniausia įranga, komfortą vartotojui sukurianti tiek žiemą, tiek vasarą. Šaltuoju metų sezonu šildo patalpas, o šiltuoju – vėsina.

  Pagrindinės šilumos siurbliai oras-oras įrenginių privalumai ir ekonominė nauda

  Šilumos siurbliai pritaikyti eksploatuoti tiek buitinėse, tiek gamybinėse ir komercinėse patalpose. Apie jų efektyvumą ir patogumą byloja šie faktai:

  • Suderinamumas su šildymo sistemomis

  Nereikia įrenginėti sudėtingų šildymo sistemų. Šilumos siurbliai oras–oras sugeneruotą šilumą perduoda pūsdami į patalpas šiltą orą ir taip palaiko reikalingą oro temperatūrą.

  • Nuotolinis valdymas

  Šildymo sistemos nustatymus galima valdyti nuotoliniu būdu. Taigi, patalpos gali būti šildomos net ir tada, kai vartotojas yra išvykęs arba būste dar nėra gyvenama.

  • Šildymo kaina

  Šilumos siurblys oras-oras sunaudoja palyginus nedaug elektros energijos, tad sąskaitos tikrai bus mažesnės nei naudojant kitą šildymo įrangą.

  • Optimalus drėgmės balansas

  Šilumos siurbliai oras-oras  patalpose palaiko nustatytą optimalų drėgmės lygį, tad diskomforto dėl šildymo metu išsausėjusio patalpų oro tikrai nejausite.

  • Nesudėtingas montavimas 

  Sumontuoti ir paruošti eksploatacijai oras-oras šilumos siurbliai sistemą nėra labai sudėtinga. Vienas įrenginio blokas montuojamas patalpų viduje, o kitas – lauko blokas -ant išorinės fasado sienos arba ant žemės. Montuojant dažniausiai nereikia atlikti jokių žemės kasimo darbų. 

  • Aplinkos taršos mažinimas 

  Pasirinkus šilumos siurblį sumažės į orą išmetamo anglies dioksido kiekis, kurio koncentraciją ore didina kieto kuro deginimas. Taip pat nereikia pirkti, gabenti ir sandėliuoti šildymo reikmėms skirto kuro.

  • Ilgas garantinis laikotarpis

  Šildymo siurblių sistemoms paprastai suteikiama 2-3 metų garantija, o kompresoriams gamintojas suteikia net iki 10 metų siekiančią garantiją. Reguliariai atliekant planinę techninę apžiūrą tikėtina, kad šilumos siurblys oras-oras  nepriekaištingai dirbs 15 ir daugiau metų.

  Ekonominiu požiūriu įrenginiai, kurių veikimas pagrįstas atsinaujinančios energijos vartojimo principu, yra saugūs, neteršia aplinkos ir labai ekonomiški. Šilumos siurbliai oras-oras įrenginių kainos nėra mažos, tačiau įrangos ir montavimo kaštai atsiperka per kelerius metus. Šilumos siurblys, net esant neigiamai lauko temperatūrai, generuoja šilumą ir pagamintos šilumos vertė didesnė nei gavybai sunaudota elektros energija. 

  Kur įsigyti geriausia kaina šilumos siurbliai oras-oras Lietuvoje?

  Mūsų patikimoje Geras katilas parduotuvėje rasite platų gerai žinomų gamintojų šilumos siurblių asortimentą. Produktų kainos įvairios ir priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, prekinio ženklo, sistemos sudėtingumo ir įrenginio galingumo. Šilumos siurbliai oras-oras akcija taikoma Electrolux, Daikin, Panasonic ir kitų prekinių ženklų gaminiams. Pasinaudokite proga sutaupyti ir įsigykite modernią šildymo sistemą. Pageidaujamą gaminį galite įsigyti internetu arba fizinėse parduotuvėse adresu  Kalvarijų 125 bei Savanorių 176, PC Norfa Bazė. Apsilankykite mūsų parduotuvėse ir džiaukitės įsigiję aukščiausios kokybės prekes. Taip pat siūlome patogų atsiskaitymo būdą ir greitą pristatymą.        

  Jei kiltų klausimų, kaip atlikti užsakymą, arba norėtume pasitikslinti dėl mokėjimo sąlygų, skambinkite telefonu 8 656 85153 arba susisiekite el.paštu [email protected]

  Mes visada pasirengę Jums padėti!

 • Šilumos siurbliai...

  Kuo ypatingi šilumos siurbliai oras vanduo

  Šilumos siurbliai oras vanduo šiandien tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Naudojant tokią šildymo ir kondicionavimo sistemą, energijos šaltiniu tampa iš lauko paimtas oras, kuris yra perduodamas įrenginiui ir paverčiamas šilumine energija. Šiuolaikiniai šilumos siurbliai suteikia galimybę ne tik efektyviai šildyti, bet taip pat ir vėsinti patalpas, o jos pritaikymo galimybių yra tikrai nemažai: šilumos siurbliai yra naudojami vandens šildymui, šilumos energijos perdavimui radiatoriams, šildomoms grindims, ir t.t.

  Šilumos siurblių oras vanduo veikimo principas

  Oras vanduo šilumos siurbliai paima iš lauko oro šilumą, ir ją perduoda vidiniam siurblio blokui. Šių įrenginių veikimo principas yra panašus į šaldytuvo, kuris būdamas šiltos patalpos viduje, geba palaikyti žemą temperatūrą. Šilumos siurblių veikimo principas – oro paimamo iš lauko aušinamas. Šio proceso metu yra išsiskyrusi šiluma  panaudojama patalpų ir vandens šildymui. Šiltuoju metų laiku šilumos siurblys oras vanduo gali būti naudojamas patalpų vėsinimui, todėl vartotojams netenka rūpintis atskiru kondicionieriaus ir šildymo sistemos įrengimu.

  Šiek tiek faktų apie šilumos siurblius

  Šilumos siurbliai oras vanduo tausoja elektros energiją: moderniausi šilumos siurbliai geba pagaminti net 5 kartus daugiau šilumos energijos nei kiti populiariausi buityje naudojami šildymo įrenginiai. Siekiant užtikrinti dar didesnį šilumos siurblio efektyvumą, pravartu pasirūpinti pakankama šilumos izoliacija – apšiltinti pastato sienas, užtikrinti, kad langai, durys ir stogas būtų pakankamai sandarūs, ir t.t. Įprasta manyti, kad šilumos siurbliai oras vanduo veikia pernelyg triukšmingai, tačiau taip nėra. Šiuolaikinė šildymo sistema oras vanduo veikia ne garsiau nei moderniausias šaldytuvas, todėl baimintis dėl pernelyg didelio triukšmo lygio tikrai nereikėtų.

  Ar sudėtinga šilumos siurblių priežiūra?

  Pirmiausia visada svarbu parinkti tinkamą šilumos siurblio vietą. Pasirūpinkite, kad šalia šio įrenginio nebūtų augalų, o jo montavimą patikėkite tik specialistams. Siekiant, kad šilumos siurblys oras vanduo veiktų nepriekaištingai, kas metus rekomenduojama atlikti techninį aptarnavimą, reguliariai patikrinti šildymo sistemos slėgį, išvalyti garintuvą bei groteles. Savarankiška šilumos siurblių priežiūra gali atrodyti gana sudėtinga, tad tą geriausia patikėti patyrusiems specialistams.

  Kaip išsirinkti geriausią šilumos siurblį?

  Vienareikšmiškai pasakyti, koks yra geriausias šilumos siurblys oras vanduo, paprasčiausiai neįmanoma:

  • renkantis tokią šildymo sistemą svarbu atsižvelgti į tai, kokias funkcijas ji atlieka (tik šildo patalpas, ar taip pat gali ir vėsinti orą)

  • kokia yra numatyta darbinės temperatūros amplitudė;

  • koks yra siurblio triukšmo lygis, ir t.t

  Pvz. Gree šilumos siurbliai yra puikiai pritaikyti mūsų šalies klimato sąlygoms: jie puikiai veikia esant nuo -22 °C iki +35 °C temperatūrai, šio gamintojo siurbliai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, o Electrolux šilumos siurbliai itin vertinami dėl jų ilgaamžiškumo, patogaus naudojimo bei lengvo valdymo.

  Oras vanduo šilumos siurbliai: kaina

  Šiandien šilumos siurblių įsigijimą siūlo gana nemažai gamintojų, kurių nustatyti įkainiai gali labai skirtis. Renkantis tinkamiausią šilumos siurblį dėmesys neretai krypsta ne tik į svarbiausius šildymo sistemų parametrus, bet taip pat ir į nustatytus įkainius, tad tuomet, jei nuspręsite šią sistemą įsigyti internetu, negaišdami daug laiko, turėsite galimybę palyginti nustatytus įkainius. Jei jus domina geriausia kaina parduodami šilumos siurbliai, akcija tikrai leis šios produkcijos įsigyti dar pigiau. Taigi, pasistenkite nepraleisti ypatingų pasiūlymų, kurių mūsų parduotuvėje rasite tikrai nemažai. Nors šiandien šildymo įrangą galime rinktis iš gausios pasiūlos, tačiau tuomet, kai nusprendžiama pirkti, šilumos siurbliai oras vanduo tai nekelia nuostabos ir tampa vis dažnesniu vartotojų pasirinkimu.

 • Šilumos siurbliai...
  Šilumos siurbliai hibridiniai - tai šilumos siurbliai oras-vanduo-dujos ar oras-vanduo-skystas kuras, galintys dirbti keliais režimais:
  • kaip šilumos siurbliai oras-vanduo
  • kaip dujiniai ar skysto kuro katilai
  • vienu metu abiem režimais, kaip šilumos siurbliai ir dujiniai ar skysto kuro katilai.
  Hibridinių šilumos siurblių persijungimo režimai vyksta automatiškai, katilui išskaičiavus, kaip efektyviau šildytis
  prie esamų aplinkos sąlygų.

  Galima būtų išskirti keletą gamintojų, kurių produktai - šilumos siurbliai hibridiniai - yra pasiteisinę mūsų klimato sąlygomis. Tai gerai žinomos Japonijos ir Europos kompanijos:
  • Daikin
  • Rotex    
  • Atlantic
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 138 dalykų