Šilumos siurbliai

Informacija

Gamintojai

Naujos prekės

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai – tai moderniausi šildymo įrenginiai šiuo metu esantys rinkoje, dėl pat paprastos ir nebrangios eksploatacijos susilaukiantys vis daugiau visuomenės dėmesio. Šilumos siurbliai priskiriami prie atsinaujinančią energiją naudojančių įrenginių. Įsirenginėjantiems šilumos siurblius savo būstuose numatomos valstybės kompensacijos pagal priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, biokuro, geoterminės energijos ar kt.) panaudojimas individualiuose gyvenamosios paskirties pastatuose“. 2019 m. paraiškos priimamos nuo šių metų gegužės mėn. Skiltyje Straipsniai galite sužinoti reikalavimus keliamus gyventojams, norintiems gauti paramą, keičiant biokuro katilą į šilumos siurblį. Šiame straipsnyje taip pat sužinosite, kokie reikalavimai keliami įrangai ir kokia dalis išlaidų gali būti kompensuojama.
Šilumos siurbliai montuojami individualiuose namuose, butuose, biuruose, nedidelėse visuomeninėse bei gamybinėse patalpose. Jų funkcionalumas pakankamai universalus. Siurbliai šildo patalpas taip pat ruošia karštą vandenį, o vasarą gali tarnauti ir kaip patalpų kondicionieriai. Šilumos siurbliai vertinami dėl paprasto montavimo ir nesudėtingos bei pigios eksploatacijos. Juos galima valdyti nuotoliniu būdu, todėl išvykus net ir į tolimas keliones namai ir sodybos bus nenutrūkstamai šildomi.
Pasirinkus tinkamo modelio šilumos siurblį, nereikia rekonstruoti visos šildymo sistemos, jį nesunkiai pritaikysite jau esamai ir eksploatuojamai sistemai. Dalis įrenginių pritaikyti tiekti šilumą ne tik grindinio, bet ir radiatorinio šildymo kontūrams.

Šilumos siurbliai oras-oras
Šilumos siurbliai oras-oras naudoja šiluminę energiją iš aplinkos (lauko oro) ir perduoda ją viduje esančiam blokui, kuris ventiliatoriaus pagalba paskleidžia šilumą patalpų viduje. Šilumos siurblių oras-oras viena iš dalių montuojama patalpose, kita – pastato išorėje. Gaminant oras-oras siurblius naudojamos technologijos, sumažinančios elektros energijos vartojimą, todėl šių siurblių įrengimo kaina atsiperka per kelerius metus. Be to, šilumos siurbliai oras-oras padeda subalansuoti drėgmės lygį ir šaltuoju metų laiku patalpų orui neleidžia per daug išsausėti. Įrengiant siurblius oras-oras neprireikia jokių žemės darbų. Šilumos siurbliai oras-oras pritaikomi atsižvelgiant į šildomų patalpų dydį (kvadratūrą). Šiek tiek galingesnius siurblius reikėtų rinktis pastatuose aukštomis lubomis ir dideliais langais. Geraskatilas.lt padės pasirinkti reikiamo galingumo šilumos siurblį.

Šilumos siurbliai oras-vanduo
Šilumos siurbliai oras-vanduo, naudoja šilumą iš lauko oro ir, kaip aušinimo proceso produktą išskiria šilumą, perduodamą į vidinį šilumos siurblio bloką. Ši energija per šilumokaitį šildo vandenį esantį talpoje. Per metus šilumos siurbliai oras-vanduo gali sutaupyti apytiksliai 50-60% namui bei karštam vandeniui reikalingos šilumos energijos. Oras-vanduo šilumos siurbliai itin tinka statiniams, kuriuose sumontuotos šildomos grindys. Siurblys nuolat palaiko neaukštą temperatūrą ir garantuoja tolygų pastato šildymą. Šio tipo siurbliams įrengti reikia mažesnių investicijų, lyginant, pavyzdžiui, su žemė-vanduo šilumos siurbliais, jie greitai ir lengvai sumontuojami, tinka naujai statomuose ar renovuojamuose namuose. Dar vienas šilumos siurblių oras-vanduo privalumų – išvengiama grunto kasimo, kitų papildomų darbų.

Šilumos siurbliai oras-žemė
Oras-žemė šildymo sistema, dažnai vadinama tiesiog geoterminiu šildymu, šiluminę energiją iš žemės gelmių perduoda į pastato šildymo/kondicionavimo sistemą. Oras-žemė šilumos siurbliai montuojami pastatų viduje, tačiau pasirinkus šilumos siurblius oras-žemė papildomai reikia įrengti gręžinius (požeminius kolektorius), tad sistemos įrengimo kaštai – didesni, palyginus su kitų aptartųjų šilumos siurblių.

Garsiausiai vertinami šilumos siurblių gamintojai
„Atlantic“ – oras-vanduo siurblių gamintojas, įsikūręs Prancūzijoje. „Atlantic“ šilumos siurbliai iš kitų išsiskiria patogiu valdymu ir puikiu dizainu, jie dar žinomi ir kaip taupūs bei padedantys tausoti aplinką.
Lietuviams puikiai pažįstami ir lengvai montuojami A+++ energijos efektyvumo klasei priskiriami „Daikin“ šilumos siurbliai, atitinkantys ekologiškiems namams keliamus reikalavimus. „Daikin“ siurbliai montuojami prie sienos, todėl nebūtina turėti katilinės.
Tarptautinė kompanija GREE gamina daugiausia oras-oras šilumos siurblius. Projektuojant šiuos siurblius pasitelkiamos modernios technologijos, daug dėmesio skiriant kokybės kontrolei ir įrangos aptarnavimui.
Garsusis „Panasonic“ koncernas gamina „Aquarea“ šilumos siurblius oras-vanduo. „Panasonic“ sukūrė unikalią patentuotą technologiją, padidinusią siurblių našumą. „Aquarea“ siurbliai vertinami dėl modernaus dizaino, kompaktiškumo, gamyboje pasitelkiamų inovacijų.
„Rotex“ šilumos siurbliai oras-vanduo ir oras-žemė geriausiai pritaikyti grindinio šildymo sistemai. Šildant grindis dėl didelio ploto pakanka žemos paviršiaus temperatūros, tad „Rotex“ siurbliai garsėja kaip vieni ekonomiškiausių.
Rinkoje sparčiai populiarėja ir kitų gamintojų – „Baxi“, „Bosch“, „Electrolux“, „Mitsubishi electric“, „Samsung“ ir kt. – šilumos siurbliai.

Ja plānojat iegādāties siltumsūkni un neesat pārliecināts, kurš ražotājs un modelis jums ir piemērots, sazinieties ar mums, un mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Šilumos siurbliai Yra 138 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Šilumos siurbliai...
 • Šilumos siurbliai...

  Kuo ypatingi šilumos siurbliai oras vanduo

  Šilumos siurbliai oras vanduo šiandien tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Naudojant tokią šildymo ir kondicionavimo sistemą, energijos šaltiniu tampa iš lauko paimtas oras, kuris yra perduodamas įrenginiui ir paverčiamas šilumine energija. Šiuolaikiniai šilumos siurbliai suteikia galimybę ne tik efektyviai šildyti, bet taip pat ir vėsinti patalpas, o jos pritaikymo galimybių yra tikrai nemažai: šilumos siurbliai yra naudojami vandens šildymui, šilumos energijos perdavimui radiatoriams, šildomoms grindims, ir t.t.

  Šilumos siurblių oras vanduo veikimo principas

  Oras vanduo šilumos siurbliai paima iš lauko oro šilumą, ir ją perduoda vidiniam siurblio blokui. Šių įrenginių veikimo principas yra panašus į šaldytuvo, kuris būdamas šiltos patalpos viduje, geba palaikyti žemą temperatūrą. Šilumos siurblių veikimo principas – oro paimamo iš lauko aušinamas. Šio proceso metu yra išsiskyrusi šiluma  panaudojama patalpų ir vandens šildymui. Šiltuoju metų laiku šilumos siurblys oras vanduo gali būti naudojamas patalpų vėsinimui, todėl vartotojams netenka rūpintis atskiru kondicionieriaus ir šildymo sistemos įrengimu.

  Šiek tiek faktų apie šilumos siurblius

  Šilumos siurbliai oras vanduo tausoja elektros energiją: moderniausi šilumos siurbliai geba pagaminti net 5 kartus daugiau šilumos energijos nei kiti populiariausi buityje naudojami šildymo įrenginiai. Siekiant užtikrinti dar didesnį šilumos siurblio efektyvumą, pravartu pasirūpinti pakankama šilumos izoliacija – apšiltinti pastato sienas, užtikrinti, kad langai, durys ir stogas būtų pakankamai sandarūs, ir t.t. Įprasta manyti, kad šilumos siurbliai oras vanduo veikia pernelyg triukšmingai, tačiau taip nėra. Šiuolaikinė šildymo sistema oras vanduo veikia ne garsiau nei moderniausias šaldytuvas, todėl baimintis dėl pernelyg didelio triukšmo lygio tikrai nereikėtų.

  Ar sudėtinga šilumos siurblių priežiūra?

  Pirmiausia visada svarbu parinkti tinkamą šilumos siurblio vietą. Pasirūpinkite, kad šalia šio įrenginio nebūtų augalų, o jo montavimą patikėkite tik specialistams. Siekiant, kad šilumos siurblys oras vanduo veiktų nepriekaištingai, kas metus rekomenduojama atlikti techninį aptarnavimą, reguliariai patikrinti šildymo sistemos slėgį, išvalyti garintuvą bei groteles. Savarankiška šilumos siurblių priežiūra gali atrodyti gana sudėtinga, tad tą geriausia patikėti patyrusiems specialistams.

  Kaip išsirinkti geriausią šilumos siurblį?

  Vienareikšmiškai pasakyti, koks yra geriausias šilumos siurblys oras vanduo, paprasčiausiai neįmanoma:

  • renkantis tokią šildymo sistemą svarbu atsižvelgti į tai, kokias funkcijas ji atlieka (tik šildo patalpas, ar taip pat gali ir vėsinti orą)

  • kokia yra numatyta darbinės temperatūros amplitudė;

  • koks yra siurblio triukšmo lygis, ir t.t

  Pvz. Gree šilumos siurbliai yra puikiai pritaikyti mūsų šalies klimato sąlygoms: jie puikiai veikia esant nuo -22 °C iki +35 °C temperatūrai, šio gamintojo siurbliai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, o Electrolux šilumos siurbliai itin vertinami dėl jų ilgaamžiškumo, patogaus naudojimo bei lengvo valdymo.

  Oras vanduo šilumos siurbliai: kaina

  Šiandien šilumos siurblių įsigijimą siūlo gana nemažai gamintojų, kurių nustatyti įkainiai gali labai skirtis. Renkantis tinkamiausią šilumos siurblį dėmesys neretai krypsta ne tik į svarbiausius šildymo sistemų parametrus, bet taip pat ir į nustatytus įkainius, tad tuomet, jei nuspręsite šią sistemą įsigyti internetu, negaišdami daug laiko, turėsite galimybę palyginti nustatytus įkainius. Jei jus domina geriausia kaina parduodami šilumos siurbliai, akcija tikrai leis šios produkcijos įsigyti dar pigiau. Taigi, pasistenkite nepraleisti ypatingų pasiūlymų, kurių mūsų parduotuvėje rasite tikrai nemažai. Nors šiandien šildymo įrangą galime rinktis iš gausios pasiūlos, tačiau tuomet, kai nusprendžiama pirkti, šilumos siurbliai oras vanduo tai nekelia nuostabos ir tampa vis dažnesniu vartotojų pasirinkimu.

 • Šilumos siurbliai...
  Šilumos siurbliai hibridiniai - tai šilumos siurbliai oras-vanduo-dujos ar oras-vanduo-skystas kuras, galintys dirbti keliais režimais:
  • kaip šilumos siurbliai oras-vanduo
  • kaip dujiniai ar skysto kuro katilai
  • vienu metu abiem režimais, kaip šilumos siurbliai ir dujiniai ar skysto kuro katilai.
  Hibridinių šilumos siurblių persijungimo režimai vyksta automatiškai, katilui išskaičiavus, kaip efektyviau šildytis
  prie esamų aplinkos sąlygų.

  Galima būtų išskirti keletą gamintojų, kurių produktai - šilumos siurbliai hibridiniai - yra pasiteisinę mūsų klimato sąlygomis. Tai gerai žinomos Japonijos ir Europos kompanijos:
  • Daikin
  • Rotex    
  • Atlantic
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 138 dalykų