Kordi

Mokilizingas

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Kordi

Kieto kuro katilai Kordi – praktiškas jūsų pasirinkimas
Renkatės kietojo kuro katilą? Tikriausiai jums reikia kokybiško ir praktiško produkto, kuris atitiktų ES nustatytus standartus ir  svarbiausia - jūsų lūkesčius. 

  • Pirmiausia, katilas turi būti patogus eksploatuojant, juk šildymo sezonas Lietuvoje tęsiasi 5-6 mėnesius. Nesudėtinga būtų jį kūre...

Kieto kuro katilai Kordi – praktiškas jūsų pasirinkimas
Renkatės kietojo kuro katilą? Tikriausiai jums reikia kokybiško ir praktiško produkto, kuris atitiktų ES nustatytus standartus ir  svarbiausia - jūsų lūkesčius. 

  • Pirmiausia, katilas turi būti patogus eksploatuojant, juk šildymo sezonas Lietuvoje tęsiasi 5-6 mėnesius. Nesudėtinga būtų jį kūrenti bei išvalyti, nereikalautų išskirtinės priežiūros.
  • Katilas turi būti pagamintas iš kokybiško plieno ar ketaus, nes eksploatavimo laikas paprastai skaičiuojamas ne trumpesnis nei 7-10 metų.
  • Kaina neturi būti aukšta, nes šildymo katilų pasiūla šiuo metu yra pakankamai plati.
  • Katilas turi būti su aukštu naudingumo koeficientu, laikmetis diktuoja savo sąlygas. Pirkėjas nenusiteikęs savo pinigus leisti į orą. 
  • Labai svarbus vienos pakuros degimo laikas. Jis negali būti trumpesnis nei 6-8 valandos.

Šildymo katilus atitinkančius visus šiuos reikalavimus, sukūrė ukrainiečių ir čekų inžinieriai. Sudėjus šių šalių specialistų žinias ir patirtį pavyko sukurti nebrangius, bet kokybiškus Kordi katilus, kurių konstrukcija pakankamai paprasta, bet efektyvumas didelis. Kordi katilai gaminami Ukrainoje, Krasilovo gamykloje. Pradžioje katilai buvo skirti vietinei rinkai, kur paplitęs kūrenimas kietu kuru – pirmiausia anglimi ir malkomis, bei medienos atliekomis. Vėliau šių produktų gerosios savybės buvo pastebėtos vartotojų kaimyninėse šalyse. Kordi produktai į Lietuvą pradėti importuoti prieš kelis metus ir iš karto buvo įvertinti pirkėjų. Šių šildymo katilų pardavimai mūsų rinkoje kiekvienais metais auga. Taip pat sėkmingai Kordi produktai įsitvirtina ir kitų ES šalių rinkose.
Kordi katilų patogi eksploatacija ir priežiūra.
Kordi katilai – paprasti, patogūs ir kokybiški produktai, skirti gyvenamųjų namų, vasarnamių ar sodybų apšiltinimui. Jie pagaminti (priklausomai nuo modelio) iš 4-6 mm aukštos kokybės plieno.
Kordi katilų labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.
Šie Ukrainoje pagaminti katilai – vieni iš pigesnių šiuo metu rinkoje parduodamų katilų. Kordi katilai kainuoja ženkliai pigiau, nei analogiški katilai lenkų ar lietuvių gamintojų. Kordi 16 kW kieto kuro katilą galima įsigyti už 535,0 eurus, tuo tarpu kitų gamintojų analogai kainuoja apie 1000,0 Eu ir daugiau. Kainų skirtumai - akivaizdūs. Geras šeimininkas visada ras kur efektyviai panaudoti sutaupytas lėšas.
Kordi katilų naudingumo koeficientas - 83 proc.
Šie katilai pasižymi aukštu efektyvumu – net 83 proc. Paprastai kalbant – tai 83 procentai energijos atiduodamos namo šildymo sistemai, o - 17 procentų prarandama degimo proceso metu. Šiuo metu esant griežtiems Europos Sąjungos reikalavimams šildymo įrangai, katilai, kurių naudingumo koeficientas žemas, nėra populiarūs mūsų šalyje. 
Kordi katilai viena įkrova gali degti iki 10 valandų.
Naudojantis šildymo katilu labai svarbu kuo ilgesnis pakuros degimo laikas. Niekas nenorės kas kelias valandas papildyti katilo pakurą. Čekų ir ukrainiečių inžinieriai šią problemą puikiai išsprendė. Kordi katilą reikia papildyti kuru, priklausomai nuo lauko temperatūros, kas 7-10 valandų. Trumpai tariant papildžius katilą vakare, ryte jį rasite dar degantį ir šildomos patalpos nebus atvėsusios.
Prie kieto kuro katilų Kordi galima prijungti elektroninį valdymo bloką, kuris valdo katilo apačioje montuojamą orapūtę. Katilą tai pat galima valdyti ir mechaniniu būdu su oro srauto reguliatoriumi.
Visos išvardintos savybės patvirtina - Kordi katilai yra teisingas pasirinkimas norint sutaupyti ir įsirengti paprastai valdomą katilinę.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir apie Kordi katilus papasakosime plačiau.

Plačiau

Kordi  Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų