Katalogas

Įjungti filtrai

  Kamen

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Kamen

  Kamen kieto kuro katilai – efektyvūs ir nebrangūs katilai!


  Kamen – tai lenkų įmonė,jau trečią dešimtmetį gaminanti ir parduodanti šildymo įrangą. Įmonės pagrindinė veikla – ekonomiškų ir nebrangių šildymo katilų gamyba. Ilgalaikė patirtis ir pastovus naujausių technologijų diegimas į gamybos procesą – sąlygoja, kad kieto kuro katilai Kamen – nebrangūs katilai, kokybiški ir atitinkantys visus laikmečio reikalavimus. Galime pažymėti, jog įmonės Kamen kieto kuro katilai buvo sertifikuoti Lodzės šildymo įrenginių laboratorijoje ir Zabžo institute, kur katilams buvo išduoti sertifikatai, patvirtinantys, kad kieto kuro katilai atitinka visus Europos Sąjungos standartus keliamus šildymo įrangai. Plėsdama gamybą ir pastoviai siūlydama pirkėjams naujus Kamen kieto kuro katilų modelius – įmonė nuolatos atnaujina gamybos įrangą, ieško naujų sprendimų ir juos pritaiko projektuojant ir gaminant kieto kuro katilus. Kamen įmonės atsakingas požiūris į supančią aplinką ir ekologiją, darbuotojų kompetencija ir patyrimas, sąlygoja, kad šie kieto kuro katilai – nebrangūs katilai, ekologiški katilai bei labai ekonomiški. Įmonės plėtra ir vis didėjanti Kamen katilų paklausa ne vien Lenkijoje, bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse parodo, kad kieto kuro katilai Kamen – šiuolaikiška, moderni, patikima ir patogi šildymo įranga. Kamen pirkėjui siūlo platų katilų pasirinkimą su rankiniu ir elektroniniu valdymu. Priklausomai nuo šildomų patalpų ploto vartotojas gali pasirinkti buitinius kieto kuro katilus, kurių galingumas nuo 10 iki 50 kW.

  Kieto kuro katilai Kamen naudojamas kuras:

  Kamen - pakankamai universalūs katilai su dideliu pakuros tūriu, todėl juos kūrenant gali būti naudojamas įvairus kietas kuras:

  • Akmens anglis;
  • Malkos;
  • Medienos drožlės;
  • Medžio briketai, durpių briketai;
  • Pjuvenos.

  Kamen katilų kainos:

  Prieš įsigyjant šildymo įrangą, privalu susipažinti su rinkoje parduodamų katilų kainomis bei modeliais. Apžvelgus ir palyginus šiuo metu įvairių gamintojų siūlomų šildymo katilų kainas, galime teigti – Kamen katilai pigus katilai. Įvertinus  šių kieto kuro katilų komplektaciją, galingumą, naudojamas medžiagas gaminant katilų korpusus, šilumokaičius bei degimo kameras, bus akivaizdu – katilų kaina neaukšta, lyginant su panašios kokybės kitų gamintojų katilais. Nors yra pirkėjų galvojančių, kad pigus katilas negali būti kokybiškas katilas. Mūsų įmonė ne vienerius metus parduodama nebrangius Kamen katilus teigia  – šie kieto kuro katilai yra patikimi, ilgaamžiai, turintys aukštą naudingumo koeficientą. Kamen nebrangūs kieto kuro katilai yra taupūs, efektyvūs ir ekologiški.

   Perkamiausi lenkų gamintojo katilų modeliai:

  Kamen Dremax ir Dremax Premium – tai viršutinio degimo kieto kuro katilas. Šiuose katiluose panaudota dviguba dūmo vertimo technologija, kuri didina katilo efektyvumą. Per sklendę įmontuotą apatinėse durelėse, oras patenka į degimo kamerą.Traukos reguliatoriumi reguliuojame paduodamo į degimo kamerą oro strautą, taip intensyvindami ar slopindami degimo procesą. Pakuros kamera siekia net iki 65 centimetrų ilgio, todėl Kamen Dremax katilus patogu kūrenti didelėmis malkomis bei medienos briketais. Vartotolui labai svarbu ir tai, jog šis lenkiškas katilas yra kompaktiškas, užima nedaug vietos katilinėje. Katilas lengvai prijungiamas prie kamino. Katilai Kamen Dremax Premium komplektuojamim su elektroniniu valdikliu ST-28 ir ventiliatoriumi. Valdiklis gali dirbti 4 darbo režimais –  centrinio šildymo režimu, vandens šildytuvo (boilerio) prioriteto režimu, kai šiluma pirmiausia tiekiama pakelti vandens temperatūrą vandens šildytuve (boileryje), lygiagrečių siurblių ir vasaros režimu, kai šiluma skiriama tik karšto vandens ruošimui. 

  Kamen NG ir NG Premium – tai žemas kieto kuro katilas su dvigubu vertikaliu dūmų vertimu. Tai užtikrina aukštą našumą. Šio žemo kieto kuro katilo degimo kamera priklausomai nuo modelio siekia iki 45 cm ilgio. Katilo durelės yra plieninės ir sandarintos ekologišku, atspariu aukštai temperatūrai sandarikliu. Katilai Kamen NG Premium komplektuojami su el. valdikliu ST-81 ir ventiliatoriumi. Valdiklis gali dirbti 4 darbo režimais –  centrinio šildymo režimu, vandens šildytuvo (boilerio) prioriteto režimu, kai šiluma pirmiausia tiekiama pakelti vandens temperatūrą vandens šildytuve (boileryje), lygiagrečių siurblių ir vasaros režimu, kai šiluma skiriama tik karšto vandens ruošimui. 

  • Kamen WG ir WG Premium – tai aukšti kieto kuro katilai. Šis lenkiškas kieto kuro katilas turi trigubą horizantalią dūmų vertimo technologiją, kuri sąlygoja aukštą katilo našumą. Oras paduoduodamas į degimo kamerą per oro sklendę esančią apatinėse durelėse ir reguliuojamą traukos reguliatoriumi. Šios konstrukcijos katilai turi padidintą degimo kamerą. Kamen WG katilas pasižymi didelėmis kuro įkrovos durelėmis, kas yra labai patogu eksploatuojant katilą. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui. Katilai Kamen WG Premium komplektuojami su elektroniniu valdikliu ST-81 ir ventiliatoriumi. Valdiklis gali dirbti 4 darbo režimais –  centrinio šildymo režimu, vandens šildytuvo (boilerio) prioriteto režimu, kai šiluma pirmiausia tiekiama pakelti vandens temperatūrą vandens šildytuve (boileryje), lygiagrečių siurblių ir vasaros režimu, kai šiluma skiriama tik karšto vandens ruošimui. 

  Elektroninėje parduotuvėje Geras katilas rasite visus aukščiau aprašytus katilų modelius: 

  Parduotuvės Geras katilas specialistai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, padės išsirinkti geriausią variantą iš daugelio rinkoje siūlomų produktų. Ilgametis darbas su lenkų įmone Kamen tik patvirtina, kad šie lenkiški kieto kuro katilai yra mėgstami pirkėjų, taupūs, efektyvūs ir ilgaamžiai katilai.

  Kamen Yra 50 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Kamen DREMAX
   Katilas KAMEN DREMAX deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio).Dėl to katile patogiausia kurenti malkas ir medžio briketus. Oras į degimo kamerą papuola per apatinėse durelėse imontuotą oro sklendę kuri reguliuojama rankiniu būdu naudojant traukos reguliatorių. Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu,dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino. Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje. Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.
  • Kamen DREMAX PREMIUM
   Katilas KAMEN DREMAX PREMIUM deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio).Dėl to katile patogiausia kūrenti malkas ir medžio briketus. Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu, dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino. Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje. Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katile KAMEN DREMAX PREMIUM papildomai sumontuotas elektroninis valdiklis ST-28 ir ventiliatorius. Elektroninis valdiklis valdo centrinio šildymo, boilerio siurblius ir kambario termostatą. Elektroninis valdiklis dirba 4 darbo režimais: centrinio šildymo, boilerio prioriteto, lygiagrečių siurblių ir vasaros režime.
  • KAMEN WG

   Kieto kuro katilai KAMEN WG priklauso aukštų katilų serijai – tai išbandyta konstrukcija su trigubu horizontaliu dūmų vertimu, užtikrinančiu didelį našumą atitinkamai parinkus katilą šildomam plotui. Dėl unikalios konstrukcijos katilai turi padidintą degimo kamerą kurios ilgis iki 50 cm(priklausomai nuo modelio). Katiluose sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės, todėl patogu įkrauti į katilą tiek malkas, tiek kitą kietąjį kurą. Oras į degimo kamerą paduodamas per apatinėse durelėse įmontuotą oro sklendę kuri reguliuojama rankiniu būdu, naudojant traukos reguliatorių. Katilų KAMEN WG šilumokaitis ir ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH). Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

  • KAMEN WG PREMIUM
   Kieto kuro katilai KAMEN WG PREMIUM priklauso aukštų katilų serijai – tai patikima konstrukcija su trigubu horizontaliu dūmų vertimu, užtikrinančiu didelį našumą atitinkamai parinkus katilą šildomam plotui. Dėka unikalios konstrukcijos katilas turi padidintą degimo kamerą. Katilo šilumokaitis ir ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH). Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katiluose KAMEN WG PREMIUM papildomai sumontuoti elektroniniai valdikliai ST-81 bei ventiliatoriai. Elektroninis valdiklis valdo centrinio šildymo, boilerio siurblius ir kambario termostatą. Elektroninis valdiklis dirba 4 darbo režimais: centrinio šildymo, boilerio prioriteto, lygiagrečių siurblių ir vasaros režime.
  • KAMEN NG
   Kieto kuro katilas Kamen  NG  priklauso žemų katilų serijai – tai išbandyta konstrukcija su dvigubu vertikaliu dūmų vertimu, užtikrinančiu didelį našumą atitinkamai parinkus katilą šildomam plotui.Dėl unikalios kontrukcijos katilas turi padidintą degimo kamerą kurios ilgis iki 45 cm(priklausomai nuo modelio).Katilo šilumokaitis ir ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH). Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.
  • KAMEN NG PREMIUM
   Kieto kuro katilas KAMEN NG PREMIUM  priklauso žemų katilų serijai – tai išbandyta konstrukcija su dvigubu vertikaliu dūmų vertimu, užtikrinančiu didelį našumą atitinkamai parinkus katilą šildomam plotui.Dėl unikalios kontrukcijos katilas turi padidintą degimo kamerą kurios ilgis iki 45 cm(priklausomai nuo modelio).Katilo šilumokaitis ir ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH). Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 50 dalykų