Aukštaitijos katilai

Informacija

Gamintojai

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Aukštaitijos katilai Yra 21 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • KLASIKA

  Kieto kuro katilas Klasika – tai šildymo įranga patikrinta laiko! 

  UAB „Aukštaitijos katilai“ gaminami KLASIKA serijos tiesioginio degimo katilai – tai produktai gaminami jau daugiau nei 15 metų. Paprasta, bet patikima šių katilų konstrukcija, pasižyminti dideliu įkrovos tūriu bei išskirtinai dideliu šilumokaičio plotu, įtakoja ilgą kuro degimo laiką ir efektyvų gaunamos šilumos perdavimą sistemai. Katilai pritaikyti kūrenti malkomis, briketais bei anglimi. Taip pat galima naudoti ir drėgnesnį kurą. Neaukšta kaina, ilgas eksploatacijos laikas ir patogus aptarnavimas jau daugelį metų vertinamas Lietuvos pirkėjų. KLASIKA katilų paklausa paskutiniu metu sparčiai auga.    

 • KOMPAKT

  Kieto kuro katilas Kompakt – tai įranga pasižyminti ilgu užkrovos degimo laiku! 

  UAB „Aukštaitijos katilai“ gaminami KOMPAKT serijos kieto kuro katilai išsiskiria savo patogia ir ilgaamže konstrukcija, dideliu šilumokaičio plotu bei dideliu pakuros tūriu. Šios konstrukcinės savybės įtakoja katilo aukštą naudingumo koeficientą bei ilgą vienos įkrovos degimo laiką. Sumontuota dūmų nutraukimo sklendė, palengvina kuro įkūrimą bei sumažina galimybę dūmams patekti į patalpas, papildant katilą kuru. Vartotojų patogumui apatinių durelių, skirtų katilo valymui, atsidarymo kryptis gali būti keičiama. Kompaktiški gabaritai leidžia katilą montuoti ir eksploatuoti nedidelėse patalpose. Dėka neaukštos kainos, patikimos konstrukcijos ir didelio efektyvumo KOMPAKT kieto kuro katilai vertinami Lietuvos pirkėjų. Paskutiniais metais jų paklausa stipriai išaugo. 

 • EKON

  EKON kieto kuro katilai – tai populiariausi UAB “Aukštaitijos katilai” produktai!

  UAB “Aukštaitijos katilai” gaminami EKON serijos katilai – tai apatinio degimo katilai, pasižymintys aukštais techniniais parametrais. Ši serija gaminama jau daugiau nei 10 metų. EKON katilai pirkėjų vertinami dėl savo konstrukcijos, aukšto naudingumo koeficiento, patogaus aptarnavimo bei ilgo eksploatacijos laiko. Taip pat katilai išsiskiria dideliu pakuros tūriu ir didesniu nei kitų gamintojų šilumokaičio plotu. Šie parametrai įtakoja ilgą vienos įkrovos degimo laiką bei efektyvų šilumos perdavimą šildymo sistemai. EKON kieto kuro katilai pritaikyti kūrenti malkomis bei briketais, taip pat tinka ir anglis. Dėl salyginai neaukštos katilų kainos ir gerų charakteristikų jie tapo labai populiarūs tarp Lietuvos vartotojų. Šių katilų gamybos ir pardavimo apimtys pastoviai auga.

 • EKON MAX

  EKON MAX – tai kieto kuro katilas su trimis šilumokaičiais! 

  Apatinio degimo EKON MAX kieto kuro katilas – tai UAB “Aukštaitijos katilai” produktas išsiskiriantis savo aukštais techniniais parametrais bei ilgu tarnavimo periodu. Kaip teigia gamintojas – šio modelio katilai “neturi silpnų vietų”, todėl vertinami pirkėjų. Jų paklausa paskutiniu metu stipriai auga. Katiluose sukonstruota didelio tūrio dvigubo degimo kamera su trimis horizontaliais šilumokaičiais, užtikrinančiais gaunamos šilumos efektyvų perdavimą šildymo sistemai ir ilgą vienos įkrovos degimo laiką. Naujo tipo antrinis oro padavimas įtakoja aukštą katilo naudingumo koeficientą. EKON MAX katilai pritaikyti kūrenti malkomis ir akmens anglimi, o patogi konstrukcija nereikalauja daug laiko aptarnaujant ir prižiūrint katilą.   

Rodoma 1 - 21 iš 21 dalykų