Katalogas

Įjungti filtrai

  Kieto kuro katilai

  Informacija

  Gamintojai

  Specialūs pasiūlymai

  Kieto kuro katilai

  Kieto kuro katilai geriausias sprendimas norintiems sutaupyti

  Daugelis iš mūsų statydami namus iš karto planuoja kokiu būdu šildys patalpas, nes kainos šaltuoju metų laiku tikrai gąsdina. Rinkoje dabar tikrai didelis pasirinkimas įvairių šildymo rūšių, bet norintiems kokybės, o tuo pačiu ir prieinamos kainos - labiausiai tinka katilai kieto kuro. Tokie katilai plačiai naudojami gyvenamuosiuose namuose, kotedžuose ir net daugiabučiuose, visur, kur klimato sąlygos priverčia šildytis šaltuoju metų laiku. Šie katilai yra nuolat tobulinami ir gamintojai pastoviai pritaiko naujas technologijas. Todėl galima nušauti „du zuikius“ vienu metu :
  • Pigus kieto kuro katilai – visada rasite už neblogą kainą, ypač pas pardavėjus siūlančius nuolaidas
  • Katilas, kuriame įdiegtos pačios naujausios ir pažangiausios tuo metu rinkoje esančios šildymo technologijos – taupo Jūsų laiką, energijos sąnaudas, įrenginys būna ilgaamžiškesnis

  Lietuviški kieto kuro katilai

  Kieto kuro šildymo katilai yra pritaikyti įvairioms kuro rūšims, tokioms kaip:
  • Malkos;
  • Pjuvenos;
  • Briketai;
  • Kūrenimas akmens anglimi.
  Verta paminėti, jog tokios rūšies katilai pasižymi gera termoizoliacija - pastatų, įrenginių apsauga nuo šilumos mainų su aplinka.

  Pigūs kieto kuro katilai visai arti Jūsų namų

  Labai svarbus klausimas renkantis katilą – kieto kuro katilai kaina. Kaip įsigyti reikalingą įrenginį pigiau? Gamintojų ir pardavėjų yra tiek daug, kad gali apsisukti galva. Vienas iš rinkos lyderių, kurio darbuotojai jau seniai dirba su katilais - tai įmonė Geras Katilas, Galite peržiūrėti jų siūlomas prekes patogiame interneto puslapyje, kuris yra pritaikytas ne vien kompiuteriui, bet ir Jūsų planšetei arba telefonui. Todėl galėsite pažiūrėti norimą prekę, bet kur ir bet kada. Daugelis klientų sako – perku kieto kuro katilą pagamintą Lietuvoje. Kodėl taip yra? Nes gamintojai yra vietoje, turi didelės patirties gaminant katilus būtent mūsų klimatui. Patys populiariausi Lietuviški kieto kuro katilai;
  • Antara – turintys daugiametę patirtį, o jų katilai populiarūs tarp Lietuvos ir užsienio pirkėjų;
  • Kalvis – turi patyrusią konstruktorių ir technologų komandą, o jų produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių, įskaitant Ukrainą, Baltarusiją, Rusiją ir vakarų Europą;
  • Vienybe – turintys ilgametę patirtį mašinų gamybos ir metalo apdirbimo srityje;
  • Stropuva – pirmieji pasaulyje užpatentavo viršutinio degimo katilą.Jų gaminiai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, NVS šalyse, Pietų Korėjoje, Kanadoje ir kitose šalyse.
  Kodėl Geras Katilas siūlo būtent šiuos gamintojus? Todėl, kad jie yra vieni iš geriausių gamintojų Lietuvoje.Visada galite susisiekti susisiekti su Geras Katilas patyrusiais darbuotojais, kurie visada pasiruošę Jums pagelbėti, bet kuriuo klausimu susijusiu su namų šildymo sistemomis. Galite pirkti neišeidami iš namų arba nepalikdami savo statybvietės. Geras Katilas Jums pristatys prekes į nurodytą vietą. Visą informaciją, apie pristatymą galite rasti įmonės internetiniame puslapyje šiuo adresu: Geras Katilas.

  Bet vis dėlto, kodėl būtent kieto kuro katilai

  Pirmas ir ko gero daugeliui svarbiausias tokių katilų privalumas yra tai, jog jie yra vieni iš pigesnių šildymo katilų, tačiau jų parametrai nėra nei kiek prastesni nei kitų alternatyvių įrenginių. Jie yra nebrangūs, tačiau kokybiški ir ilgaamžiai. Katilų rūšys skiriasi naudingumo koeficientu bei degimo trukme:
  • Ketiniai (špižiniai) – ilgaamžiai, tačiau naudingumo koeficientas mažesnis nei plieninių;
  • Plieniniai – aukštas naudingumo koeficientas, ilga degimo trukmė;
  • Žvakės tipo – ilgas nenutrūkstamas degimas
  Geras Katilas specialistai Jums visada padės išsirinkti geriausią, bet kokios rūšies kieto kuro katilą būtent Jūsų namams.

  Kieto kuro katilai Yra 131 prekės(-ių).

  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 131 dalykų