Katalogas

Įjungti filtrai

  Kieto kuro katilai

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Kieto kuro katilai

  Kieto kuro katilai geriausias sprendimas norintiems sutaupyti

  Daugelis iš mūsų statydami namus iš karto planuoja kokiu būdu šildys patalpas, nes kainos šaltuoju metų laiku tikrai gąsdina. Rinkoje dabar tikrai didelis pasirinkimas įvairių šildymo rūšių, bet norintiems kokybės, o tuo pačiu ir prieinamos kainos - labiausiai tinka katilai kieto kuro. Tokie katilai plačiai naudojami gyvenamuosiuose namuose, kotedžuose ir net daugiabučiuose, visur, kur klimato sąlygos priverčia šildytis šaltuoju metų laiku. Šie katilai yra nuolat tobulinami ir gamintojai pastoviai pritaiko naujas technologijas. Todėl galima nušauti „du zuikius“ vienu metu :
  • Pigus kieto kuro katilai – visada rasite už neblogą kainą, ypač pas pardavėjus siūlančius nuolaidas
  • Katilas, kuriame įdiegtos pačios naujausios ir pažangiausios tuo metu rinkoje esančios šildymo technologijos – taupo Jūsų laiką, energijos sąnaudas, įrenginys būna ilgaamžiškesnis

  Lietuviški kieto kuro katilai

  Kieto kuro šildymo katilai yra pritaikyti įvairioms kuro rūšims, tokioms kaip:
  • Malkos;
  • Pjuvenos;
  • Briketai;
  • Kūrenimas akmens anglimi.
  Verta paminėti, jog tokios rūšies katilai pasižymi gera termoizoliacija - pastatų, įrenginių apsauga nuo šilumos mainų su aplinka.

  Pigūs kieto kuro katilai visai arti Jūsų namų

  Labai svarbus klausimas renkantis katilą – kieto kuro katilai kaina. Kaip įsigyti reikalingą įrenginį pigiau? Gamintojų ir pardavėjų yra tiek daug, kad gali apsisukti galva. Vienas iš rinkos lyderių, kurio darbuotojai jau seniai dirba su katilais - tai įmonė Geras Katilas, Galite peržiūrėti jų siūlomas prekes patogiame interneto puslapyje, kuris yra pritaikytas ne vien kompiuteriui, bet ir Jūsų planšetei arba telefonui. Todėl galėsite pažiūrėti norimą prekę, bet kur ir bet kada. Daugelis klientų sako – perku kieto kuro katilą pagamintą Lietuvoje. Kodėl taip yra? Nes gamintojai yra vietoje, turi didelės patirties gaminant katilus būtent mūsų klimatui. Patys populiariausi Lietuviški kieto kuro katilai;
  • Antara – turintys daugiametę patirtį, o jų katilai populiarūs tarp Lietuvos ir užsienio pirkėjų;
  • Kalvis – turi patyrusią konstruktorių ir technologų komandą, o jų produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių, įskaitant Ukrainą, Baltarusiją, Rusiją ir vakarų Europą;
  • Vienybe – turintys ilgametę patirtį mašinų gamybos ir metalo apdirbimo srityje;
  • Stropuva – pirmieji pasaulyje užpatentavo viršutinio degimo katilą.Jų gaminiai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, NVS šalyse, Pietų Korėjoje, Kanadoje ir kitose šalyse.
  Kodėl Geras Katilas siūlo būtent šiuos gamintojus? Todėl, kad jie yra vieni iš geriausių gamintojų Lietuvoje.Visada galite susisiekti susisiekti su Geras Katilas patyrusiais darbuotojais, kurie visada pasiruošę Jums pagelbėti, bet kuriuo klausimu susijusiu su namų šildymo sistemomis. Galite pirkti neišeidami iš namų arba nepalikdami savo statybvietės. Geras Katilas Jums pristatys prekes į nurodytą vietą. Visą informaciją, apie pristatymą galite rasti įmonės internetiniame puslapyje šiuo adresu: Geras Katilas.

  Bet vis dėlto, kodėl būtent kieto kuro katilai

  Pirmas ir ko gero daugeliui svarbiausias tokių katilų privalumas yra tai, jog jie yra vieni iš pigesnių šildymo katilų, tačiau jų parametrai nėra nei kiek prastesni nei kitų alternatyvių įrenginių. Jie yra nebrangūs, tačiau kokybiški ir ilgaamžiai. Katilų rūšys skiriasi naudingumo koeficientu bei degimo trukme:
  • Ketiniai (špižiniai) – ilgaamžiai, tačiau naudingumo koeficientas mažesnis nei plieninių;
  • Plieniniai – aukštas naudingumo koeficientas, ilga degimo trukmė;
  • Žvakės tipo – ilgas nenutrūkstamas degimas
  Geras Katilas specialistai Jums visada padės išsirinkti geriausią, bet kokios rūšies kieto kuro katilą būtent Jūsų namams.

  Kieto kuro katilai Yra 131 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • 5 klasė
  • Kalvis

   Kieto kuro katilai Kalvis – efektyvus ir pigus pasirinkimas Jūsų namams

   UAB Kalvis – viena iš didžiausių Lietuvos metalo apdirbimo įmonių, kurios veikla – modernių,  ES standartus atitinkančių šildymo katilų gamyba, taip pat nestandartinių pramonės įrengimų ir detalių gamyba. Įmonėje dirba 250 patyrusių, kompetentingų darbuotojų, kurių pagrindinis tikslas – naujausių inžinierinių sprendimų ir technologijų diegimas į gaminamus produktus - efektyvius kieto kuro katilus, šildymo įrangą bei įvairių įrengimų gamybą. Kieto kuro katilai su Kalvis prekės ženklu eksportuojami į daugelį Europos Sąjungos šalių. Taip pat jie labai paklausūs Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje. Apibendrinant, nebrangūs Kalvis katilai– tai aukščiausius standartus atitinkanti, nuolatos tobulinama šildymo įranga, kuri yra labai ekonomiška, patikima ir patogi eksploatuojant. 
   Platus efektyvių kuro katilų Kalvis asortimentas skirtas buitinių, pramoninių, komercinių  ir gamybinių patalpų šildymui. Tai reiškia, kad Kalvis pateikia sprendimus šildantis savo namus kieto kuro katilais, nebrangiais katilais-viryklėmis taip pat įsirengiant pirtis. 
    
   Kalvis kieto kuro katilų naudojamas kuras 
   Kalvis šildymo katilai pritaikyti kūrenti įvairiomis kieto kuro rūšimis:
   • Akmens anglimi;
   • Malkomis;

   • Medžio drožlių ir durpių briketais;
   • Pjuvenomis.

   Kalvis gaminamos šildymo įrangos apžvalga:

    Parduotuvės Geras katilas specialistai visada padės jums išsirinkti geriausią variantą iš gausios šildymo įrangos pasiūlos. Mes neteigiame, kad pigus kieto kuro katilas – tai nekokybiškas ir nepakankamai efektyvus katilas. Dirbdami su daugeliu gamintojų, galime drąsiai sakyti lietuviški kieto kuro katilai – tai nebrangūs katilai, bet labai efektyvūs ir patikimi. Lietuvoje pagaminti katilai labai aukštai vertinami ir mielai perkami kaimyninėse šalyse.  
   Prieš įsigyjant Kalvis produktus reikia susipažinti su įmonės gaminamu šildymo įrangos asortimentu, bei šildymo katilų kaina. Šiuo metu įmonė siūlo pirkėjams:
   • buitinę šildymo įrangą, kurios galingumas nuo 10 iki 70 kW;
   • pramoninę šildymo įrangą, kurios galingumas nuo 70 kW iki 5 MW.
   Plačiau aptarsime buitinius Kalvis kieto kuro katilus bei krosneles. Šią įrangą galime suskirstyti:
   • kieto kuro šildymos katilai;
   • kieto kuro katilai-viryklės;
   • pirties krosnelės;
   • orinio šildymo krosnelės.
   Jei norite įsigyti kieto kuro katilą, bet neapsisprendėte kurio gamintojo pirkti, mes jums pirmiausia pasiūlysime lietuviškus nebrangius katilus Kalvis. Priklausomai nuo šildomo ploto, galėsite pasirinkti Kalvis-2 nuo 12 iki 40 kW galingumo šildymo katilus arba Kalvis-5 nuo 6 iki 12 kW galingumo katilus, taip pat kompaktišką katilą Kalvis-2-12M, kurio galingumas 12 kW. Lyginant su kitų gamintojų siūlomais panašių parametrų katilais Kalvis ne patys pigiausi kieto kuro katilai, bet jų aukštas naudingumo koeficientas, pakankamai didelė kuro įkrova, paprasta ir patogi eksploatacija. Jei Jums aktualu, kad su vienu įrenginiu būtų galima ruošti maistą ir šildyti patalpas iki 180 m², Kalvis siūlo kieto kuro katilus-virykles, kurių galingumas nuo 8 iki17 kW. Kalvis taip pat gamina ir pateikia pirkėjams pirties krosneles nuo 10 iki 15 kW galingumo bei 13 kW orinio šildymo krosneles, kurios apšildo nuo 40 iki 90 m² ploto patalpas.   

   Kieto kuro katilų Kalvis modeliai:

    Elektroninėje parduotuvėje Geras katilas priklausomai nuo šildomų patalpų ploto galite išsirinkti šiuo metu gaminamus, nebrangius kieto kuro katilus bei katilus-virykles: 
   Katilai
   Katilai-viryklės:
   Elektroninė parduotuvė Geras katilas užtikrina, kad lietuviški Kalvis kieto kuro katilai tai aukščiausius ekonominius ir ekologinius standartus atitinkanti centrinio šildymo įranga. Platus Kalvis šildymo katilų pasirinkimas leis išsirinkti tai, ko Jums labiausiai reikia.

  • Aukštaitijos katilai
  • Kamen

   Kamen kieto kuro katilai – efektyvūs ir nebrangūs katilai!


   Kamen – tai lenkų įmonė,jau trečią dešimtmetį gaminanti ir parduodanti šildymo įrangą. Įmonės pagrindinė veikla – ekonomiškų ir nebrangių šildymo katilų gamyba. Ilgalaikė patirtis ir pastovus naujausių technologijų diegimas į gamybos procesą – sąlygoja, kad kieto kuro katilai Kamen – nebrangūs katilai, kokybiški ir atitinkantys visus laikmečio reikalavimus. Galime pažymėti, jog įmonės Kamen kieto kuro katilai buvo sertifikuoti Lodzės šildymo įrenginių laboratorijoje ir Zabžo institute, kur katilams buvo išduoti sertifikatai, patvirtinantys, kad kieto kuro katilai atitinka visus Europos Sąjungos standartus keliamus šildymo įrangai. Plėsdama gamybą ir pastoviai siūlydama pirkėjams naujus Kamen kieto kuro katilų modelius – įmonė nuolatos atnaujina gamybos įrangą, ieško naujų sprendimų ir juos pritaiko projektuojant ir gaminant kieto kuro katilus. Kamen įmonės atsakingas požiūris į supančią aplinką ir ekologiją, darbuotojų kompetencija ir patyrimas, sąlygoja, kad šie kieto kuro katilai – nebrangūs katilai, ekologiški katilai bei labai ekonomiški. Įmonės plėtra ir vis didėjanti Kamen katilų paklausa ne vien Lenkijoje, bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse parodo, kad kieto kuro katilai Kamen – šiuolaikiška, moderni, patikima ir patogi šildymo įranga. Kamen pirkėjui siūlo platų katilų pasirinkimą su rankiniu ir elektroniniu valdymu. Priklausomai nuo šildomų patalpų ploto vartotojas gali pasirinkti buitinius kieto kuro katilus, kurių galingumas nuo 10 iki 50 kW.

   Kieto kuro katilai Kamen naudojamas kuras:

   Kamen - pakankamai universalūs katilai su dideliu pakuros tūriu, todėl juos kūrenant gali būti naudojamas įvairus kietas kuras:

   • Akmens anglis;
   • Malkos;
   • Medienos drožlės;
   • Medžio briketai, durpių briketai;
   • Pjuvenos.

   Kamen katilų kainos:

   Prieš įsigyjant šildymo įrangą, privalu susipažinti su rinkoje parduodamų katilų kainomis bei modeliais. Apžvelgus ir palyginus šiuo metu įvairių gamintojų siūlomų šildymo katilų kainas, galime teigti – Kamen katilai pigus katilai. Įvertinus  šių kieto kuro katilų komplektaciją, galingumą, naudojamas medžiagas gaminant katilų korpusus, šilumokaičius bei degimo kameras, bus akivaizdu – katilų kaina neaukšta, lyginant su panašios kokybės kitų gamintojų katilais. Nors yra pirkėjų galvojančių, kad pigus katilas negali būti kokybiškas katilas. Mūsų įmonė ne vienerius metus parduodama nebrangius Kamen katilus teigia  – šie kieto kuro katilai yra patikimi, ilgaamžiai, turintys aukštą naudingumo koeficientą. Kamen nebrangūs kieto kuro katilai yra taupūs, efektyvūs ir ekologiški.

    Perkamiausi lenkų gamintojo katilų modeliai:

   Kamen Dremax ir Dremax Premium – tai viršutinio degimo kieto kuro katilas. Šiuose katiluose panaudota dviguba dūmo vertimo technologija, kuri didina katilo efektyvumą. Per sklendę įmontuotą apatinėse durelėse, oras patenka į degimo kamerą.Traukos reguliatoriumi reguliuojame paduodamo į degimo kamerą oro strautą, taip intensyvindami ar slopindami degimo procesą. Pakuros kamera siekia net iki 65 centimetrų ilgio, todėl Kamen Dremax katilus patogu kūrenti didelėmis malkomis bei medienos briketais. Vartotolui labai svarbu ir tai, jog šis lenkiškas katilas yra kompaktiškas, užima nedaug vietos katilinėje. Katilas lengvai prijungiamas prie kamino. Katilai Kamen Dremax Premium komplektuojamim su elektroniniu valdikliu ST-28 ir ventiliatoriumi. Valdiklis gali dirbti 4 darbo režimais –  centrinio šildymo režimu, vandens šildytuvo (boilerio) prioriteto režimu, kai šiluma pirmiausia tiekiama pakelti vandens temperatūrą vandens šildytuve (boileryje), lygiagrečių siurblių ir vasaros režimu, kai šiluma skiriama tik karšto vandens ruošimui. 

   Kamen NG ir NG Premium – tai žemas kieto kuro katilas su dvigubu vertikaliu dūmų vertimu. Tai užtikrina aukštą našumą. Šio žemo kieto kuro katilo degimo kamera priklausomai nuo modelio siekia iki 45 cm ilgio. Katilo durelės yra plieninės ir sandarintos ekologišku, atspariu aukštai temperatūrai sandarikliu. Katilai Kamen NG Premium komplektuojami su el. valdikliu ST-81 ir ventiliatoriumi. Valdiklis gali dirbti 4 darbo režimais –  centrinio šildymo režimu, vandens šildytuvo (boilerio) prioriteto režimu, kai šiluma pirmiausia tiekiama pakelti vandens temperatūrą vandens šildytuve (boileryje), lygiagrečių siurblių ir vasaros režimu, kai šiluma skiriama tik karšto vandens ruošimui. 

   • Kamen WG ir WG Premium – tai aukšti kieto kuro katilai. Šis lenkiškas kieto kuro katilas turi trigubą horizantalią dūmų vertimo technologiją, kuri sąlygoja aukštą katilo našumą. Oras paduoduodamas į degimo kamerą per oro sklendę esančią apatinėse durelėse ir reguliuojamą traukos reguliatoriumi. Šios konstrukcijos katilai turi padidintą degimo kamerą. Kamen WG katilas pasižymi didelėmis kuro įkrovos durelėmis, kas yra labai patogu eksploatuojant katilą. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui. Katilai Kamen WG Premium komplektuojami su elektroniniu valdikliu ST-81 ir ventiliatoriumi. Valdiklis gali dirbti 4 darbo režimais –  centrinio šildymo režimu, vandens šildytuvo (boilerio) prioriteto režimu, kai šiluma pirmiausia tiekiama pakelti vandens temperatūrą vandens šildytuve (boileryje), lygiagrečių siurblių ir vasaros režimu, kai šiluma skiriama tik karšto vandens ruošimui. 

   Elektroninėje parduotuvėje Geras katilas rasite visus aukščiau aprašytus katilų modelius: 

   Parduotuvės Geras katilas specialistai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, padės išsirinkti geriausią variantą iš daugelio rinkoje siūlomų produktų. Ilgametis darbas su lenkų įmone Kamen tik patvirtina, kad šie lenkiški kieto kuro katilai yra mėgstami pirkėjų, taupūs, efektyvūs ir ilgaamžiai katilai.

  • Atmos

   ATMOS kieto kuro katilai – laiko patikrinta čekiška kokybė

   Atmos – didžiausia Čekijos ir viena iš didžiausių Europos įmonių gaminančių šildymo įrangą. Šio gamintojo visi katilai yra ilgaamžiai, patikimi, funkcionalūs ir ekonomiški. Trumpai tariant, tai geri katilai ir gera investicija į Jūsų namų šildymo sistemą. ATMOS kieto kuro katilai – tai dujų generaciniai katilai, kurie turi dvi kameras. Viršutinė yra naudojama kaip kuro talpa ir pirminis kuro uždegimas , o apatinėje vyksta pagrindinis degimo procesas, kurio intensyvumas priklauso nuo traukos reguliatoriaus ir ištraukiamo ventiliatoriaus darbo režimų. Tai paprastas bet efektyvus procesas, kai kuro degimas vyksta aukštoje temperatūroje. To pasekoje pilniau sudega įkrautas kuras ir ilgėja vienos įkrovos degimo trukmė.  Būtent todėl minėti čekiški katilai yra vieni iš populiariausių kieto kuro katilų Europoje. 

   Dujų generacinių katilų Atmos naudojamas kuras:

   ATMOS katilai skirti gyvenamosioms patalpoms – individualiems namams, kotedžams, sodyboms, taip pat komercinėms, visuomeninėms  bei gamybinėms patalpoms apšildinti. Kūrenti Atmos katilus naudojamas šis kietas kuras:
   Malkos. Kūrenant malkomis vienos įkrovos degimo laikas siekia net iki 12 val.
   Medžio briketai.  
   Durpių briketai.
   Akmens anglis. Degimo metu anglies išskirtas šilumos kiekis yra didesnis, nei kitų rušių kuro, todėl ją naudojant didėja katilo galingumas. 
   Pjuvenos ir medžio drožlės. Jų galima dėti ne daugiau nei 10%  pagrindinio kuro kiekio.

   Čekų gamintojo siūlomų katilų modeliai ir galingumai: 

   Atmos kieto kuro katilai gaminami kelių modelių. Parduotuvė Geras katilas siūlo populiariausius, labiausiai pirkėjų Lietuvoje mėgiamus katilų modelius: 

   ATMOS DC modelisTai modernus kieto kuro katilas, kurio pagrindinės savybės – aukštas naudingumo koeficientas, siekiantis net 89%. DC modelio pakuros kamera nėra maža, todėl galima dėti malkas iki 33 cm ilgio,  ir nereikalingas papildomas jų smulkinimas. Taip pat kiekvienas DC modelio kieto kuro katilas turi sumontuotą aušinimo įrenginį, kuris apsaugo katilą nuo užvirimo. Parduotuvėje Geras katilas galite įsigyti šių galingumų DC katilus:
                       -  ATMOS DC 18S  
                       -  ATMOS DC 22S
                       -  ATMOS DC 25S
                       -  ATMOS DC 32S
                       -  ATMOS DC 40SX
                       -  ATMOS DC 50S
                       -  ATMOS DC 70S
   ATMOS AC modelis. Tai efektyvūs katilai, kurių naudingumo koeficientas siekia 86%. Šio modelio kieto kuro katilas nėra labai pigus katilai, bet ekonomiški ir mėgstami Lietuvos pirkėjų. Šio modelio katilai turi aušinimo sistemą, kuri neleidžia vandeniui užvirti. Mūsų parduotuvėje rasite šių galingumų AC modelio katilus:

                       -  ATMOS AC25S  
                       -  ATMOS AC35S


   Geraskatilas.lt užtikrina, kad čekiški katilai – tai vieni iš labiausiai pirkėjų mėgstamų katilų. Nepaisant  kainos - šie katilai nėra pigus katilai, jie atitinka aukštus Europos Sąjungos standartus ir vertinami tiek paprastų pirkėjų, tiek meistrų – savo srities profesionalų. Jei Jūs žinote, kad  kūrenimui bus naudojamos  malkos, briketai, medienos granules, ar kitas kietas kuras, lengvai parinksime tinkantį ATMOS katilą. Platus asortimentas leis pasiūlyti tai, ko Jums labiausiai reikia. Perkant mūsų el. parduotuvėje katilus internetu visada taikome nuolaidas!
  • Vigas
   VIMAR nuo 1993 metų gamina kieto kuro katilus. VIMAR katilų serija VIGAS, tai itin aukštos kokybės ir naujausių technologijų dujų generaciniai katilai. VIMAR VIGAS atitinka aukščiausius technologinius ir ekologinius kokybės standartus, tuo pat jie yra parduodami už prieinamą kainą.
  • Antara

   Antara kieto kuro katilai – puikus ir teisingas Jūsų pasirinkimas 

   UAB Antara – tai įmonė jau trečią dešimtmetį sėkmingai gaminanti pramoninę šildymo įrangą bei buitinius granulinius ir kieto kuro katilus. Be minėtų produktų Antara pirkėjams siūlo kieto kuro katilus-virykles, pirties krosneles. Ilgametė patirtis ir produktų kokybė nulemė, kad Antara katilai tapo populiarūs tarp Lietuvos ir užsienio pirkėjų. 
   Kieto kuro katilai Antara – skirti gyvenamųjų, gamybinių bei komercinių patalpų šildymui. Šio tipo katilams naudojamas įvairus kuras– tai akmens anglis, malkos, medžio pjuvenos, taip pat medžio bei durpių briketai. Lietuvoje Antara kieto kuro katilai yra vieni iš pigesnių šildymo katilų, tačiau tai nereiškia, kad šių katilų parametari yra prastesni nei kitų gamintojų. Šie kieto kuro katilai išsiskiria aukštu naudingumo koeficientu ir ilga vienos įkrovos degimo trukme. Trumpai tariant, tai yra nebrangus katilas, bet kokybiškas, efektyvus ir ilgaamžis šildymo įrenginys.

   Antara kieto kuro katilų rūšys:

   Prieš renkantis šildymo katilus svarbu žinoti, kokio tipo katilas Jums yra reikalingas. Šiuo metu Antara gamina kieto kuro katilus, kurie yra skirstomi į dvi grupes:
   Apatinio degimo katilai – šis tipo katilai pasižymi tuo, kad dega tik katilo apačioje esanti kuro dalis. Dėl to ilgėja užkrovos degimo trukmė, o kuras degdamas apatinėje kameros dalyje, dega tolygiai ir leidžia išlaikyti aukštą katilo naudingumo koeficentą. Svarbu žinoti, kad Antara apatinio degimo katilai skirstomi į du tipus: K ir MT.
   K tipo katilas – dvejų vertimų konstrukcijos katile, dūmai nueina ilgesnį kelią prieš patenkant į kaminą ir didesnė gautos šilumos dalis atiduodama centrinio šildymo sistemai. Šios konstrukcijos Antara katilai pasiekia aukštesnį efektyvumo koeficentą. Katilo naudingumo koeficientas labai priklauso nuo naudojamo kuro rūšies.
   MT tipo katilas – yra vieno vertimo konstrukcijos, todėl didesnė šilumos dalis, nei K tipo katiluose, atiduodama į kaminą. Šie kieto kuro katilai skirti šildyti nedidelio ploto patalpas. Jie gali būti kūrenami ganėtinai drėgna mediena, nes juose nekaupiamas kondensatas. 
   Tiesioginio degimo katilai – tai pakankamai paprastos, bet patikimos konstrukcijos šildymo katilai. Šiame katile veikimo metu dega visas kameroje esantis kuras, todėl gauta šiluma greitai perduodama šildymo sistemai. Tiesioginio degimo katilai naudojami apšildyti įvairias patalpas iki 200 kv. metrų ploto. Dėka savo konstrukcijos ir gamyboje naudojamų medžiagų šie Antara katilai  yra ilgaamžiški ir efektyvūs. Gamintojas siūlo du modelius šio tipo katilų.                                             

   Kieto kuro katilų Antara modeliai: 

    Kaip ir minėjome anksčiau, Antara Jums siūlo nebrangius katilus įvairios paskirties patalpoms. Parduotuvėje Gera katilas galite įsigyti aukščiau aprašytus įvairių galingumų nebrangius Antara katilus.
   Apatinio degimo katilai
    K tipo katilai:
   K-16
   K-20
   K-25
   K-30
   K-35;
   K-50.
   MT tipo katilai:
   K-10MT;
   K-12MT
   K-16MT

   Tiesioginio degimo katilai
   Sigma katilai:

   Sigma-16

   Parduotuvė Geras katilas užtikrina – Antara kieto kuro katilai yra nebrangi ir efektyvi šildymo įranga Jums.

  • Sokol
   METAL-FACH Šildymo Technika yra dinamiškai besivystanti Lenkijos įmonės ir „SOKÓ‎Ł“ prekinio ženklo centrinio šildymo katilų gamintoja. Įmonę 1989 metais įkūrė Jacek Kucharewicz. Įmonės būstinę galima rasti šalies šiaurės vakarų dalyje, Palenkės vaivadoje, Sokulkos mieste. METAL-FACH Šildymo Technika per daugelį veiklos metų orientuodamasi į individualaus kliento poreikius sukūrė unikalias gamybos ir techninio aptarnavimo sąlygas. Nenutrūkstamas įmonės modernizavimas ir pasiūlymų gerinimas jai leidžia gaminti krosnis, atitinkančias visus energijos ir aplinkosaugos standartų kriterijus. Įmonės gaminamuose centrinio šildymo katiluose galima deginti įvairių rūšių kurą, o krosnių dizainui pritaikyta automatika leidžia jas patogiai naudoti. Visos krosnys turi atitikties deklaracijas. Prieš patvirtinant produktų tinkamumą parduoti jiems tenka praeiti visą eilę tikslių techninių ir kokybės bandymų. Krosnys parduodamos pardavimo vietose visoje Lenkijos teritorijoje, Europoje ir Azijoje.
  • Stauber
   Šildymo katilai Stauber skirti šildyti gyvenamuosius namus, administracines ir gamybines patalpas. Katilui nereikalinga pastovi priežiūra. Katilo kūrenimui tinka įvairiausas kietas kuras: mediena, akmens anglys, durpių, pjuvenų briketai. Katiluose panaudota šiuolaikinė šilumokaičio konstrukcija, todėl pasiekiamas aukštas naudingo veikimo koeficientas, kuris degant įvairiam kurui yra 79%. Katilai turi gerą termoizoliaciją. Katilų korpusai plieniniai, suvirinti iš 6 mm lakštinio plieno, su ertmėmis, kuriose cirkuliuoja vanduo. Reikalinga šilumos temperatūrą šildymo sistemoje palaiko automatinis termoreguliatorius.
  • Vienybė
   VIENYBĖ - ilgametes tradicijas mašinų gamybos ir metalo apdirbimo srityse turinti kompanija. Kompanijos misija - puoselėjant ilgametes tradicijas mašinų gamybos ir metalo apdirbimo srityje, kurti, gaminti ir pateikti klientams aukščiausios kokybės produktus, taip užtikrinant: lūkesčių įgyvendinimą ir ilgalaikę partnerystę klientams; kompanijos vertės augimą akcininkams; vilčių išsipildymą ir nuolatinį profesinį tobulėjimą darbuotojams. "VIENYBĖS" ženklu pažymėti gaminiai naudojami įvairiausiose pramonės šakose: energetikoje, naftos bei dujų pramonėje, chemijos pramonėje, mašinų gamyboje, metalurgijoje, baldų pramonėje.
  • Stropuva
   UAB „ Stropuva ir ko “ 2001 metais sukūrė ir užpatentavo pirmąjį pasaulyje viršutinio degimo katilą „Stropuva“. Nuo tada įmonė sėkmingai gamina kieto kuro katilus, kurie yra populiarūs ne tik Lietuvoje, bet taip pat parduodami visoje Europoje, NVS šalyse, Pietų Korėjoje, Kanadoje ir daugumoje kitų šalių. Įmonės specialistai ir toliau sėkmingai tobuliną katilą, pritaikydami jį vis išrankesniam klientui. Bendrovės darbuotojai kvalifikuoti konstruktoriai, suvirintojai ir kiti specialistai, turintys ne mažiau kaip 5 metų darbo patirtį.
  • TIS
   Tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė, užsiimanti gamyba ir prekyba kieto kuro, granuliniais katilais, katilais viryklėmis, pirties krosnelėmis. TIS GROUP gamintojų asociacija įkurta 1992 metais ir šiandien jau turi savo atstovus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Pabaltijyje. TIS GROUP - novatoriškas Europos šildymo įrangos gamintojas, siūlantis plataus asortimento kietam kurui pritaikytus ir įvairaus automatizavimo lygio katilus. Šiandien siūlomų produktų liniją sudaro: daugiau nei 50 tipų katilai, kurių galingumas nuo 11 iki 800 kW, įvairių didžių ir modelių akumuliacines talpas, boilerius, dūmtakius (kaminus).
  • Astra
   AB mašinų gamykla Astra yra įkurta 1929 metais. Nuo pat savo įsteigimo įmonė gamino įvairius įrengimus ir mašinas, skirtus naudoti tiek individualiame ūkyje, tiek pramonėje. Šiuo metu įmonėje dirba 250 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra įvaldę juodo ir nerūdijančio plieno suvirinimo, mechaninio apdirbimo ir paviršių padengimo technologijas. 2009 metais užbaigtos gamyklos modernizacijos metu visiškai atnaujintas įrengimų parkas, įdiegti plazminio suvirinimo robotai leidžia pasiekti nepriekaištingą suvirinimo siūlų kokybę ir ilgaamžiškumą. Aukščiausią mūsų specialistų kvalifikaciją liudija tai, jog AB mašinų gamykla „Astra“ vienintelė Baltijos šalyse yra sertifikavusi slėginių indų projektavimo ir gamybos procedūras pagal amerikietiškus ASME standartus. Taip pat ji turi savo gaminių atestaciją pagal Europos slėginių indų direktyvą PED 97/23/EC ir rusų Rostechnadzor reikalavimus. Kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001 standartą įmonėje yra įdiegta ir palaikoma nuo 2000 metų, aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal ISO 14001 standartą- nuo 2003 metų. 1991 metais įmonėje sukurtas šildymo technikos padalinys, pradėta kietojo kuro dujų generacinių katilų gamyba. Įmonė turi savo katilų bandymo laboratoriją, kurioje išbando inovatyvius katilų konstrukcijos tobulinimo sprendimus. Visi įmonės Astra kietojo kuro katilai yra pažymėti CE ženklu, 90% visos produkcijos eksportuojama.
  • Sime
   Ketiniai SIME katilai – tai teisingas šiuolaikinių energetikos problemų sprendimas, nes juose galima kūrenti medieną ir anglį. Dėl specialios degimo kameros formos bei matmenų pasiekiamas didelis efektyvumas. Speciali ketaus korpuso izoliacija garantuoja minimalius šilumos nuostolius.
  • Viadrus
   VIADRUS – kokybiškos šildymo technikos gamintojas iš Čekijos. VIADRUS gamykla yra ŽDB GROUP a.s. dalis. Gamykla užima pagrindinę kompanijos gaminamos produkcijos dalį. Kompanijos veikla skaičiuojama nuo 1885 m. VIADRUS yra vienas populiariausių Čekijos šildymo technikos iš ketaus gamintojas.
  • Moderator
   Daugiau nei prieš 30 metų inžinierius Kazimež Kubacki sukurė koncepciją medienos atliekų energijos panaudojimui namų ir pramonės įmonių šildymui. Pirmaisiais metais orientavosi į projektavimą bei šildymo sistemų diegimą, daugiausia pagal medienos perdirbimo įmonių užsakymus ir pageidavimus. 1981 metais buvo įkurta "Šildymo energetikos gamykla", kurioje inžinierius Kazimež Kubacki pradėjo gaminti savo sukurtą katilą, pavadindamas jį "Moderator". Dėka inovacinių sprendimų Moderator katilai turėjo didžiulę sėkmę tarp tuo metu rinkoje buvusių nepakankamai efektyvių anglies deginimo katilų. Nuo 2001 metų gamykla "Moderator" Sp. z o.o. pasikeitė iš pagrindų - buvo įrengtos modernios staklės, išplėstas platintojų tinkas Lenkijoje bei į daugiau kaip 12 Europos šalių, pradėta naujų gaminių linija – Biomasės deginimo sistema SMOK ir šiuolaikiški granuliniai katilai. "Moderator" katilai gavo daug apdovanojimų Lenkijos ir užsienio parodose, bet pagrindinis kokybės rodiklis yra nuolat auganti paklausa.
  • Termodinamik
   Termodinamik yra ketinis sekcijinis kieto kuro katilas, kurio konstrukcija yra tokia, jog viduje degimas vyktų dujų cirkuliacijos principu. Jo ketaus korpusas suprojektuotas su lanksčia išmetimo technologija. Dėl unikalaus dūmų cirkuliacijos principo Termodinamik katilas turi aukštesnį produktyvumą tarp panašių produktų rinkoje, taip pat sumažinamas išmetamų teršalų ir dūmų kiekis į aplinką. Šios ypatybės taupo energijos vartojimą.
  • Kordi

   Kietojo kuro katilai Kordi – praktiškas jūsų pasirinkimas

   Renkatės kietojo kuro katilą? Tikriausiai jums reikia kokybiško ir praktiško katilo, kuris atitiktų ES nustatytus standartus ir – svarbiausia – jūsų lūkesčius.  
   • Pirmiausia, katilas turi būti patogus eksploatuojant, juk šildymo sezonas Lietuvoje tęsiasi 5-6 mėnesius. Nesudėtinga būtų jį kūrenti bei išvalyti, nereikalautų išskirtinės priežiūros.
   • Kokybiškas katilas turi būti pagamintas iš specialaus plieno ar ketaus, nes eksploatavimo laikas paprastai skaičiuojamas ne trumpesnis nei 7-10 metų.
   • Turi būti nebrangus katilas, nes šildymo katilų kainos daugeliui yra svarbus kriterijus komplektuojant šildymo sistemos įrangą. 
   • Aukštas katilo naudingumo koeficientas, laikmetis diktuoja savo sąlygas. Pirkėjas nenusiteikęs savo pinigus leisti į orą.  
   • Labai svarbus centrinio šildymo katilo pakuros degimo laikas. Jis negali būti trumpesnis nei 6-8 valandos. 
   Kieto kuro katilus atitinkančius visus šiuos reikalavimus, sukūrė ukrainiečių ir čekų inžinieriai. Kordi katilai gaminami Ukrainoje, Krasilovo gamykloje. Sudėjus šių šalių specialistų žinias ir patirtį pavyko sukurti nebrangius, bet kokybiškus šildymo katilus, kurių konstrukcija pakankamai paprasta, bet efektyvumas didelis. Pradžioje nebrangūs katilai buvo skirti vietinei rinkai, kur paplitęs kūrenimas kietu kuru – pirmiausia anglimi ir malkomis, bei medienos atliekomis. Vėliau šių produktų gerosios savybės buvo pastebėtos vartotojų  kaimyninėse šalyse. Kordi kieto kuro katilai į Lietuvą pradėti importuoti prieš kelis metus ir iš karto buvo įvertinti pirkėjų. Šių šildymo katilų pardavimai mūsų rinkoje kiekvienais metais auga. Taip pat sėkmingai apšildymo katilai Kordi įsitvirtina ir kitų ES šalių rinkose. 

   Kieto kuro katilai Kordi turi išskirtines savybes, dėl kurių yra vertinami pirkėjų:

   Šie kieto kuro katilai – nereikalauja išskirtinio aptarnavimo, jų eksploatacija ir priežiūra pakankamai paprasta ir patogi. 
   Ukrainietiški katilai – paprasti, patogūs ir kokybiški produktai, skirti gyvenamųjų namų, vasarnamių ar sodybų apšiltinimui. Jie pagaminti (priklausomai nuo modelio) iš 4-6 mm aukštos kokybės plieno.  
   Ukrainietiškų katilų labai patrauklus kokybės ir kainos santykis. Ukrainoje pagaminti katilai – vieni iš pigiausių Lietuvos rinkoje parduodamų katilų.  Kordi katilai kainuoja ženkliai pigiau, nei analogiški katilai lenkų ar lietuvių gamintojų. Kordi 16 kW kieto kuro katilą galima įsigyti už 535,0 eurus, tuo tarpu kitų gamintojų analogai kainuoja apie 1000,0 Eu ir daugiau. Kainų skirtumai - akivaizdūs. Geras šeimininkas visada ras kur efektyviai panaudoti sutaupytas lėšas
   Kordi katilų naudingumo koeficientas – 83 proc. Paprastai kalbant – tai 83 procentai energijos atiduodamos namo šildymo sistemai, o - 17 procentų prarandama degimo proceso metu. Šiuo metu esant griežtiems Europos Sąjungos reikalavimams šildymo įrangai, apšildymo katilai, kurių naudingumo koeficientas žemas, nėra populiarūs mūsų šalyje
   • Šių katilų viena įkrova gali degti iki 10 valandų. Naudojantis šildymo katilu labai svarbu kuo ilgesnis pakuros degimo laikas. Niekas nenorės kas kelias valandas papildyti katilo pakurą. Čekų ir ukrainiečių inžinieriai šią problemą puikiai išsprendė. Kordi katilą reikia papildyti kuru, priklausomai nuo lauko temperatūros, kas 7-10 valandų. Trumpai tariant papildžius katilą vakare, ryte jį rasite dar degantį ir šildomos patalpos nebus atvėsusios
   • Prie kieto kuro katilų nesudėtingai prijungiamas elektroninis valdymo blokas, kuris valdo katilo apačioje montuojamą orapūtę. Katilą taip pat galima valdyti ir mechaniniu būdu su oro srauto reguliatoriumi. 
   Visos išvardintos savybės patvirtina - Kordi katilai yra teisingas pasirinkimas norint sutaupyti ir įsirengti paprastai valdomą katilinę.

   Elektroninėje parduotuvėje Geras katilas galite įsigyti šių galingumų Kordi centrinio šildymo katilus:
   Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir apie kieto kuro katilus papasakosime plačiau.
  • Katilų priedai
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 131 dalykų