Katalogas

Įjungti filtrai

  Kieto kuro katilai

  Mokilizingas

  Informacija

  Kieto kuro katilai
  Kieto kuro šildymo katilai skirti gyvenamųjų, administracinių ar gamybinių patalpų šildymui. Katilai pasižymi itin gera termoizoliacija

  Kieto kuro katilai Yra 33 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Antara
   Įmonė „Antara LT“ jau nuo 1997 m. dirba šildymo technikos srityje. Pradėjusi gaminti buitinius kietojo kuro katilus, per visą veiklos laikotarpį ištobulino ir išplėtė gaminamą produkciją ir šiuo metu gamina šešių modifikacijų buitinius kietojo kuro katilus, pirties krosneles, akumuliacines talpas, pramoninius kietojo kuro katilus, įrangą automatizuotam kūrenimui.
  • Astra
   AB mašinų gamykla Astra yra įkurta 1929 metais. Nuo pat savo įsteigimo įmonė gamino įvairius įrengimus ir mašinas, skirtus naudoti tiek individualiame ūkyje, tiek pramonėje. Šiuo metu įmonėje dirba 250 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie yra įvaldę juodo ir nerūdijančio plieno suvirinimo, mechaninio apdirbimo ir paviršių padengimo technologijas. 2009 metais užbaigtos gamyklos modernizacijos metu visiškai atnaujintas įrengimų parkas, įdiegti plazminio suvirinimo robotai leidžia pasiekti nepriekaištingą suvirinimo siūlų kokybę ir ilgaamžiškumą. Aukščiausią mūsų specialistų kvalifikaciją liudija tai, jog AB mašinų gamykla „Astra“ vienintelė Baltijos šalyse yra sertifikavusi slėginių indų projektavimo ir gamybos procedūras pagal amerikietiškus ASME standartus. Taip pat ji turi savo gaminių atestaciją pagal Europos slėginių indų direktyvą PED 97/23/EC ir rusų Rostechnadzor reikalavimus. Kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001 standartą įmonėje yra įdiegta ir palaikoma nuo 2000 metų, aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal ISO 14001 standartą- nuo 2003 metų. 1991 metais įmonėje sukurtas šildymo technikos padalinys, pradėta kietojo kuro dujų generacinių katilų gamyba. Įmonė turi savo katilų bandymo laboratoriją, kurioje išbando inovatyvius katilų konstrukcijos tobulinimo sprendimus. Visi įmonės Astra kietojo kuro katilai yra pažymėti CE ženklu, 90% visos produkcijos eksportuojama.
  • Kalvis
   UAB „Kalvis“ yra viena stambiausių Lietuvos metalo apdirbimo įmonių, kurioje dirba virš 300 kvalifikuotų darbuotojų. Bendrovėje suformuota patyrusių konstruktorių bei technologų komanda, kurianti ir nuolat tobulinanti šildymo įrangą, projektuojanti įvairią technologinę įrangą ir įrengimus. Serijinės gamybos asortimentą sudaro daugiau nei 100 rūšių kietojo kuro katilų. Visi serijiniai gaminiai bandomi ir tobulinami UAB „Kalvis“ laboratorijose. Mūsų gaminiai atitinka CE atitikties sertifikatų reikalavimus. UAB „Kalvis“produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Sėkmingai plečiami katilų pardavimai Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir vakarų Europos šalyse. UAB “Kalvis” yra Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK), Lietuvos biomasės energetikos asociacijos „LITBIOMA“, Šiaulių pramoninkų asociacijos (ŠPA) narė.
  • Viadrus
   VIADRUS – kokybiškos šildymo technikos gamintojas iš Čekijos. VIADRUS gamykla yra ŽDB GROUP a.s. dalis. Gamykla užima pagrindinę kompanijos gaminamos produkcijos dalį. Kompanijos veikla skaičiuojama nuo 1885 m. VIADRUS yra vienas populiariausių Čekijos šildymo technikos iš ketaus gamintojas.
  • Stauber
   Šildymo katilai Stauber skirti šildyti gyvenamuosius namus, administracines ir gamybines patalpas. Katilas nereikalinga pastovi priežiūra. Katilo kūrenimui tinka įvairiausas kietas kuras: mediena, akmens anglys, durpių, pjuvenų briketai. Katiluose panaudota šiuolaikinė šilumokaičio konstrukcija, todėl pasiekiamas aukštas naudingo veikimo koeficientas, kuris degant įvairiam kurui yra 79%. Katilai turi gerą termoizoliaciją. Katilų korpusai plieniniai, suvirinti iš 6 mm lakštinio plieno, su ertmėmis, kuriose cirkuliuoja vanduo. Reikalinga šilumos temperatūrą šildymo sistemoje palaiko automatinis termoreguliatorius.
  • Vienybė
   VIENYBĖ - ilgametes tradicijas mašinų gamybos ir metalo apdirbimo srityse turinti kompanija. Kompanijos misija - puoselėjant ilgametes tradicijas mašinų gamybos ir metalo apdirbimo srityje, kurti, gaminti ir pateikti klientams aukščiausios kokybės produktus, taip užtikrinant: lūkesčių įgyvendinimą ir ilgalaikę partnerystę klientams; kompanijos vertės augimą akcininkams; vilčių išsipildymą ir nuolatinį profesinį tobulėjimą darbuotojams. "VIENYBĖS" ženklu pažymėti gaminiai naudojami įvairiausiose pramonės šakose: energetikoje, naftos bei dujų pramonėje, chemijos pramonėje, mašinų gamyboje, metalurgijoje, baldų pramonėje.
  • Atmos
   ATMOS katilai - Čekų firma ATMOS yra viena iš stambiausių katilų, kūrenamų anglimis ir mediena gamintojų Europoje. ATMOS įmonės produktai yra mėgiami už jų funkcionalumą, kokybę ir gerą, patrauklią kainą.
  • Kamen
   Įmonė KAMEN įsteigta 1990 metais, po 20 metų buvimo rinkoje, gaminių tobulinimo ir patirties kaupimo tapo įmone, kurioje dirba keliasdešimt kvalifikuotų darbuotojų. KAMEN gaminami katilai turi atitinkamus atestatus ir sertifikatus. Katilai ištirti Šildymo katilų ir įrenginių laboratorijoje Lodzėje bei Anglies cheminio perdirbimo institute Zabže, kur jiems buvo suteiktas ekologinio saugumo ženklo sertifikatas. Katilai gaminami patalpose su moderniomis gamybos mašinomis, kurių bendras plotas apie 1200 m², o gatavi gaminiai laukia gavėjo sandėlyje. Ateityje planuojama išplėsti fabriką naujomis 1000 m² ploto gamybos patalpomis. Mūsų ilgametės veiklos ir bendradarbiavimo su pirmaujančiomis Lenkijos įmonėmis katilų srityje, t.y. TECH ir daugeliu kitų, metu pasiekėme aukštą mūsų gaminių kokybę ir įgijome daugelio klientų pripažinimą tiek Lenkijoje, tiek užsienyje. Puikus to įrodymas - nuolat besiplečiantis mūsų klientų būrys ir apdovanojimai, tokie kaip auksinis medalis Tarptautinėje statybų mugėje Žešove už funkcionalumą, patikimumą ir estetiką.
  • Stropuva
   UAB „ Stropuva ir ko “ 2001 metais sukūrė ir užpatentavo pirmąjį pasaulyje viršutinio degimo katilą „Stropuva“. Nuo tada įmonė sėkmingai gamina kieto kuro katilus, kurie yra populiarūs ne tik Lietuvoje, bet taip pat parduodami visoje Europoje, NVS šalyse, Pietų Korėjoje, Kanadoje ir daugumoje kitų šalių. Įmonės specialistai ir toliau sėkmingai tobuliną katilą, pritaikydami jį vis išrankesniam klientui. Bendrovės darbuotojai kvalifikuoti konstruktoriai, suvirintojai ir kiti specialistai, turintys ne mažiau kaip 5 metų darbo patirtį.
  • Termodinamik
   Termodinamik yra ketinis sekcijinis kieto kuro katilas, kurio konstrukcija yra tokia, jog viduje degimas vyktų dujų cirkuliacijos principu. Jo ketaus korpusas suprojektuotas su lanksčia išmetimo technologija. Dėl unikalaus dūmų cirkuliacijos principo Termodinamik katilas turi aukštesnį produktyvumą tarp panašių produktų rinkoje, taip pat sumažinamas išmetamų teršalų ir dūmų kiekis į aplinką. Šios ypatybės taupo energijos vartojimą.
  • Vigas
   VIMAR nuo 1993 metų gamina kieto kuro katilus. VIMAR katilų serija VIGAS, tai itin aukštos kokybės ir naujausių technologijų dujų generaciniai katilai. VIMAR VIGAS atitinka aukščiausius technologinius ir ekologinius kokybės standartus, tuo pat jie yra parduodami už prieinamą kainą.
  • Moderator
   Daugiau nei prieš 30 metų inžinierius Kazimež Kubacki sukurė koncepciją medienos atliekų energijos panaudojimui namų ir pramonės įmonių šildymui. Pirmaisiais metais orientavosi į projektavimą bei šildymo sistemų diegimą, daugiausia pagal medienos perdirbimo įmonių užsakymus ir pageidavimus. 1981 metais buvo įkurta "Šildymo energetikos gamykla", kurioje inžinierius Kazimež Kubacki pradėjo gaminti savo sukurtą katilą, pavadindamas jį "Moderator". Dėka inovacinių sprendimų Moderator katilai turėjo didžiulę sėkmę tarp tuo metu rinkoje buvusių nepakankamai efektyvių anglies deginimo katilų. Nuo 2001 metų gamykla "Moderator" Sp. z o.o. pasikeitė iš pagrindų - buvo įrengtos modernios staklės, išplėstas platintojų tinkas Lenkijoje bei į daugiau kaip 12 Europos šalių, pradėta naujų gaminių linija – Biomasės deginimo sistema SMOK ir šiuolaikiški granuliniai katilai. "Moderator" katilai gavo daug apdovanojimų Lenkijos ir užsienio parodose, bet pagrindinis kokybės rodiklis yra nuolat auganti paklausa.
  • Sime
   Ketiniai SIME katilai – tai teisingas šiuolaikinių energetikos problemų sprendimas, nes juose galima kūrenti medieną ir anglį. Dėl specialios degimo kameros formos bei matmenų pasiekiamas didelis efektyvumas. Speciali ketaus korpuso izoliacija garantuoja minimalius šilumos nuostolius.
  • TIS
   Tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė, užsiimanti gamyba ir prekyba kieto kuro, granuliniais katilais, katilais viryklėmis, pirties krosnelėmis. TIS GROUP gamintojų asociacija įkurta 1992 metais ir šiandien jau turi savo atstovus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Pabaltijyje. TIS GROUP - novatoriškas Europos šildymo įrangos gamintojas, siūlantis plataus asortimento kietam kurui pritaikytus ir įvairaus automatizavimo lygio katilus. Šiandien siūlomų produktų liniją sudaro: daugiau nei 50 tipų katilai, kurių galingumas nuo 11 iki 800 kW, įvairių didžių ir modelių akumuliacines talpas, boilerius, dūmtakius (kaminus).
  • Kordi

   Kieto kuro katilai Kordi – praktiškas jūsų pasirinkimas
   Renkatės kietojo kuro katilą? Tikriausiai jums reikia kokybiško ir praktiško produkto, kuris atitiktų ES nustatytus standartus ir  svarbiausia - jūsų lūkesčius. 

   • Pirmiausia, katilas turi būti patogus eksploatuojant, juk šildymo sezonas Lietuvoje tęsiasi 5-6 mėnesius. Nesudėtinga būtų jį kūrenti bei išvalyti, nereikalautų išskirtinės priežiūros.
   • Katilas turi būti pagamintas iš kokybiško plieno ar ketaus, nes eksploatavimo laikas paprastai skaičiuojamas ne trumpesnis nei 7-10 metų.
   • Kaina neturi būti aukšta, nes šildymo katilų pasiūla šiuo metu yra pakankamai plati.
   • Katilas turi būti su aukštu naudingumo koeficientu, laikmetis diktuoja savo sąlygas. Pirkėjas nenusiteikęs savo pinigus leisti į orą. 
   • Labai svarbus vienos pakuros degimo laikas. Jis negali būti trumpesnis nei 6-8 valandos.

   Šildymo katilus atitinkančius visus šiuos reikalavimus, sukūrė ukrainiečių ir čekų inžinieriai. Sudėjus šių šalių specialistų žinias ir patirtį pavyko sukurti nebrangius, bet kokybiškus Kordi katilus, kurių konstrukcija pakankamai paprasta, bet efektyvumas didelis. Kordi katilai gaminami Ukrainoje, Krasilovo gamykloje. Pradžioje katilai buvo skirti vietinei rinkai, kur paplitęs kūrenimas kietu kuru – pirmiausia anglimi ir malkomis, bei medienos atliekomis. Vėliau šių produktų gerosios savybės buvo pastebėtos vartotojų kaimyninėse šalyse. Kordi produktai į Lietuvą pradėti importuoti prieš kelis metus ir iš karto buvo įvertinti pirkėjų. Šių šildymo katilų pardavimai mūsų rinkoje kiekvienais metais auga. Taip pat sėkmingai Kordi produktai įsitvirtina ir kitų ES šalių rinkose.
   Kordi katilų patogi eksploatacija ir priežiūra.
   Kordi katilai – paprasti, patogūs ir kokybiški produktai, skirti gyvenamųjų namų, vasarnamių ar sodybų apšiltinimui. Jie pagaminti (priklausomai nuo modelio) iš 4-6 mm aukštos kokybės plieno.
   Kordi katilų labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.
   Šie Ukrainoje pagaminti katilai – vieni iš pigesnių šiuo metu rinkoje parduodamų katilų. Kordi katilai kainuoja ženkliai pigiau, nei analogiški katilai lenkų ar lietuvių gamintojų. Kordi 16 kW kieto kuro katilą galima įsigyti už 535,0 eurus, tuo tarpu kitų gamintojų analogai kainuoja apie 1000,0 Eu ir daugiau. Kainų skirtumai - akivaizdūs. Geras šeimininkas visada ras kur efektyviai panaudoti sutaupytas lėšas.
   Kordi katilų naudingumo koeficientas - 83 proc.
   Šie katilai pasižymi aukštu efektyvumu – net 83 proc. Paprastai kalbant – tai 83 procentai energijos atiduodamos namo šildymo sistemai, o - 17 procentų prarandama degimo proceso metu. Šiuo metu esant griežtiems Europos Sąjungos reikalavimams šildymo įrangai, katilai, kurių naudingumo koeficientas žemas, nėra populiarūs mūsų šalyje. 
   Kordi katilai viena įkrova gali degti iki 10 valandų.
   Naudojantis šildymo katilu labai svarbu kuo ilgesnis pakuros degimo laikas. Niekas nenorės kas kelias valandas papildyti katilo pakurą. Čekų ir ukrainiečių inžinieriai šią problemą puikiai išsprendė. Kordi katilą reikia papildyti kuru, priklausomai nuo lauko temperatūros, kas 7-10 valandų. Trumpai tariant papildžius katilą vakare, ryte jį rasite dar degantį ir šildomos patalpos nebus atvėsusios.
   Prie kieto kuro katilų Kordi galima prijungti elektroninį valdymo bloką, kuris valdo katilo apačioje montuojamą orapūtę. Katilą tai pat galima valdyti ir mechaniniu būdu su oro srauto reguliatoriumi.
   Visos išvardintos savybės patvirtina - Kordi katilai yra teisingas pasirinkimas norint sutaupyti ir įsirengti paprastai valdomą katilinę.

   Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir apie Kordi katilus papasakosime plačiau.

  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 33 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 33 dalykų