Katalogas

Įjungti filtrai

  Kieto kuro katilai - viryklės

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Specialūs pasiūlymai

  Kieto kuro katilai - viryklės
  Tai šiuolaikinio dizaino gaminiai, turintys aukštus ekonominius ir ekologinius rodiklius.Vartotojai, kuriems reikalingas centrinis šildymas ir viryklė maisto paruošimui gali pasirinkti šildymo katilus-virykles, kurių galingumas yra nuo 8 iki 17 kW (apšildomas plotas nuo 40 iki 180 m2).

  Kieto kuro katilai - viryklės Yra 21 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Antara
   Įmonė „Antara LT“ jau nuo 1997 m. dirba šildymo technikos srityje. Pradėjusi gaminti buitinius kietojo kuro katilus, per visą veiklos laikotarpį ištobulino ir išplėtė gaminamą produkciją ir šiuo metu gamina šešių modifikacijų buitinius kietojo kuro katilus, pirties krosneles, akumuliacines talpas, pramoninius kietojo kuro katilus, įrangą automatizuotam kūrenimui.
  • Kalvis
   UAB „Kalvis“ yra viena stambiausių Lietuvos metalo apdirbimo įmonių, kurioje dirba virš 300 kvalifikuotų darbuotojų. Bendrovėje suformuota patyrusių konstruktorių bei technologų komanda, kurianti ir nuolat tobulinanti šildymo įrangą, projektuojanti įvairią technologinę įrangą ir įrengimus. Serijinės gamybos asortimentą sudaro daugiau nei 100 rūšių kietojo kuro katilų. Visi serijiniai gaminiai bandomi ir tobulinami UAB „Kalvis“ laboratorijose. Mūsų gaminiai atitinka CE atitikties sertifikatų reikalavimus. UAB „Kalvis“produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių. Sėkmingai plečiami katilų pardavimai Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir vakarų Europos šalyse. UAB “Kalvis” yra Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK), Lietuvos biomasės energetikos asociacijos „LITBIOMA“, Šiaulių pramoninkų asociacijos (ŠPA) narė.
  • Aukštaitijos katilai

   Katilas-viryklė IGNIS – tai patikima ir  efektyvi šildymo ir maisto ruošimo įranga! 

   UAB „Aukštaitijos katilai“ gaminami katilai-viryklės IGNIS – tai laiko patikrinti produktai, išsiskiriantys iš kitų gamintojų katilų-viryklių savo efektyvumu, patikima konstrukcija, pakuros tūriu. Gaminant šias virykles naudojamas specialus katilinis 5mm plienas, įtakojantis ilgą katilo eksploatacijos laiką. Gamintojas šiems produktams suteikia 4 metų garantiją. Pakankamai didelis šilumokaitis bei ilgas vienos įkrovos degimo laikas, sąlygoja aukštą katilo efektyvumą bei daro jo aptarnavimą ir priežiūrą patogesnę vartotojui. Viryklės IGNIS konstrukcija leidžia prijungti automatinį traukos reguliatorių, bei keisti durelių atidarymo kryptis, kas suteikia galimybę įrangą montuoti vartotojui patogioje patalpų vietoje. Katilas-viryklė pritaikyta eksploatuoti tiek vasaros, tiek žiemos sezonais.

  • Kamen
   Įmonė KAMEN įsteigta 1990 metais, po 20 metų buvimo rinkoje, gaminių tobulinimo ir patirties kaupimo tapo įmone, kurioje dirba keliasdešimt kvalifikuotų darbuotojų. KAMEN gaminami katilai turi atitinkamus atestatus ir sertifikatus. Katilai ištirti Šildymo katilų ir įrenginių laboratorijoje Lodzėje bei Anglies cheminio perdirbimo institute Zabže, kur jiems buvo suteiktas ekologinio saugumo ženklo sertifikatas. Katilai gaminami patalpose su moderniomis gamybos mašinomis, kurių bendras plotas apie 1200 m², o gatavi gaminiai laukia gavėjo sandėlyje. Ateityje planuojama išplėsti fabriką naujomis 1000 m² ploto gamybos patalpomis. Mūsų ilgametės veiklos ir bendradarbiavimo su pirmaujančiomis Lenkijos įmonėmis katilų srityje, t.y. TECH ir daugeliu kitų, metu pasiekėme aukštą mūsų gaminių kokybę ir įgijome daugelio klientų pripažinimą tiek Lenkijoje, tiek užsienyje. Puikus to įrodymas - nuolat besiplečiantis mūsų klientų būrys ir apdovanojimai, tokie kaip auksinis medalis Tarptautinėje statybų mugėje Žešove už funkcionalumą, patikimumą ir estetiką.
  • Vienybė
   VIENYBĖ - ilgametes tradicijas mašinų gamybos ir metalo apdirbimo srityse turinti kompanija. Kompanijos misija - puoselėjant ilgametes tradicijas mašinų gamybos ir metalo apdirbimo srityje, kurti, gaminti ir pateikti klientams aukščiausios kokybės produktus, taip užtikrinant: lūkesčių įgyvendinimą ir ilgalaikę partnerystę klientams; kompanijos vertės augimą akcininkams; vilčių išsipildymą ir nuolatinį profesinį tobulėjimą darbuotojams. "VIENYBĖS" ženklu pažymėti gaminiai naudojami įvairiausiose pramonės šakose: energetikoje, naftos bei dujų pramonėje, chemijos pramonėje, mašinų gamyboje, metalurgijoje, baldų pramonėje.
  • Kordi
  Rodoma 1 - 21 iš 21 dalykų