Katalogas

Įjungti filtrai

  Kostrzewa

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Kostrzewa

  Granuliniai katilai Kostrzewa - ką turite žinoti

  Kostrzewa – tai 1978 metais įkurta kompanija, kuri vykdo biomasės ir šildymo įrenginių gamybą. Šiuolaikiniai vartotojai rinkdamiesi šildymo įrangą vis dažniau atsižvelgia į tai, ar ji yra pakankamai efektyvi ir ekologiška, todėl ši kompanija siekia, kad būtų pateisinti net ir pačių išrankiausių vartotojų lūkesčiai. Granuliniai katilai Kostrzewa yra gaminami pagal specialias technologijas, kurios padeda užtikrinti dar didesnį katilų ilgaamžiškumą ir naudojimo patogumą. Didelis šios įrangos pasirinkimas leidžia vartotojams rasti tinkamiausią šildymo sistemą, kuri užtikrintų komfortą gyvenamosiose ar administracinėse patalpose.

  Dar patvaresnė ir modernesnė granulinių katilų Kostrzewa įranga

  Kostrzewa katilai yra nuolat tobulinami, todėl vartotojai gali džiaugtis tikrai modernia ir estetiškai atrodančia įranga. Kostrzewa granulinių katilų naudojimas yra labai paprastas ir patogus, todėl patalpų šildymas nereikalauja pernelyg didelių pastangų. Jei siekiate, kad šildymo įrangos naudojimas būtų kiek įmanoma paprastesnis ir sklandesnis, šio gamintojo produkcija – kaip tik jums.

  Granulinių katilų efektyvumas

  Kostrzewa granuliniai katilai pasižymi itin dideliu efektyvumu: 

  • Patalpų šildymui gali būti naudojamos avižos ar pjuvenų granulės, o kaip papildomą kurą galima rinktis medieną arba briketus.

  • Aukšto naudingumo koeficiento granulinis katilas padės ne tik efektyviai sunaudoti šildymui skirtą kurą, bet taip pat leis sutaupyti pinigų, kas renkantis katilą neretai yra vienas svarbiausių kriterijų.

  • Nustatyta, kad katilai Kostrzewa yra maždaug penktadaliu efektyvesni nei kiti Lenkijos rinkoje siūlomi šildymo įrenginiai, todėl tuomet, kai siekiama sumažinti šildymo išlaidas, šis sprendimas gali būti vienas palankiausių.

  Laiko patikrinta produkcija

  Renkantis granulinį katilą įprastai tikimasi, kad įsigyta produkcija tarnaus ilgą laiką, todėl granulinis katilas Kostrzewa tikrai gali būti geriausiu pasirinkimu. Šio gamintojo produkcija tarnauja metų metus, todėl tikrai nesuklysite, jei nuspręsite pasirinkti būtent Kostrzewa granulinį katilą. Kostrzewa šildymo įrenginiai yra lengvai aptarnaujami, tad ilgainiui, atsiradus nesklandumų, katilo remontas bus ganėtinai paprastas ir nebrangus.

  Didelė kuro talpa

  Dar vienas svarbus Kostrzewa katilų privalumas – didelė kuro talpykla, kuri yra pagaminta iš cinkuotos skardos. Būtent tai užtikrina papildomą apsaugą nuo korozijos net ir esant sudėtingoms eksploatavimo sąlygoms, tad galima būti ramiems, kad šis šildymo įrenginys bus ilgaamžis ir nereikalaujantis papildomos priežiūros. Šio gamintojo produkcija tikrai nepareikalaus pernelyg didelių pastangų siekiant užtikrinti tinkamą jos funkcionavimą, todėl patalpų šildymas taps dar paprastesniu.

  Paprastas ir patogus valdymas

  Granuliniai katilai dažniausiai yra pasirenkami dėl nesudėtingo valdymo, todėl tuomet, jei siekiate, kad katilo valdymo meniu būtų kiek įmanoma aiškesnis, katilai Kostrzewa tikrai pateisins jūsų poreikius. Katilo paleidimas, derinimas ir kalibravimas yra gana nesunkiai atliekami, todėl labai greitai galėsite įsitikinti šio šildymo įrenginio privalumais.  Katilo montavimas nepareikalaus pernelyg didelių išlaidų, ir netrukus galėsite mėgautis sklandžiai veikiančiu šilumos įrenginiu, kuris užtikrins maksimalų komfortą.

  Kostrzewa katilai: kaina

  Svarbiu Kostrzewa katilų išskirtinumu galima įvardinti ir šių įrenginių kainą. Jei siekiama, kad granulinio katilo įsigijimas nepareikalautų pernelyg didelių išlaidų, Kostrzewa katilai gali būti tikrai palankia pasirinkimo galimybe. Mūsų parduotuvėje Geraskatilas.lt galėsite rasti šio gamintojo katilų skirtingomis kainomis, todėl tikrai išsirinksite tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes.

  Didelis granulinių katilų pasirinkimas

  Kiekvieno vartotojo poreikiai yra labai skirtingi, todėl mes rūpinamės, kad klientai turėtų galimybę pasirinkti jiems labiausiai tinkančią produkciją. Jei renkantis tinkamiausią Kostrzewa katilą kiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes padėsime jums atrasti pačią palankiausią pasirinkimo galimybę.

  Kostrzewa Yra 34 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Kostrzewa Twin Bio

   Kostrzewa Twin Bio – 5 klasės universalūs ir ekonomiški granuliniai katilai!

   Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio skirti apšildyti individualius namus, kotedžus, žemės ūkio paskirties, pramoninius bei komercinius pastatus. Jie pritaikyti kūrenti biokurą – medienos granules, grūdus, malkas. Projektuojant ir konstruojant Kostrzewa granulinius katilus, lenkų inžinieriai pritaikė naujausius technologinius sprendimus ir naudojo tik aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas. To pasekoje Kostrzewa tapo viena iš lyderių Lenkijoje, tarp granulinių katilų gamintojų. Šių katilų eksploatacija ir aptarnavimas yra paprasti neužima daug laiko. Vienas iš svarbiausių privalumų – tai vienos įkrovos degimo laikas. Priklausiomai nuo aplinkos oro temperatūros, katilo galingumo bei nustatytos temperatūro patalpose įkrovos degimo trukmė nuo 85 iki 36 valandų. 

    Granulinių katilų sudedamosios dalys

   Granuliniai katilai susideda iš keletos pagrindinių elementų – mazgų, kurie sujungti ir teisingai suderinti sudaro darniai dirbančią sistemą – vadinamą šildymo katilu.
   Katilo korpusas – tai pagrindinė dalis, kuriame vyksta degimo procesas ir šio proceso metu išsiskyrusi šiluma šilumokaičio pagalba perduodama į pastato šildymo sistemą. Granulinių katilų Kostrzewa korpusai pagaminti iš specialaus katilinio plieno pagal 3xT technologiją, trumpai nusakomą kaip laikas, turbolencija, temperatūra. 
   Granulių degiklis – tai viena iš pagrindinių katilo dalių, kuri turi didelę įtaką katilo efektyvumui. Twin Bio katilai komplektuojami su Platinum Bio degikliu pritaikytu automatiškam medienos granulių ir grūdų deginimui. Šių degiklių išskirtinumai tai automatinė degiklio moduliacija Fuzzy Logic 2, turi fotoelementinę liepsnos kontrolę, pasižymi žema šilumine inercija paleidimo ir stabdymo metu, kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas neleidžia uždegimo metu įvykti sprogimams. Šie degikliai turi Autostart funkciją, kurios dėka dingus elektros energijai išlieka paskutiniai nustatymai. Keraminis įdėklas padidina degimo efektyvumą ir sumažina šilumos nuostolius. Platinum Bio degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, kurios metu automatiškai pašalinamos nuosėdos nuo degiklio grotelių. 
   Katilo valdiklis – tai  granulinių katilų smegenys. Jis valdo katilo darbo procesą taip palaikydamas nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, paduoti į degiklį granules ar atvirkščiai - nutraukti granulių tiekimą. Kostrzewa Twin Bio katilai komplektuojami su PlatinumBio valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją. Ši naujausia technologija sumažina kuro ir elektros energijos sanaudas net iki 20%. Šiuos valdiklius galima nustatyti ir prie jų prisijungti mobiliuoju telefonu SMS žinutėmis.
   Kuro talpa Twin Bio granulinių katilų pagaminta iš cinkuotos skardos. Tai pailgina bunkerio tarnavimo laiką, taip pat apsaugo nuo korozijos, jei katilas eksploatuojamas agresyviose sąlygose. Šio tipo granuliniai katilai komplektuojami su didelėmis 290 litrų kuro talpomis.

   Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio gaminami keletos galingumų:

       12 kW
       16 kW
       24 kW

       32 kW

   Kostrzewa sąlyginai pigus granuliniai katilai, bet tai modernus ir ekologiški katilai, kuriuos seniai įverino pirkėjai iš daugelio Europos šalių. Turint ribotą biudžetą visada galima paieškoti granuliniai katilai akcija arba pirkti katilai internetu. Elektroninės parduotuvės Geras katilas specialistai visuomet padės sutaupyti ir išsirinkti optimaliausią variantą Jūsų šildymo sistemai.   

  • Kostrzewa Twin Bio...

   Kostrzewa Twin Bio Luxury VG tai  5 klasės universalūs, patogūs ir ekonomiški granuliniai katilai!

   Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio Luxury skirti apšildyti individualius namus ir kotedžus, žemės ūkio paskirties, komercines bei pramonines patalpas Šių katilų naudojamas ekologiškas biokuras – medžio granules, grūduai, malkos. Šis Kostrzewa granulinis katilas buvo sukurtas įmonės Tyrimų ir plėtros skyriaus inžinierių. Prieš pradedant serijinę gamybą, kiekvienas granulinio katilo Twin Bio Luxury mazgas ir detalė patenka į laboratoriją, kur atliekami ilgalaikiai patvarumo ir efektyvumo bandymai. Dėka įdiegtų naujausių inžinierinių sprendimų Kostrzewa Lenkijoje tapom viena iš lyderių, tarp šildymo katilų gamintojų. Kostrzewa Twin Bio Luxury katilų eksploatacija pakankamai paprasta ir patogi nereikalaujanti daug brangaus laiko. Šie granuliniai katilai gali deginti pigiausias ir labiausiai užterštas B klasės granules. Deginant medzio granules su priemaišomis ar nekokybiškas bei drėgnesnes granules, nereikia gęsinti katilo, norint išvalyti degiklį nuo pridegimų ir šlakų. Degiklio išsivalymas vyksta automatiškai. Vienas labai svarbus kriterijus, apibūdinantis katilą  –  tai įkrovos degimo trukmė arba kas kiek laiko reikia papildyti kuro bunkerį.  Priklausiomai nuo katilo galingumo taip pat palaikomos patalpose temperatūros viena įkrova gali degti nuo 92 iki 36 valandų. Šie parametrai parodo, kad katilas nereikalauja kasdieninės priežiūros. 

   Pagrindiniai granulinių katilų elementai

   Trumpai peržvelgsime pagrindius katilo elementus, nuo kurių priklauso granuliniai katilai efektyvumas, patogumas bei kitos labai svarbios sąvybės. Jei mazgai gerai sureguliuoti ir tarpusavyje suderinti tai turėsime efektyviai dirbančią sistemą – vadinamą granuliniu katilu.

   Katilo korpusas – tai dalis, prie kurios montuojami kiti katilo mazgai ir kurioje vyksta degimo procesas. Šio proceso metu išsiskyrusi šiluma, šilumokaičio pagalba perduodama į pastato šildymo sistemą. Granuliniai katilai Kostrzewa pagaminti iš specialaus katilinio plieno. Juos gaminant pritaikyta 3xT technologiją, trumpai apibūdinama kaip laikas, turbolencija, temperatūra. 
   Granulių degiklis – tai viena iš brangiausių ir svarbiausių katilo dalių. Degiklis stipriai įtakoja katilo naudingumo koeficientą. Twin Bio Luxury katilai turi Platinum Bio VG degiklius su keraminiu įdėklu. Šis degiklis tai užpatentuota naujausia technologija, kurios esmę sudaro kintamos geometrijos technologija (VG-variable geometry). Degiklis prisitaiko prie šilumos poreikio mažindamas ar didindamas grotelių ilgį. Dar vienas išskirtinis sprendimas – tai degiklyje sumontuota keramikinė kamera, kuri darbo metu įkaista virš 1000 °C ir efektyviai sudegina paduodamą kurą ir sumažina išmetamųjų dujų ir dulkių kiekį į atmosferą.
   Katilo valdiklis – tai  įrenginys valdantis visą šildymo sistemos darbą, pagal nustatytus parametrus ir įvertinęs iš atskirų daviklių gaunamą informaciją.  Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, paduoti į degiklį granules ar atvirkščiai - nutraukti granulių tiekimą. Kostrzewa Twin Bio Luxury VG katilai komplektuojami su PlatinumBio valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją, leidžiančią sumažinti kuro ir elektros energijos sanaudas net iki 20%.  Šiuos valdiklius galima kontroliuoti interneto pagalba, mobiliuoju telefonu ar SMS žinutėmis.
   Kuro bunkeris

   Twin Bio Luxury VG katilų pagamintas iš cinkuotos skardos. Padengimas cinku apsaugo metalą nuo korozijos ir pailgina bunkerio eksploatacijos laiką. Padengimas ypač aktualus eksploatuojant katilą  agresyviose sąlygose. Šio modelio granuliniai katilai komplektuojami su didelėmis 290 litrų kuro talpomis.

   Kostrzewa Twin Bio Luxury VG granuliniai katilai gaminami šių galingumų: 

         8 kW
       10 kW
       12 kW
       16 kW
       24 kW

       32 kW


   Twin Bio Luxury VG sąlyginai ne pigus granuliniai katilai, bet tai universalūs, šiuolaikiški ir ekologiški katilai, kuriuose panaudoti įmonės suprojektuoti ir užpatentuoti sprendimai. Turint ribotą biudžetą visada galima paieškoti granuliniai katilai akcija arba pasitarus su parduotuvės Geras katilas specialistais pirkti katilai internetu. Mūsų darbuotojai padės sutaupyti ir išsirinkti geriausią variantą Jūsų šildymo sistemai.   

  • Kostrzewa Twin Bio...

   Kostrzewa Twin Bio Luxury Compact – kompaktiški ir modernūs granuliniai katilai! 

   Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio Luxury Compact – naudojami apšildinti įvairios paskirties patalpas nuo 30 m2  iki 300 m2. Dažniausiai jie montuojami individualiuose namuose, kotedžuose, sodybose ar nedidelėse gamybinėse patalpose, kuriose apribotas katilinės plotas. Šie katilai skirti kūrenami granulėmis A1, A2 ir B klasės, kurių peleningumas gali siekti net 2% (B klasė), granulių dydis 6-5 mm. Taip pat gali būti kūrenami grūdais. Konstruojant šiuos Kostrzewa katilus, inžineriai turėjo tikslą pasiūlyti vartotojui nedidelių gabaritų, bet aukštos klasės, atitinkantį Europos Sąjungos standartą EN 303-5 granulinį katilą. Projektuojant ir gaminant Twin Bio Luxury Compact katilus buvo įdiegtos pažangiausios technologijos ir naudojamos tik sertifikuotos medžiagos. Todėl šie modernūs katilai pagal technines charakteristikas pranoksta kitų gamintojų tos pačios klasės katilus. Taip pat galima teigti, kad Kostrzewa Compact sąlyginai nebrangus katilai, bet labai efektyvūs, paprasti ir patogūs granuliniai katilai. 

   Katilo Twin Bio Luxury Compact pagrindinės dalys (mazgai):

   1. Šilumokaitis
   2. Degiklis
   3. Valdiklis

   4. Kuro bunkeris

   Aptarsime trumpai aukščiau paminėtas katilo dalis:

   1. Katilo šilumokaitis pagamintas iš aukštos kokybės katilinio plieno P265GH, jo storis nuo 4 iki 5mm. Jis sukonstruotas ir pagamintas pagal 3xT konsepciją (time, turbular, temperature). Šie šilumokaičiai nors ir nedidelių gabaritų, bet labai efektyviai perduoda šilumą iš degimo kameros į patalpų šildymo sistemą. Jų išskitinumas – mažas jautrumas staigiems temperatūriniams pokyčiams, vandens trūkumui bei kalkėms.
   2. Degiklis – Platinum Bio VG komplektuojamas su šio modelio granuliniais katilais. Tai labai modernus ir ekonomiškas granulių degiklis, kuriame įdiegta VG technologija (vartable geometry). Paprastai tariant – degiklis prisitaiko prie šilumos poreikia, mažindamas ar didindamas grotelių ilgį. Prie pažangiausių sprendimų idiegtų į Platinum Bio VG degiklį galima paminėti tai automatinė moduliacija Fuzzy Logic 2 dėka fotoelemento esančio degimo kameroje  turinčio galimybę valdyti liepsną bei temperatūrą. Degiklyje kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas pilnai eleminuoja dujų sprogimą uždegant kurą degimo kameroje. Keraminis įdėklas esantis degimo kameroje, leidžia poasiekti temperatūrą aukštesnę nei 1000 °C. Kuras degdamas tokioje aukštoje temperatūroje, pilniau sudega ir mažiau į atmosferą išmetama kietųjų dalelių bei išsiskyrusių dujų. Šio modelio degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, automatiškai pašalinančią šlakus ir kitus degimo produktus nuo degiklio, grotelių.   
   3. Katilo valdiklis. Katilai Twin Bio Luxury Compact komplektuojami su PlatinumBio valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją, sumažinančia kuro sąnaudas net iki 20% ir elektros energijos suvartojimą. Šiuos valdiklius, taip pat ir viso katilo darą, galima valdyti ir kontruoliuoti interneto pagalba, mobiliuoju telefonu ir SMS žinutėmis. 
   4. Kuro bunkeris. Šių katilų katilų konstrukcija suteikia galimybę kuro talpą statyti tiek vienoje tiek kitoje katilo pusėje. Tokia katilo konstrukcija patogi kuomet yra apribotas katilinės plotas. Katilai Twin Bio Luxury Compact, priklausomai nuo galingumo komplektuojami su 137 L ir 202 L kuro bunkeriais. 

    Katilai Twin Bio Luxury Compact gaminami šių galingumų:

   • 8 kW
   • 10 kW
   • 12 kW
   • 16 kW

   • 24 kW   Jeigu renkatės šildymo katilą ir negalite nuspręsti, koks katilas Jums geriausiai tiktų, kreipkitės į profesionalus – parduotuvės Geras katilas specialistus. Mes visada pasirengę  Jums padėti ir pasiūlyti tinkamiausią variantą, atsižvelgdami į šildomų patalpų plotą, pastato energetinį efektyvumą, bei Jūsų poreikius.     

  • Kostrzewa Mini Bio

   Kostrzewa Mini Bio modernūs, kompaktiški ir labai patogūs granuliniai katilai!

   Kostrzewa Mini Bio tai naujas katilų gamintojų sprendimas vartotojams šildymui naudojantiems biokurą. Šių katilų kurenimui naudojamos 6-8 mm medzio granules, taip pat grūdai. Kadangi šis biokuras degdamas į atmosferą išmeta nedidelius išmetamųjų dujų bei kietųjų dalelių kiekius, šie Kostrzewa granuliniai katilai atitinka griežtus Europos Sąjungos standarto EN 303-5 reikalavimus ir priskiriami 5 klasei. Mini Bio – tai geriausias sprendimas, kai riboja katilinės plotas. Šio modelio katilais galima apšildyti patalpas nuo 50 miki 300 m2.  

   Granulinis katilas Mini Bio susideda iš 4 pagrindinių elementų:

   1. Šilumokaičio
   2. Degiklio
   3. Valdiklio

   4. Kuro konteinerio

   Trumpai apžvelgsime paminėtas šių katilų dalis:

   1. Šilumokaitis – pagamintas iš specialaus katilinio 4-5 mm plieno. Plieno markė P265GH. Dėka naudojamų 3xT konsepcijos (time, turbular, temperature) šilumokaitis yra nedidelių gabaritų, bet aukšto efektyvumo. Šilumokaičio forma – vamzdinis.
   2. Valdiklis – Platinum Bio mikroprocesorinis valdiklis komplektuojamas su Mini Bio katilais. Jis pagal nustatytus parametrus valdo ne tik granulinio katilo darbą bet visą šildymo sistemą, įskaitant karšto vandens ruošimą. Katilo orapūtės darbo režimas reguliuojamas įdiegta Fuzzy Logic II moduliacija. Šie valdikliai skirti vartotojams, vertinantiems paprastą aptarnavimą bei nesudėtingą katilo valdymą ir darbo režimų nustatymą.  
   3. Degiklis – tai vienas svarbiausių katilo mazgų, nuo kurio konstrukcijos ir darbo, priklauso katilo darbo efektyvumas, kuro bei elektros energijos sąnaudos. Mini Bio katilai komplektuojami su Platinum BIO4 degikliu, pritaikytu deginti 6-8 mm medienos granules bei grūdus. Degiklis pagamintas iš karščiui atsparaus plieno, markė H25N20S2, kurio sąvybės nepakinta net iki 1150 °C. Degiklyje BIO4 įdiegta Fuzzy Logic II moduliacija leidžia sutaupyti elektros energijos ir sumažinti sunaudojamo kuro sąnaudas net iki 20%. Kalbant apie Platinum BIO4 degiklį reikia pažymėti, kad turi fotoelementą leidžiantį kontroliuoti liepsną. Pasižymi maža šilumine inercija paleidimo ir sustojimo metu, turi darbo temperatūros kontrolę, užtikrinančią aukščiausio lygio saugumą. Degiklyje įdiegta funkcija AUTOSTART, išsauganti paskutinius nustatymus, dingus elektros energijai. 3 kuro užkūrimo fazės pilnai apsaugo katilą nuo dujų sprogimo, degiklio užkūrimo metu. Degiklyje įdiegta automatinė išsivalymo funkcija, pašalinanti nuosėdas nuo degiklio grotelių. Šie degikliai suskirsto orą į pirminį ir antrinį taip sumažindami išmetamų CO dujų kiekį.
   4. Kuro konteineris sumontuotas ant katilo šilumokaičio. Tokia konstrukcija suteikia katilui kompaktiškumo. Konteineris turi vandens apsaugą, saugančią kuro bunkerį nuo galimo užsidegimo. Šių modelių katiluose montuojami 230 L kuro konteineriai. 

   Granuliniai katilai Kostrzewa Mini Bio gaminami šių galingumų:

             10 kW
             20 kW

   Renkantis granulinį katilą savo šildymo sistemai ir turint ribotą biudžetą, galima šildymo įrangos parduotuvėse paieškoti granuliniai katilai akcija arba pasitarus su profesionalais pirkti katilai internetu. Ektroninės parduotuvės Geras katilas specialistai visada Jums padės sutaupyti ir išsirinkti iš gausios pasiūlos patį geriausią variantą. Jūsų namai bus jaukūs ir šilti net ir speiguotą žiemą. 
  • Kostrzewa Mini Bio Luxury

   Kostrzewa Mini Bio Luxury tai naujausi universalūs ir modernūs granuliniai katilai!

   Granuliniai katilai Kostrzewa Mini Bio Luxury, priklausomai nuo galingumo, skirti apšildyti įvairias patalpas nuo 50 m2  iki 300 m2. Tai gali būti individualūs namai, kotedžai, žemės ūkio paskirties, pramoniniai bei komercinei pastatai. Katilų naudojamas kuras – medžio granules, grūdai. Projektuojant ir gaminant granulinius katilus Kostrzewa, įmonės konstruktoriai įdiegė naujausius inžinerinius sprendimus ir naudojo specialias sertifikuotas medžiagas. Šios įmonės pagaminti granuliniai katilai pasižymi efektyvumu, ekologiškumu, patikimumu, paprastu ir patogiu aptarnavimu. Išskirtinės katilų savybės jau seniai yra įvertintos pirkėjų ne tik Lenkijoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Todėl  jau daugelį metų Kostrzewa yra viena iš lyderių Lenkijoje, tarp šildymo katilų gamintojų. Šių katilų eksploatacija ir aptarnavimas pakankamai paprasti, neužima daug laiko. Mini Bio Luxury katilai gali būti valdomi ir nustatomi nuotoliniu būdu kompiuterio ar mobilaus telefono pagalba. Viena iš svarbiausių charakteristikų naudojanti katilu– tai vienos įkrovos degimo laikas. Priklausiomai katilo galingumo bei nustatytos temperatūros patalpose įkrovos degimo trukmė svyruoja nuo 72 iki 48 valandų. 

   Granuliniai katilai Mini Bio Luxury susideda iš keletos pagrindinių elementų:

   • Katilo korpusas –  tai pagrindinė dalis, prie kurios komplektuojamos kiti sistemos mazgai ir kuriame vyksta degimo procesas. Degant kurui, išsiskyrusi šiluma šilumokaičio pagalba perduodama patalpų šildymo sistemai. Šių granulinių katilų korpusai pagaminti naudojant 3xT technologiją (time, turbulator, temperature), trumpai nusakomą kaip laikas, turbolencija, temperatūra. Naudojama medžiaga tai specialus katilinis plienas.
   • Granulių degiklis – tai viena iš svarbiausių katilo dalių, kuris turi didelę įtaką katilo efektyvumui. Mini Bio Luxury katilai komplektuojami su Platinum Bio VG degikliu, pritaikytu automatiškam medienos granulių ir grūdų uždegimui ir gęsinimui. Platinum Bio VG degiklių išskirtinumas - tai automatinė degiklio moduliacija Fuzzy Logic 2 leidžianti degimo metu valdyti liepsną ir temperatūrą šilumokaičio kameroje, taip pat įdiegta kintamos geometrijos technologija (VG-variable geometry). Degiklis turi fotoelementinę liepsnos kontrolę taip pat pasižymi žema šilumine inercija paleidimo ir stabdymo metu. Šiame degiklyje kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas apsaugo nuo galimo sprogimo kuro uždegimo metu. Platinum Bio VG turi Autostart funkciją, kuri dingus elektros energijai išsaugo paskutinius nustatymus. Degiklio keraminis įdėklas leidžia šilumokaičio kameroje pasiekti aukštesnę nei 1000 °C temperatūrą, o tai padidina degimo efektyvumą, sumažina šilumos nuostolius ir išmetamų į atmosferą kietųjų dalelių bei dujų kiekį. Platinum Bio VG degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, kuri leidžia automatiškai pašalinti šlakus nuo degiklio grotelių, negęsinant katilo.
   • Katilo valdiklis – tai elektroninis blokas, kuris valdo katilo darbo procesą palaikydamas nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, dozuojant tiekimą kurą ir orą. Kostrzewa Mini Bio Luxury granuliniai katilai komplektuojami su Platinum Bio Ecomax valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją. Ši moderni technologija efektyvina katilo darbą ir sumažina kuro bei elektros energijos sanaudas net iki 20%. Platinum Bio Ecomax valdiklius galima reguliuoti ir keisti nustatymus prisijungus internetu, mobiliuoju telefonu SMS žinutėmis ar paprasčiausiai rankiniu būdu.

   • Kuro talpa Mini Bio Luxury granuliniuose katiluose sumontuota ant šilumokaičio, siekiant padaryti katilą kuo galima kompaktiškesniu ir patogesniu eksploatuojant. Šių katilų kuro konteineriai yra 230 L tūrio ir turi vandens apsaugą, saugančią talpą su kuru nuo užsidegimo. 

   Kostrzewa Mini Bio Luxury granuliniai katilai gaminami keletos galingumų:

   • 12 kW
   • 15 kW
   • 21 kW
   • 30 kW

   Kostrzewa Mini Bio Luxury sąlyginai pigus granuliniai katilai, lyginant su kitų gamintojų siūlomais panašių charakteristikų katilais. Šiose katiluose įdiegtos naujovės leidžia sutaupyti tiek kurą, tiek elektros energiją, tiek laiką skiriamą katilo aptarnavimui. Eksploatacijos metu pilnai atsiperka išleistos lėšas, skirtos įsigyti  katilą. Kostrzewa granulinių katilų privalumus seniai įverino pirkėjai iš įvairių Europos šalių, taip pat ir Lietuvos. Norint įsigyti patikimą šildymo įrangą, bet turint ribotą biudžetą galima paieškoti parduotuvėse granuliniai katilai akcija arba pasitarus su specialistais pirkti katilai internetu. Parduotuvės Geras katilas darbuotojai padės Jums sutaupyti ir išsirinkti geriausią katilą Jūsų šildomoms patalpoms.   

  • Kostrzewa Mini Bio B

   Kostrzewa Mini Bio B – mažiausias granulinis katilas Lietuvoje! 

   Granulinis katilas Kostrzewa Mini Bio B tai naujas požiūris ir naujausi sprendimai granulinių šildymo katilų sektoriuje. Šie katilai skirti apšildyti individualius namus, kotedžus, nedideles komercines ir gamybines patalpas, kuriose katilinės labai mažos arba visai nėra joms skirtų patalpų. Šie granuliniai katilai, priklausomai nuo galingumo gali apšildyti patalpas 50 miki 300 m2.

   Pagrindiniai šių Mini Bio B išskirtinumai – tai maži katilų gabaritai ir paprastas aptarnavimas, bei priežiūra. Kuro bunkerį, priklausomai nuo lauko temperatūros, bei nustatytos patalpų temperatūras, papildyti kuru reikia 3-14 dienų. Tuo pačiu intervalu iš degiklio bei katilo reikia pašalinti pelenus. 

    Mini Bio B katilai komplektuojami su moderniausiais Platinum Bio degikliais turinčiais 2 kartos Fuzzy Logic moduliuaciją, kurios dėka šie katilai sutaupo iki 20% kuro, lyginant su kitų gamintojų panašių parametrų granuliniais katilais. Šių katilų kuro bunkeriai, gali būti prijungiami prie katilo pastatyti įvairiose padėtyse - dešinėje ar kairėje pusėse, taip pat priekyje. Su katilu komplektuojamas 295 L kuro bunkeris, bet priklausomai nuo poreikių galima pasirinkti ir kito tūrio kuro talpas: 203 L, 470 , 770 L. Katilas išsiskiria savo efektyvumu – 1 kW šiluminės energijos gauti, sunaudoja mažiau nei 0,005 kWh elektros energijos. Šie Kostrzewa granuliniai katilai sukurti vartotojams vertinantiems efektyvų bei ekologišką katilo darbą, aiškų meniu,  paprastą valdymą bei aptarnavimą.

   Kostrzewa Mini Bio B granulinių katilų galingumai:

   • 10 kW
   • 20 kW

    

    Jei ieškote granulinio katilo, turite ribotą biudžetą, bet norite įsigyti šiuolaikinį ir patogų šildymo įrenginį, mes galime drąsiai teigti – Kostrzewa Mini Bio B – puikus pasirinkimas Jums! Katilas nedidelių gabaritų, jį projektuojant ir gaminant įdiegtos pažangiausios technologijos, naudojamos geriausios medžiagos. Tai modernus, efektyvus ir labai patogus katilas vertas Jūsų dėmesio!

  • Kostrzewa Maxi Bio Spin

   Granulinis katilas Kostrzewa Maxi Bio Spin – tai unikalus katilas su įdiegtais pažangiausiais sprendimais! 

   Maxi Bio Spin granuliniai katilai tai pilnai automatizuoti katilai skirti didelių pastatų šildymui. Naudojamas kuras - medienos granules, kurių diametras 6-8 mm. Šio modelio katilai pritaikyti eksploatuoti įvairiomis sąlygomis ir palaikyti nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Įmonės inžinieriai ne vienus metus dirbo stengdamiesi išspręsti įvairius kliuvinius, kol suprojektavo ir pateikė vartotojams šildymo katilą, kurio aptarnavimas ir priežiūra nereikalauja daug laiko ir naudojamo kuro kokybė neturi reikšmės katilo darbo parametrams.

     Maxi Bio Spin  išskirtinumai:

   • Ekologiškumas. Šių nemažo galingumo katilų CO2 emisija artėja 0. Išskirtinai mažas kenksmingų degimo produktų išmetimas į aplinką.
   • Efektyvumas. Mažos kuro sąnaudos ir nedidelis el. energijos vartojimas darbo metu.  
   • Pilnas darbo proceso automatizavimas.  Automatiškai pašalina pelenus nuo šilumokaičio.  
   • Šilumokaičio konstrukcija pagal 3xT koncepciją – laikas, turbulencija, temperatūra. 
   • Šilumokaitis trijų pakopų, tai naujausių sprendimų įgyvendinimas.
   • Degiklyje įdiegta Fuzzy Logistic 2 moduliacija, įgalinanti keisti degiklio galingumą ir mažinti kuro sąnaudas.
   • Katile įmontuotas plačiajuostis lambda zondas, dozuojantis reikalingą granulių degimui oro kiekį.
   • Savaime išsivalantis degiklis, kas sumažina katilo priežiūros ir aptarnavimo laiką.
   • Slėgio daviklis, kuris neleidžia katilui dirbti užsikimšus kaminui arba sumažėjus jo traukai.
   • Naudojamos tik aukščiausios rūšies sertifikuotos medžiagos. Suteikiama 5 metų garantiją, kuri gali būti pratęsta 2 metams.
   • Keraminė kamera, kurioje pasiekiama labai aukšta temperatūra, sukeldama nesudegusių kuro dalelių ir dujų susideginimą.

   Pagrindinės granulinių katilų Maxi Bio Spin dalys jų savybės bei privalumai:  

   1. Degiklis. Šie granuliniai katilai komplektuojami su Platinum Bio Spin degikliais. Jų privalumas - rotacinė degimo kamera, kurioje puikiai sudega granulių biomasė, kurios pelenų kiekis sudaro iki 2%. Tai A1, A2 ir B klasės granulės. Šis technologinis sprendimas užpatentuotas. Platinum Bio Spin degikliai turi antrinio oro difuzorių, kuris sumažina išmetamų dujų kiekį bei padidina katilo efektyvumą. Šis sprendimas taip pat užpatentuotas. Degiklio kamera išvaloma mechaniškai apsukant degiklio groteles. Grotelių sukimosi dažnis suprogramuojamas įvertinus naudojamo kuro rūšį. Tokiu būdu pašalinamas pelenų perteklius ir degiklio nereikia gęsinti nuo 3 iki 14 dienų. Degiklis ir sudedamosios dalys pagaminti specialaus plieno atlaikančio 1150 °C temperatūrą. Degikliui suteikiama 3 metų garantija.
   2. Katilo valdiklis Platinum Bio. Šie modernus granulinių katilų valdikliai valdo ir parenka optimalius darbo režimus bei suderin jų darbo ciklus ne tik katilo mazgų, bet ir visos patalpų šildymo sistemos – kuro tiekimą, slėgio ventiliatoriaus darbą, degiklio darbą, katilo temperatūrą, lambda zondo, pamaišymo vožtuvo bei cirkuliacinių siurblių darbą. Valdiklyje įdiegta Fuzzy Logic 2 moduliacija, kurios dėka sumažėja net 20% kuro sąnaudos, neleidžia katile susidaryti suodžiams ir užterštumams, palaiko stabilią katilo temperatūrą – eliminuoja katile vandens kondensaciją, apskaičiuoja degiklio darbo algoritmą panaudojant Fuzzy Logic 2 metodą, parenka degiklio galingumą pagal pastato poreikius.   
   3. Šilumokaitis. Katiluose Maxi Bio sumontuotas naujos kartos trijų pakopų šilumokaitis, efektyviai su su mažiausiais nuostoliais, perduoda degimo metu išsiskyrusią šilumą, patalpų šildymo sistemai.  Šilumokaičio konstrukcija paremta 3xT konsepcija (laikas, turbulencija, temperatūra). 
   4. Kuro talpa. Paprastai šie granuliniai katilai komplektuojami 295 L kuro konteineriu, tačiau esant poreikiui galima užsakyti katilus su didesnėmis kuro talpomis - 470 L, 770 L, 1368 L, 1460 L.

   Kostrzewa gamina šių galingumų Maxi Bio Spin granulinius katilus:

   • 50 kW
   • 75 kW
   • 100 kW
   • 150 kW
   • 200 kW

   • 285 kW

   Nusprendus įsigyti granulinį katilą siūlome prieš perkant pasitarti su specialistais. Parduotuvės Geras katilas darbuotojai pasiruošę suteikti išsamias konsultacijas ir padėti Jums išsirinkti optimaliausią variantą, iš gausios šildymo katilų pasiūlos, pagal Jūsų poreikius ir šildomų patalpų plotą.     
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 34 dalykų