Katalogas

Įjungti filtrai

  Kamen

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Kamen Yra 94 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Kamen Pellet Kompakt

   Kamen Pellet Kompakt - tai 5 klasės granuliniai katilai!

  • Kamen Pellet Kompakt Lux

   Granuliniai katilai KAMEN PELLET KOMPAKT LUX – tai šiuolaikiški ir efektyvūs 5 klasės katilai!


   Projektuojant šiuos katilus įdiegti naujausi inžinieriniai sprendimai, o gaminant naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos. Aukštas katilų efektyvumas virš 93% pasiekiamas dėka katilo konstrukcijos. Katiluose Pellet Kompakt Lux naudojama horizontalaus dūmų vertimo sistema. Katilo degimo kameroje sumontuotos kaščiui atsparios keramikinės plokštės. Nerūdijančio plieno degiklis Comfort pagamintas pagal naujausias technologijas ir suteikia katilui universalumo. Šiuos granulinius katilus galima kūrenti medžio ir kitų rūšių granulėmis bei grūdais. Katilo korpusas pagamintas iš 6 mm storio 265 GH katilinio plieno. Visos durelės pagamintos iš katilinio plieno ir sandarinamos atspariu aukštai temperatūrai ekologišku sandarikliu. Viršutinės durelės skirtos katilų išvalymui. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilai izoliuoti mineraline vata ir padengti milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katilų KAMEN PELLET KOMPAKT LUX kuro bunkeriai gali būti montuojami tiek dešinėje, tiek kairėje pusėje arba katilo priekyje. Pagal poreikį galima pasirinkti šio tipo katilus su durelėmis atsidarančiomis į kairę ir į dešinę puses.
   Nebrangus ir kokybiškas granulinis degiklis Comfort sumažina katilo aptarnavimo laiką eksploatacijos metu. Granulinių katilų degimo procesą ir kuro padavimą į degimo kamerą, valdo elektroninis valdiklis. Degiklis Comfort turi automatinę kuro uždegimo ir gęsinimo funkcijas, leidžiančias patalpose palaikyti nustatytų paramtrų temperatūrą. Temperatūrai pasiekus nustatytą reikšmę nutraukiamas kuro padavimas į degimo kamerą ir slopinamas degimo procesas. temperatūros reikšmei nukritus žemiau nustatytos apatinės ribos, granuliniai kaitilai užsikuria automatiškai ir patalpos vėl pradedamos šildyti. Šiais granulinių katilų užkūrimo ir gęsinimo ciklais valdiklis palaiko nustatytą patalpų temperatūrą.
  • Kamen Multi KG

   Granuliniai katilai Kamen Multi KG - tai 5 klasės granuliniai katilai su trigubu dūmų vertimu!


   Granuliniai katilai Kamen MULTI KG -  tai modernizuota MULTI versija su įrengta automatine kuro padavimo sistema ir modernizuota išmetamųjų dujų šalinimo sistema. Šie katilai yra kompaktiškų matmenų, su išvestasis į viršų dūmtraukiais. Tokia katilų konstrukcija leidžia montuoti katilą prie pat sienos, taip taupant vietą katilinės patalpose. Granuliniai Kamen Multi KG katilai pritaikyti kūrenti medžio granulėmis, anglies granulėmis taip pat grūdais. Šiltuoju metų sezonu katilas gali būti naudojamas tik karšto vandens paruošimui. Kamen Multi KG katilų kuro bunkeris prie katilo gali būti prijungiamas tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės. Katilų Kamen Multi šilumokaičiai pagaminti iš 6 mm storio 265GH katilinio plieno ir izoliuoti mineraline vata, bei padengti plienine skarda nudažyta milteliniu būdu. Dėka gamybos procese naudojamų medžiagų bei projektavimo metu priimtų technologinių sprendimų mes turima efektyvius, šiuolaikiškus ir ilgaamžius granulinius katilus. Granulinių katilų Kamen MULTI KG privalumus ir neaukštą kainą seniai įvertino ne tik Lenkijos, Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių vartotojai.
  • Kamen Pellet Perfekt BIO

   Granuliniai katilai Kamen Pellet Perfekt BIO - tai kompaktiški 5 klasės katilai!


   Granuliniai katilai Kamen Pellet Perfekt BIO – tai kompaktiškiausi Kamen granulinių katilų modeliai. Šie katilai pasižymi dideliu naudingumo koeficientu siekiančiu 90%. Toks katilo efektyvumas pasiekiamas dėka, įrengtos vertikalaus ir horizontalaus dūmų vertimo sistemos, kameros konstrukcijos ir gamyboje naudojamų medžiagų - keramikinių plokštelių katilo šilumokaityje ir degiklio Comfort pagaminto iš nerūdijančio plieno. Katilo degiklis Comfort pakankamai universalus, galintis deginti ne tik medžio ir kitų rūšių granules, bet tai pat ir grūdus. Granulinių katilų korpusai ir vamzdiniai šilumokaičiai pagaminti iš 6 mm storio 265 GH katilinio plieno. Šių katilų durelės pagamintos iš plieno ir sandarinamos ekologišku, atspariu aukštai temperatūrai sandarikliu. Viršutinės šio modelio katilū durelės skirtos katilo valymui. Siekiant sumažinti šilumos nuostolius ir didinti katilų naudingumo koeficientą, katilas izoliuotas mineraline vata bei padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Granuliniai katilai Kamen Pellet Perfekt BIO turi pakankamai didelę kuro talpą esančią virš šilumokaičio. Dėka konstrukcinių sprendimų šie granulinis katilas yra kompaktiškas, jis labai patogus mažose katilinėse. Priklausomai nuo Jūsų katilinės, galite pasirinkti Pellet Perfekt BIO katilą su durelėmis atsidarančiomis į dešinę ar į kairę pusę.
   Granulinio 5 klasės katilo Kamen Perfekt Pellet BIO degiklis Comfort supaprastina katilo aptarnavimą bei eksploataciją. Katilo degiklio darbo režimą ir degimo procesą valdo elektroninis valdiklis. Gavęs komandą iš valdiklio degiklis Comfort automatiškai uždega degimo kameroje esantį kurą ir vykstant degimo procesui ruošiamas karštas vanduo bei pakeliama patalpų temperatūra. Temperatūrai patalpose pasiekus nustatytą reikšmę, automatiškai stabdomas degimo procesas. Periodiškai, pagal valdiklio komandas, užsikurdamas ir gęsdamas katilas palaiko nustatytą patalpų ir karšto vandens temperatūrą. Granuliniai katilai dažniausiai nustatomi, kad pirmoje eilėje tiektų šilumą karšto vandens ruošimui, o po to patalpų šildymui. Kamen granulinių katoilų degikliuose Comfort sumontuota Full clean funkcija, įgalinanti automatiškai pašalinti pelenus. Katilų Kamen Pellet Perfekt BIO paduodamo karšto vandens ir grįžtamo vandens atvamzdžiai gali būti išvesti kairėje arba dešinėje katilo pusėse. Katilų Kamen Pellet Perfect BIO paduodamo karšto vandens ir grįžtamo vandens atvamzdžiai gali būti išvesti kairėje arba dešinėje katilo pusėse.

    Prieš perkant granulini šildymo katilą reiktų susipažinti su Kamen granulinių katilų modeliais bei galingumais. Taip pat reiktų įvertinti kokios granulinių katilų Kamen savybės jums
   svarbiausios:

    - gal svarbiausia - aukštas katilo naudingumo koeficientas;
    - gal granulinio katilo kaina;
    - gal katilo gabaritai;
    - gal rinksitės katilą dėl patogaus ir paprasto aptarnavimo.


     5 klasės katilų Kamen Pellet Perfekt BIO daugelis techninių charakteristikų ir savybių yra geresnės negu kitų gamintojų siūlomų granulinių katilų. Elektroninės parduotuvės Geras katilas specialistai pataria granuliniai katilai Kamen - tai nebrangūs katilai, patogūs ir turintys aukštą naudingumo koeficientą. Įsigiję Perfect BIO granulinį katilą pigiai, ilgai ir be rūpesčių šildysite savo namus.
  • Kamen Pellet Komfort

   Granuliniai katilai KAMEN PELLET KOMFORT - tai aukšto naudingumo koeficiento katilai

   Šiuose granuliniuose katiluose panaudotios naujausios katilų gamybos technologijos. Katilų 94% efektyvumas pasiekiamas dėl to, kad katile įrengta unikali horizontalaus ir vertikalaus dūmų vertimo sistema. Katilo efektyvumą įtakoja ir nerūdijančio plieno degiklis galintis deginti medžio granules, grūdus ir t.t. Kadangi katile panaudoti modernūs sprendimai, visas katilo aptarnavimas – tai kuro talpos papildymas kas 3-7 dienas ir konvekcinių kanalų valymas. Katilo korpusas pagamintas iš 6mm storio 265 GH katilinio plieno, dūmų išmetimo kanalai pagaminti iš vamzdžių, kurių sienelių storis yra 7mm. Visos durelės pagamintosiš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos kieto kuro pakrovimui ir katilo šilumokaičio valymui. Katile įrengta papildoma degimo kamera su ketaus ardeliais, o tai suteikia galimybę kūrenti įvairių rūšių kietą kurą. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katile KAMEN PELLET KOMFORT kuro talpa gali būti dešinėjė ir kairėje pusėse arba katilo priekyje. Katilo durelės taip pat gali būti atidaromos į dešinę arba į kairę puses. 
   Aukštos kokybės degiklis leidžia eksploatuoti katilą jo beveik neaptarnaujant. Visą katilo darbą valdo naujausias elektroninis valdiklis. Standartinėje valdiklio komplektacijoje įdiegtos visos įmanomos funkcijos moderniai šiuolaikiškai katilinei valdyti. Tai pat standartinėje komplektacijoje įmontuotas PID algoritmas (dūmų temp.daviklis). Degiklyje sumontuotas automatinis užkūrimas, leidžiantis šildyti patalpas pagal nustatytus parametrus. Temperatūrai patalpose pasiekus nustatytą reikšmę, katilas užgęsta automatiškai. Temperatūrai patalpose mažėjant, degiklis užsidega automatiškai, taip pastoviai palaikydamas nustatytą patalpų temperatūrą. 
   Degiklis Comfort išsikiria ypatingai plačiu funkcijų pasirinkimu elektroniniame valdiklyje. Be to šiame degiklyje montuojamas PID algoritmas - dūmų temperatūrinis daviklis ir Full clean funkcija - papildomas automatinis pelenų šalinimas mechaniniu būdu.

  • Kamen Pellet Plus

   Granuliniai katilai KAMEN PELLET PLUS – tai šiuolaikiški, efektyvūs ir ilgaamžiai granuliniai katilai


    Projektuojant šiuos katilus įdiegti naujausi inžinieriniai sprendimai, o gaminant naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos. Aukštas katilų efektyvumas virš 90% pasiekiamas dėka katilo konstrukcijos. Katiluose Pellet Plus naudojama horizontalaus dūmų vertimo sistema. Katilo degimo kameroje sumontuotos karščiui atsparios keramikinės plokštės. Nerūdijančio plieno degiklis Comfort pagamintas pagal naujausias technologijas ir suteikia katilui universalumo. Šiuos granulinius katilus galima kūrenti medžio ir kitų rūšių granulėmis bei grūdais. Katilo korpusas pagamintas iš 6 mm storio 265 GH katilinio plieno. Visos durelės pagamintos iš katilinio plieno ir sandarinamos atspariu aukštai temperatūrai ekologišku sandarikliu. Viršutinės durelės skirtos katilų išvalymui. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilai izoliuoti mineraline vata ir padengti milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katilų KAMEN PELLET PLUS kuro bunkeriai gali būti montuojami tiek dešinėje, tiek kairėje pusėje arba katilo priekyje. Pagal poreikį galima pasirinkti šio tipo katilus su durelėmis atsidarančiomis į kairę ir į dešinę puses.

   Nebrangus ir kokybiškas granulinis degiklis Comfort sumažina katilo aptarnavimo laiką eksploatacijos metu. Granulinių katilų degimo procesą ir kuro padavimą į degimo kamerą, valdo elektroninis valdiklis. Degiklis Comfort turi automatinę kuro uždegimo ir gęsinimo funkcijas, leidžiančias patalpose palaikyti nustatytų paramtrų temperatūrą. Temperatūrai pasiekus nustatytą reikšmę nutraukiamas kuro padavimas į degimo kamerą ir slopinamas degimo procesas. temperatūros reikšmei nukritus žemiau nustatytos apatinės ribos, granuliniai kaitilai užsikuria automatiškai ir patalpos vėl pradedamos šildyti. Šiais granulinių katilų užkūrimo ir gęsinimo ciklais valdiklis palaiko nustatytą patalpų temperatūrą.
  • Kamen Multi

   Granuliniai katilai Kamen Multi - tai katilai su triguba dūmų vertimo sistema


   Katiluose Kamen Multi - sumontuota automatinė granulių padavimo sistemą su horizontaliu trigubu dūmų vertimu, leidžiančia kūrenti smulkintos anglies arba medžio granules. Kadangi katile panaudoti modernūs sprendimai, visas katilo aptarnavimas – tai kuro papildymas kas 3-7 dienas ir konvekcinių kanalų valymas. Kamen Multi granuliniai katilai turi ketaus ardelius, kurių dėka šie katilai yra pakankamai unversalūs. Ardelių dėka šiuos granulinius katilus galima kūrenti ne tik granulėmis ir grūdais, bet ir įvairiu kietu kuru - akmens anglimi, malkomis, medžio bei durpių briketais. Galimybė granulinį katilą kūrenti kietu kuru labai aktuali, kai sutrinka elektroninis katilo valdiklis ar sugenda kuro padavimo sistema. Tuomet katilą galima kūrenti kietu kuro kol atvyks aptarnaujantis meistras. Šiltuoju metų sezonu katilas gali būti naudojamas tik karšto vandens paruošimui. Kamen Multi katilų kuro bunkeris prie katilo gali būti prijungiamas tiek iš dešinės, tiek iš kairės pusės. Katilų Kamen Multi šilumokaičiai pagaminti iš 6 mm storio 265GH katilinio plieno ir izoliuoti mineraline vata, bei padengti plienine skarda nudažyta milteliniu būdu. Dėka katilų Kamen Multi gamybos procese naudojamų medžiagų bei projektavimo metu priimtų technologinių sprendimų mes turima efektyvius, šiuolaikiškus ir ilgaamžius granulinius katilus.
  • Kamen Pellet Mini

   Granuliniai katilai KAMEN PELLET MINI – tai 5 klasės, kompaktiški, labai efektyvūs katilai

   Granulinis katilas KAMEN PELLET MINI – tai ekologiški granuliniai katilai, atitinkantys ES EN303-5 standarto reikalavimus. Šie katilai yra 5 klasės energetinio efektyvumo. Projektuojant ir gaminant Kamen Pellet Mini katilusbuvo įdiegti naujausi techniniai sprendimai, taip pat naudojamos tik aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos. Aukštas naudingumo koeficientas, siekiantis net 90 %, pasiekiamas dėka įrengtos dvigubos vertikalaus dūmų vertimo sistemos ir modernaus bei labai efektyvaus nerūdijančio plieno degiklio galinčio deginti medienos bei kitų rūšių granules, taip pat grūdus. Šių granulinių katilų apranavimas ir priežiūra labai paprasta ir nereikalauja daug laiko - tai kuro bunkerio papildymas kas 3-7 dienos ir konvekcinių kanalų išvalymas.
    Šių 5 klasės granulinių katilų korpusai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno 265 GH. Granulinių katilų efektyvumui padidinti šio tipo katilai izoliuoti mineraline vata ir padengti milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katilas turi atskirą kamerą su ketaus ardeliais, kurioje galima kūrenti įvairių rūšių kietą kurą. Katilo kuro talpa - bunkeris gali būti tiek dešinėje, tiek kairėje pusėse, taip pat gali būti pastatyta ir katilo priekyje.katilai gaminami su durelėmis atsidarančiomis tiek į dešinę tiek į kairę puses. 
    Katiluose Kamen Pellet Mini naudojamas modernus degiklis Ignis, kurio dėka katilo eksploatacija nereikalauja daug laiko. Katilo darbo eigą valdo šiuolaikiškas elektroninis valdiklis. Valdiklyje įdiegtos funkcijos įgalinančios paprastai ir ekonomiškai valdyti katilinę ir palaikyti nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Nukritus patalpų temperatūrai žemiau nustatytos ribos, degiklis automatiškai užkuria į degimo kamerą patenkantį kurą ir palaiko degimo procesą iki to momento, kol valdiklis, pakilus temperatūrai patalpose, duoda komandą slopinti ar gęsinti degimą. Tokiu darbo ciklu granulinis katilas palaiko nustatytą patalpų temperatūrą.
    Šio tipo katiluose paduodamo karšto vandens ir grįžtamo vandens atvamzdžiai gali būti sumontuoti dešinėje ar kairėje katilo pusėse. 

  • Kamen Dual Komfort

   Granuliniai katilai Kamen Dual Komfort – tai universalūs, paprasti, didelio efektyvumo katilai


   Kamen Dual Komfor modernios konstrukcijois granuliniai katilai turi sumontuotą automatinę kuro padavimo sistemą. Jų naudingumo koeficientas siekia net 88%. Toks auk6tas koeficientas pasiektas dėka efektyvaus konstruktorių sprendimo - katiluose panaudotas optimalios padėties plokščių ir vamzdžių šilumokaitis. Katilų korpusai pagaminti iš 6 mm storio 265 GH katilinio plieno. Katiluose yra antra degimo kamera su ketaus ardeliais. Šie inžineriniai sprendimai padaro katilą pakankamai unversalų ir tai leidžia kūrenti įvairių rūšių kurą - medžio ir kitų rūšių granules, grūdus, anglį, malkas, briketus. Šiltojo sezono metu katilas gali būti naudojamas tik karšto vandens ruošimui. Kadangi granuliniuose katiluose Kamen Dual Komfort panaudoti naujausi inžineriniai sprendimai, katilo eksploatacija labai paprasta – tai kuro papildymas kas 3-7 dienas ir konvekcinių kanalų valymas. Šių katilų degiklis ir automatinis kuro padavimo mechanizmas pagaminti iš ketaus.Tai įtakoja šių mechanizmų patvarumą ir ilgaamžiškumą.      

  • Kamen EKO Komfort

   Granuliniai katilai Kamen EKO Komfort - modernūs ir patikimi 5 klasės katilai 

   Granulinis katilas Kamen EKO Komfort katilas – tai labai aukšto efektyvumo, siekiančio net 91%, modernios konstrukcijos katilas. EKO Komfort serijos katilų aukštas našumas pasiekiamas dėka technologinių sprendimų. Juose panaudotas naujos konstrukcijos ploščių ir vamzdžių šilumokaitis, katile montuojamas tokioje padėtyje, kad efektyviausiai, tai yra su mažiausiais šilumos nuostoliais galėtų perduoti šildymo sistemai degimo proceso metu išskirtą šilumą. Šiltuoju metų sezonu granulinis katilas gali būti naudojamas tik karšto vandens ruošimui. Šių granulinių katilų gamybai naudojamos tiktai aukščiausios kokybės medžiagos - 6 mm storio 265 GH markės katilinis plienas, aukštos kokybės ketus, bei kitos specifines medžiagos, skirtos šildymo katilų gamybai. Vienos iš svarbiausių granulinių katilų dalys - tai automatinė kuro padavimo sistema, bei granulių degiklis. Kamen EKO Komfort katiluose kuro degiklis ir automatinis kuro padavimo mechanizmas yra sukonstruoti įdiegiant naujausius techninius sprendimus. Šie mechanizmai pagaminti iš aukštos kokybės ketaus, todėl yra labai patvarūs ir lgaamžiai. Katilo atvamzdžiai - paduodantis į šildymo sistemą karštą vandenį ir grįžtančio atvėsusio vandens, gali buti sumontuoti tiek kairėje arba dešinėje katilo pusėse. Ne vienerius metus dirbdami su Kamen granulinais katilais, galime teigti - tai patikimi ir sąlyginai pigus katilai!
   Granulinių katilų Kamen EKO Komfort aptarnavimas ir eksploatacija labai paprasti, pritaikyti šiuolaikiniam vartotojui, negalinčiam skirti daug laiko katilinės priežiūrai ir aptarnavimui, bet norinčiam, kad namuose būtu jauku ir šilta net per didžiausius šalčius. Šio modelio Kamen katilų aptarnavimas – tai tik kuro papildymas kas 3-7 dienas ir konvekcinių kanalų valymas. 

  puslapyje
  Rodoma 49 - 72 iš 94 dalykų