Aukštaitijos katilai

Informacija

Gamintojai

Naujos prekės

Aukštaitijos katilai Yra 11 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • PELLET UNI

  PELLET UNI – tai granulinis katilas pasižymintis aukštais techniniais parametrais! 

  UAB “Aukštaitijos katilai” gaminami PELLET UNI granuliniai katilai – tai moderni ir ekologiška šildymo įranga, atitinkanti 5 klasės energetinio efektyvumo reikalavimus, kuriuos patvirtina Lietuvos energetikos instituto išduotas sertifikatas. Įsigyjant naujus granulinius katilus PELLET UNI jiems gali būti suteikta kompensacija pagal APVA programą. Katilų konstrukcija ir gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos įtakoja automatiškai reguliuojamą degimo procesą, efektyvų gaunamos šilumos perdavimą šildymo sistemai, sinchronizuotą ir tikslų visų katilo komponentų darbo režimą. Rotacinis degiklis, komplektuojamas su katilu, leidžia deginti prastesnės kokybės bei didesnio peleningumo granules. Šio modelio katilus taip pat galima kūrenti ir kietu kuru – malkomis, briketais ar anglimi, išlaikant aukštą katilo naudingumo koeficientą. Didelis pakuros tūris užtikrina pakankamai ilgą vienos įkrovos degimo laiką.
  2020 metais atnaujintame PELLET UNI modelyje sumontuoti padidinto ploto šilumokaičiai, kuriems suteikiama net 6 metų garantija. Pakeisti ir katilo valdikliai, kurie baigiantis degti kietam kurui, automatiškai uždega granules. PELLET UNI katilai dėl efektyvumo, patikimumo ir ilgaamžiškumo vertinami tiek vartotojų, tiek profesionalių montuotojų.

 • BIO KOMPAKT

  BIO KOMPAKT – tai nedidelių gabaritų, bet efektyvūs ir patikimi granuliniai katilai!
   

  BIO KOMPAKT granuliniai katilai – tai kompaktiškų gabaritų katilai, pagaminti UAB „Aukštaitijos katilai“. Šis modelis išsiskiria dideliu šilumokaičio plotu, keramine danga padengta degimo kamera ir nerūdijančio plieno deflektoriumi. Degimo kameros keramika ir nerūdijančio plieno deflektorius užtikrina kameroje aukštą temperatūrą ir leidžia katilui pasiekti net 90% naudingumo koeficientą. BIO KOMPAKT granuliniai katilai komplektuojami su automatiniu rotaciniu degikliu, leidžiančiu kūrenti didesnio peleningumo ir prastesnės kokybės granules. Integruotas valdiklis valdo katilo degimo procesą bei šildymo sistemos darbo režimą. Katilo korpusas pagamintas iš specialaus sertifikuoto katinio plieno. Šio modelio katiluose yra galimybė keisti durelių atidarymo pusę, kas aktualu montuojant ir eksploatuojant įrangą nedidelėse patalpose. Gamintojas suteikia pakankamai ilgą garantiją: šilumokaičiui - 6 metų, o degikliui - 3 m. BIO KOMPAKT katilai dėka savo efektyvumo bei eksploatacinių savybių pelnė pasitikėjimą tiek vartotojų, tiek profesionalių meistrų tarpe.
 • PELEMAX

  PELEMAX – tai universalus granulinis katilas, skirtas didelio ploto patalpoms! 

  UAB “Aukštaitijos katilai” gaminami didelio galingumo PELEMAX granuliniai katilai, gali būti kūrenami tiek įvairiomis granulėmis, tiek kietu kuru – malkomis, briketais, akmens anglimi. Šie katilai komplektuojami su rotaciniais pilnai automatizuotais degikliais, galinčiais naudoti drėgnesnes ir prastesnės kokybės granules. Dėka penkių ar šešių (priklausomai nuo modelio) horizontalių šilumokaičių, katilas išlaiko labai aukštą naudingumo koeficientą. Dūmai, pries patekdami į kaminą verčiasi net 4 kartus, taip perduodami šilumos energiją į šilumokaičius. Kalbant apie PELEMAX reikia pažymėti apie galimybę keisti durelių atidarymo pusę, taip pat atkreipti dėmesį į gamintojo suteikiamą 5 metų garantiją šilumokaičiui bei 2 metų – degikliui.           

Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų