Katalogas

Įjungti filtrai

  Granuliniai katilai

  Informacija

  Naujos prekės

  Granuliniai katilai

  Universalūs granuliniai katilai norintiems komforto namuose

  Namų šildymas granulėmis yra komfortiškas ir gana populiarus pastatų šildymo būdas, o katilų priežiūra nėra sudėtinga. Granulinis katilas yra taupi ir tuo pačiu ekologiška Jūsų namo, kotedžo ar įstaigos šildymo įranga. Jame galima kūrenti įvairių rūšių biomasės granules:
  • Medienos granules;
  • Anglies granules;
  • Šiaudų granules.
  • Grūdų išvalas.
  Pigus granuliniai katilai yra automatizuoti, tai reiškia, kad katilas gali veikti tam tikrą laiką be priežiūros. Tai gali siekti nuo kelių parų iki savaitės.

  Geriausi granuliniai katilai ir jų rūšys

  Granuliniai katilai ne tik ekonomiški, bei ilgai veikiantys, bet ir jų sandara nėra sudėtinga. Juos sudaro:
  • Granulių degikliai;
  • Granuliu talpos (bunkeriai);
  • Granuliu konvejeriai;
  • Katilas.
  Visiškai automatiniai katilai ne tik savaime užsidega ir užgęsta. Jų pelenai pasišalina į tam skirtą konteinerį. Šilumokaitis išvalomas automatu. Mažiausiai automatizuoti katilai atlieka mažiau funkcijų – automatu tiekia granulių pakurą (bunkerį) į pakurą. Jei Jums svarbi kaina, peržiūrėkite paiešką granuliniai katilai internetu. Atrasite, jog galimi ir kombinuoti granuliniai kieto kuro katilai - juose yra dvi pakuros. Taip galite naudoti ne tik ekologišką kurą – medienos granules, bet ir pjuvenų briketus ar malkas – tradicinį kurą. Tokie katilai komfortabilūs ir saugūs, o įvykus gedimui ar pritrūkus kuro galima pasinaudoti alternatyviu kuru.

  Granulinis katilas gali atkeliauti iki Jūsų namų už išskirtinę kainą

  Kaip ir perkantiems kitos rūšies katilus, klientai turi pagrindinį klausimą - granuliniai katilai kaina. Deja vienareikšmiškai negalima atsakyti į šį klausimą, nes viskas priklauso ne tik nuo pinigines, bet ir nuo katilo kokybės, gamintojo, bei planuojamų patalpų ploto. Kai kurie teikėjai siūlo granuliniai katilai akcija, o štai Geras Katilas visada Jums pasiruošę padėti ne tik išsirinkti reikiamą katilą, bet ir pristatyti į vietą Jūsų užsakytą produkciją. Informaciją apie siūlomas prekes galite rasti Gera Katilas svetainėje , o susisiekti visada galite su profesionaliais įmonės darbuotojais. Geras Katilas prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Paprastai katilų pristatymas pirkėjui yra nemokamas. Informaciją rasite Geras Katilas svetainėje.

  Pigūs granuliniai katilai iš vietinių gamintojų

  Peržiūrėję produkciją atrasite, jog „Geras katilas“ perka katilus iš geriausių gamintojų, tokių kaip:

  • Antara - jame dirbantys specialistai turi daugiametę patirtį katilų gaminimo ir montavimo srityje, o jų katilai itin paklausūs Lietuvoje ir užsienyje;
  • Kalvis - išsiskiria iš kitų gamintojų savo patyrusių specialistų - konstruktorių ir technologų komanda. O jų išskirtinė produkcija eksploatuojama daugelyje pasaulio šalių, įskaitant kaimynines Ukrainą, Baltarusiją, NVS šalis ir vakarų Europą;
  • Kamen – siūlanti geros kokybės ir patikimus ekologiškus katilus. Įmonė savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 10 šalių;
  • TIS –tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė, užsiimanti gamyba ir prekyba kieto kuro granulianiais katilais ir kita įranga;
  • Stropuva - yra tikri startuoliai, nes pirmieji plačiame pasaulyje užpatentavo viršutinio degimo katilą. Jų gaminami katilai plačiai naudojami ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, Rusijoje, Pietų Korėjoje, Kanadoje ir daugelyje kitų šalių.
  • Kostrzewa – įmonė sukaupusi ilgametę katilų gamybos patirtį, Kostrzewa – pirmoji Lenkijos įmonė, pradėjusi gaminti granulinius šildymo katilus. Šiuos katilus iškart įvertino pirkėjai, ir įmonė pradėjo intensyvią plėtrą.
  • Atmos – Čekijos įmonė, viena iš stambiausių šildymo įrangos gamintojų Europoje. Atmos produktai vertinami už jų kokybę, efektyvumą ir neaukštą kainą.

  Granulinių katilų priežiūra nereikalauja išskirtinių žinių. Nustačius tinkamą režimą granulės kūrenamos itin ekonomiškai, o patalpose palaikoma pastovi temperatūra. Galite net išvykti kelioms dienoms iš namų – jie liks šilti ir jaukūs.

  Kokybiški granuliniai katilai

  Jei naudosite kokybiškas granules, Jums tiks tik 0,5 proc. kuro atliekų. Pasirinkus brangesnį šiuolaikinį granulinį katilą – turėsite automatinį šilumokaičio ir pelenų išsivalymą. Taip bus sutaupyta daug Jūsų brangaus laiko. Todėl verta pagalvoti apie investavimą į kokybišką, sertifikuotą, žinomo gamintojo katilą. Geras Katilas darbuotojai visada pasiruošę Jums pagelbėti visais su pastatų šildymu susijusiais klausimais. Kreipkitės ir nepasigailėsite.

  Granuliniai katilai Yra 168 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • 5 klasė

   5 Klasės granuliniai katilai: informacija kurią turite žinoti

   5 klasės granuliniai katilai – tai moderniausi šildymo įrenginiai, pasižymintys itin aukštu efektyvumu bei mažesne oro tarša, todėl šiandien jie sulaukia bene didžiausio susidomėjimo. Naudoti granulinius katilus yra labai paprasta ir patogu: visų pirma neprireikia įrenginėti malkinės,  granulių degimo laikas yra gerokai ilgesnis nei malkų. Be to, šiuolaikinių granulinių katilų valdymas yra labai paprastas bei patogus. Tai tikrai nėra vienintelės priežastys, kodėl nusprendžiama patalpų šildymui įsirengti granulinius katilus – toks sprendimas turi ir kur kas daugiau privalumų.

   Didelis 5 klasės granulinių katilų pasirinkimas

   Granuliniai katilai 5 klasės yra siūlomi daugybės įvairių skirtingų gamintojų, todėl vartotojai gali pasirinkti tokius, kurie galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius. Pasirinkti tinkamą granulinį katilą galėsite įvertinę, jų efektyvumą ir funkcijas, kuriomis  pasižymi 5 klasės granulinis katilas, ir t.t. Prie siūlomų įrenginių rasite išsamius aprašymus, o tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų ar abejonių, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes galėsime jums patarti.

   Dar patogesnis namų šildymas

   Nors ilgą laiką kieto kuro katilai buvo patys populiariausi, tačiau prekyboje atsiradus granuliniams katilams, pastarieji ėmė sparčiai populiarėti. 5 klasės katilai gali užtikrinti, kad namų šildymas taps gerokai paprastesnis ir sklandesnis, todėl tam neprireiks ypatingai daug laiko ar didelių pastangų. Malkas įprastai tenka papildyti kas kelias valandas, ir tai gali sudaryti tam tikrų nepatogumų. Tačiau nusprendus įsigyti granulinį katilą, viskas tampa gerokai paprasčiau. Modernūs šildymo įrenginiai leidžia išsaugoti tam tikrus nustatymus, todėl patalpų šildymas tampa gerokai paprastesniu.

   Paprasta katilų priežiūra

   5 klasės granuliniai katilai nereikalauja ypatingos priežiūros, kas naudojimąsi šiais įrenginiais paverčia dar paprastesniu. Šie granuliniai katilai yra maksimaliai automatizuoti:

   • Gali turėti savaiminio degiklio išsivalymo funkciją

   • Gali būti automatizuotas ventiliatoriaus darbas

   • Gali būti suteikiama galimybė katilą valdyti nuotoliniu būdu (internetu), ir t.t

   Nors visi granuliniai katilai 5 klasės yra tikrai modernūs, tačiau jų funkcionalumas gali šiek tiek varijuoti.  Tą galėsite įvertinti pasidomėję siūlomų katilų savybėmis.

   Aukštas naudingumo efektyvumas

   5 klasės katilai šiuo metu yra patys moderniausi, todėl jų efektyvumas yra aukštesnis nei kitų parduodamų katilų. Įprastai 5 klasės granulinių katilų efektyvumas siekia maždaug 90 procentų ir daugiau, todėl galite būti užtikrinti, kad tokio katilo eksploatacija bus pakankamai ekonomiška. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad granulinis katilas 5 klasės yra tausojantis aplinką, tad toks sprendimas puikiai tiks kiekvienam, besirūpinančiam ekologija.

   Dar didesnis šildymo plotas

   Granuliniai katilai 5 klasės yra labai efektyvūs, todėl jie gali būti pritaikomi ir pakankamai didelėms patalpoms. Nors granulinius katilus bene dažniausiai nusprendžiama rinktis gyvenamųjų namų šildymui, tačiau toks pasirinkimas puikiai tiks ir tada, jei bus planuojama apšildyti ir kitos paskirties patalpas. Įprastai apšildomas plotas priklauso nuo to, kokio energetinio naudingumo yra šildomos patalpos (jei efektyvumas yra žemesnis nei B klasės, stengiamasi mažinti šildomą plotą).

   Granulinis katilas 5 klasės: kaina

   Renkantis šildymo įrangą gana dažnai svarbiu kriterijumi tampa ir tai, kiek tai kainuos. Kadangi 5 klasės granulinių katilų asortimentas yra tikrai nemažas, turėsite galimybę pasirinkti tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų finansinę situaciją. Jei granulinį katilą rinksitės internetu, turėsite galimybę siūlomą produkciją rūšiuoti pagal jos kainą. Taigi, išsirinkti patį tinkamiausią produktą neturėtų būti pernelyg sudėtinga. Mūsų parduotuvėje rasite tikrai nemažą granulinių katilų pasirinkimą, kurių kaina gali labai varijuoti, tad tikrai rasite labiausiai tinkantį sprendimą.
  • Antara
   Įmonė „Antara LT“ jau nuo 1997 m. dirba šildymo technikos srityje. Pradėjusi gaminti buitinius kietojo kuro katilus, per visą veiklos laikotarpį ištobulino ir išplėtė gaminamą produkciją ir šiuo metu gamina šešių modifikacijų buitinius kietojo kuro katilus, pirties krosneles, akumuliacines talpas, pramoninius kietojo kuro katilus, įrangą automatizuotam kūrenimui. Nuolat ieškome naujų idėjų, geriname savo gaminius bei plečiame asortimentą. Laikomės griežtų etikos principų ir gaminame tik kokybišką produkciją. Augame ir tobulėjame dėl Jūsų!
  • Kalvis

   Granuliniai katilai Kalvis - pirkėjams reikalinga informacija

   UAB Kalvis – tai įmonė, gaminanti katilus, pritaikytus gyvenamiesiems bei administraciniams pastatams apšildyti. Šios bendrovės produkcija yra pritaikyta 50-900 kvadratinių metrų pastatams, kurių šildymui naudojamos malkos, granulės, medienos atliekos, anglys, pjuvenos ar durpių briketai. Kalvis katilai pasižymi ne tik dideliu efektyvumu, bet taip pat ir estetika, todėl šie gaminiai gali būti pritaikomi ir tada, kuomet siekiama sukurti jaukų ir išskirtinį interjerą. Granuliniai šildymo katilai Kalvis jau yra spėję užsitarnauti vartotojų pasitikėjimą, tad nieko nuostabaus, jog nusprendus įsigyti šildymo įrenginį pirmiausia pasvarstoma apie galimybę rinktis šios kompanijos gaminius.

   Kuo pasižymi 

   Šildymo katilai Kalvis pasižymi šiais ypatumais ir savybėmis:

   • Kuro granulės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų (durpių, medžio, saulėgrąžų lukštų, šiaudų, ir t.t.), tačiau dažniausiai yra naudojamos medienos granulės.

   • Granulės yra ypatingos tuo, kad jos sudega gerokai lėčiau nei malkos, tad tuomet, jei siekiama, kad šildymo įrenginio priežiūra būtų kiek įmanoma paprastesnė, šis sprendimas gali būti iš tiesų labai palankus.

   • Granulių kaloringumas yra maždaug 4300 kcal/kg, o tai reiškia, kad toks kaloringumas yra gerokai didesnis už kaitriausių I grupės malkų.

   • Granulių sandėliavimas nereikalauja ypatingai daug vietos, todėl netenka įrenginėti malkinės ir rūpintis, kad malkos būtų laikomos kiek įmanoma sausiau.

   • Granuliniai katilai pasižymi itin dideliu efektyvumu bei paprasta priežiūra. Tad siekiant, kad šildymo įrenginio priežiūra nereikalautų pernelyg daug laiko bei pastangų, toks pasirinkimas gali būti pačiu palankiausiu.

   • Granuliniai katilai Kalvis yra ilgaamžiai, todėl įsigijus šį šildymo įrenginį, tikrai neprireiks greitu laiku rūpintis šildymo įrenginio taisymu ar naujo katilo įsigijimu.

   Išsirinkite tinkamiausią katilą

   Prekyboje rasite tikrai nemažą Kalvis katilų pasirinkimą, todėl nebus sunku surasti tokį įrenginį, kuris galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius. Vienas svarbiausių kriterijų, į kurį vertėtų atsižvelgti renkantis katilą, yra katilo naudingumo koeficientas: jei šis rodiklis yra pakankamai aukštas (89 procentai ir daugiau), galima būti užtikrintiems, kad šildymo įrenginio naudojimas bus ganėtinai taupus. Renkantis tinkamiausią katilą taip pat vertėtų atsižvelgti į tai, kokie yra jo matmenys (jei granulinis katilas bus labai didelis, jis paprasčiausiai gali netilpti į katilinę). Pravartu išsiaiškinti, kokia yra katilo kuro talpa, kur yra dūmtraukio pajungimo vieta, o tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, pravartu pasikonsultuoti su specialistais. Kalvis granulinis katilas gali būti pritaikytas įvairaus dydžio patalpoms, todėl ieškodami tinkamiausio sprendimo, išsiaiškinkite, ar tam tikras, jus dominantis įrenginys, bus optimaliausiu pasirinkimu.

   Kalvis katilai: kainos

   Renkantis granulinį katilą visuomet rekomenduojama atsižvelgti ne vien tik į jo kainą, bet taip pat ir į efektyvumą: jei pasirinkto įrenginio naudingumo koeficientas bus aukštesnis nei 89 procentai, galėsite būti užtikrinti, kad katilo naudojimas bus pakankamai  ekonomiškas. Vis dėlto, jei siekiate, kad tokio įrenginio įsigijimas nepareikalautų pernelyg didelių išlaidų, pasidomėkite, kokie katilai Kalvis yra parduodami už jums priimtiną kainą. Katilų kainos įprastai priklauso nuo to, kokio dydžio patalpoms jie yra pritaikyti, koks yra katilų efektyvumas, ir t.t. Mūsų svetainėje Geraskatilas.lt prie kiekvieno siūlomo produkto yra pateikta informacija apie svarbiausias gaminių savybes, tad rasti palankiausius sprendimus tikrai nebus sunku. Jei kiltų tam tikrų neaiškumų, tiesiog susisiekite su mūsų įmonėje dirbančiais specialistais, ir gausite atsakymus į visus jums kylančius klausimus. Mes rūpinamės, kad kiekvienam klientui išsirinkti tinkamus gaminius būtų kiek įmanoma paprasčiau. Tačiau jei apsispręsti bus pernelyg sudėtinga, nedvejodami parašykite mums žinutę ar susisiekite telefonu.

  • Kamen
   Įmonė KAMEN įsteigta 1990 metais, po 20 metų buvimo rinkoje, gaminių tobulinimo ir patirties kaupimo tapo įmone, kurioje dirba keliasdešimt kvalifikuotų darbuotojų. KAMEN gaminami katilai turi atitinkamus atestatus ir sertifikatus. Katilai ištirti Šildymo katilų ir įrenginių laboratorijoje Lodzėje bei Anglies cheminio perdirbimo institute Zabže, kur jiems buvo suteiktas ekologinio saugumo ženklo sertifikatas. Katilai gaminami patalpose su moderniomis gamybos mašinomis, kurių bendras plotas apie 1200 m², o gatavi gaminiai laukia gavėjo sandėlyje. Ateityje planuojama išplėsti fabriką naujomis 1000 m² ploto gamybos patalpomis. Mūsų ilgametės veiklos ir bendradarbiavimo su pirmaujančiomis Lenkijos įmonėmis katilų srityje, t.y. TECH ir daugeliu kitų, metu pasiekėme aukštą mūsų gaminių kokybę ir įgijome daugelio klientų pripažinimą tiek Lenkijoje, tiek užsienyje. Puikus to įrodymas - nuolat besiplečiantis mūsų klientų būrys ir apdovanojimai, tokie kaip auksinis medalis Tarptautinėje statybų mugėje Žešove už funkcionalumą, patikimumą ir estetiką.
  • Nibe-Biawar
   NIBE-BIAWAR šildymo sistemų gamintojas iš Lenkijos pradėjęs savo veiklą 1968 metais. NIBE-BIAWAR produkcija pasižymi kokybe bei prisitaikymu prie kliento poreikių. NIBE-BIAWAR tikslas nuolatinis tobulėjimas šildymo sistemų srityje. Įmonė yra daugybės apdovanojimų laimėtoja. NIBE-BIAWAR produkcijos projektavimo, gamybos, pardavimų bei garantinio aptarnavimo kokybės valdymo sistema yra sertifikuota pagal ISO 9001 standartą.
  • Kostrzewa

   Granuliniai katilai Kostrzewa - ką turite žinoti

   Kostrzewa – tai 1978 metais įkurta kompanija, kuri vykdo biomasės ir šildymo įrenginių gamybą. Šiuolaikiniai vartotojai rinkdamiesi šildymo įrangą vis dažniau atsižvelgia į tai, ar ji yra pakankamai efektyvi ir ekologiška, todėl ši kompanija siekia, kad būtų pateisinti net ir pačių išrankiausių vartotojų lūkesčiai. Granuliniai katilai Kostrzewa yra gaminami pagal specialias technologijas, kurios padeda užtikrinti dar didesnį katilų ilgaamžiškumą ir naudojimo patogumą. Didelis šios įrangos pasirinkimas leidžia vartotojams rasti tinkamiausią šildymo sistemą, kuri užtikrintų komfortą gyvenamosiose ar administracinėse patalpose.

   Dar patvaresnė ir modernesnė granulinių katilų Kostrzewa įranga

   Kostrzewa katilai yra nuolat tobulinami, todėl vartotojai gali džiaugtis tikrai modernia ir estetiškai atrodančia įranga. Kostrzewa granulinių katilų naudojimas yra labai paprastas ir patogus, todėl patalpų šildymas nereikalauja pernelyg didelių pastangų. Jei siekiate, kad šildymo įrangos naudojimas būtų kiek įmanoma paprastesnis ir sklandesnis, šio gamintojo produkcija – kaip tik jums.

   Granulinių katilų efektyvumas

   Kostrzewa granuliniai katilai pasižymi itin dideliu efektyvumu: 

   • Patalpų šildymui gali būti naudojamos avižos ar pjuvenų granulės, o kaip papildomą kurą galima rinktis medieną arba briketus.

   • Aukšto naudingumo koeficiento granulinis katilas padės ne tik efektyviai sunaudoti šildymui skirtą kurą, bet taip pat leis sutaupyti pinigų, kas renkantis katilą neretai yra vienas svarbiausių kriterijų.

   • Nustatyta, kad katilai Kostrzewa yra maždaug penktadaliu efektyvesni nei kiti Lenkijos rinkoje siūlomi šildymo įrenginiai, todėl tuomet, kai siekiama sumažinti šildymo išlaidas, šis sprendimas gali būti vienas palankiausių.

   Laiko patikrinta produkcija

   Renkantis granulinį katilą įprastai tikimasi, kad įsigyta produkcija tarnaus ilgą laiką, todėl granulinis katilas Kostrzewa tikrai gali būti geriausiu pasirinkimu. Šio gamintojo produkcija tarnauja metų metus, todėl tikrai nesuklysite, jei nuspręsite pasirinkti būtent Kostrzewa granulinį katilą. Kostrzewa šildymo įrenginiai yra lengvai aptarnaujami, tad ilgainiui, atsiradus nesklandumų, katilo remontas bus ganėtinai paprastas ir nebrangus.

   Didelė kuro talpa

   Dar vienas svarbus Kostrzewa katilų privalumas – didelė kuro talpykla, kuri yra pagaminta iš cinkuotos skardos. Būtent tai užtikrina papildomą apsaugą nuo korozijos net ir esant sudėtingoms eksploatavimo sąlygoms, tad galima būti ramiems, kad šis šildymo įrenginys bus ilgaamžis ir nereikalaujantis papildomos priežiūros. Šio gamintojo produkcija tikrai nepareikalaus pernelyg didelių pastangų siekiant užtikrinti tinkamą jos funkcionavimą, todėl patalpų šildymas taps dar paprastesniu.

   Paprastas ir patogus valdymas

   Granuliniai katilai dažniausiai yra pasirenkami dėl nesudėtingo valdymo, todėl tuomet, jei siekiate, kad katilo valdymo meniu būtų kiek įmanoma aiškesnis, katilai Kostrzewa tikrai pateisins jūsų poreikius. Katilo paleidimas, derinimas ir kalibravimas yra gana nesunkiai atliekami, todėl labai greitai galėsite įsitikinti šio šildymo įrenginio privalumais.  Katilo montavimas nepareikalaus pernelyg didelių išlaidų, ir netrukus galėsite mėgautis sklandžiai veikiančiu šilumos įrenginiu, kuris užtikrins maksimalų komfortą.

   Kostrzewa katilai: kaina

   Svarbiu Kostrzewa katilų išskirtinumu galima įvardinti ir šių įrenginių kainą. Jei siekiama, kad granulinio katilo įsigijimas nepareikalautų pernelyg didelių išlaidų, Kostrzewa katilai gali būti tikrai palankia pasirinkimo galimybe. Mūsų parduotuvėje Geraskatilas.lt galėsite rasti šio gamintojo katilų skirtingomis kainomis, todėl tikrai išsirinksite tokį, kuris geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes.

   Didelis granulinių katilų pasirinkimas

   Kiekvieno vartotojo poreikiai yra labai skirtingi, todėl mes rūpinamės, kad klientai turėtų galimybę pasirinkti jiems labiausiai tinkančią produkciją. Jei renkantis tinkamiausią Kostrzewa katilą kiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes padėsime jums atrasti pačią palankiausią pasirinkimo galimybę.

  • Atmos
   ATMOS katilai - Čekų firma ATMOS yra viena iš stambiausių katilų, kūrenamų anglimis ir mediena gamintojų Europoje. ATMOS įmonės produktai yra mėgiami už jų funkcionalumą, kokybę ir gerą, patrauklią kainą.
  • Defro
   DEFRO kompanija buvo įkurta 1973 metais. Iš pradžių tai buvo smulki imonė ir užsiėmė pagrinde nedideliais projektais. Sukaupusi didelę patirtį bei žinių kapitalą įmonė užsitarnavo gerą vardą, įgijo žmonių pasitikėjimą. Besiplečianti įmonė pagrindinį dėmesį skiria produktų kokybei, funkcionalumui, estetikai bei prieinamai kainai. Paskutiniu metu kompanijos produktai projektuojami naudojant modernias CAD/CAM technologijas, kas leidžia pasiekti dar geresnę kokybę. Visi Defro gaminiai yra sertifikuoti, patikrinti nepriklausomuose tyrimu institutuose bei ženklinami CE ženklu. Sparčiai auganti gamybos įmonė nuolat investuoja į produktų tobulinimą, gamybos technologijas, inovacijas. Kompanija turi senas tradicijas, kurios paremtos dideliu dėmesiu klientams. Būtent dėl šių priežasčių Defro yra pirmaujantis katilų gamintojas Lenkijoje.
  • Stauber

   Granuliniai katilai Stauber - modernūs, ekologiški ir sąlyginai pigus katilai! 

   Granuliniai katilai Stauber dažniausiai naudojami šildant individualius namus, kotedžus, visuomenines bei gamybines patalpas. Stauber katilai turi aukštą naudingumo koeficientą siekiantį net 85 %. Šį katilų efektyvumą įtakoja naujos kartos šilumokaitis, pagaminto iš specialaus karščiui atsparaus plieno, taip pat gera katilų termoizoliacija. Šie granuliniai katilai pagaminti iš specialaus 6 mm lakštinio katilinio plieno. Dėl savo konstrukcijos, gamyboje naudojamų medžiagų bei įdiegtų techninių sprendimų Stauber katilai yra patikimi ir ilgaamžiai.
   Darbo metu Stauber granuliniai katilai valdo du cirkuliacinius siurblius, papildomai prijungus valdymo modulį, suteikiama galimybė valdyti pamaišymo vožtuvo pavarą. Granuliniai katilai Stauber skirti kūrenti medzio granules, akmens anglies granules. Šie Stauber katilai nereikalauja išskirtinės priežiūros, kuro bunkeris papildomas kas 4-6 dienos, priklausomai nuo lauko temperatūros bei nustatytos patalpų temperatūros. Šie Stauber katilai - universalūs ir kūrenimui naudojant viršutinę katilo kamerą naudojamas kietas kuras - malkos, akmens anglis, briketai. Šie granuliniai katilai yra labai patogūs, nes kuro bunkerį galima montuoti tiek dešinėje tiek kairėje pusėse. Stauber katilai gaminami su dešinės ir kairės pusės durelėmis, todėl priklausomai nuo katilinės išplanavimo galima pasirinkti patogiausią variantą.  

   Stauber granulinių katilų privalumai:

   Šilumokaitis pagamintas iš 6 mm plieno.
   Mikroprocesorinis valdymo blokas.
   Katile įmontuota apsauga nuo perkaitimo.
   Standartinės komplektacijos katilas valdo 2 cirkuliacinius siurblius.
   Paprastas, neužimantis daug laiko aptarnavimas.
   Katilo aptarnavimas patogus ir paprastas neužima daug laiko.
   Galima pasirinkti katilus su dešinės ir kairės pusės durelėmis.
   Neaušta kaina, tai sąlyginai pigus katilai.

  • TIS
   Tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė, užsiimanti gamyba ir prekyba kieto kuro, granuliniais katilais, katilais viryklėmis, pirties krosnelėmis. TIS GROUP gamintojų asociacija įkurta 1992 metais ir šiandien jau turi savo atstovus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Pabaltijyje. TIS GROUP - novatoriškas Europos šildymo įrangos gamintojas, siūlantis plataus asortimento kietam kurui pritaikytus ir įvairaus automatizavimo lygio katilus. Šiandien siūlomų produktų liniją sudaro: daugiau nei 50 tipų katilai, kurių galingumas nuo 11 iki 800 kW, įvairių didžių ir modelių akumuliacines talpas, boilerius, dūmtakius (kaminus).
  • Stropuva
   “STROPUVA” priklauso Econoterm kompanijai. Įmonė Eсonoterm – viena iš pirmaujančių šildymo įrangos gamintojų Baltijos šalyse. Viršutinio degimo šildymo katilai Econoterm veikia pagal unikalią technologiją, kuriai analogų nėra visoje Europoje. Inovacinė viršutinio degimo šildymo katilų technologija sukurta prieš trejus metus Lietuvoje, nuo to laiko vis daugiau privačių namų statytojų ir savininkų teikia pirmenybę būtent Econoterm šildymo katilams.
  • Moderator
   Daugiau nei prieš 30 metų inžinierius Kazimež Kubacki sukurė koncepciją medienos atliekų energijos panaudojimui namų ir pramonės įmonių šildymui. Pirmaisiais metais orientavosi į projektavimą bei šildymo sistemų diegimą, daugiausia pagal medienos perdirbimo įmonių užsakymus ir pageidavimus. 1981 metais buvo įkurta "Šildymo energetikos gamykla", kurioje inžinierius Kazimež Kubacki pradėjo gaminti savo sukurtą katilą, pavadindamas jį "Moderator". Dėka inovacinių sprendimų Moderator katilai turėjo didžiulę sėkmę tarp tuo metu rinkoje buvusių nepakankamai efektyvių anglies deginimo katilų. Nuo 2001 metų gamykla "Moderator" Sp. z o.o. pasikeitė iš pagrindų - buvo įrengtos modernios staklės, išplėstas platintojų tinkas Lenkijoje bei į daugiau kaip 12 Europos šalių, pradėta naujų gaminių linija – Biomasės deginimo sistema SMOK ir šiuolaikiški granuliniai katilai. "Moderator" katilai gavo daug apdovanojimų Lenkijos ir užsienio parodose, bet pagrindinis kokybės rodiklis yra nuolat auganti paklausa.
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 168 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 168 dalykų