Katalogas

Įjungti filtrai

  Granuliniai katilai

  Mokilizingas

  Informacija

  Specialūs pasiūlymai

  Granuliniai katilai

  Nauda ir komfortas – dvi svarbiausios savybės renkantis katilus. Jomis pasižymi vieni populiariausių rinkoje granuliniai katilai. Jie teikia beveik analogišką komfortą kaip ir šildantis patalpas dujomis ar elektra, tačiau turi vieną ženklų privalumą – kainą. El. parduotuvėje Geraskatilas.lt rasite daugybę akcijų ir patrauklių pasiūlymų, tad aukš...

  Nauda ir komfortas – dvi svarbiausios savybės renkantis katilus. Jomis pasižymi vieni populiariausių rinkoje granuliniai katilai. Jie teikia beveik analogišką komfortą kaip ir šildantis patalpas dujomis ar elektra, tačiau turi vieną ženklų privalumą – kainą. El. parduotuvėje Geraskatilas.lt rasite daugybę akcijų ir patrauklių pasiūlymų, tad aukščiausios kokybės katilą įsigysite ypač palankia kaina.
  Granuliniai katilai – itin efektyvūs, pasižymintys aukštu naudingumo koeficientu, automatizuoti, todėl temperatūrą galima reguliuoti paspaudus vos kelis mygtukus. Kai kuriuos granulinius katilus galima valdyti ir internetu arba GSM ryšiu.
  Granuliniai katilai gaminami iš aukštos kokybės plieno, todėl jie patvarūs, pasižymi patikimu ir tuo pačiu paprastu valdymu, genda labai retai. Tai - ilgalaikė investicija į jūsų būstą.
  El. parduotuvėje Geraskatilas.lt galite įsigyti įvairių gamintojų, skirtingo galingumo bei įvairių dydžių granulinius katilus efektyviam ir komfortiškam šildymui.
  Granuliniams katilams kūrenti dažniausiai naudojamos medienos, anglies granulės. Tai kaitresnė ir ekonomiškesnė žaliava, lyginant su malkomis. Medienos granulės priskiriamos atsinaujinantiems energijos šaltiniams.

  Granulinių katilų rūšys ir komplektacija
  Granulinių katilų automatizavimo lygiai skiriasi. Pavyzdžiui, įsigijus patį paprasčiausią nebrangų granulinį katilą, automatizuota tik viena funkcija – granulės tiekiamos iš bunkerio į pakurą. Pasirinkus pilnai automatizuotą katilą, jis savaime užsidega ir užgęsta, atskirame konteineryje kaupiami pelenai, automatiškai išsivalo šilumokaitis ir t. t..
  Kiekvienas granulinis katilas sudarytas iš 3 pagrindinių dalių: granulių talpos – bunkerio, konvejerio bei degiklio. Visas jas galima įsigyti atskirai.
  Vartotojų patogumui gaminami ir kombinuotieji katilai, turintys atskirą pakurą kitų rūšių kietajam kurui (pavyzdžiui, malkoms ir pjuvenų briketams). Kombinuoti katilai turi įrengtas papildomas groteles medienai denginti, o jų kaina yra analogiška, kaip ir įprastų granulinių katilų. Kombinuotieji katilai patogūs dėl to, kad, pasibaigus granulėms, kuras gali būti tiekiamas iš atsarginės talpos ir namai šildomi nenutrūkstamai.

  Granulinių katilų eksploatacijos ypatumai
  Granulinių katilų prižiūra nereikalauja jokių specifinių žinių. Maždaug kartą per savaitę papildomas katilo bunkeris, nustatomas režimas ir išvalomi pelenai. Nustačius tinkamą režimą, granulės kūrenamos itin ekonomiškai, patalpose palaikoma pastovi temperatūra. Patalpų savininkai net ir pačiomis šalčiausiomis žiemos dienomis gali išvykti bent kelioms paroms – granulinis katilas šildys saugiai ir tolygiai. Medienos granulėmis kūrenamuose katiluose integruota automatinio uždegimo ir gesinimo funkcija.
  Naudojant kokybiškas granules, pelenų lieka vos 0,5 proc. (atitinkamai iš 1 tonos granulių – apie 5 kg pelenų). Brangesnių šiuolaikinių granulinių katilų šilumokaičiai išsivalo ir pelenus pašalina automatiniu būdu, tad katilų savininkai sutaupo dar daugiau laiko. Todėl investuoti reikėtų į sertifikuotą žinomo gamintojo katilą.

  Prekiaujame populiariausių ir patikimiausių gamintojų granuliniais katilais:

  • „Atmos“ – vienas garsiausių Europoje kietojo kuro katilų gamintojų, galintis pasiūlyti funkcionalią, kokybišką produkciją patraukliomis kainomis.
  • „Kalvis“ gamina kompaktiškus, efektyvius ir šiuolaikiškus 5 klasės granulinius katilus.
  • „Kamen“ – ekologiški kaimyninėje Lenkijoje gaminami granuliniai katilai, turintys ekologinio saugumo ženklo sertifikatą.
  • „Kostrzewa“ gamintojas, veiklą vykdantis jau daugiau nei 30 m., siūlo bene plačiausią katilų ir papildomos įrangos asortimentą.
  • „Moderator“ katilai – paklausūs mūsų šalies rinkoje ir ypač patogūs naudoti.
  • „Nibe-Biawar“ granuliniai katilai yra modernaus dizaino, puikiai pritaikyti namams, verslo ir pramoniniams pastatams šildyti.
  • „Stauber“ katilai – ekonomiški, jų priežiūrai reikia skirti dar mažiau laiko, lyginant su kitų gamintojų katilais.
  • Stropuva“ katilai – universalūs, leidžiantys derinti ir naudoti iš karto kelių rūšių kurą, ekonomiški, lengvai prižiūrimi, o labiausiai dėmesį patraukia nedidelė šių katilų kaina.
  • „TIS“ – inovatyvių granulinių katilų gamintoja. Įmonė įkurta suvienijus kelių šalių gamintojų pajėgas.

  Jei kilo klausimų renkantis granulinį katilą, susisiekite – Geraskatilas.lt visada padės Jums išsirinkti geriausią variantą!

  Plačiau

  Granuliniai katilai 

  Subkategorijos

  • Antara
   Įmonė „Antara LT“ jau nuo 1997 m. dirba šildymo technikos srityje. Pradėjusi gaminti buitinius kietojo kuro katilus, per visą veiklos laikotarpį ištobulino ir išplėtė gaminamą produkciją ir šiuo metu gamina šešių modifikacijų buitinius kietojo kuro katilus, pirties krosneles, akumuliacines talpas, pramoninius kietojo kuro katilus, įrangą automatizuotam kūrenimui. Nuolat ieškome naujų idėjų, geriname savo gaminius bei plečiame asortimentą. Laikomės griežtų etikos principų ir gaminame tik kokybišką produkciją. Augame ir tobulėjame dėl Jūsų!
  • Moderator
   Daugiau nei prieš 30 metų inžinierius Kazimež Kubacki sukurė koncepciją medienos atliekų energijos panaudojimui namų ir pramonės įmonių šildymui. Pirmaisiais metais orientavosi į projektavimą bei šildymo sistemų diegimą, daugiausia pagal medienos perdirbimo įmonių užsakymus ir pageidavimus. 1981 metais buvo įkurta "Šildymo energetikos gamykla", kurioje inžinierius Kazimež Kubacki pradėjo gaminti savo sukurtą katilą, pavadindamas jį "Moderator". Dėka inovacinių sprendimų Moderator katilai turėjo didžiulę sėkmę tarp tuo metu rinkoje buvusių nepakankamai efektyvių anglies deginimo katilų. Nuo 2001 metų gamykla "Moderator" Sp. z o.o. pasikeitė iš pagrindų - buvo įrengtos modernios staklės, išplėstas platintojų tinkas Lenkijoje bei į daugiau kaip 12 Europos šalių, pradėta naujų gaminių linija – Biomasės deginimo sistema SMOK ir šiuolaikiški granuliniai katilai. "Moderator" katilai gavo daug apdovanojimų Lenkijos ir užsienio parodose, bet pagrindinis kokybės rodiklis yra nuolat auganti paklausa.
  • Stropuva
   “STROPUVA” priklauso Econoterm kompanijai. Įmonė Eсonoterm – viena iš pirmaujančių šildymo įrangos gamintojų Baltijos šalyse. Viršutinio degimo šildymo katilai Econoterm veikia pagal unikalią technologiją, kuriai analogų nėra visoje Europoje. Inovacinė viršutinio degimo šildymo katilų technologija sukurta prieš trejus metus Lietuvoje, nuo to laiko vis daugiau privačių namų statytojų ir savininkų teikia pirmenybę būtent Econoterm šildymo katilams.
  • Nibe-Biawar
   NIBE-BIAWAR šildymo sistemų gamintojas iš Lenkijos pradėjęs savo veiklą 1968 metais. NIBE-BIAWAR produkcija pasižymi kokybe bei prisitaikymu prie kliento poreikių. NIBE-BIAWAR tikslas nuolatinis tobulėjimas šildymo sistemų srityje. Įmonė yra daugybės apdovanojimų laimėtoja. NIBE-BIAWAR produkcijos projektavimo, gamybos, pardavimų bei garantinio aptarnavimo kokybės valdymo sistema yra sertifikuota pagal ISO 9001 standartą.
  • Stauber
   Šildymo katilai Stauber skirti šildyti gyvenamuosius namus, administracines ir gamybines patalpas. Katilas nereikalinga pastovi priežiūra. Katilo kūrenimui tinka įvairiausas kietas kuras: mediena, kamens anglys, durpių, pjuvenų briketai. Katiluose panaudota šiuolaikinė šilumokaičio konstrukcija, todėl pasiekiamas aukštas naudingo veikimo koeficientas, kuris degant įvairiam kurui yra 79%. Katilai turi gerą termoizoliaciją. Katilų korpusai plieniniai, suvirinti iš 6 mm lakštinio plieno, su ertmėmis, kuriose cirkuliuoja vanduo. Reikalinga šilumos temperatūrą šildymo sistemoje palaiko automatinis termoreguliatorius.
  • Atmos
   ATMOS katilai - Čekų firma ATMOS yra viena iš stambiausių katilų, kūrenamų anglimis ir mediena gamintojų Europoje. ATMOS įmonės produktai yra mėgiami už jų funkcionalumą, kokybę ir gerą, patrauklią kainą.
  • Kamen
   Įmonė KAMEN įsteigta 1990 metais, po 20 metų buvimo rinkoje, gaminių tobulinimo ir patirties kaupimo tapo įmone, kurioje dirba keliasdešimt kvalifikuotų darbuotojų. KAMEN gaminami katilai turi atitinkamus atestatus ir sertifikatus. Katilai ištirti Šildymo katilų ir įrenginių laboratorijoje Lodzėje bei Anglies cheminio perdirbimo institute Zabže, kur jiems buvo suteiktas ekologinio saugumo ženklo sertifikatas. Katilai gaminami patalpose su moderniomis gamybos mašinomis, kurių bendras plotas apie 1200 m², o gatavi gaminiai laukia gavėjo sandėlyje. Ateityje planuojama išplėsti fabriką naujomis 1000 m² ploto gamybos patalpomis. Mūsų ilgametės veiklos ir bendradarbiavimo su pirmaujančiomis Lenkijos įmonėmis katilų srityje, t.y. TECH ir daugeliu kitų, metu pasiekėme aukštą mūsų gaminių kokybę ir įgijome daugelio klientų pripažinimą tiek Lenkijoje, tiek užsienyje. Puikus to įrodymas - nuolat besiplečiantis mūsų klientų būrys ir apdovanojimai, tokie kaip auksinis medalis Tarptautinėje statybų mugėje Žešove už funkcionalumą, patikimumą ir estetiką.
  • Kostrzewa
   Gamybos ir prekybos įmonė KOSTRZEWA® buvo įkurta 1978 metais. Nuo pat įsikūrimo įmonė užsiėmė biomase (mediena, skiedromis, pjuvenomis ir kt.) kūrenamų šildymo įrenginių gamyba. Mūsų įmonė buvo pirmoji Lenkijoje, kuri pradėjo gaminti ir prekiauti granulėms skirtais katilais. Iš karto po to įmonėje intensyviai plėtėsi konstrukcijų, naujų technologijų ir marketingo skyriai. Pradėta investuoti į specializuotas stakles, kaip rezultatas atsirado tokie gaminiai, kaip pvz., „Pellets Plus“, „Pellets Lambda Control“, „Pellets 100“ bei „Pellets Fuzzy Logic“. Gaminamų įrenginių galingumo diapazonas siekia 15 – 150 kW. Juos galima naudoti ir gyvenamuose pastatuose, ir pramoniniuose objektuose. Įmonė „Kostrzewa“ 2007 metais pirmoji Lenkijoje parengė ir pradėjo prekiauti naujoviška degimo technologija, naudojančia „Fuzzy Logic“ bei „zondas lambda“ katilo darbo reguliacijos metodą. Šios naujovės lėmė, jog mūsų įrenginiai tapo taupesni ir draugiškesni aplinkai. Jų kokybė ir funkcionalumas buvo įvertinti įvairių sričių parodose Lenkijoje ir užsienyje. Firmos KOSTRZEWA konstravimo skyrius savo darbe remiasi tik 3D CAD technologijos projektavimo programomis, projekto kontrolės ir produkto dokumentų valdymo sistema PDM. Techninė dokumentacija ir aptarnavimo instrukcijos yra kuriamos naudojant 3DVIA COMPOSER, todėl yra labai aiškios ir lengvai skaitomos. Visi projektuojami įrenginiai yra tik rinami specializuota dujų ir skysčių srautų analizės programa FLOW SIMULATION. Nuo pat įmonės gyvavimo pradžios nuolatos atliekame tyrimus ir modernizuojame savo gaminius, siekdami prisitaikyti orie klientų keliamų reikalavimų. Visų šių veiksmų dėka mūsų įmonė tapo neginčijamu granulinių katilų gamybos ir pardavimo lyderiu Lenkijoje.
  • TIS
   Tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė, užsiimanti gamyba ir prekyba kieto kuro, granuliniais katilais, katilais viryklėmis, pirties krosnelėmis. TIS GROUP gamintojų asociacija įkurta 1992 metais ir šiandien jau turi savo atstovus Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Pabaltijyje. TIS GROUP - novatoriškas Europos šildymo įrangos gamintojas, siūlantis plataus asortimento kietam kurui pritaikytus ir įvairaus automatizavimo lygio katilus. Šiandien siūlomų produktų liniją sudaro: daugiau nei 50 tipų katilai, kurių galingumas nuo 11 iki 800 kW, įvairių didžių ir modelių akumuliacines talpas, boilerius, dūmtakius (kaminus).
  • Kalvis
   UAB Kalvis gamina katilus skirtus buitinių, administracinių, visuomeninių ar nedidelių gamybinių 50-900 m2 dydžio patalpų apšildymui. Naudojamas kuras: granulės, malkos, medienos atliekos, akmens anglis, pjuvenų ir durpių briketai. Tai šiuolaikinio dizaino gaminiai, turintys aukštus ekonominius ir ekologinius rodiklius.