Katalogas

Įjungti filtrai

  Dujiniai katilai

  Mokilizingas

  Informacija

  Specialūs pasiūlymai

  Dujiniai katilai 

  Subkategorijos

  • Junkers
   JUNKERS - tai vokiečių kompanija, kuri turi vardą prie sienos tvirtinamų katilų grupėje.Trys modelių linijos - Ceraclass, CeraclassSmart ir CeraclassExcellence galingumu iki 35 kW, užtikrina aukščiausio lygio komfortą, pradedant nuo vidutinio dydžio buto iki privataus namo. Šių grupių produktai pasižymi populiarumu Lietuvoje, dėl savo nedidelių gabaritų ir svorio bei didelio galingumo.
  • Viessmann
   VIESSMANN - prieš beveik 100 metų Vokietijoje Viessmann šeimos įkurta kompanija, kuriai šiuo metu priklauso įmonių grupė, yra viena iš pirmaujančių šildymo įrangos gamintojų pasaulyje. „Viessmann“ siūlomoje kompleksinėje programoje naudojamos visos energijos rūšys: skystasis ir kietasis kuras, dujos (įvairaus galingumo skystojo, kietojo kuro ir dujų šildymo katilai), saulės energija (saulės kolektoriai) bei geoterminis šildymas iš gamtos (šilumos siurbliai).
  • Protherm
   PROTHERM - protherm katilai pradėti gaminti 1991 metais Slovakijoje. Tuo metu buvo įkurta nedidelė įmonė, kuri gamino elektrinius katilus. Tačiau jau 1994 metais pradėta gaminti pakabinami dujiniai katilai, vėliau, 2000 metais buvo iš esmės modernizuota gamykla, įsteigta moderni bandymų laboratorija. 2013 metais, po 19 metų sėkmingos ir produktyvios veiklos, „Protherm“ turi daugiau nei 43% Slovakijos dujinių katilų rinkos, eksportuoja produkciją į 24 pasaulio šalis Europoje ir Azijoje. „Prothem“ katilai pasižymi europietiška kokybe ir neaukštomis kainomis. Gamybos asortimentą sudaro 92 gaminiai: dujiniai, skysto kuro, elektriniai katilai, dujinės kolonėlės ir elektriniai konvektoriai.
  • Rotex
   Rotex – Rotex kompanija įsikūrė 1973 metais. Įmonė tiekia efektyvius bei ekonomiškus gaminius centrinio šildymo, vandens bei saulės energijos srityse. Nuo 1996 metų Rotex išleido naują katilų seriją A1, kuri tapo viena iš geidžiamiausių klientų pasirinkimų. Kompanijos technologijos nuolatos tobulėja pagal klientų poreikius, taip užsitikrindama jų pasitikėjimą.
  • Sime
  • Vaillant