Katalogas

Įjungti filtrai

  Dujiniai katilai

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Specialūs pasiūlymai

  Dujiniai katilai

  Dujiniai šildymo katilai Jūsų namų jaukumui ir šilumai

  Dujiniai katilai dažniausiai naudojami individualiuose namuose, kur yra privestos gamtinės dujos. Tai ekologiškas kuras - naudojant dujas į atmosferą neišmetami kenksmingi degimo produktai, saugoma aplinka,  Taip pat Jums nereikia rūpintis kuro atsargomis, katilo priežiūra ar valymu. Galime teigti - Geriausi dujiniai katilai ,  nes jie  ypač patogūs kai katilinės plotas yra nedidelis, nes katilai yra kompaktiški – neužimantys daug vietos. Šie katilai veikia tyliai ir labai efektyviai išnaudoja energiją.

  Kaip tinkamai išsirinkti pigūs dujiniai katilai

  Jei turite galimybę naudoti gamtines dujas šalia savo namų ar kotedžo, belieka nuspręsti kokį katilą įsigyti už priimtiną kainą. Štai keli faktoriai, kurie gali įtakoti Jūsų apsisprendimą:
  •   Įmonė, kuri Jums parduos katilą turi turėti galimybes atlikti kokybišką garantinį ir pogarantinį remontą;
  •   Atsižvelkite į savo statomos patalpos dydį ir šilumos izoliaciją, šilto vandens ruošimo būtinybę, pageidaujamą kiekį. Tai nulems Jūsų katilo galingumą;
  •   Jei neturite dūmtraukio, teks rinktis turbo katilo variantą. Tokiu būdu degimo produktai pašalinami ir oras teikiamas specialiu dvigubu turbo vamzdžiu;
  •   Būsima katilo montavimo vieta - butui tinka pakabinami prie sienos, o jei turite katilinę - galite rinktis pakabinamą ar pastatomą katilą.
  •   Apgalvoti koks pageidaujamas šilto vandens kiekis - jei Jūsų poreikiai dideli, siūloma rinktis katilą su tūriniu boileriu;
  •   Jūsų įpročiai bei pageidavimai - kaip norite valdyti savo įrangą. Pavyzdžiui patalpos reguliatorius, ekviterminis reguliavimas naudojant lauko daviklį;
  •   Vienas iš svarbiausių punktų - kaina. Patogiausia rasti pageidaujamų dujiniu katilų internete. Taip Jūs sutaupysite ne tik įrangai, bet ir katilas gali būti transportuotas iki Jūsų namų, o norintiems prieš perkant apžiūrėti įrangą siūlome apsilankyti tiesiogiai Geras Katilas parduotuvėse;
  •   Dujinių katilų išpardavimas - jei seksite kainas interneto parduotuvėse arba tiesiog parduotuvėse, galite žymiai sutaupyti akcijiniame pardavimų laikotarpyje.
  Dažniausios dujinių katilų funkcijos Šiuolaikiniuose katiluose yra daug naujoviškų funkcijų, kurios padidina ekonomiškumą, komfortą, palengvina valdymą:
  •   Katilo tolyginė galingumo moduliacija - padidinamas ekonomiškumas ir sumažinamas BŠV temperatūros svyravimą
  •   Autodiagnostika - palengvina katilo eksploatavimą ir pagreitina remontą;
  •   Minkštas startas - garantuoja patikimą ir tylų pakuros uždegimą
  •   Katilo įsijungimų dažnumo ribojimas – neleidžia katilui užsikurti jei ką tik baigėsi degimo režimas,
  •   Siurblio eigos inercija - leidžia panaudoti likusią šilumą.
  Kaip matote  yra daug privalumų, leidžiančių tinkamai apšildyti mūsų būstus

  Siūlomi pirkti katilai dujiniai, pagaminti geriausių gamintojų

  Renkantis savo būstui tokią ilgaamžišką įrangą kaip katilas, būtina gerai viską apsvarstyti ir įvertinti gaminio kokybę. Vienas iš patikimų pasirinkimo būdų - pirkti dujinį katilą iš geriausiai pirkėjų ir pardavėjų vertinamo, patikimo gamintojo. Geras Katilas bendradarbiauja su kruopščiai patikrintas gamintojais. Tokiais kaip:
  •   Bosch - stambus vokiečių gamintojas, kurio produktai pasižymi išskirtine kokybe ir patikimumu.
  •   Viesman yra viena iš pirmaujančių šildymo įrangos srityje;
  •   Vaillant – vokietijos įmonė gaminanti aukšto efektyvumo ir ekonomiškumo šildymo įrangą;
  •   Wolf – tai įmonė, kurios visa produkcija konstruojama, gaminama ir surenkama Vokietijoje.
  •   Protherm - siūlo europietišką kokybę už prieinamą kaina;
  •   Rotex - siūlo efektingus ir ekonomiškus gaminius.
  •   Baxi – italų gamintojas, pasižymintis nebrangiais, bet patikimais ir ekonomiškais dujiniais šildymo katilais.

  Patikimas tiekėjas visai šalia Jūsų

  Geras Katilas yra surinkęs patikimą profesionalių parduotuvių darbuotojų komandą, kuri visada pasiruošusi Jums pagelbėti. Darbuotojai turi ne tik patirties įsigytos darbo vietoje, bet jie taip pat yra aktyvūs būtent šių katilų naudotojai savo būstuose. Dujiniai katilai kaina visai nenusileidžia kitiems ekonomiškiems šildymo įrenginiams. Todėl įsigijus šildymo katilą pas patikimą pardavėją, galėsite džiaugtis įsigyta šildymo įranga, patogiu ir paprastu naudojimu, o iškilus klausimams visada sulauksite profesionalios pagalbos. Pasikliaukite mumis ir mūsų darbuotojais.

  Dujiniai katilai Yra 129 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Viessmann

   Dujiniai katilai Viessmann sušildys Jūsų būstą, bet tuo pačiu tausos Jus supančią aplinką

   “Viessmann Group” su daugiamete patirtimi pirmauja tarptautinėje rinkoje siūlydama buitines ir pramonines šildymo ir vėsinimo sistemas. Įmonė rūpinasi net tik parduodamų produktų ekonomiškumu, bet daug dėmesio skiria ekologijai – tai yra saugo mus bei mus supančią aplinką.

   Viessmann katilai šildymui naudoja įvairias energijos rūšis. Tokias kaip skystas bei kietas kuras, dujos, saulės energija, geoterminis šildymas. Kaip matote, jie ypač daug dėmesio skiria atsinaujinančiai šilumos energijai, galvodami apie mūsų sveikatą ir rūpindamiesi ateities kartomis. 

   Viessmann dujų katilai išsiskiria iš kitų šildymo įrangos gamintojų:

   • savo novatoriškumu - įmonė taiko pažangias šiuolaikines technologijas;

   • dizainu - padedančiu originaliai paslėpti katilą, kuriant jaukią namų atmosferą. Jie tampa vos pastebimi;

   • Kaina - kuri net viršija siūlomų produktų kokybę;

   • Naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos.

   Dujinis katilas Viessmann išskirtinis pasirinkimas net išrankiausiam pirkėjui

   Viessmann katilai kaina yra svarbus aspektas renkantis norimą šildymo sistemą savo namams. Šiuo klausimu gamintojas tikrai gerai padirbėjo, nes kaina pilnai atitinka kokybę. Jūs galite pažvelgti kokią puikią įrangą galite įsigyti. 

   Viessmann dujų katilai atrodo estetiškai, jų valdymas yra greitai perprantamas, taupiai naudojama energija. Juos lengva sumontuoti, o kur dar tokie privalumai kaip tylus veikimas, originalus šiuolaikiškas dizainas. Tokie katilai kompaktiškai tilps Jūsų pasirinkto namo arba buto erdvėje. Dėl aukščiausios kokybės medžiagų, kurios buvo panaudotos jų gamyboje, Jūs galėsite būti garantuoti, jog katilas tarnaus ilgai be jokių netikėtumų.

   Taip pat gamintojai siūlo sprendimus ir daugiabučių namų gyventojams.Tokiuose katiluose kaip Vitodens 100-W ir Vitodens 111-W numatyta speciali dūmų šalinimo sistema “turbo kaminas”. Gaminiai yra taupūs, originalaus dizaino, tylūs bei ilgaamžiai.

   Šildymo dujomis ypatumai

   Dujinis šildymas populiarėja ne dienomis, o tiesiog valandomis. Jei Jus rimtai sužavėjo Viessmann dujiniai katilai, turėtumėte žinoti kelis šio šildymo ypatumus:

   • Katilo galingumas - labai svarbu pasirinkti tinkamą galingumą, nes dažnai pirkėjai apsirinka galvodami, jog verta pirkti galingesnį katilą tam, kad turėtų galingumo rezervą nenumatytiems atvejams.Taip Jūs ne tik nieko nelaimėsite, bet ir sulauksite didesnių išlaidų už greitesnį detalių susidėvėjimą. Verta šiuo klausimu kreiptis į specialistus, kurie apskaičiuos namo šilumos nuostolius ir parinks tinkamos galios katilą;

   • Valdymo automatika - šiuolaikinės technologijos gali padėti Jums sutaupyti. Naudojantis automatine šildymo sistema patalpos visada bus šildomos ir nebus perteklinės šilumos. Katilo valdymo sistema pati stebi kambario bei lauko oro temperatūras ir pagal tai sprendžia kada ir kokio kiekio šilumos tuo paros metu Jums reikia. Pavyzdžiui dienos metu palaikys aukštesnę temperatūrą, o naktį - žemesnę. 

   • Šildymo būdo pasirinkimas - siūlomas grindinis šildymas arba pasinaudoti mums jau įprastais radiatoriais. Verta paminėti, jog grindiniam šildymui naudojamas vėsesnis vanduo, todėl sutaupoma šilumos energija. 

   • Efektyvumas - dujiniai kondensaciniai katilai yra taupesni ir efektyvesni už mums įprastus atmosferinius katilus. Jie išnaudoja išmetamų degimo produktų šilumos energiją ir ją perduoda šildomoms patalpoms.

   • Karštas vanduo - Viessmann dujiniai katilai šildo ne tik patalpas, bet taip pat paruošia karštą vandenį;

   • Techninės katilo savybės - dažniausiai katilai užima nedaug vietos, yra kompaktiškų matmenų. Gamintojas pasirūpino, kad katilai nebūtų aukšti ir juos būtų galima montuoti patalpose kur labai apribota vieta. Dujinius katilus lengva prijungti prie kitų namo sistemų;

   • Katilų techniniai reikalavimai - pageidautina įrengti katilą atskiroje patalpoje su langu. Jei norėsite įsirengti šildymą gamtinėmis dujomis - Jums teks pasirūpinti įrengimo techniniu projektu;

   • Priežiūra ir katilo keičiamos dalys - rinkdamiesi katilus būtina pasirinkti patikimą šildymo sistemą aptarnaujančią įmonę.Kaip rodo daugiametė patirtis, Lietuvoje įmonės, atstovaujančios Viessmann, yra pakankamai profesionalios ir operatyviai sprendžia jiems iškeltus klausimus, ar tai būtų katilo techninis aptarnavimas ruošiantis šildymo sezonui ar remonto darbai.

   Dujų įvedimas - turėkite omenyje, jog dujos individualiems namams ir kotedžams pradedamos tiekti tik pilnai sutvarkius techninę dokumentaciją ir įvykdžius joje iškeltas sąlygas. Dujų įvadą gali atlikti tik sertifikuotos įmonės.
  • Vaillant

   Vaillant katilai - tai europietiška kokybė Jūsų namų šilumai

   “Vaillant Group” yra žinoma net nuo 1874 metų ir išsiskiria vokiečiams būdinga kokybiška produkcija. Kompanija specializuojasi šildymo, aušinimo bei karšto vandens įrenginių gamyboje. Vaillant dujiniai katilai yra pritaikyti praktiškai bet kokiai gyvenamajai erdvei ir pasižymi aukščiausia kokybe, patikimumu bei produkcijos našumu.

   Vaillant dujų katilai būna kelių tipų. Verta juos aptarti detaliau, kad galėtumėte apsispręsti kokio preciziškai vokiečių pagaminto katilo reikėtų Jūsų namui arba butui.

   Dujiniai katilai Vaillant gali patenkinti visus Jūsų šilumos poreikius namuose

   Nesvarbu kokį būstą turite - ar tai erdvus namas, ar mažytis namukas, ar nedidelis butas. Vaillant dujinis katilas yra pritaikytas įvairioms erdvėms ir skirtingiems poreikiams.

   Vaillant dujinių katilų tipai:

   • Kombinuotas katilas su momentiniu vandens šildytuvu - labiau tinkamas namams su vienu vonios kambariu arba butams. Vanduo paruošiamas tik kai yra poreikis. Katilas prijungtas tiesiogiai prie vandentiekio, todėl nereikia vandens talpyklos. Kompaktiškas, nedidelis - puikiai tinka mažoms erdvėms. Atliekami du svarbiausi veiksmai - šildomas vanduo ir šildomos būsto patalpos;

   • Katilas su integruotu vandens šildytuvu – tai katilai, kurie karštą vandenį ruošia įmontuotame į katilą vandens šildytuve. Labiau tinkama didesniems būstams, turintiems ne vieną vonios kambarį bei didesnius karšto vandens poreikius. Šio tipo katiluose paprastai būna įmontuotas išsiplėtimo indas, kurio talpa priklauso nuo katilo galingumo ir vandens šildytuvo tūrio.

   • Katilai, prie kurių yra galimybė prijungti papildomą vandens šildytuvą. Jie – šildo vandenį, skirtą šildymo sistemai ir ruošia karštą vandenį atskirai prijungtame vandens šildytuve (boileryje). Vandens šildytuvas montuojamas toliau nuo katilo, patogioje vietoje. Tokioje sistemoje būtinai turi būti išsiplėtimo indas. Šio tipo katilai naudojami didesniuose būstuose, turinčiuose kelis vonios kambarius, kuriuose yra didelis karšto vandens poreikis. Sistemos pranašumas - iš karto gali pateikti didesnį karšto vandens kiekį.

   Vaillant katilai kaina atspindi jų siūlomų įrenginių kokybę. Pažvelkime į šio gamintojo  produktų privalumus:

   • Didžiausias efektyvumas siekia net 98%;

   • Katilų veikimo metu praktiškai nesusidaro suodžiai;

   • Jei palygintume su senos gamybos katilais, pastebėtume, jog energijos suvartojimas mažėja iki 30%;

   • Montavimas paprastas ir patogus, nereikalauja didelių investicijų;

   • Galima jungti į sistemas su kita atsinaujinančios energijos įranga - saulės kolektoriais, šilumos siurbliais ir t.t.;

   • Gali momentaliai ruošti karštą vandenį arba jį šildyti integruotuose ar papildomai prijungtuose vandens šildytuvuose.

   Tinkamo dujinio katilo parinkimas Jūsų namams

   Jei jau apsisprendėte pirkti dujų katilą, siūlytume įvertinti įvairius aspektus renkantis būtent Jums labiausiai tinkantį gaminį. Vaillant katilai pasižymi išskirtine kokybe. Gamintojas, rūpindamasis visų mūsų komfortu skirtingo tipo būstams ir skirtingiems žmonių poreikiams pagamino įvairiapusius dujinius katilus. Todėl siūlytume atsižvelgti į:

   • Katilo galingumą - nebūtina pirkti galingą katilą, jei iš tikrųjų suvartojate nedaug karšto vandens. Galingas katilas skaudžiai palies Jūsų kišenę, nes tokie katilai dirbs ne optimaliu režimu, dažnai įsijungs ir vėl išsijungs. O tai reiškia žymiai didesnes sąskaitas už elektros energiją.Tuo pačiu greičiau dėvisi katilo detalės ir mazgai, gali tekti dažniau kviesti meistrą įrangos aptarnavimui ar remontui.

   • Efektyvumas – panaudojama išmetamųjų degimo produktų šiluma. Dūmai ir kiti degimo produktai atvėsinami ir pašalinami į lauką žemos temperatūros.Gautas papildomas šilumos kiekis, naudojamas patalpoms šildyti;

   • Karštas vanduo - siūlytume įvertinti kiek Jūsų namuose yra arba kiek planuojate turėti vandens maišytuvų, kriauklių, dušo kabinų, vonių. Nuo to priklausys, kokio katilo Jums reikia, kad visi namo gyventojai, nevaržydami poreikių, tuo pačiu metu galėtų naudoti karštą vandenį;

   • Valdymas - naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis dabartiniai katilai turi patalpų šilumos reguliatorius ir lauko temperatūros daviklius. Taip įrenginys automatiškai apskaičiuoja kada ir kiek šilumos Jums reikia konkrečiu paros metu.

   • Įrangos techniniai reikalavimai - šiuolaikiniai Vaillant dujų katilai gali būti įvairių dydžių. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių bei gyvenamojo ploto. Nepamirškite, jog norint įsivesti šildymą su gamtinėmis dujomis Jums teks kreiptis į specialistus, nes reikia parengti dujų įvado projektinę dokumentaciją.

   • Remontas ir atsarginės detalės - labai svarbu, kad esant gedimui, netoli Jūsų būtų katilų servisas arba aptarnaujantis meistras galėtų greitai atvažiuoti pas Jus.

   Visada patariama, pasirinkus bet kokio modelio katilą kreiptis į sertifikuotus specialistus, kad įranga būtų sumontuota Jūsų namuose patikimai, saugiai ir greitai.

  • Bosch

   Bosch dujų katilai Jūsų namų šilumai ir komfortui

   Bosch kompanija išsiskiria iš kitų gamintojų savo ilgamete patirtimi, ji buvo įkurta net 1886 metais Štutgarte. Įmonė ypač daug dėmesio skiria inovacijoms ir socialinėms vertybėms. Todėl Bosch katilai gaminami pritaikant visas įmanomas technologines naujoves, bet tuo pačiu rūpinamasi ir mus supančia aplinka.

    Bosch dujinis katilas pagamintas tam, kad šildytų Jūsų patalpas ekologišku ir ekonomišku kuru - dujomis. Nesvarbu kokio dydžio namą turite arba planuojate statyti, ar net jei gyvenate daugiabutyje - šie katilai pritaikyti įvairioms erdvėms ir užtikrins šilumą namuose bei garantuos komfortą daugeliui metų. Gamintojas rūpinasi, jog įranga būtų ne tik efektyvi, bet ir ilgaamžė.

   Dujinis katilas Bosch ir jo ypatybės

   Visi mes norime grįžti į jaukius ir šiltus namus. Išsimaudyti po sunkios dienos šiltoje vonioje arba palįsti po maloniai šiltu dušu. Bosch dujiniai katilai pasižymi aukšta kokybe ir esame beveik šimtu procentu užtikrinti, jog Jums nereikės skirti daug laiko priežiūrai ir aptarnavimui, o įrengta dujinio šildymo sistema tarnaus ne vieną dešimtmetį. Dujiniai katilai Bosch yra ilgaamžiai bei labai efektyviai išnaudoja ekologišką kurą. 

    Dažniausiai pasitaiko keli šio gamintojo dujinių katilų tipai:

   • Kondensaciniai katilai: jie gali būti derinami su saulės kolektorių sistemomis. Savaime suprantama, jog toks šildymas yra ekonomiškesnis. Šildymui panaudojama net išmetamųjų dujų šiluma;

   • Nekondensaciniai katilai jie dar vadinami atmosferiniais: šie katilai išsiskiria moderniu dizainu ir patogiais, kompaktiškai matmenimis. Tokią sistemą galima įsirengti net daugiabutyje, jei planuojate atlikti kapitalinį remontą;

   • Greitai sumontuojamos grupės: suteikiama galimybė šildymo katilą prijungti prie šildymo sistemos. Viskas paprasta ir lengvai sujungiama - belieka tik nuspręsti kur bus patalpintas katilas. 

   Kodėl verta rinktis dujinį katilą

   Bosch dujų katilai atrodo viliojančiai, bet nepasiduokite pirmam įspūdžiui. Aptarkime dujinių katilų ypatybes, kad žinotumėte ką perkate - tai ne katė maiše. 

   Būtina žinoti, jog renkantis katilą būtina atsižvelgti į šiuos veiksnius:

   • Naudingumo koeficientas – kurį įtakoja degiklis, šilumokaitis, valdiklis bei katilo tipas. Katilai gali būti atmosferiniai arba kondensaciniai;

   • Katilo galingumas - savaime suprantama, jog patariame, kad tikslius skaičiavimus atliktų profesionalai, tačiau skaičiuojant apytiksliai galima sakyti, jog 1 kW katilo galingumo paprastai apšildo maždaug 10 kvadratinių metrų Jūsų planuojamos patalpos;

   • Vieta - kaip jau supratote, jog katilai gali būti montuojami ant sienos arba pastatomi. Tokie Bosch katilai gaminami iš nerūdijančio plieno. Nerūdijančio plieno gaminiai yra pakankamai lengvi ir estetiški.

   • Ploto ir aukščio reikalavimai - mažo galingumo katilai, esantys iki 60 kW gali būti patalpinti net Jūsų virtuvėje, bet būtinos sąlygos - turi būti sumontuotas ventiliatorius ir patalpa būtinai turi turėti langą. O štai galingesni katilai turi būti montuojami atskiroje patalpoje su išėjimu į lauką. Tokios patalpos sienos bei lauko durys turėtų būti iš nedegių medžiagų ir patalpoje turėtų būti įrengtas langas. O štai, jei planuojate įrengti katilą, kurio galingumas viršija 150 kW - tektų jį įkurdinti pirmame aukšte, rūsyje arba visai atskiroje patalpoje. 

   • Degimo produktų šalinimas - šiuose katiluose galimos dvejopos degimo produktų šalinimo sistemos - su natūralia trauka arba priverstiniu dūmų išmetimu. Antrasis tipas veikia su ventiliatoriumi, kuris pašalina degimo metu susidariusius dūmus.

   • Vandens šildymas - šildymo talpa apskaičiuojama atsižvelgiant į žmonių kiekį ir jų poreikius.

   • Automatika - su šiuolaikinėmis technologijomis galima sutaupyti daug laiko ir labai komfortabiliai valdyti savo namų šildymo įrenginius;

   • Saugumas - katilo patalpose yra labai svarbus pastovus oro pratekėjimas. Jei degimo procesui pritrūks oro, dujos nepilnai sudegs ir yra tikimybė, kad patalpoje gali susidarysti mums visiems labai pavojingos smalkės.

    Jei susipažinę su šia informacija, turėsite dar klausimų arba nusprendėte pirkti ir Jūsų pasirinktas variantas  Bosch dujinis katilas - siūlome peržiūrėti puikius siūlomus katilus

  • Buderus

   Buderus katilai Jūsų namų jaukumui

   Statantiems namus arba dar tik pradedantiems įgyvendinti savo svajonių namo projektą dažnai kyla klausimas kokią šildymo sistemą naudoti. Daugelis susimąsto kuo gi toks ypatingas dujinis įrenginys ir kokie jo privalumai. Geras pavyzdys tokiose svarstymuose yra Buderus dujiniai katilai. Vokietijoje įsikūręs gamintojas garsėja tuo, jog yra vienas pažangiausių ir patikimiausių šios įrangos gamintojų Europoje. Dujiniai katilai Buderus gaminami iš aukštos kokybės plieno. Gamintojas siūlo tikrai įvairius daugiafunkcinius įrenginius priklausomai nuo šildomų patalpų ploto, naudojamo kuro bei montavimo tipo:

   ·         Pakabinamus kondensacinius 15 kW - 100kW

   ·         Dujinius kondensacinius pastatomus ant grindų 16kW -1200kW

   ·         Skysto kuro kondensacinius, kurie statomi ant grindų, 18kW-49kW

   ·         Dujiniai/skysto kuro ant grindų statomi katilai 400kW- 19200kW

   Buderus dujinis katilas ir jo privalumai

   Buderus dujiniai katilai turi daug privalumų vertinant techninius parametrus bei išskirtinį šiuolaikišką dizainą. Plačiau apžvelgsime įmonės įrangą palygindami su alternatyviais, naudojančiais kitą kuro rūšį kuro katilais:

   ·         Geoterminis šildymas reikalauja daug didesnių investicijų, kurios deja dažnokai neatsiperka

   ·         Kūrenimas malkomis - vienas iš didžiausių nepatogumų - malkų, naudojamų šildymui, sandėliavimas. Tai užima nemažai vietos.

   Verta paminėti ir kitus privalumus, su kuriais dujinis katilas Buderus atrodo ypač patrauklus:

   ·         Dujiniai katilai tinkami net keliems šildymo būdams - grindiniam ir radiatoriniam. Žvelgiant iš vartotojo pusės verta paminėti, jog radiatorinis šildymas lengviau ir paprasčiau  montuojamas, patogesnis reguliavimas. Galima nustatyti ne vien tik į šildymo kontūrą tiekiamą vandens temperatūrą, bet atskirai reguliuoti kiekvieną radiatorių. Šis šildymas turi trūkumą - išsausėja patalpos oras. Šildantis grindiniu šildymu, ši problema neiškyla, bet šio tipo šildymas pakankami inertiškas, norint pakeisti kambario temperatūrą reikia įvertinti, kad temperatūra pradės kisti tik po kelių valandų.

   ·         Buderus dujiniai kondensaciniai katilai siūlo automatizuotus sprendimus šildymo sistemų valdymui. Juose įdiegtas automatizuotas, nuotolinis įjungimas ir išjungimas, katilo funkcijų ir darbo režimo valdymas per atstumą. Galite lengvai pasinaudoti savo telefonu, planšete, nešiojamuoju arba stacionariu kompiuteriu. Patogumui ir komfortui, įdiegtos įvairios programavimo funkcijos, įgalinančios katilą sumažinti patalpų temperatūrą kol Jūsų nėra namuose ir ją padidinti kai grįžtate namo. Užmirškite apie privalomą prisirišimą prie namų šaltuoju laikotarpiu. Jums nereikės skaldyti malkų ir dėti jų į katilą. Galite išvykti kokiam norite laikotarpiui, o kondensaciniai dujiniai katilai Buderus pasirūpins Jūsų namais ir palaikys norimą temperatūrą skirtingais metų sezonais.

   ·         Kalbant apie minėtos įrangos naudojamą kurą – dujas, reikia pažymėti, kad tai ekologiška ir labai patogi vartotojui kuro rūšis. Nepamirškite, jog naudodami šį kurą Jūs tausojate aplinką ir prisidedate prie klimato kaitos mažinimo. Įvertinę šiuos aspektus, taip pat dujų ir kitų rušių kuro kainą, bei katilus naudojančius kitų rūšių kurą, ir sukuriamą komfortą ir patogumą, kūrenant vieno ar kito tipo katilais, patys nuspręskite kas svarbiausia ir kokią šildymo įrangą verta įsigyti.

   Kondensacinių dujinių katilų išskirtinumas

   Verta detaliau pasigilinti į kondensacinių katilų privalumus. Jie iš kitų katilų išsiskiria tuo, jog yra žemos temperatūros ir kondensacijos būdu išgauna papildomą šilumą esančią išmetamosiose dujose. Kai vanduo verda, jis sugeria šilumą, o garams virstant vandeniu išsiskiria tas pats šilumos kiekis. Tokiu principu pagrįstas kondensacinio katilo veikimas.Taip padidinamas naudingumo koeficientas. Šio tipo šildymo įranga labia efektyvi naudojant grindinį šildymą.  Aišku kad namuose būtų smagu ir šilta Jums visada reikės turėti pastovų ir nepertraukiamą dujų tiekimą iki katilo.

   Dar kartą verta paminėti, jog Buderus katilai padeda tausoti aplinką ir maksimaliai sumažina mus supančios gamtos taršą. Dėl išskirtinio skoningo dizaino ši įranga puikiai derės prie įvairaus Jūsų būsto interjero. Įvertinus tylų katilo darbo režimą ir kompaktiškus gabaritus – aukštis ne didesnis už 100 cm, plotis mažesnis nei pusės metro ir gylis daugumos modelių - iki 30 cm - jį galėsite montuoti ne tik katilinėje, bet ir kitos paskirties patalpose. Tai gali būti kolidorius, bendras kambarys ar virtuvė. Šie įrenginiai turi puikų naudingumo koeficientą, kuris siekia net 110% ir yra labia patikimi. Jei įvertinę visus įrenginio privalumus ir silpnybes nuspręstumėte įsigyti Buderus dujinius katilus, susipažinkite su profesionalų komandos siūlomus katilus ir tikrai rasite sau tinkamiausią variantą. 

  • Junkers

   Junkers katilai – vokiška kokybė už puikią kainą

   Junkers – 1895 metais Vokietijoje įkurta kompanija, gaminanti aukščiausio lygio šildymo įrenginius. Per ilgą gyvavimo laikotarpį spėjusi užsitarnauti gerą vardą ši įmonė nuo 1932-ųjų priklauso vienam pagrindinių šilumos technikos gamintojų pasaulyje BOSCH. Junkers gaminiai išsiskiria inovatyvumu ir gera kokybe, todėl yra ypač vertinami mūsų šalyje.

   Kompanija siūlo platų šildymo technikos, efektyviai naudojančios gamtinius išteklius, pasirinkimą. Pastaraisiais metais įmonė vis daugiau dėmesio skiria atsinaujinančiai energijai, rinkai pateikdamas efektyvius ir į ateitį orientuotus produktus, tokius kaip šildymo sistemos su saulės energiją naudojančiais kolektoriais, elektriniai šilumos siurbliai bei mūsų parduodami modernūs Junkers dujiniai katilai. Visos gamintojo įrenginių dalys ir mazgai yra optimaliai suderinti tarpusavyje, kad katilai būtų lengvai montuojami ir patogiai eksploatuojami.

   Dujų katilų Junkers tipai

   Kiekvienas šios vokiečių kompanijos šildymo įrenginys yra pritaikytas vis kitokiai erdvei, jog būtų patenkintas kiekvieno kliento poreikis, todėl pirkinį reikia rinktis atidžiai. Iš viso yra 3 dujinių katilų rūšys:

   • Kondensacinis katilas su momentiniu vandens ruošimu – kompaktiškas, nedidelių gabaritų lengvai sumontuojamas šildymo įrenginys, puikiai tinkantis mažesniems būstams. Karštas vanduo ruošiamas ir tiekiamas vartotojui, šildant pratekantį šalto vandens srautą. Taip užtikrinamas greitesnis ir ekonomiškesnis karšto vandens ruošimas. Įsigiję būtent tokį katilą sutaupysite daug energijos bei pinigų.
   • Katilas su integruotu vandens šildytuvu – tokie katilai karštą vandenį ruošia jų viduje įmontuotoje talpoje – boileryje. Šio tipo katiluose būna integruoti ir išsiplėtimo indai. Šie įrenginiai ypač efektyvūs, kai patalpose įrengtas grindinis šildymas. Tokio tipo katilai labiau tinkami didesniems būstams, kuriuose yra daugiau nei vienas vonios kambarys ir didesni karšto vandens poreikiai.
   • Katilas su galimybe pajungti atskirą vandens šildytuvą – dideliems namams tinkamiausias pasirinkimas. Tokiam Junkers dujiniam katilui reikia atskiro įrenginio – vandens šildytuvo, kuriame kaupiamas karštas vanduo. Atskirai prijungtas boileris suteikia galimybę tiekti vandenį net keliems vartotojams vienu metu naudojant karštą vandenį, todėl gali patenkinti ir itin didelį karšto vandens poreikį. Sistemoje taip pat integruojami išsiplėtimo indai.

   Prieš pirkdami gerai apsvarstykite, kokias ypatybes turinčio šildymo įrenginio Jums reikia, jog jis patenkintų visus lūkesčius.

   Dujinių katilų Junkers privalumai

   Šio Vokietijos gamintojo įrenginiai mėgiami daugelio vartotojų, besirūpinančių efektyviu šildymu ir komfortu. Įranga turi daugybę pranašumų lyginant su kitų gamintojų šildymo katilais:

   • Puikus kainos ir kokybės santykis,bei nedidelės išlaidos šildymui.
   • Platus gaminių pasirinkimas, tinkančių tiek mažiems butams, tiek individualiems namams šildyti.
   • Junkers dujiniai katilai tinkami ir grindiniam, ir radiatoriniam šildymui.
   • Nedideli gabaritai ir mažas svoris, tačiau didelis našumas bei aukštas naudingumo koeficientas.
   • Katilai pasižymi saugumu, ilgaamžiškumu ir inovatyvumu – juose naudojamos medžiagos ir technologijos nekenksmingos žmogui ir aplinkai.
   • Įrenginiai greitai ir nesunkiai sumontuojami – taip sutaupote laiko ir greičiau galite mėgautis namų šiluma.
   • Įdiegtas modernus valdymo modulis, palengvinantis naudojimąsi katilu.

   Dujinio katilo Junkers kaina – prieinama kiekvienam, o mūsų internetinėje parduotuvėje norimą įrenginį įsigysite ypač pigiai. Kyla klausimų renkantis Jūsų namams tinkamiausią gaminį? Nedvejodami susisiekite su mūsų specialistais, kurie patars ir padės Jums apsispręsti. Tai galite padaryti paskambinę telefonu ar parašę mums el. paštu.

  • Wolf

   Wolf katilai iš ekspertų rankų Jūsų namams

   “WOLF GmbH” kompanija, subūrusi grupę aukštos klalifikacijos konstruktorių ir inžinerių, sukūrė ir  gamina išskirtinius Vokietijoje katilus. Jie yra vieni iš pagrindinių šildymo ir vėdinimo sistemų tiekėjų Europoje. Šiuo metu minima kompanija turi net devynias dukterines įmonės, o Wolf katilai atstovai yra beveik visose stambesnėse šalyse. Šią įrangą galite rasti ne tik Berlyne, bet ir Maskvoje ar Kijeve. Wolf dujiniai katilai naudojami apšildant įvairias patalpas: tiek individualius namus, tiek daugiabučius, biurus, komercinius bei gamybinius pastatus. Platus gaminamos šildymo įrangos spektras skatina pastovų įmonės ir jos darbuotojų tobulėjimą, neatsiliekant nuo naujausių išradimų bei techninių naujovių.

   Dujinis katilas Wolf - moderni šilumos sistema

   Šiuo metu gamintojai siūlo gausybę įvairių prekių ir produktų. Gausi pasiūla ir katilų rinkoje. Naudodamiesi aktyvia reklama, gamintojai siūlo savo produktus akcentuodami vieną ar kitą gaminio privalumą. Tad kuo gi Wolf dujinis katilas išsiskiria iš kitų:

   ·         Novatoriškumas - naudojamos pačios naujausios, novatoriškos technologijos. Paminėsim modernų pakabinamą  Wolf kondensacinis katilas su BLUE STREAM technologija, kuri padės sutaupyti ir ženkliai sumažins Jūsų išlaidas šildymui. Taip pat saugos Jus supančią aplinką.

   ·         Siūlomas platus įrangos asortimentas, leidžiantis pasirinkti efektyviausią ir labiausiai Jums tinkantį variantą, atsižvelgiant į šildomų patalpų plotą, jų energetinio efektyvumo klasę, reikalingo karšto vandens kiekį. Aptariant Wolf produktus būtina paminėti patogų įrangos valdymą.

   ·         Integruotos “smart home” technologijos  - programavimo blokai, suteikiantys maksimalų komfortą namuose ir galimybę valdyti įrangą nuotoliniu būdu.  

   Wolf dujiniai katilai - jų privalumai ir trūkumai

   Labai svarbu renkantis šildymo sistemos įrangą įvertinti visus Wolf firmos katilų privalumus. Pateikiame labiausiai klientų vertinamas savybes:

   ·         Efektyvus kuro - dujų panaudojimas, nes įdiegtos technologijos, įgalina panaudoti dalį išmetamųjų degimo produktų šilumos energijos patalpų šildymui.

   ·         Šildymo įranga yra kompaktiška, užima mažai vietos bei pasižymi moderniu dizainu.

   ·         Nereikia rūpintis kuro sandėliavimu. Kuras tiekiamas vamzdynu tiesiai į katilą.

   ·         Katilai pritaikyti kūrenti ne tik gamtinėmis, bet ir suskystintomis dujomis.

   ·         Pritaikyti jungti ir eksploatuoti su saulės energijos sistemomis.

   ·         Kainos ir kokybės santykis yra tikrai labai geras, kadangi įranga pasižymi patikimumu ir ilgaamžiškumu.

   Žinant pagrindinius privalumus būtinai reikėtų įvertinti ir įrangos trūkumus:

   ·         Deja, bet dujos dažniausiai yra importuojamas kuras, kuris ilgainiui gali pabrangti. Tuo pačiu tai yra ribotas gamtinis išteklius. Negalite jo iš anksto nusipirkti daugiau ar sukaupti atsargų keliems sezonams.

   Wolf kondensacinis katilas - energijos vartojimo efektyvumo standartas

   Dujiniai katilai Wolf parduodami įvairioms šalims ir paklausa nuolat didėja. Tai įtakoja keletas faktorių. Jei pasižiūrėtumėte siūlomą įrangą, pamatysite jų originalų dizainą bei išskirtines savybes. 

   Kondensacinių katilų technologija yra labai praktiškai, bet tuo pačiu ir paprasta. Šio tipo katiluose šildymui panaudojama šalinama per kaminą degimo produktų šilumos energija. Šis šilumos kiekis išgaunamas iš išmetamųjų dujų, stipriai padidina katilo naudingumo koeficientą, kuris šio tipo įrangoje pasiekia net iki 106-109%. Efektyvumą pavertus į pinigus, tai susidaro mįspūdingos sumos. Jei šio tipo katilus jungsite į sistemą su saulės energijos įranga - pajusite dar didesnę naudą ir tuo pačiu prisidėsite prie mus supančios aplinkos išsaugojimo.

   Jei gyvenate ne mieste ir neturite galimybių pasinaudoti gamtinių dujų tiekimu Wolf katilams, Jums galima pasiūlyti alternatyvų variantą - suskystintas dujas. Šio gamintojo įranga pilnai pritaikyta dirbti naudodama suskystintas dujas, tik reikia pakeisti kuro padavimo purkštukus. Tai nesudėtingas ir neužimantis daug laiko darbas. Galima puikiai ir nebrangiai apšildyti būstą ir ruošti karštą vandenį prie minėtos įrangos prijungus saulės kolektorių sistemą ar šilumos siurblį.

   Tačiau turėkite omenyje, jog reikia atsižvelgti į keletą svarbių faktorių, jei planuojate ne naujai montuoti, o atnaujinti ar renovuoti savo šildymo sistemą. Pirmiausia reikės pakeisti dūmtraukį specialiai naudojamą su kondensaciniais katilais. Jie pagaminti iš plastiko ir konstrukcija principialiai skiriasi nuo mums įprastų dūmtraukių.Taip pat reiks įvertinti radiatorių efektyvumą ir atlikus skaičiavimus gali reikti šildomose patalpose montuoti didesnio galingumo radiatorius.

   Todėl prieš apsispręsdami pirkti vieną ar kitą katilą pasitarkite su specialistais, kad vėliau netektų gailėtis, jog neįvertinote vienų ar kitų išlaidų, susijusių su montavimo darbais ar papildomos įrangos įsigijimu.
  • Italtherm

   Italtherm katilas garantuoja Jūsų namams šilumą ir jaukumą

   Italtherm yra moderni įmonė įsikūrusi Italijoje. Ji pasižymi dinamiškumu, lankstumu ir pastoviu naujausių techninių sprendimų diegimu į gaminamus produktus. Kompanijos specialistų komanda intensyviai dirba ties technologijų inovacijomis. Būtina paminėti, jog katilai Italtherm yra nekenksmingi aplinkai ir įmonė metai iš metų stengiasi suteikti visiems gerovę nepakenkiant gamtai ir saugant ją ateities kartoms. Mus supančios aplinkos išsaugojimas jiems yra pirmoje vietoje. Šildymo katilai Italtherm gali būti naudojami su visomis atsinaujinančiomis energijos rūšimis. Tokiomis kaip saulė ar geoterminė energija. Jie siūlo aukšto efektyvumo produktus, kuriuos lengva pritaikyti įvairios paskirties pastatuose jau esamoms arba naujai montuojamoms šildymo sistemoms, ir kurie atitinka ES keliamus reikalavimus šildymo įrangai.

   Dujiniai katilai Italtherm ir jų ypatybės

   Kaip jau pastebėjote, ši šiuolaikiška bei kompaktiška įranga pasižymi inovatyvumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Įmonė siūlo platų spektrą savo produkcijos kiekvieno skoniui ir kišenei. Patys įrenginiai labai tinkami didesniems namams, kuriuose karšto vandens poreikis yra sąlyginai nemažas. Dažniausiai juose gyvenanti kelių asmenų šeima sunaudoja didesnį kiekį karšto vandens. Mes siūlome populiarius ir mėgstamus pirkėjų Italtherm dujiniai katilai:

   • Italtherm City Class 25K

   • Italtherm Time Max 27K

   • Italtherm Time Max 35K

   • Italtherm City Top 35K

   Prieš apsisprendžiant dėl Italtherm šildymo katilo pirkimo verta pasikonsultuoti su savo srities profesionalais. Visada galite susisiekti su ilgametę patirtį turinčia geraskatilas.lt komanda. 

   Pateiksime Jums pagrindinius dujinių katilų privalumus:

   • Aukštas įrenginio naudingumo koeficientas

   • Paprastas veikimas

   • Užtikrintas saugumas namuose

   • Jums nereikės rūpintis dėl katilo ir kamino pastovaus valymo

   • Įrangai nereikia atskiros patalpos. Galima sumontuoti tiesiog virtuvėje

   • Paprastas valdymas

   Vienas iš dažniausiai minimų trūkumų, tai dujinio katilo kaina ir kuras – gamtinės dujos, priskiriamas prie ribotų gamtinių išteklių. Taip pat verta paminėti, jog norint įsirengti tokio tipo katilą teks parengti ir patvirtinti šildymo sistemos bei dujų įvado projektus.

   Kaip išsirinkti tinkamą Italtherm katilą

   Jei nusprendėte įsirengti dujinį šildymą ir pirkti inovatyvius Italtherm firmos katilus, pateiksime Jums kelis pastebėjimus. Patarsime kaip teisingai pasirinkti įrangą, kuri labiausiai atitiktų namo arba buto gyventojų poreikius.

   Siūlome atsižvelgti į šiuos faktorius renkantis norimą šildymo katilą Italtherm:

   • Įvertinkite koks Jūsų patalpų dydis ir kokio lygio šilumos izoliacija. Kiek šeimos nariai vidutiniškai planuoja sunaudoti šilto vandens. Vieni katilai yra pakabinami ir jie ypač tinkami butams, kai tuo metu kiti yra masyvesni, pastatomi

   • Peržiūrėkite savo namo planą. Ar projekte yra suplanuotas dūmtraukis kondensaciniam katilui, jei jo nėra teks sumontuoti turbo kaminą. Tokiu būdu degimo produktai kartu su oru pašalinami specialiu plastikiniu vamzdžiu į lauką.

   • Ar bus skirta speciali patalpa Jūsų katilui. Nes vieni įrenginiai yra pakabinami ir juos galima kabinti virtuvėje, kai tuo tarpu kiti - pastatomi montuojami ant grindų katilinės patalpoje

   • Apskaičiuokite vidutinius savo karšto vandens poreikius. Nes pavyzdžiui pakabinami įrenginiai su momentiniu karšto vandens ruošimu, šildo vandenį jam tekant, todėl pateikiamo vandens tūris ribotas. Jei šeimai reikia pastoviai daug karšto vandens, tuomet verta pamąstyti apie  katilą su integruotu tūriniu vandens šildytuvu (boileriu).

   • Aptarkite su šeimos nariais ko jie pageidautų ir įvertinkite jų įpročius.Tokie dalykai yra labai svarbūs ir įtakoja įrenginio pasirinkimą. 

   • Įvertinkite valdymo sistemą. Dabar galima pasinaudoti labai inovatyviais sprendimais. Katilą ir visą šildymo sistemą galima valdyti telefonu, planšete ar kompiuteriu, esant toil nuo šildomų patalpų.

   Kar ir kokią Italtherm įrangą pasirinktumėte, Jūs galėsite džiaugtis komfortu ir šiluma visus metus.

  • Thermona

   Thermona dujiniai katilai – Kokybės garantas

   Dujinis katilas skiriasi nuo kieto kuro ar granulinių katilų – visų pirma tuo, kad juos eksploatuojant reikalinga minimali priežiūra – tai temperatūrinio režimo nustatymas, bei esant reikalui, reguliavimas ir vieną kartą prieš šildymo sezono pradžią – profilaktinis katilo ir šildymo sistemos aptarnavimas. Tokie katilai namuose sukuria pilną komfortą ir tarnauja ypatingai ilgai. Thermona yra žinomas ir vartotojų mėgstamas Čekijos katilų gamintojas. Būtent todėl Geras Katilas siūlo įvairius jų produktus, kurie tikrai nenuvils Jūsų lūkesčių. Dujiniai katilai Thermona – kokybiški ir ilgaamžiški įrenginiai, kuriems gamintojas suteikia 2 metų garantiją. Toliau pateikiame elementarius šių įrenginių veikimo principus ir įrodymus, jog būtent šis prekės ženklas yra idealus pasirinkimas Jūsų namams. Taipogi kviečiame pasidairyti mūsų parduotuvės Thermona produktų kataloge!

   Kaip veikia dujiniai katilai ir kodėl tai - puikus pasirinkimas?

   Prieš įsigyjant katilą, verta žinoti, kaip tiksliai šis įrenginys funkcionuoja. Dujinis katilas Thermona – pirkti vertas produktas, nes jo darbo režimas užtikrina, kad visos namų ar biuro patalpos bus apšildytos greitai ir efektyviai. Patalpų centrinis šildymas veikia labai paprastai – katilas, esantis Jūsų katilinėje, virtuvėje ar vonios kambaryje, sušildo vandenį, kurį elektra varomas cirkuliacinis siurblys ar siurbliai paskirsto į visus Jūsų radiatorius ar grindinio šildymo vamzdžius, kuriais tekėdamas karštas vanduo perduoda šiluminę energiją patalpų grindims. Viskas vyksta keliais etapais:

   1. Į jūsų namus tiekiamos gamtinės dujos paduodamos į šildymo katilą. Būtent dujose sukaupta Jūsų namus šildanti energija.
   2. Katile degant dujoms, išsiskiria didelis kiekis šiluminės energijos, kuri šilumokaičio pagalba perduodama šildymo sistemoje cirkuliuojančiam vandeniui.
   3. Cirkuliacinis siurblys priverčia cirkuliuoti sušildytą vandenį ir jį paskirsto į šildymo sistemos kontūrus.
   4. Karštas vanduo patenka į Jūsų radiatorius ar grindinio šildymo vamzdžius ir šildo namus, atvėsęs – grįžta į katilą ir vėl sušyla. Termostatas išjungia katilą, kuomet patalpų temperatūra pasiekia nustatytą reikšmę ir vėl jį įjungia kambariui atvėsus.
   5. Iš katilo degimo kameros išeina nedidelis degimo produktų kiekis, kuris per dūmtraukį išleidžiamas į atmosferą.

   Dujų katilai Thermona: Kodėl verta rinktis juos?

   Thermona – žinomas čekų gamintojas, jau nuo 1990 metų vartotojams tiekiantis pačius kokybiškiausius dujinius bei elektrinius katilus. Apytiksliai apskaičiuota, jog šios kompanijos parduodamų katilų tarnavimo laikas svyruoja nuo 12 iki 15 metų.

   Dujiniai katilai yra rekomenduojami ne tik privatiems namams, tačiau ir komercinės paskirties ar pramoniniams vartotojams. Šio prekės ženklo produktų pranašumas yra tas, jog Thermona katilai gali ne tik ekonomiškai šildyti patalpas, tačiau ir ruošia karštą vandenį. Šie įrenginiai yra ekologiškai saugesni už kitų gamintojų siūlomus produktus – jie sukonstruoti ir pagaminti taip, kad degimo proceso teršalų kiekis išmetamas į atmosferą yra sumažintas iki minimumo ir atitinka griežtus ES reikalavimus. Galima rinktis iš gamtines dujas arba, rečiau, suskystintas dujas – propaną, naudojančių Thermona dujinių katilų. Katilai valdomi ir reguliuojami elektroninio valdymo bloku. Be viso to, dujiniai katilai Thermona pigūslyginant su kitų gamintojų analogiškais šildymo katilais.

   Yra keletas dalykų, kuriuos verta turėti omeny prieš įsigyjant tinkamą šildymo katilą savo namams:

   •     Katilo galingumas
   •     Degalų sąnaudos ir jų rūšis
   •     Katilo efektyvumo lygis
   •     Katilo gamintojo reikalavimai šildymo sistemai
   •     Išskiriamų kenksmingų medžiagų kiekis

   Be abejonės, svarbu atkreipti dėmesį ir į kitus parametrus. Dujinių katilų yra daug ir skirtingų, tad svarbu išsirinkti būtent tą, kuris Jūsų namams ar biurui tiks labiausiai.

   Thermona dujinis katilas kaina yra vienas geriausių pasirinkimų tarp šio tipo produktų - tai vienas prieinamiausių įrenginių Europos rinkoje. Bet tai nėra vienintelis konkurencinis pranašumas, kurį mes galime pasiūlyti. Mūsų siūlomų prekių kokybė ir nepriekaištingas klientų aptarnavimas neabejotinai suteikia mums pirmaujančio šildymo įrangos tiekėjo Lietuvoje titulą. Pas mus rasite ir atmosferinių, ir kondensacinių katilų – belieka nuspręsti, ko Jums reikia.

   Esame tikri, kad geresnio kainos ir kokybės santykio nerasite. Galite tuo įsitikinti mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes pasirengę padėti Jums išsirinkti!

  • Sime

   Sime katilai efektyviausias sprendimas Jūsų namams ar biurui

   Įmonė jau daugiau nei 40 metų gamina modernius ir saugančius aplinką katilus, skirtus patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui. Šiuolaikiškas Katilas Sime yra daugybės metų nuoseklaus inžinierių ir konstruktorių darbo rezultatas. Ši įmonė savo veiklą pradėjo dar 1972 metais Legnago mieste Veronoje, Italijoje. Tai buvo viena iš pirmųjų Italijos įmonių, pradėjusi gaminti efektyvius ir kompaktiškus radiatorius, bei modernius ir ekologiškus dujinius katilus. Sime dujiniai katilai gaminami naudojant pažangiausius šildymo srities sprendimus ir aukščiausios kokybės medžiagas iš žalvario ir nerūdijančio plieno.

   Dujinis katilas Sime geras variantas Jūsų šildymo sistemai

   Renkantis katilą savo namams labai svarbu atsižvelgti į tokius faktorius kaip:

   • Jūsų namo dydis.

   • Katilas šildymui ir karšto vandens ruošimui ar tik patalpų šildymui.

   • Finansinės galimybės.

   • Asmeniniai poreikiai.

   Sime katilai pritaikyti patenkinti įvairius Jūsų poreikius ir pageidavimus. Siūlomi katilai pasižymi išskirtiniu našumu, padeda taupyti energiją, yra patikimi ir lengvai montuojami. Sime katiluose yra išskirtinis nerūdijančio plieno šilumokaitis, kuris užtikrina optimalų patikimumą ir našumą. Taip pat visuose katiluose rasite inovatyvų dujų vožtuvą, kurio pagalba padidinamas efektyvumas ir patikimumas. Todėl Jums reikės dar mažiau rūpintis savo dujiniu kondensaciniu katilu Sime. Katilai yra saugūs ir nereikalauja daug laiko bei priežiūros juos eksploatuojant, taip pat nedidelio svorio, todėl juos nesudėtinga ir patogu montuoti. Gamintojai skelbia, jog užtruksite tik 10 minučių. Patys katilai sukonstruoti taip, kad būtų patogu juos aptarnauti ir, esant reikalui, paprastai būtų pasiekiami visi pagrindiniai įrenginio mazgai.

   Dujinių katilų privalumai

   Sime dujinis katilas pasižymi lengvumu, kompaktiškumu ir ilgaamžiškumu. Kai kuriems modeliams suteikiama net 10 metų garantija. Paminėsime daugiau įrangos privalumų:

   • Dujinių kondensacinių katilų pakankamai aukštas naudingumo koeficientas.

   • Saugus ir tylus katilo darbo režimas.

   • Šie katilai sukurs komfortą ir jaukumą šildomose patalpose. Vienu mygtuko paspaudimu Jus įjungiate ir reguliuojate šildymą savo namuose. O dabar tai galite atlikti ir su išmaniaisiais įrenginiais - telefonu, planšete.

   • Naudojamas kuras priskiriamas prie mažiausiai kenksmingų aplinkai.

   • Dujiniai katilai reikalauja tik minimalios priežiūros. Jei palygintume su kieto kuro katilu, kurį reikia prižiūrėti ir papildyti kuru beveik kasdien, tai dujiniai katilai yra automatizuoti ir nustačius norimus parametrus galite būti ramūs, įranga dirbs pagal nustatytą režimą nereikalaudama papildomos priežiūros.

   • Nereikia sandėliuoti kuro, jis nenutrūkstamai tiekiamas į Jūsų namus

   • Jei nėra galimybių pasinaudoti gamtinėmis dujomis, kątilą galima kūrenti suskystintomis dujomis, nesudėtingai pakeitus kuro padavimo purkštukus.

   Paminėsime ir dujinių katilų trūkumus, kurie padės jums teisingai įvertinti kokia įranga labiau tiktų Jūsų būstui. Katilas Sime puikiai tiks Jūsų namams, tačiau įvertinkite, jog:

   • Dujų kaina su laiku gali pakilti, nes tai nėra begalinis kuras Lietuva neturi gamtinių dujų šaltinių ir tenka jas pirkti ir savo užsienio kaimynų. Šio kuro tiekimas priklauso nuo kaimyninių šalių ir jų ekonominės situacijos.

   • Taikomi gana griežti įrengimo reikalavimai. Nes sakysime patalpa, kurioje stovės katilas turėtų būti gerai vėdinama. Jums reikės paruošti dokumentaciją ir įvykdyti nustatytas sąlygas, jei norėsite įsivesti ir naudotis gamtinėmis dujomis savo namuose.

   Prieš apsisprendžiant dėl dujų katilo pirkimo verta įvertinti visus dujinių katilų privalumus ir trūkumus

   Įvertinkite kuo yra ypatingi Sime dujiniai ir dujinis kondensacinis katilas Sime:

   • Puikus itališkas dizainas ir naujoviški inžineriniai sprendimai.

   • Labai platus “Murelle” katilų asortimentas ir juos labai patogu montuoti.

   • Katilų viduje sumontuoti kokybiški komponentai, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų.

   • Sime reputacija kalba pati už save. Montuotojai, dirbantys su šiais katilais, gali Jums tai patvirtinti.

   • Suteikiama pakankamai ilga garantija priklausomai nuo Jūsų perkamo katilo modelio.

   • Visada galite kreiptis tiesiogiai į Sime įmonės atstovus, jei kyla kokių nors neaiškumų ar klausimų. Jie mielai Jums pagelbės. 

   Visa ši informacija turėtų padėti susidaryti bendrą vaizdą apie Sime įmonės siūlomą įrangą. Jos privalumus ir trūkumus. Katilai tikrai verti savo gero vardo ir yra susilaukę puikių atsiliepimų.

  • Baxi

   Baxi katilai daugiametė kokybė Jūsų namams

   Kompanija didžiuojasi tuo, jog veiklos pradžia siekia 1925 metus, kai austrų šeima Westen atidarė metalo dirbinių gamyklą ir pradėjo gaminti vonias, elektrinius vandens šildytuvus, bei plieninius radiatorius. Vystantis įmonei, keitėsi gaminamų prekių asortimentas ir plėtėsi vartotojų ratas. Šiuo metu įmonės siūlomi Baxi dujiniai katilai yra paklausūs visoje Europoje, kadangi atitinka vartotojų poreikius - nesudėtingas montavimas, paprasta ir patogi eksploatacijai ir, svarbiausia, aukštas jų efetyvumas. Gamintojai katilams ir jų mazgams suteikia pakankamai ilgą garantinį laikotarpį - 5 metus. Per šį periodą sugedę katilo mazgai ir detalės keičiami nemokamai. Eksploatacijos metu, pakeitus vieną ar kitą komponentą, jam taip pat galioja įmonės nustatyta garantija.

   Įmonės tikslas – sukurti ir pateikti vartotojams šiuolaikiškus, kokybiškus bei patikimus produktus, taupančius energiją ir gamtos išteklius. Dujinis katilas Baxi  puikus produktas atitinkantis pirkėjų poreikius ir įmonės veiklos konsepciją.

   Kompanija siūlo kelių rūšių katilus:

   ·         Kombinuotus - skirtus centriniam patalpų šildymui ir karšto vandens paruošimui. Ekonomiški, paprastai ir greitai sumontuojami - tai populiariausi katilai,

   ·         Skirtus tik šildymui – naudojami šildyti komercines ar pramonines patalpas.

   ·         Sistemas, kurias sudaro keli katilai jungiami į kaskadas. Jos naudojamos kai šildomoms patalpoms reikia didelio galingumo ir neužtenka vieno katilo teikiamos šilumos

   Įmonės šildymo įrangos naudojamas kuras:

   ·         Gamtinės dujos - tiekiamos vamzdynais tiesiai iki Jūsų namų.

   ·         Suskystintos dujos – naudojamos kuomet nėra galimybių prisijungti prie gamtinių dujų trasos.

   Baxi dujų katilai su gamtinėmis dujomis

   Kaip jau turbūt supratote, Baxi dujiniai katilai tiekia karštą vandenį grindinio ir radiatorinio šildymo kontūrams, bei ruošia vartojimui buitinį karštą vandenį. Įmonė siūlo modernius šildymo sprendimus įvairaus tipo namams, butams bei įmonėms. Kadangi mūsų visų tikslas saugoti supančią aplinką, todėl dauguma Europos šildymo įrangos gamintojų, neišskiriant ir Baxi įmonės, projektuoja ir pateikia vartotojams ekologiškus šilumos šaltinius. Dujos yra išskirtinis ir ypač efektyvus kuras, o šiuolaikiniai Baxi kondensaciniai katilai suprojektuoti taip, kad šildymui panaudoja ir išmetamųjų degimo produktų šilumą. Ši įranga turi efektyvius šilumokaičius, kurie, praktiškai be nuostolių, perduoda degimo metu išsiskyrusią šilumą šildymo sistemai. Todėl minėtų katilų efektyvumas padidėja net iki 107%.

   Jau anksčiau rašėme, jog yra trys pagrindiniai katilų tipai: kombinuotas, tik šildymui ir sistemos. Jie visi skiriasi savo dydžiu bei techninėmis charakteristikomis. Geriausia renkantis šildymo įrangą pasitarti su specialistu, kad jis parinktų būtent Jums tinkamą, o Baxi katilai kaina visada atitiks Jūsų poreikius kokybei ir efektyvumui. Katilo galia yra matuojama kilovatais (kW), todėl ypač svarbu teisingai paskaičiuoti radiatorių kiekį ir galingumus, jei naudosite grindinį šildymą – reikalingą šildymo kontūrų ilgį. Taip pat būtina įvertinti reikalingą buitinio karšto vandens kiekį, priklausantį nuo gyvenančių žmonių skaičiaus bei jų poreikių. Jeigu netinkamai pasirinksite ir įrenginys bus per mažo galingumo, jis nepakankamai apšildys Jūsų namus ir gausite per mažai karšto vandens. Tačiau, jei padarysite atvirkščiai ir nusipirksite per didelio galingumo - jis veiks neekonomiškai ir sudegins daugiau dujų, Jūsų piniginė pastoviai kentės, o išmetamų degimo produktų kiekis bus didesnis, nei numatyta techninėse charakteristikose.

   Dujinio katilo specifika

   Pagrindinis dujinio katilo pliusas yra tas, jog Jums nereikia rūpintis malkomis, valyti pelenų, o šilumos sąnaudos maloniai sumažins Jūsų sąskaitas už komunalines paslaugas.

   Dujos yra vienas iš patogiausių patalpų šildymo šaltinių, jei netoli Jūsų yra atvesta trasa. Ši įranga patogi ir labia saugi. Katiluose įrengtos apsaugos, automatiškai išjungiančios įrangą, atsiradus katilo gedimams, sumažėjus vandens slėgiui sistemoje ar atsitikus nenumatytiems atvejams trugdantiems nustatytam įrangos darbo režimui. 

   Aišku, jeigu panagrinėtume atidžiau, pastebėtumėte, kad šildymas kietu kuru yra pigesnis, bet jums teks investuoti savo laiką ir dėti fizines pastangas, kad katilas būtų užpildytas ir švarus, o namuose -  šilta ir jauku. Jums reiks skirti atskirą patalpą kuro sandėliavimui, pastoviai papildyti įrenginį, todėl negalėsite ilgam išvykti iš namų. Taip pat teks valyti įrangos vidų nuo suodžių ir šlakų. Taip pat kartą metuose reiks valyti kaminą.

   Kondensaciniai dujiniai katilai Baxi skiriasi nuo paprastų katilų tuo, kad degimo metu susidarantys garai surenkami ir iš jų gaunama papildoma šilumos energija. Tokie katilai yra brangesni lyginant su klasikiniais, tačiau jie sunaudoja mažiau kuro. Tuo pačiu taip tausojama jus supanti aplinka ir maksimaliai sumažinama išmetamų degimo produktų emisija.

  • Protherm

   Protherm katilai puikus pasirinkimas ieškantiems kokybės

   Protherm katilų gamintojas pradėjo savo veiklą 1991 metais Pragoje, pristatydamas elektrinius katilus. Šiuo metu kompanija yra viena iš pirmaujančių šildymo įrangos gamintojų Vidurio ir Rytų Europos rinkoje. Dujiniai katilai Protherm įvertinti pirkėjų daugelyje pasaulio šalių.

   Protherm kondensaciniai dujiniai katilai – tai įranga išsiskirianti iš kitų gamintojų siūlomų katilų. Juose įgyvendinti įmonės inžinerių ir konstruktorių patirtis ir sukauptos žinios. Įmonės tikslas nėra vien tik didinti gamybos apimtis, bet labai didelis dėmesys skiriamas produktų kokybei ir grįžtamajam ryšiui su vartotoju. Vienas iš iškeltų uždavinių - būti lengvai ir greitai pasiekiamiems naujiems klientams bei vartotojams jau įsigijusiems įmonės produktus.  

   Protherm turi aiškiai apibrėžtą produktų asortimentą:

   ·         Nekondensaciniai arba atmosferiniai dujų katilai

   ·         Kondensaciniai dujiniai katilai

   ·         Kietojo kuro katilai

   ·         Skysto kuro katilai

   ·         Įranga naudojanti saulės energiją.

   Kompanija taip pat ypač didžiuojasi savo produktų ilgaamžiškumu, o tai savaime suprantama skatina ir vartotojų pasitikėjimą. Labai svarbu ir tuo pačiu ekonomiška turėti savo namuose ilgai tarnaujančią įrangą, kuri, reguliariai atliekant techninius aptarnavimus, retai genda bei taupo Jūsų laiką ir pinigus.

   Dujinis katilas Protherm - už ir prieš kodėl juos verta pirkti

   Visi mes norime šilumos ir namų jaukumo, todėl labai atsakingai ir įvertindami savo galimybes renkamės šildymo katilus.

   Protherm dujų katilai pasižymi patvarumu. Taip pat labai svarbu mums visiems -  šildymas nėra brangus. Įrenginiai šildo ne tik Jūsų patalpas, bet taip pat ruošia karštą buitinį vandenį. Dujinis šildymas reikalauja mažiau priežiūros. Nereikia sukti galvos kur sandėliuoti kurą ir kada pildyti katilo pakurą. Nebereikia pastoviai valyti nuo suodžių. Jei patalpose apribota vieta Protherm dujiniai katilai gali būti montuojami ne tik katilinėje, bet namo ar buto virtuvėje, kolidoriuje ar bendrame kambaryje. Katilai yra kompaktiškų matmenų, neužimantys daug vietos bei lengvai įsiliejantys į patalpų interjerą. Taip sutaupysite ne tik vietos, bet turėsite šiuolaikišką ir moderniai atrodantį įrenginį, galima teigti – dizaino elementą, savo namuose.

   Verta paminėti, jog dujinių katilų asortimentas yra tikrai platus. Galime suskyrstyti:

   ·         Kondensaciniai pakabinami, kurie labiausiai tinka grindinio šildymo sistemoms;

   ·         Kondensaciniai pastatomi, katilai su ketaus ir nerūdijančio plieno šilumokaičiais - labiau tinkami didelėms gamybinėms ar komercinėms patalpoms apšildyti.

   Protherm kondensaciniai dujiniai katilai puikus pasirinkimas norintiems išskirtinės šilumos

   Protherm dujinis katilas labai dažnai pasirenkamas klientų dėl savo naudingumo ir ekonomiškumo. Peržvelkite šio gamintojo siūlomą platų įrangos asortimentą. Galėsite išsirinkti labiausiai tinkamą

   variantą atsižvelgdami į šildomų patalpų plotą bei savo poreikius. Tai yra puiki investicija į Jūsų ateitį. Jei kalbėsime apie kondensacinius katilus – jie 20-30% efektyvesnis už įprastus dujinius atmosferinius. Šiuo metu projektuojamuose ir statomuose namuose naudojama tik kondensacinė šildymo įranga. Ji leidžia sutaupyti  ir tuo pačiu tausoja mus supančią aplinką. 

   Kondensacinio šildymo privalumai:

   ·         Aukštas naudingumo koeficientas - įranga greičiau atsiperka

   ·         Galima valdyti nuotoliniu būdu – valdymas gali būti vykdomas mobiliuoju telefonu ar planšete

   ·         Valdymo priemones galima integruoti į esamų pastatų tinklus

   ·         Daug retesnė priežiūra ir aptarnavimas.

   ·         Sąlyginai nedidelė montavimo kaina. Įranga yra labai kompaktiška ir nedaug sveria.

   ·         Taupoma energija ir saugoma aplinka – maža išmetamųjų produktų emisija.

   Kaip išsirinkti dujinį katilą

   Prieš apsispręsdami kokį dujinį katilą pirksite peržvelkite keletą svarbių aspektų:

   ·         Peržiūrėkite vartotojų atsiliepimus. Taip, būtent, įvertinkite ne tik įrenginio charakteristikas, bet ir naudotojų įvertinimus ar skundus.

   ·         Labai svarbus katilo efetyvumas. Tai galimybė sutaupyti Jūsų išlaidas.

   ·         Įrenginio kaina. Nepamirškite įvertinti išlaidų, susijusių su montavimo bei šildymo sistemos remonto ir atnaujinimo darbais.

   ·         Katilo įrengimo paprastumas. Pirkėjui visada svarbu, kad montavimo darbai būtų nesudėtingi, greiti ir tuo pačiu nebrangūs. Visada patariama tokiais klausimais pasitarti su specialistais, turinčiais ilgametę patirtį.

   Pasirinkę šią įrangą džiaugsitės ne vien tik padoria kaina, kokybe, bet ir jos ilgaamžiškumu bei ilga gamintojo suteikiama garantija. Kadangi įmonė pastoviai modernizuoja savo produktus, stengdamasi neatsilikti nuo laikmečio reikalavimų ir klientų poreikių Protherm katilai pelnė puikius vartotojų įvertinimus ne tik Europoje bet ir už jos ribų. 

  • Dūmtraukiai
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 129 dalykų