Šildymo katilai

Mokilizingas

Informacija

Šildymo katilai

Ekonomiški šildymo katilai geriausias sprendimas Jūsų namams

Vienas iš pagrindinių dalykų, be ko neapsieisime naujai statomame arba renovuojamame name tai – šildymo katilai. Mūsų klimato juostoje tai ypač svarbu, be to įsigaliojus naujoms taisyklėms statomiems namams (namai atitikti  A+ klasę) tai tapo dar aktualiau. Vienas iš svarbiausių klausi...

Ekonomiški šildymo katilai geriausias sprendimas Jūsų namams

Vienas iš pagrindinių dalykų, be ko neapsieisime naujai statomame arba renovuojamame name tai – šildymo katilai. Mūsų klimato juostoje tai ypač svarbu, be to įsigaliojus naujoms taisyklėms statomiems namams (namai atitikti  A+ klasę) tai tapo dar aktualiau. Vienas iš svarbiausių klausimų naujakuriams ir statybininkams – šildymo katilų kainos. Daugelis bando sutaupyti katilų pirkimo sąskaita, galvodami, kad įvairių gamintojų katilų parametrai yra panašūs ir nėra ko išlaidauti. Deja, katilų kainos neturėtų būti svarbiausias faktorius pasirenkant šildymo įrangą. Pigūs katilai reiškia, kad projektuojant ir gaminant buvo sutaupyta ir parinktos pigesnės medžiagos. Juk įsirengiant šildymo sistemą svarbiausia kokybė ir ilgaamžiškumas. Niekas nenorėtų prabusti šaltame kambaryje speiguotą žiemos naktį kai centrinio šildymo katilas sugenda ir nešildo namų.

Šildymo katilai ir kuro rūšys

Rinkdamiesi katilą, pirma Jūs turėtumėte nuspręsti kokiu kuru norėtumėte šildyti savo namus. Populiariausios šildymo katilų kuro rūšys:

 • Kietas kuras – anglis, mediena. Tai sąlyginai nebrangūs ir ekonomiški šildymo katilai. Jums tektų 1-2 kartus per parą papildyti pakurą, kad centrinio šildymo katilas neužgestų. Šiuolaikiškų katilų aptarnavimas ir valdymas yra pakankamai paprasti ir patogūs. Šiuo metu daugelio gamintojų katilų naudingumo koeficientas viršija 80%, tai labai aukštas rodiklis. Šiuo metu tai vienas iš pigesnių šildymo būdų.
 • Medžio granulės – kuras, klasifikuojamas kaip atsinaujinantis energijos šaltinis. Lyginant su kietu kuru, medžio granulės - kaloringesnis ir ekonomiškesnis kuras. Galime teigti, kad šio tipo šildymo katilai pakankamai praktiški, nes jų konstrukcija ir valdymas suteikia galimybes palaikyti namuose reikiamą temperatūrą, net kelioms dienoms Jums išvykus. Šie katilai yra brangesni už kieto kuro šildymo įrangą.
 • Dujos – yra viena iš ekologiškiausių kuro rūšių. Šie katilai yra efektyvūs, labai patogūs ir sąlyginai pigūs katilai. Jie nereikalauja pastovios priežiūros, visas valdymas yra automatizuotas. Didžiausias šios įrangos privalumas – sukuriamas komfortas jūsų namuose.
 • Skysto kuro katilai – dyzeliniai, kondensaciniai. Jų eksploatacija yra pakankamai brangi dėl didelių kuro sanaudų ir nepatogi dėl didelių kuro talpų. Jie dažniausiai naudojami gamybinėse įmonėse bei ūkiuose. Įrengiant individualius namus šie katilai pastaruoju metu nenaudojami.

Geras katilas Jums gali pasiūlyti gerus, kokybiškus bei praktiškus šildymo katilus. Peržvelkime šiuos katilus ir jų priedus:

Kaip matote, pasirinkimas tikrai nemažas, todėl renkantis tenka įvertinti Jūsų patalpų dydį, šildymo katilų kainas, asmeninius pageidavimus – tokius kaip pavyzdžiui noras komfortiškai be didelių pastangų sušildyti namus vieno mygtuko paspaudimu. O galbūt Jūs norėsite atsižvelgti į katilų kainas ir šildymo išlaidas, eksploatuojant šildymo įrangą.

Populiariausi centrinio šildymo katilai

Aptarkime pačius populiariausius katilus:

 • Dujiniai katilai – tai vieni iš komfortiškiausių šildymo katilų. Jei netoli pravesta dujų trasą, tikrai siūlytume pasvarstyti apie tokio katilo įsigijimą. Su šiuo katilu galėsite ne tik šildyti savo namus, bet ir paruošti šiltą vandenį. Jie palaikys namuose nustatytą temperatūrą net stipriai keičiantis aplinkos sąlygoms. Ši įranga turi daviklius, kurie informuoja valdymo bloką apie aplinkos temperatūros pasikeitimus. Taip sumažinamas arba padidinamas paduodamas dujų kiekis į katilo degimo kamerą.
 • Kieto kuro katilai - ko gero patys populiariausi šildymo katilai mūsų šalyje. Pagrindinė tokio populiarumo priežastis – neaukštos jų kainos ir sąlyginai nebrangus kuras. Šie katilai kūrenami anglimis, malkomis, medžio pjuvenų arba durpių briketais. Jūs akivaizdžiai sutaupote pasirinkę tokį apšildymo būdą, bet iškyla kai kurios problemos:
 • Reikia paruošti kieto kuro atsargas šaltajam sezonui;
 • Kuro sandėliavimui reikalingos papildomos patalpos;
 • Reikia periodiškai papildyti katilą kuru norint, kad namuose pastoviai būtų šilta.

 Jei rinksitės šildymo katilą iš el. parduotuvės Geras katilas, mes garantuojame - Jūsų namuose bus šilta ir jauku net speiguotą žiemą!

Plačiau

Šildymo katilai  Yra 3 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Dujiniai katilai
 • Elektriniai katilai
 • Kieto kuro katilai
  Kieto kuro šildymo katilai skirti gyvenamųjų, administracinių ar gamybinių patalpų šildymui. Katilai pasižymi itin gera termoizoliacija
 • Kieto kuro katilai -...
  Tai šiuolaikinio dizaino gaminiai, turintys aukštus ekonominius ir ekologinius rodiklius.Vartotojai, kuriems reikalingas centrinis šildymas ir viryklė maisto paruošimui gali pasirinkti šildymo katilus-virykles, kurių galingumas yra nuo 8 iki 17 kW (apšildomas plotas nuo 40 iki 180 m2).
 • Kieto kuro katilų priedai
  Katilų priedai
 • Pirties krosnelės
 • Granuliniai katilai

  Nauda ir komfortas – dvi svarbiausios savybės renkantis katilus. Jomis pasižymi vieni populiariausių rinkoje granuliniai katilai. Jie teikia beveik analogišką komfortą kaip ir šildantis patalpas dujomis ar elektra, tačiau turi vieną ženklų privalumą – kainą. El. parduotuvėje Geraskatilas.lt rasite daugybę akcijų ir patrauklių pasiūlymų, tad aukščiausios kokybės katilą įsigysite ypač palankia kaina.
  Granuliniai katilai – itin efektyvūs, pasižymintys aukštu naudingumo koeficientu, automatizuoti, todėl temperatūrą galima reguliuoti paspaudus vos kelis mygtukus. Kai kuriuos granulinius katilus galima valdyti ir internetu arba GSM ryšiu.
  Granuliniai katilai gaminami iš aukštos kokybės plieno, todėl jie patvarūs, pasižymi patikimu ir tuo pačiu paprastu valdymu, genda labai retai. Tai - ilgalaikė investicija į jūsų būstą.
  El. parduotuvėje Geraskatilas.lt galite įsigyti įvairių gamintojų, skirtingo galingumo bei įvairių dydžių granulinius katilus efektyviam ir komfortiškam šildymui.
  Granuliniams katilams kūrenti dažniausiai naudojamos medienos, anglies granulės. Tai kaitresnė ir ekonomiškesnė žaliava, lyginant su malkomis. Medienos granulės priskiriamos atsinaujinantiems energijos šaltiniams.

  Granulinių katilų rūšys ir komplektacija
  Granulinių katilų automatizavimo lygiai skiriasi. Pavyzdžiui, įsigijus patį paprasčiausią nebrangų granulinį katilą, automatizuota tik viena funkcija – granulės tiekiamos iš bunkerio į pakurą. Pasirinkus pilnai automatizuotą katilą, jis savaime užsidega ir užgęsta, atskirame konteineryje kaupiami pelenai, automatiškai išsivalo šilumokaitis ir t. t..
  Kiekvienas granulinis katilas sudarytas iš 3 pagrindinių dalių: granulių talpos – bunkerio, konvejerio bei degiklio. Visas jas galima įsigyti atskirai.
  Vartotojų patogumui gaminami ir kombinuotieji katilai, turintys atskirą pakurą kitų rūšių kietajam kurui (pavyzdžiui, malkoms ir pjuvenų briketams). Kombinuoti katilai turi įrengtas papildomas groteles medienai denginti, o jų kaina yra analogiška, kaip ir įprastų granulinių katilų. Kombinuotieji katilai patogūs dėl to, kad, pasibaigus granulėms, kuras gali būti tiekiamas iš atsarginės talpos ir namai šildomi nenutrūkstamai.

  Granulinių katilų eksploatacijos ypatumai
  Granulinių katilų prižiūra nereikalauja jokių specifinių žinių. Maždaug kartą per savaitę papildomas katilo bunkeris, nustatomas režimas ir išvalomi pelenai. Nustačius tinkamą režimą, granulės kūrenamos itin ekonomiškai, patalpose palaikoma pastovi temperatūra. Patalpų savininkai net ir pačiomis šalčiausiomis žiemos dienomis gali išvykti bent kelioms paroms – granulinis katilas šildys saugiai ir tolygiai. Medienos granulėmis kūrenamuose katiluose integruota automatinio uždegimo ir gesinimo funkcija.
  Naudojant kokybiškas granules, pelenų lieka vos 0,5 proc. (atitinkamai iš 1 tonos granulių – apie 5 kg pelenų). Brangesnių šiuolaikinių granulinių katilų šilumokaičiai išsivalo ir pelenus pašalina automatiniu būdu, tad katilų savininkai sutaupo dar daugiau laiko. Todėl investuoti reikėtų į sertifikuotą žinomo gamintojo katilą.

  Prekiaujame populiariausių ir patikimiausių gamintojų granuliniais katilais:

  • „Atmos“ – vienas garsiausių Europoje kietojo kuro katilų gamintojų, galintis pasiūlyti funkcionalią, kokybišką produkciją patraukliomis kainomis.
  • „Kalvis“ gamina kompaktiškus, efektyvius ir šiuolaikiškus 5 klasės granulinius katilus.
  • „Kamen“ – ekologiški kaimyninėje Lenkijoje gaminami granuliniai katilai, turintys ekologinio saugumo ženklo sertifikatą.
  • „Kostrzewa“ gamintojas, veiklą vykdantis jau daugiau nei 30 m., siūlo bene plačiausią katilų ir papildomos įrangos asortimentą.
  • „Moderator“ katilai – paklausūs mūsų šalies rinkoje ir ypač patogūs naudoti.
  • „Nibe-Biawar“ granuliniai katilai yra modernaus dizaino, puikiai pritaikyti namams, verslo ir pramoniniams pastatams šildyti.
  • „Stauber“ katilai – ekonomiški, jų priežiūrai reikia skirti dar mažiau laiko, lyginant su kitų gamintojų katilais.
  • Stropuva“ katilai – universalūs, leidžiantys derinti ir naudoti iš karto kelių rūšių kurą, ekonomiški, lengvai prižiūrimi, o labiausiai dėmesį patraukia nedidelė šių katilų kaina.
  • „TIS“ – inovatyvių granulinių katilų gamintoja. Įmonė įkurta suvienijus kelių šalių gamintojų pajėgas.

  Jei kilo klausimų renkantis granulinį katilą, susisiekite – Geraskatilas.lt visada padės Jums išsirinkti geriausią variantą!

 • Granuliniai degikliai
 • Biomasės katilai
  Biomasės katilai
 • Skysto kuro katilai
  Skysto kuro katilai.
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų