Šildymo katilai

Informacija

Gamintojai

Naujos prekės

Šildymo katilai

Ekonomiški šildymo katilai geriausias sprendimas Jūsų namams

Vienas iš pagrindinių dalykų, be ko neapsieisime naujai statomame arba renovuojamame name tai – šildymo katilai. Mūsų klimato juostoje tai ypač svarbu, be to įsigaliojus naujoms taisyklėms statomiems namams (namai turi atitikti  A+ klasę) tai tapo dar aktualiau. Vienas iš svarbiausių klausimų naujakuriams ir statybininkams – šildymo katilų kainos. Daugelis bando sutaupyti katilų pirkimo sąskaita, galvodami, kad įvairių gamintojų katilų parametrai yra panašūs ir nėra ko išlaidauti. Deja, katilų kainos neturėtų būti svarbiausias faktorius pasirenkant šildymo įrangą. Pigūs katilai reiškia, kad projektuojant ir gaminant buvo sutaupyta ir parinktos pigesnės medžiagos. Juk įsirengiant šildymo sistemą svarbiausia kokybė ir ilgaamžiškumas. Niekas nenorėtų prabusti šaltame kambaryje speiguotą žiemos naktį kai centrinio šildymo katilas sugenda ir nešildo namų. Šildymo katilai ir kuro rūšys Rinkdamiesi katilą, pirma Jūs turėtumėte nuspręsti kokiu kuru norėtumėte šildyti savo namus. Populiariausios šildymo katilų kuro rūšys:
 • Kietas kuras – anglis, mediena. Tai sąlyginai nebrangūs ir ekonomiški šildymo katilai. Jums tektų 1-2 kartus per parą papildyti pakurą, kad centrinio šildymo katilas neužgestų. Šiuolaikiškų katilų aptarnavimas ir valdymas yra pakankamai paprasti ir patogūs. Šiuo metu daugelio gamintojų katilų naudingumo koeficientas viršija 80%, tai labai aukštas rodiklis. Šiuo metu tai vienas iš pigesnių šildymo būdų.
 • Medžio granulės – kuras, klasifikuojamas kaip atsinaujinantis energijos šaltinis. Lyginant su kietu kuru, medžio granulės - kaloringesnis ir ekonomiškesnis kuras. Galime teigti, kad šio tipo šildymo katilai pakankamai praktiški, nes jų konstrukcija ir valdymas suteikia galimybes palaikyti namuose reikiamą temperatūrą, net kelioms dienoms Jums išvykus. Šie katilai yra brangesni už kieto kuro šildymo įrangą.
 • Dujos – yra viena iš ekologiškiausių kuro rūšių. Šie katilai yra efektyvūs, labai patogūs ir sąlyginai pigūs katilai. Jie nereikalauja pastovios priežiūros, visas valdymas yra automatizuotas. Didžiausias šios įrangos privalumas – sukuriamas komfortas jūsų namuose.
 • Skysto kuro katilai – dyzeliniai, kondensaciniai. Jų eksploatacija yra pakankamai brangi dėl didelių kuro sanaudų ir nepatogi dėl didelių kuro talpų. Jie dažniausiai naudojami gamybinėse įmonėse bei ūkiuose. Įrengiant individualius namus šie katilai pastaruoju metu nenaudojami.
Geras katilas Jums gali pasiūlyti gerus, kokybiškus bei praktiškus šildymo katilus. Peržvelkime šiuos katilus ir jų priedus: Kaip matote, pasirinkimas tikrai nemažas, todėl renkantis tenka įvertinti Jūsų patalpų dydį, šildymo katilų kainas, asmeninius pageidavimus – tokius kaip pavyzdžiui noras komfortiškai be didelių pastangų sušildyti namus vieno mygtuko paspaudimu. O galbūt Jūs norėsite atsižvelgti į katilų kainas ir šildymo išlaidas, eksploatuojant šildymo įrangą.

Populiariausi centrinio šildymo katilai

Aptarkime pačius populiariausius katilus:
 • Dujiniai katilai – tai vieni iš komfortiškiausių šildymo katilų. Jei netoli pravesta dujų trasą, tikrai siūlytume pasvarstyti apie tokio katilo įsigijimą. Su šiuo katilu galėsite ne tik šildyti savo namus, bet ir paruošti šiltą vandenį. Jie palaikys namuose nustatytą temperatūrą net stipriai keičiantis aplinkos sąlygoms. Ši įranga turi daviklius, kurie informuoja valdymo bloką apie aplinkos temperatūros pasikeitimus. Taip sumažinamas arba padidinamas paduodamas dujų kiekis į katilo degimo kamerą.
 • Kieto kuro katilai - ko gero patys populiariausi šildymo katilai mūsų šalyje. Pagrindinė tokio populiarumo priežastis – neaukštos jų kainos ir sąlyginai nebrangus kuras. Šie katilai kūrenami anglimis, malkomis, medžio pjuvenų arba durpių briketais. Jūs akivaizdžiai sutaupote pasirinkę tokį apšildymo būdą, bet iškyla kai kurios problemos:
 • Reikia paruošti kieto kuro atsargas šaltajam sezonui;
 • Kuro sandėliavimui reikalingos papildomos patalpos;
 • Reikia periodiškai papildyti katilą kuru norint, kad namuose pastoviai būtų šilta.
Jei rinksitės šildymo katilą iš el. parduotuvės Geras katilas, mes garantuojame - Jūsų namuose bus šilta ir jauku net speiguotą žiemą!

Šildymo katilai Yra 390 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Dujiniai katilai

  Dujiniai šildymo katilai Jūsų namų jaukumui ir šilumai

  Dujiniai katilai dažniausiai naudojami individualiuose namuose, kur yra privestos gamtinės dujos. Tai ekologiškas kuras - naudojant dujas į atmosferą neišmetami kenksmingi degimo produktai, saugoma aplinka,  Taip pat Jums nereikia rūpintis kuro atsargomis, katilo priežiūra ar valymu. Galime teigti - Geriausi dujiniai katilai ,  nes jie  ypač patogūs kai katilinės plotas yra nedidelis, nes katilai yra kompaktiški – neužimantys daug vietos. Šie katilai veikia tyliai ir labai efektyviai išnaudoja energiją.

  Kaip tinkamai išsirinkti pigūs dujiniai katilai

  Jei turite galimybę naudoti gamtines dujas šalia savo namų ar kotedžo, belieka nuspręsti kokį katilą įsigyti už priimtiną kainą. Štai keli faktoriai, kurie gali įtakoti Jūsų apsisprendimą:
  •   Įmonė, kuri Jums parduos katilą turi turėti galimybes atlikti kokybišką garantinį ir pogarantinį remontą;
  •   Atsižvelkite į savo statomos patalpos dydį ir šilumos izoliaciją, šilto vandens ruošimo būtinybę, pageidaujamą kiekį. Tai nulems Jūsų katilo galingumą;
  •   Jei neturite dūmtraukio, teks rinktis turbo katilo variantą. Tokiu būdu degimo produktai pašalinami ir oras teikiamas specialiu dvigubu turbo vamzdžiu;
  •   Būsima katilo montavimo vieta - butui tinka pakabinami prie sienos, o jei turite katilinę - galite rinktis pakabinamą ar pastatomą katilą.
  •   Apgalvoti koks pageidaujamas šilto vandens kiekis - jei Jūsų poreikiai dideli, siūloma rinktis katilą su tūriniu boileriu;
  •   Jūsų įpročiai bei pageidavimai - kaip norite valdyti savo įrangą. Pavyzdžiui patalpos reguliatorius, ekviterminis reguliavimas naudojant lauko daviklį;
  •   Vienas iš svarbiausių punktų - kaina. Patogiausia rasti pageidaujamų dujiniu katilų internete. Taip Jūs sutaupysite ne tik įrangai, bet ir katilas gali būti transportuotas iki Jūsų namų, o norintiems prieš perkant apžiūrėti įrangą siūlome apsilankyti tiesiogiai Geras Katilas parduotuvėse;
  •   Dujinių katilų išpardavimas - jei seksite kainas interneto parduotuvėse arba tiesiog parduotuvėse, galite žymiai sutaupyti akcijiniame pardavimų laikotarpyje.
  Dažniausios dujinių katilų funkcijos Šiuolaikiniuose katiluose yra daug naujoviškų funkcijų, kurios padidina ekonomiškumą, komfortą, palengvina valdymą:
  •   Katilo tolyginė galingumo moduliacija - padidinamas ekonomiškumas ir sumažinamas BŠV temperatūros svyravimą
  •   Autodiagnostika - palengvina katilo eksploatavimą ir pagreitina remontą;
  •   Minkštas startas - garantuoja patikimą ir tylų pakuros uždegimą
  •   Katilo įsijungimų dažnumo ribojimas – neleidžia katilui užsikurti jei ką tik baigėsi degimo režimas,
  •   Siurblio eigos inercija - leidžia panaudoti likusią šilumą.
  Kaip matote  yra daug privalumų, leidžiančių tinkamai apšildyti mūsų būstus

  Siūlomi pirkti katilai dujiniai, pagaminti geriausių gamintojų

  Renkantis savo būstui tokią ilgaamžišką įrangą kaip katilas, būtina gerai viską apsvarstyti ir įvertinti gaminio kokybę. Vienas iš patikimų pasirinkimo būdų - pirkti dujinį katilą iš geriausiai pirkėjų ir pardavėjų vertinamo, patikimo gamintojo. Geras Katilas bendradarbiauja su kruopščiai patikrintas gamintojais. Tokiais kaip:
  •   Bosch - stambus vokiečių gamintojas, kurio produktai pasižymi išskirtine kokybe ir patikimumu.
  •   Viesman yra viena iš pirmaujančių šildymo įrangos srityje;
  •   Vaillant – vokietijos įmonė gaminanti aukšto efektyvumo ir ekonomiškumo šildymo įrangą;
  •   Wolf – tai įmonė, kurios visa produkcija konstruojama, gaminama ir surenkama Vokietijoje.
  •   Protherm - siūlo europietišką kokybę už prieinamą kaina;
  •   Rotex - siūlo efektingus ir ekonomiškus gaminius.
  •   Baxi – italų gamintojas, pasižymintis nebrangiais, bet patikimais ir ekonomiškais dujiniais šildymo katilais.

  Patikimas tiekėjas visai šalia Jūsų

  Geras Katilas yra surinkęs patikimą profesionalių parduotuvių darbuotojų komandą, kuri visada pasiruošusi Jums pagelbėti. Darbuotojai turi ne tik patirties įsigytos darbo vietoje, bet jie taip pat yra aktyvūs būtent šių katilų naudotojai savo būstuose. Dujiniai katilai kaina visai nenusileidžia kitiems ekonomiškiems šildymo įrenginiams. Todėl įsigijus šildymo katilą pas patikimą pardavėją, galėsite džiaugtis įsigyta šildymo įranga, patogiu ir paprastu naudojimu, o iškilus klausimams visada sulauksite profesionalios pagalbos. Pasikliaukite mumis ir mūsų darbuotojais.
 • Elektriniai katilai
 • Kieto kuro katilai

  Kieto kuro katilai geriausias sprendimas norintiems sutaupyti

  Daugelis iš mūsų statydami namus iš karto planuoja kokiu būdu šildys patalpas, nes kainos šaltuoju metų laiku tikrai gąsdina. Rinkoje dabar tikrai didelis pasirinkimas įvairių šildymo rūšių, bet norintiems kokybės, o tuo pačiu ir prieinamos kainos - labiausiai tinka katilai kieto kuro. Tokie katilai plačiai naudojami gyvenamuosiuose namuose, kotedžuose ir net daugiabučiuose, visur, kur klimato sąlygos priverčia šildytis šaltuoju metų laiku. Šie katilai yra nuolat tobulinami ir gamintojai pastoviai pritaiko naujas technologijas. Todėl galima nušauti „du zuikius“ vienu metu :
  • Pigus kieto kuro katilai – visada rasite už neblogą kainą, ypač pas pardavėjus siūlančius nuolaidas
  • Katilas, kuriame įdiegtos pačios naujausios ir pažangiausios tuo metu rinkoje esančios šildymo technologijos – taupo Jūsų laiką, energijos sąnaudas, įrenginys būna ilgaamžiškesnis

  Lietuviški kieto kuro katilai

  Kieto kuro šildymo katilai yra pritaikyti įvairioms kuro rūšims, tokioms kaip:
  • Malkos;
  • Pjuvenos;
  • Briketai;
  • Kūrenimas akmens anglimi.
  Verta paminėti, jog tokios rūšies katilai pasižymi gera termoizoliacija - pastatų, įrenginių apsauga nuo šilumos mainų su aplinka.

  Pigūs kieto kuro katilai visai arti Jūsų namų

  Labai svarbus klausimas renkantis katilą – kieto kuro katilai kaina. Kaip įsigyti reikalingą įrenginį pigiau? Gamintojų ir pardavėjų yra tiek daug, kad gali apsisukti galva. Vienas iš rinkos lyderių, kurio darbuotojai jau seniai dirba su katilais - tai įmonė Geras Katilas, Galite peržiūrėti jų siūlomas prekes patogiame interneto puslapyje, kuris yra pritaikytas ne vien kompiuteriui, bet ir Jūsų planšetei arba telefonui. Todėl galėsite pažiūrėti norimą prekę, bet kur ir bet kada. Daugelis klientų sako – perku kieto kuro katilą pagamintą Lietuvoje. Kodėl taip yra? Nes gamintojai yra vietoje, turi didelės patirties gaminant katilus būtent mūsų klimatui. Patys populiariausi Lietuviški kieto kuro katilai;
  • Antara – turintys daugiametę patirtį, o jų katilai populiarūs tarp Lietuvos ir užsienio pirkėjų;
  • Kalvis – turi patyrusią konstruktorių ir technologų komandą, o jų produkcija eksportuojama į daugelį pasaulio šalių, įskaitant Ukrainą, Baltarusiją, Rusiją ir vakarų Europą;
  • Vienybe – turintys ilgametę patirtį mašinų gamybos ir metalo apdirbimo srityje;
  • Stropuva – pirmieji pasaulyje užpatentavo viršutinio degimo katilą.Jų gaminiai populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, NVS šalyse, Pietų Korėjoje, Kanadoje ir kitose šalyse.
  Kodėl Geras Katilas siūlo būtent šiuos gamintojus? Todėl, kad jie yra vieni iš geriausių gamintojų Lietuvoje.Visada galite susisiekti susisiekti su Geras Katilas patyrusiais darbuotojais, kurie visada pasiruošę Jums pagelbėti, bet kuriuo klausimu susijusiu su namų šildymo sistemomis. Galite pirkti neišeidami iš namų arba nepalikdami savo statybvietės. Geras Katilas Jums pristatys prekes į nurodytą vietą. Visą informaciją, apie pristatymą galite rasti įmonės internetiniame puslapyje šiuo adresu: Geras Katilas.

  Bet vis dėlto, kodėl būtent kieto kuro katilai

  Pirmas ir ko gero daugeliui svarbiausias tokių katilų privalumas yra tai, jog jie yra vieni iš pigesnių šildymo katilų, tačiau jų parametrai nėra nei kiek prastesni nei kitų alternatyvių įrenginių. Jie yra nebrangūs, tačiau kokybiški ir ilgaamžiai. Katilų rūšys skiriasi naudingumo koeficientu bei degimo trukme:
  • Ketiniai (špižiniai) – ilgaamžiai, tačiau naudingumo koeficientas mažesnis nei plieninių;
  • Plieniniai – aukštas naudingumo koeficientas, ilga degimo trukmė;
  • Žvakės tipo – ilgas nenutrūkstamas degimas
  Geras Katilas specialistai Jums visada padės išsirinkti geriausią, bet kokios rūšies kieto kuro katilą būtent Jūsų namams.
 • Kieto kuro katilai -...
  Tai šiuolaikinio dizaino gaminiai, turintys aukštus ekonominius ir ekologinius rodiklius.Vartotojai, kuriems reikalingas centrinis šildymas ir viryklė maisto paruošimui gali pasirinkti šildymo katilus-virykles, kurių galingumas yra nuo 8 iki 17 kW (apšildomas plotas nuo 40 iki 180 m2).
 • Granuliniai katilai

  Universalūs granuliniai katilai norintiems komforto namuose

  Namų šildymas granulėmis yra komfortiškas ir gana populiarus pastatų šildymo būdas, o katilų priežiūra nėra sudėtinga. Granulinis katilas yra taupi ir tuo pačiu ekologiška Jūsų namo, kotedžo ar įstaigos šildymo įranga. Jame galima kūrenti įvairių rūšių biomasės granules:
  • Medienos granules;
  • Anglies granules;
  • Šiaudų granules.
  • Grūdų išvalas.
  Pigus granuliniai katilai yra automatizuoti, tai reiškia, kad katilas gali veikti tam tikrą laiką be priežiūros. Tai gali siekti nuo kelių parų iki savaitės.

  Geriausi granuliniai katilai ir jų rūšys

  Granuliniai katilai ne tik ekonomiški, bei ilgai veikiantys, bet ir jų sandara nėra sudėtinga. Juos sudaro:
  • Granulių degikliai;
  • Granuliu talpos (bunkeriai);
  • Granuliu konvejeriai;
  • Katilas.
  Visiškai automatiniai katilai ne tik savaime užsidega ir užgęsta. Jų pelenai pasišalina į tam skirtą konteinerį. Šilumokaitis išvalomas automatu. Mažiausiai automatizuoti katilai atlieka mažiau funkcijų – automatu tiekia granulių pakurą (bunkerį) į pakurą. Jei Jums svarbi kaina, peržiūrėkite paiešką granuliniai katilai internetu. Atrasite, jog galimi ir kombinuoti granuliniai kieto kuro katilai - juose yra dvi pakuros. Taip galite naudoti ne tik ekologišką kurą – medienos granules, bet ir pjuvenų briketus ar malkas – tradicinį kurą. Tokie katilai komfortabilūs ir saugūs, o įvykus gedimui ar pritrūkus kuro galima pasinaudoti alternatyviu kuru.

  Granulinis katilas gali atkeliauti iki Jūsų namų už išskirtinę kainą

  Kaip ir perkantiems kitos rūšies katilus, klientai turi pagrindinį klausimą - granuliniai katilai kaina. Deja vienareikšmiškai negalima atsakyti į šį klausimą, nes viskas priklauso ne tik nuo pinigines, bet ir nuo katilo kokybės, gamintojo, bei planuojamų patalpų ploto. Kai kurie teikėjai siūlo granuliniai katilai akcija, o štai Geras Katilas visada Jums pasiruošę padėti ne tik išsirinkti reikiamą katilą, bet ir pristatyti į vietą Jūsų užsakytą produkciją. Informaciją apie siūlomas prekes galite rasti Gera Katilas svetainėje , o susisiekti visada galite su profesionaliais įmonės darbuotojais. Geras Katilas prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Paprastai katilų pristatymas pirkėjui yra nemokamas. Informaciją rasite Geras Katilas svetainėje.

  Pigūs granuliniai katilai iš vietinių gamintojų

  Peržiūrėję produkciją atrasite, jog „Geras katilas“ perka katilus iš geriausių gamintojų, tokių kaip:

  • Antara - jame dirbantys specialistai turi daugiametę patirtį katilų gaminimo ir montavimo srityje, o jų katilai itin paklausūs Lietuvoje ir užsienyje;
  • Kalvis - išsiskiria iš kitų gamintojų savo patyrusių specialistų - konstruktorių ir technologų komanda. O jų išskirtinė produkcija eksploatuojama daugelyje pasaulio šalių, įskaitant kaimynines Ukrainą, Baltarusiją, NVS šalis ir vakarų Europą;
  • Kamen – siūlanti geros kokybės ir patikimus ekologiškus katilus. Įmonė savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 10 šalių;
  • TIS –tai bendra Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonė, užsiimanti gamyba ir prekyba kieto kuro granulianiais katilais ir kita įranga;
  • Stropuva - yra tikri startuoliai, nes pirmieji plačiame pasaulyje užpatentavo viršutinio degimo katilą. Jų gaminami katilai plačiai naudojami ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, Rusijoje, Pietų Korėjoje, Kanadoje ir daugelyje kitų šalių.
  • Kostrzewa – įmonė sukaupusi ilgametę katilų gamybos patirtį, Kostrzewa – pirmoji Lenkijos įmonė, pradėjusi gaminti granulinius šildymo katilus. Šiuos katilus iškart įvertino pirkėjai, ir įmonė pradėjo intensyvią plėtrą.
  • Atmos – Čekijos įmonė, viena iš stambiausių šildymo įrangos gamintojų Europoje. Atmos produktai vertinami už jų kokybę, efektyvumą ir neaukštą kainą.

  Granulinių katilų priežiūra nereikalauja išskirtinių žinių. Nustačius tinkamą režimą granulės kūrenamos itin ekonomiškai, o patalpose palaikoma pastovi temperatūra. Galite net išvykti kelioms dienoms iš namų – jie liks šilti ir jaukūs.

  Kokybiški granuliniai katilai

  Jei naudosite kokybiškas granules, Jums tiks tik 0,5 proc. kuro atliekų. Pasirinkus brangesnį šiuolaikinį granulinį katilą – turėsite automatinį šilumokaičio ir pelenų išsivalymą. Taip bus sutaupyta daug Jūsų brangaus laiko. Todėl verta pagalvoti apie investavimą į kokybišką, sertifikuotą, žinomo gamintojo katilą. Geras Katilas darbuotojai visada pasiruošę Jums pagelbėti visais su pastatų šildymu susijusiais klausimais. Kreipkitės ir nepasigailėsite.

 • Granulinių katilų...
 • Biomasės katilai
  Biomasės katilai
 • Skysto kuro katilai
  Skysto kuro katilai.
 • Pirties krosnelės
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 390 dalykų