Katalogas

Įjungti filtrai

  Kombinuoti

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Kombinuoti  Yra 46 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Dražice
   Dražice - Tai geriausia vandens šildytuvų gamykla Čekijos Respublikoje, turinti senas tradicijas. Firma gamina 20, 50, 80, 100, 125, 160, 180, 200, 250, 300, 400, 500, 750 ir 1000 litrų vertikalius, horizontalius elektrinius, kombinuotus, stacionarius vandens šildytuvus.
  • Ariston

   Ariston kombinuoti vandens šildytuvai - tai inovatyvūs sprendimai, efektyvumas ir kokybė!

   Visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Ariston pradžia galima laikyti 1930 metus, kai Aristidas Merloni įkuria įmonę Industrie Merloni, Italijos Marke regione ir pradeda gaminti svarstykles. 1960 metais įmonė registruoja Ariston prekės ženklą. Tai buvo naujų produktų – elektrinių vandens šildytuvų - gamybos pradžia. Po dvidešimties sėkmingų veiklos metų, kuomet prekinis ženklas Ariston jau buvo žinomas daugelyje Europos šalių, kompanija pradeda dujinių katilų gamybą. 1990 metais įmonė plečiasi, Kinijoje ir Rusijoje atidarydama savo atstovybes. Kompanijos gaminamos produkcijos apimtys auga, produktai pradedami eksportuoti į Amerikos ir Azijos šalių rinkas. Šiuo metu gaminių su Ariston prekės ženklu asortimentas labai platus. Jį sudaro vandens šildytuvai, dujiniai katilai ir degikliai, oro kondicionieriai, šilumos siurbliai. Ariston savo produktus eksportuoja daugiau nei į 150 pasaulio šalių. Tokį kompanijos pripažinimą ir įvertinimą lėmė daugelis faktorių – visų pirma tai produktų kokybė, klientų poreikių analizė bei naujų techninių sprendimų diegimas tiek į naujus produktus, tiek į gamybos procesą.    

  • Tatramat

   Tatramat kombinuoti vandens šildytuvai – įranga vertinama pirkėjų dėl efektyvumo, kokybės ir ilgo eksploatacijos laiko!

   Įmonės Tatramat istorija prasideda net 1845 metais, kai Matejevce kaimo parduotuvės savininkas Carlass Augustas Scholtzas įsirengia dirbtuves ir pradeda gaminti vinis bei šukas galvijams. Bėgant metams gaminamų produktų asortimentas ir paskirtis keitėsi. 1960-1972 metais pradedama daugiau koncentruotis į buitinių šildymo prietaisų gamybą.
   Šiuo metu Tatramat kombinuoti vandens šildytuvai daugeliui vartotojų tapo neatsiejama buities ir ūkio dalimi. Kombinuoti boileriai gaminami įvairių galingumų ir tūrių nuo 80 iki 200 litrų talpos, montuojami tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Priklausomai nuo modelio vandens šildytuvai gali būti prijungiami prie šildymo sistemų su kieto kuro katilais, dujiniais katilais, šilumos siurbliais bei saulės sistemų kolektoriais. Įmonės plėtrą įtakoja įdiegtos šiuolaikinės technologijos, darbuotojų patirtis ir kvalifikacija, gaminamų produktų ekologiškumas ir efektyvumas. Kombinuoti boileriai eksportuojama į daugelį Europos Sajungos šalių, taip pat Rusiją,  Ukraina, Baltarusiją, bei JAV ir Kanadą.

  • Stiebel Eltron

   Kombinuoti vandens šildytuvai Stiebel – tai išsaugotos tradicijos, inovatyvios technologijos bei išskirtinė kokybė!

   Imonės STIEBEL ELTRON sėkmės istorija prasidėjo kuomet Dr. Theodoras Stiebelis sukuria spiralinį panardinamą vandens šildytuvą ir 1924 metų gegužės 5 dieną Berlyne įkuria įmonę, ją pavadindamas „ELTRON Dr. Theodor Stiebel“. Stiebelis pradeda gaminti panardinamus vandens šildytuvus mažoje kiemo dirbtuvėje. 1927 metais sukuriamas ir pradedamas gaminti 1000 W galingumo mažas momentinis vandens šildytuvas su revoliucine dviejų pakopų technologija. Įmonės gaminių asortimentas ir apimtys plėtėsi, pajamos pastoviai augo. 2004 metais įmonė įsigyja slovakų vandens šildytuvų gamintoją Tatramat.
   Stiebel Eltron kombinuoti vandens šildytuvai vertinami dėl savo funkcionalumo, efektyvumo ir nepriekaištingos kokybės. Be šių savybių galime pabrėžti, kad įranga pagaminta su Stiebel Eltron ženklu – tai produktai ekologiški, draugiški tiek aplinkai, tiek žmogui. Tai kryptis, kurią pasirinko Dr. Theodoras Stiebelis ir kuri įtakojo šios kompanijos sėkmę ir plėtrą. Įmonė šiuo metu kombinuotus vandens šildytuvus eksportuoja į Europos Sąjungos šalis, Rusiją, Ukrainą, Baltarusiją bei JAV ir Kanadą. Kombinuoti vandens šildytuvai gaminami nuo 80 iki 200 litrų, ir priklausomai nuo modelio, gali būti montuojami vertikaliai ir horizontaliai. Įmonės gaminami boileriai gali būti prijungiami prie įvairių išorinių šilumos šaltinių – kieto kuro ir dujinių katilų, šilumos siurblių, taip pat prie saulės kolektorių sistemų.    

  puslapyje
  Rodoma 25 - 46 iš 46 dalykų