Katalogas

Įjungti filtrai

  Kombinuoti

  Informacija

  Gamintojai

  Naujos prekės

  Specialūs pasiūlymai

  Kombinuoti

  Kombinuoti vandens šildytuvai – tobulas pasirinkimas individualių namų savininkams

  Kokybiška šildymo sistema ir užtikrintas nuolatinis karšto vandens tiekimas – vienas svarbiausių kiekvieno būsto ar komercinio pastato elementų. Vandens šildytuvas, liaudiškai dar vadinamas boileriu, yra neatsiejamas šios sistemos įrenginys, skirtas kaitinti vandeniui buitinėms reikmėms naudojant elektros energiją arba per šilumokaičius tiekiant termofikacinį vandenį iš katilo. Vienas populiariausių šių gaminių tipų – kombinuoti boileriai. Tokie šildytuvai labiausiai tinka gyvenamiesiems namams bei kotedžams, kur yra atskiras šildymo katilas. Šaltuoju metų laiku vandenį juose galima šildyti naudojant namo šildymo sistemos termofikatą, o prasidėjus šiltajam sezonui jis gali būti pašildomas elektros energija, taip užtikrinant patogų karšto vandens tiekimą visus metus ir mažesnes išlaidas. Vandens temperatūra reguliuojama boilerio išorėje įrengtu termostatu.

  Kombinuoto boilerio pagrindiniai parametrai: į ką svarbu atsižvelgti?

  Kadangi būtent namų jaukumo palaikymas atsieina bene brangiausiai, gaminius reikia rinktis itin atidžiai, jog būtų patenkinti visi Jūsų poreikiai ir šis procesas vyktų kuo sklandžiau bei ekonomiškiau. Didelė akcija kombinuotiems boileriams – anaiptol ne pagrindinis rodiklis. Šios rūšies šildytuvai gali būti montuojami dvejopai – horizontaliai arba vertikaliai. Pastaruosius galima įrengti tiesiog virš vonios, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį ir į išmatavimus bei formą. Mūsų parduotuvėje parduodami pigūs kombinuoti boileriai taip pat yra įvairių tūrių, tad reikia atsižvelgti į Jūsų namų ūkio karšto vandens poreikius. Dar vienas reikšmingas parametras – šilumokaičio galingumas, nes kuo didesnė jo galia, tuo greičiau vanduo užkaista.

  Kombinuotų vandens boilerių privalumai: kodėl verta įsigyti?

  Esant dideliam pasirinkimui gali būti sudėtinga apsispręsti, kas labiausiai tinka Jums, todėl reikia gerai įvertinti visus aspektus. Šio tipo vandens šildymo įrenginiai turi iš tiesų daug pranašumų:

  • Savo kompaktiškumo dėka neužima daug vietos, juos taip pat lengva valyti
  • Karštas vanduo šildytuvuose paruošiamas per labai trumpą laiką
  • Naudojant tokio tipo boilerį patiriami šilumos nuostoliai yra minimalūs
  • Galimybė vandenį šildyti dviem būdais, elektros energija arba termofikatu iš išorinio šilumos šaltinio, garantuoja patogumą ir ekonomiškumą.
  • Didelis galingumas visuomet užtikrina pakankamą karšto vandens kiekį
  • Greitas ir paprastas montavimas ir prijungimas prie šildymo katilo
  • Toks pasirinkimas puikiai tinka gyvenantiems nuosavuose namuose ar kotedžuose
  • Itin mažos elektros energijos sąnaudos vandenį šildant elektros energija

  Dar vis dvejojate? Pasirinkite mus ir tikrai neapsiriksite – Geras Katilas siūlomi horizontaliai bei vertikaliai montuojami italų gamintojo Ariston, slovakiški Tatromat, bei čekų bendrovės Dražice kombinuoti vandens šildytuvai yra pigūs, tačiau efektyvūs, patvarūs ir užsitarnavę gerą vardą visame pasaulyje.

  Geras Katilas – profesionali pagalba ir visuomet žemos kainos

  Kyla klausimų renkantis kombinuotus vandens boilerius? Kreipkitės į mūsų patyrusius konsultantus, kurie padės išsiaiškinti visus neaiškumus bei greitai ir lengvai išsirinkti Jūsų namų ūkio poreikius labiausiai atitinkantį gaminį. Su Geras Katilas specialistais galite susisiekti el. paštu arba paskambinę telefonu Jums patogiu metu. Jei prekę užsisakote internetu, ją per kelias dienas pristatome kurjeriu tiesiai į namus. Apsilankę mūsų fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Kalvarijų g. 125 ar Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė, įsigytą gaminį galite atsiimti nemokamai. Svarbiausias Geras Katilas komandos tikslas – kokybiškas konsultavimas ir aptarnavimas, bei klientų problemų išsprendimas!

  Kombinuoti  Yra 46 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Dražice
   Dražice - Tai geriausia vandens šildytuvų gamykla Čekijos Respublikoje, turinti senas tradicijas. Firma gamina 20, 50, 80, 100, 125, 160, 180, 200, 250, 300, 400, 500, 750 ir 1000 litrų vertikalius, horizontalius elektrinius, kombinuotus, stacionarius vandens šildytuvus.
  • Ariston

   Ariston kombinuoti vandens šildytuvai - tai inovatyvūs sprendimai, efektyvumas ir kokybė!

   Visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Ariston pradžia galima laikyti 1930 metus, kai Aristidas Merloni įkuria įmonę Industrie Merloni, Italijos Marke regione ir pradeda gaminti svarstykles. 1960 metais įmonė registruoja Ariston prekės ženklą. Tai buvo naujų produktų – elektrinių vandens šildytuvų - gamybos pradžia. Po dvidešimties sėkmingų veiklos metų, kuomet prekinis ženklas Ariston jau buvo žinomas daugelyje Europos šalių, kompanija pradeda dujinių katilų gamybą. 1990 metais įmonė plečiasi, Kinijoje ir Rusijoje atidarydama savo atstovybes. Kompanijos gaminamos produkcijos apimtys auga, produktai pradedami eksportuoti į Amerikos ir Azijos šalių rinkas. Šiuo metu gaminių su Ariston prekės ženklu asortimentas labai platus. Jį sudaro vandens šildytuvai, dujiniai katilai ir degikliai, oro kondicionieriai, šilumos siurbliai. Ariston savo produktus eksportuoja daugiau nei į 150 pasaulio šalių. Tokį kompanijos pripažinimą ir įvertinimą lėmė daugelis faktorių – visų pirma tai produktų kokybė, klientų poreikių analizė bei naujų techninių sprendimų diegimas tiek į naujus produktus, tiek į gamybos procesą.    

  • Tatramat

   Tatramat kombinuoti vandens šildytuvai – įranga vertinama pirkėjų dėl efektyvumo, kokybės ir ilgo eksploatacijos laiko!

   Įmonės Tatramat istorija prasideda net 1845 metais, kai Matejevce kaimo parduotuvės savininkas Carlass Augustas Scholtzas įsirengia dirbtuves ir pradeda gaminti vinis bei šukas galvijams. Bėgant metams gaminamų produktų asortimentas ir paskirtis keitėsi. 1960-1972 metais pradedama daugiau koncentruotis į buitinių šildymo prietaisų gamybą.
   Šiuo metu Tatramat kombinuoti vandens šildytuvai daugeliui vartotojų tapo neatsiejama buities ir ūkio dalimi. Kombinuoti boileriai gaminami įvairių galingumų ir tūrių nuo 80 iki 200 litrų talpos, montuojami tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Priklausomai nuo modelio vandens šildytuvai gali būti prijungiami prie šildymo sistemų su kieto kuro katilais, dujiniais katilais, šilumos siurbliais bei saulės sistemų kolektoriais. Įmonės plėtrą įtakoja įdiegtos šiuolaikinės technologijos, darbuotojų patirtis ir kvalifikacija, gaminamų produktų ekologiškumas ir efektyvumas. Kombinuoti boileriai eksportuojama į daugelį Europos Sajungos šalių, taip pat Rusiją,  Ukraina, Baltarusiją, bei JAV ir Kanadą.

  • Stiebel Eltron

   Kombinuoti vandens šildytuvai Stiebel – tai išsaugotos tradicijos, inovatyvios technologijos bei išskirtinė kokybė!

   Imonės STIEBEL ELTRON sėkmės istorija prasidėjo kuomet Dr. Theodoras Stiebelis sukuria spiralinį panardinamą vandens šildytuvą ir 1924 metų gegužės 5 dieną Berlyne įkuria įmonę, ją pavadindamas „ELTRON Dr. Theodor Stiebel“. Stiebelis pradeda gaminti panardinamus vandens šildytuvus mažoje kiemo dirbtuvėje. 1927 metais sukuriamas ir pradedamas gaminti 1000 W galingumo mažas momentinis vandens šildytuvas su revoliucine dviejų pakopų technologija. Įmonės gaminių asortimentas ir apimtys plėtėsi, pajamos pastoviai augo. 2004 metais įmonė įsigyja slovakų vandens šildytuvų gamintoją Tatramat.
   Stiebel Eltron kombinuoti vandens šildytuvai vertinami dėl savo funkcionalumo, efektyvumo ir nepriekaištingos kokybės. Be šių savybių galime pabrėžti, kad įranga pagaminta su Stiebel Eltron ženklu – tai produktai ekologiški, draugiški tiek aplinkai, tiek žmogui. Tai kryptis, kurią pasirinko Dr. Theodoras Stiebelis ir kuri įtakojo šios kompanijos sėkmę ir plėtrą. Įmonė šiuo metu kombinuotus vandens šildytuvus eksportuoja į Europos Sąjungos šalis, Rusiją, Ukrainą, Baltarusiją bei JAV ir Kanadą. Kombinuoti vandens šildytuvai gaminami nuo 80 iki 200 litrų, ir priklausomai nuo modelio, gali būti montuojami vertikaliai ir horizontaliai. Įmonės gaminami boileriai gali būti prijungiami prie įvairių išorinių šilumos šaltinių – kieto kuro ir dujinių katilų, šilumos siurblių, taip pat prie saulės kolektorių sistemų.    

  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 46 dalykų