Katalogas

Įjungti filtrai

  Vandens šildytuvai

  Informacija

  Gamintojai

  Vandens šildytuvai

  Vandens šildytuvas: nuo ko pradėti rinktis?

  Vandens šildytuvas arba boileris – tai įrenginys, kuris atlieka itin svarbią funkciją – ruošia karštą vandenį. Šios vandens šildymo įrangos pasirinkimą daugiausiai nulemia vandens vartotojų skaičius bei pastato šildymo būdas. Siekiant, kad įranga būtų priderinta prie įvairių šildymo sistemų, įvairių patalpų bei skirtingų vartotojų poreikių, gamintojai siūlo įvairių tipų boilerius – nuo kombinuotų iki greitaeigių. Būtent teisingas šildytuvo pasirinkimas, įvertinant savo poreikius, turėtų būti pirmasis Jūsų žingsnis planuojant įrangos įsigyjimą.

  Vandens šildytuvų tipai: kas geriausiai tinka Jūsų namams?

  Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir jau įrengtos šildymo sistemos, reikėtų atitinkamai parinkti ir šildytuvą. Visų pirma, svarbu suprasti, kuo skiriasi skirtingų rūšių boileriai. Geras Katilas kataloge yra keturių tipų vandens šildymo įrenginiai:

  •   Kombinuoti – puikus pasirinkimas gyvenantiems individualiuose namuose bei kotedžuose, kur yra atskiras šildymo katilas. Šaltuoju sezonu vandenį juose galima ruošti naudojant termofikatą - dažniausiai karštą vandenį - iš išorinio šilumos šaltinio, o prasidėjus šiltajam metų sezonui, jis gali būti šildomas naudojant vien elektros energiją. Kombinuoti boileriai užtikrina karšto vandens paruošimą visus metus su nedidelėmis išlaidomis, todėl jie yra ypač patogūs ir efektyvūs. Šio tipo vandens šildytuvą taip pat galima prijungti prie saulės kolektorių ir šilumos siurblių.
  • Elektriniai – šios rūšies šildytuvai yra vieni populiariausių, ypač tinkantys namuose, kur nėra šildymo sistemos, prie kurios būtų galima prijungti boilerį. Jie vandenį šildo naudodami elektros energiją. Kadangi šildymas vyksta palaipsniui, tokiems boileriams nereikia galingos elektros tinklo instaliacijos. Vanduo ruošiamas elektriniu tenu (kaitinimo elementu).
  • Dujiniai – tokie šildytuvai yra bene ekonomiškiausi iš visų. Gamtines ir suskystintas dujas naudojančio boilerio viduje užsideganti liepsna kaitina tekantį šaltą vandenį, ir akimirksniu jį sušildo.
  • Momentiniai – tai pigūs vandens šildytuvai, idealai tinkantys turintiems vasarnamius ar sodybas, kuomet nėra reikalingas pastovus karšto vandens ruošimas, tačiau jie puikiausiai tinka ir esant nuolatiniams karšto vandens poreikiams. Momentiniai boileriai maitinami elektros energija, jiems nereikia ypatingos priežiūros, vanduo sušildomas greitai ir neribotais kiekiais. Šiuose boileriuose nėra didelės vidinės talpos, todėl išvengiama didelių šilumos nuostolių. Tokia konstrukcija garantuoja maksimalų patogumą ir efektyvumą.

  Pasirinkimų tikrai nemažai, todėl belieka nuspręsti, kas Jums labiausiai tinka. Mūsų parduotuvė Geras Katilas parduoda vandens šildytuvus, kurie pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Asortimente rasite tokių patikimų gamintojų kaip Ariston, Sime, Dražice, Tatramat, Electrolux bei Kospel įrenginius. Garantuojame, jog įsigiję bet kurįGeras Katilas siūlomų gaminių tikrai nepasigailėsite.

  Į ką būtinai reikia atkreipti dėmesį renkantis vandens šildytuvus?

  Norint, jog būsto šildymo sistema veiktų nepriekaištingai ir nesukeltų papildomų nepatogumų, kiekviena jos dalis turi būti tinkamai suderinta. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog boilerio pasirinkimas nėra labai reikšmingas procesas, bet tai yra Jūsų ilgalaikė investicija, todėl reikia viską gerai apsvarstyti ir sprendimą priimti atsakingai. Būtina atsižvelgti į kelis labai svarbius aspektus:

  •     Montavimo tipas. Didelės talpos šildytuvai montuojami dvejopai – horizontaliai arba vertikaliai, pastaruosius galima įrengti tiesiog virš vonios, o taip pat vanduo juose įšyla daug greičiau. Mažos talpos (pvz. momentiniai) boileriai gali būti montuojami virš arba po plautuve ar praustuvu, priklausomai nuo to ar įrenginį montuosite virtuvėje ar vonios kambaryje.
  • Šildytuvo talpa. Pats reikšmingiausias parametras planuojant pirkti vandens šildytuvą, kurį reikia rinktis pagal tai, kiek žmonių naudosis vandeniu. Skaičiuojama, jog 2–3 asmenų šeimai, kuri naudojasi vien tik dušu, pakanka maždaug 80 litrų tūrio boilerio, o štai 4–5 asmenų šeimai jau reikėtų apie 100–120 litrų talpos šildytuvo. Jei namuose taip pat yra įrengta ir vonia, šildytuvo talpa turėtų būti dvigubai didesnė.
  • Išmatavimai ir forma. Priklausomai nuo to, kurioje vietoje svarstote montuoti naująjį įrenginį, turėtumėte atsižvelgti į boilerio dydį, nes kitaip jis gali netilpti. Visgi dėl to nerimauti nereikėtų – šildytuvai gali būti tiek dideli, tiek labai kompaktiški, todėl tikrai atrasite Jums tinkamą variantą.
  • Šildymo galia ir vandens sušildymo laikas. Kuo didesnis boilerio galingumas, tuo greičiau bus paruoštas vanduo. Kiekvienos rūšies šildytuvai karštą vandenį paruošia per skirtingą laiko tarpą, todėl renkantis įrangą įvertinkite ir vandens sušildymo laiką.

  Be jau minėtų parametrų reikėtų atkreipti dėmesį ir į planuojamą boilerio įrengimo vietą – norint užtikrinti maksimalų efektyvumą, jis turėtų būti įrengtas kuo arčiau vandens vartojimo vietos.

  Jei kyla neaiškumų ar reikia profesionalios konsultacijos dėl vandens šildymo įrangos? Susisiekite su Geras Katilas specialistais ir mes Jums padėsime. Prekės gali būti pristatytos Jūsų nurodytu adresu arba jas galite nemokamai atsiimti mūsų parduotuvėse Vilniuje – Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176, PC Norfos bazėje

  Vandens šildytuvai Yra 106 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Elektriniai

   Elektriniai vandens šildytuvai – sumanus sprendimas Jums ir Jūsų namams

   Karštas vanduo yra būtinas dalykas kiekviename būste ar komercinėse patalpose. Jam paruošti naudojami specialūs įrenginiai – vandens šildytuvai (boileriai), kurie vandenį kaitina naudodami elektros energiją ar termofikatą iš išorinio šilumos šaltinio. Vienas iš dažniausių pasirinkimų yra elektriniai vandens boileriai. Vanduo juose šildomas palaipsniui, todėl tam, jog galėtumėte naudotis šiais įrenginiais nereikia galingo elektros tinklo. Šildymui naudojamas boileriuose įmontuotas elektrinis kaitinimo elementas. Dėl puikios izoliacijos ir aukštos kokybės medžiagų šio tipo šildytuvai turi minimalius energijos nuostolius. Mūsų parduodami elektriniai boileriai už priimtiną kainą yra neabejotinai puikus pasirinkimas vertinantiems patvarumą ir ekonomiškumą bei norintiems ilgą laiką tarnausiančio įrenginio, kuris tiks tiek mažesniam, tiek didesniam būstui.  

   Svarbiausi dalykai, kuriuos verta žinoti prieš įsigyjant elektrinius boilerius

   Modernėjant technologijoms ir kintant vartotojų poreikiams atsiranda vis didesnis pasirinkimas įrenginių šildančių ir tiekiančių vartotojams karštą vandenį. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti, kad naujasis pirkinys atitiktų visus Jūsų lūkesčius. Elektrinio boilerio kaina tikrai neturėtų būti reikšmingiausias sprendimą nulemiantis veiksnys. Visų pirma, šios rūšies šildytuvai gali būti horizontalūs ar vertikalūs, priklausomai nuo to kokioje padėtyje jie pritaikyti eksploatuoti. Kai kurie gamintojai siūlo universalius šildytuvus – priklausomai nuo patalpų ploto ir išplanavimo, šiuos boilerius galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.  Taip pat skiriasi ir šildytuvų forma bei išmatavimai, todėl būtinai apsvarstykite, kurioje vietoje bus statomas naujasis įrenginys. Itin svarbu žinoti savo namų karšto vandens poreikį, nes būtent pagal jį nustatysite, kokios talpos boilerio Jums reikia.

   Kokie yra pagrindiniai elektrinių vandens boilerių pranašumai?

   Kaip ir renkantis bet kurį kitą gaminį, būtina gerai apgalvoti visus jo pliusus ir minusus lyginant su panašiomis prekėmis, jog būtų priimtas tinkamiausias sprendimas. Reiktų išskirti šiuos pagrindinius elektros energija maitinamų vandens šildymo įrenginių privalumus:

   •     Boileriai greitai ir paprastai montuojami bei prijungiami prie vandentiekio sistemos, todėl nesukels papildomų nepatogumų
   •     Užtikrinamas pastovus karšto vandens tiekimas visais metų laikais
   •     Dėl savo kompaktiško dydžio nereikalauja didelių erdvių, taip pat yra lengvai prižiūrimi ir valomi
   •     Karštas vanduo šildytuvuose paruošiamas labai greitai, paprasta nustatyti norimą temperatūrą bei ją reguliuoti
   •     Dėl geros izoliacijos, daugelis gamintojų tam naudoja poliuretano putas, net ir eksploatuojant didelės talpos el. vandens šildytuvus patiriami šilumos nuostoliai būna itin maži
   •     Įrenginiuose integruotos apsaugos sistemos užtikrina maksimalų saugumą, bei įrangos patikimumą
   •     Naujausios konstrukcijos boileriuose elektrinis kaitinimo elementas tiesiogiai nekontaktuoja su vandeniu
   • Platus įrangos pasirinkimas garantuoja, jog bus patenkinti įvairūs vartotojų karšto vandens poreikiai - tiek didesni, tiek mažesni.

   Elektriniai vandens šildytuvai yra tikrai patogus ir modernus sprendimas ieškantiems komforto. Mūsų kataloge rasite keletos prekinių ženklų (Ariston, Dražice, Tatramat, Electrolux ir Kospel) gaminamus šio tipo boilerius. Jei planuojante įsigyti šią įrangą ir Jums iškyla neaiškumų ar abejonių, būtinai susisiekite su Geras Katilas specialistais, kurie yra visuomet pasiruošę suteikti reikiamą pagalbą priimant optimaliausius sprendimus ir atsakyti į visus klausimus, susijusius su ieškomu gaminiu. Įsigiję prekę, ją galite atsisiųsti į namus arba atsiimti mūsų fizinėse parduotuvėse, kurios yra įsikūrusios Vilniuje – Kalvarijų skyrių rasite adresu Kalvarijų g. 125, o Savanorių – Savanorių pr. 176, PC Norfa bazėje.

   Geras Katilas – tai aukšta kokybė ir prieinamos kainos. Mūsų komandai rūpi, jog Jūsų apsipirkimas būtų malonus ir teisingas, todėl pasirinkę mus galite būti garantuoti, jog pasirūpinsime net ir mažiausiomis detalėmis!

  • Kombinuoti

   Kombinuoti vandens šildytuvai – tobulas pasirinkimas individualių namų savininkams

   Kokybiška šildymo sistema ir užtikrintas nuolatinis karšto vandens tiekimas – vienas svarbiausių kiekvieno būsto ar komercinio pastato elementų. Vandens šildytuvas, liaudiškai dar vadinamas boileriu, yra neatsiejamas šios sistemos įrenginys, skirtas kaitinti vandeniui buitinėms reikmėms naudojant elektros energiją arba per šilumokaičius tiekiant termofikacinį vandenį iš katilo. Vienas populiariausių šių gaminių tipų – kombinuoti boileriai. Tokie šildytuvai labiausiai tinka gyvenamiesiems namams bei kotedžams, kur yra atskiras šildymo katilas. Šaltuoju metų laiku vandenį juose galima šildyti naudojant namo šildymo sistemos termofikatą, o prasidėjus šiltajam sezonui jis gali būti pašildomas elektros energija, taip užtikrinant patogų karšto vandens tiekimą visus metus ir mažesnes išlaidas. Vandens temperatūra reguliuojama boilerio išorėje įrengtu termostatu.

   Kombinuoto boilerio pagrindiniai parametrai: į ką svarbu atsižvelgti?

   Kadangi būtent namų jaukumo palaikymas atsieina bene brangiausiai, gaminius reikia rinktis itin atidžiai, jog būtų patenkinti visi Jūsų poreikiai ir šis procesas vyktų kuo sklandžiau bei ekonomiškiau. Didelė akcija kombinuotiems boileriams – anaiptol ne pagrindinis rodiklis. Šios rūšies šildytuvai gali būti montuojami dvejopai – horizontaliai arba vertikaliai. Pastaruosius galima įrengti tiesiog virš vonios, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį ir į išmatavimus bei formą. Mūsų parduotuvėje parduodami pigūs kombinuoti boileriai taip pat yra įvairių tūrių, tad reikia atsižvelgti į Jūsų namų ūkio karšto vandens poreikius. Dar vienas reikšmingas parametras – šilumokaičio galingumas, nes kuo didesnė jo galia, tuo greičiau vanduo užkaista.

   Kombinuotų vandens boilerių privalumai: kodėl verta įsigyti?

   Esant dideliam pasirinkimui gali būti sudėtinga apsispręsti, kas labiausiai tinka Jums, todėl reikia gerai įvertinti visus aspektus. Šio tipo vandens šildymo įrenginiai turi iš tiesų daug pranašumų:

   • Savo kompaktiškumo dėka neužima daug vietos, juos taip pat lengva valyti
   • Karštas vanduo šildytuvuose paruošiamas per labai trumpą laiką
   • Naudojant tokio tipo boilerį patiriami šilumos nuostoliai yra minimalūs
   • Galimybė vandenį šildyti dviem būdais, elektros energija arba termofikatu iš išorinio šilumos šaltinio, garantuoja patogumą ir ekonomiškumą.
   • Didelis galingumas visuomet užtikrina pakankamą karšto vandens kiekį
   • Greitas ir paprastas montavimas ir prijungimas prie šildymo katilo
   • Toks pasirinkimas puikiai tinka gyvenantiems nuosavuose namuose ar kotedžuose
   • Itin mažos elektros energijos sąnaudos vandenį šildant elektros energija

   Dar vis dvejojate? Pasirinkite mus ir tikrai neapsiriksite – Geras Katilas siūlomi horizontaliai bei vertikaliai montuojami italų gamintojo Ariston, slovakiški Tatromat, bei čekų bendrovės Dražice kombinuoti vandens šildytuvai yra pigūs, tačiau efektyvūs, patvarūs ir užsitarnavę gerą vardą visame pasaulyje.

   Geras Katilas – profesionali pagalba ir visuomet žemos kainos

   Kyla klausimų renkantis kombinuotus vandens boilerius? Kreipkitės į mūsų patyrusius konsultantus, kurie padės išsiaiškinti visus neaiškumus bei greitai ir lengvai išsirinkti Jūsų namų ūkio poreikius labiausiai atitinkantį gaminį. Su Geras Katilas specialistais galite susisiekti el. paštu arba paskambinę telefonu Jums patogiu metu. Jei prekę užsisakote internetu, ją per kelias dienas pristatome kurjeriu tiesiai į namus. Apsilankę mūsų fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Kalvarijų g. 125 ar Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė, įsigytą gaminį galite atsiimti nemokamai. Svarbiausias Geras Katilas komandos tikslas – kokybiškas konsultavimas ir aptarnavimas, bei klientų problemų išsprendimas!

  • Momentinio šildymo

   Momentinio šildymo vandens šildytuvai - tai įranga labai greit sušildanti ir pateikianti vartotojams karštą vandenį!


   Momentiniai vandens šildytuvai - kompaktiški prietaisai, galintys momentaliai pašildyti vandenį neribotais kiekiais. Aukštas momentinių boilerių našumas paaiškinamas jų veikimo principu. Šaltas vanduo, patekęs į boilerį, nukreipiamas į kapiliarinį kaitinimo elementą ir yra pašildomas tekėjimo metu. Greitas vandens pašildymas galimas dėl aukšto kaitinimo elemento galingumo, sumontuoto elegantiškame ir kompaktiškame vandens šildytuvo korpuse. Šiuolaikiniai momentiniai vandens šildytuvai yra estetiškos išvaizdos todėl gerai įsilieja į šiuolaikiškos virtuvės ar vonios interjerą. Kadangi šie prietaisai neturi jokių apribojimų pašildomo vandens kiekiui, tai puikiai tinka ne tik individualiuose namuose ar butuose, bet ir visuomeninės bei komercinės paskirties patalpose. Skirtingai nuo klasikinių boilerių, momentiniai šildytuvai neturi vidinės talpos, o tai reiškia, kad neturi ir terpės bakterijoms veistis. Dėl šios priežasties, prietaisai dažnai naudojami viešojo maitinimo įstaigose, grožio salonuose, mokyklose, vaikų darželiuose ir ligoninėse. Kitas svarbus privalumas, sąlygotas vidinės talpos neturėjimu, yra šilumos nuostolių nebuvimas. Tai yra šildytuvai nenaudoja energijos temperatūros palaikymui, nes šildo vandenį tik esant vandens suvartojimui. Daugelis šiuo metu gaminamų momentinių vandens šildytuvų turi beveik 100% efektyvumą ir atitinka ErP energijos taupymo A klasę. Svarbu paminėti, kad jie nereikalauja jokios priežiūros. Skirtinai nuo klasikinių boilerių, konstrukcijoje nėra gendančių magnio anodų. Taip pat nėra bako, kurį reiktų valyti. Pasirenkant šio tipo šildytuvus svarbu atkreipti dėmesį ne tik į karšto vandens poreikį (t.y. kiek litrų karšto vandens per minutę suvartojate), bet ir į elektros tinklo galingumą.
  • Dujiniai
   Įvairus dujiniai vandens šildytuvai.
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 106 dalykų