Šildymo įranga

Informacija

Gamintojai

Naujos prekės

Šildymo įranga Yra 145 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Vamzdžiai šildymui ir...

  Vamzdžiai šildymo sistemai ir vandentiekiui: svarbus pasirinkimas su profesionalų pagalba

  Ko verta nuostabi vonia arba moderniausia vonios kambario įranga, jeigu jais naudojantis kaskart grindis užpila vanduo arba sklinda nemalonūs kvapai? Tad svarstydami, į ką namuose investuoti pirmiausia, nepamirškite apie nepastebimus – bet tokius svarbius – vamzdžius vandentiekiui ir šildymo sistemai.  Vamzdžių keitimas gali atrodyti brangus ir sudėtingas. Tačiau galbūt verta skirti šiek tiek laiko ir finansų vamzdyno keitimui dabar, negu – trūkus senam arba nekokybiškam vamzdžiui – sumokėti daug daugiau už savo ir kaimynų buto remontą. Jeigu ieškote patikimo tiekėjo, galinčio pasiūlyti nepriekaištingos kokybės vamzdžius už gerą kainą, atėjote ten, kur reikia. 

  Kaip nuspręsti, ar keisti vamzdžius vandentiekiui ir šildymo sistemai?

  Geras šeimininkas turėtų žinoti, kada atėjo laikas atnaujinti vamzdyną. Siūlome profesionalų patarimus, leisiančius ateityje išvengti nemalonumų ir didelių problemų:

  1. Varvantis tualetas. Niekas taip negadina nuotaikos kaip užsikimšęs tualetas. Be to, vandenį leidžiantis klozetas gali tapti didelių sąskaitų priežastimi: nepatikėsite, kiek vandens gali nutekėti per menkiausią plyšelį!
  2. Silpnas vandens slėgis. Senos statybos namuose naudojami ketaus vamzdžiai gali lemti silpną vandens slėgį. Jie lengvai rūdija, pasidengia apnašomis, todėl vandeniui sunkiau tekėti pro susiaurėjusius tarpus. Šiuo metu labai populiarūs PE vamzdžiais vandentiekiui. Jie naudojami magistraliniam vandens tiekimui ir su PE vamzdžiai dažniausiai daromi vandens įvadai į individualius ir daugiabučius namus, komercinės bei gamybinės paskirties pastatus.
  3. Užsikimšę nutekamieji vamzdžiai. Šią nemalonią problemą reikia spręsti nedelsiant. Dažniausia užsikimšusias kriaukles, dušo kabiną ir vonią galite išvalyti patys, tačiau kartais buitinės chemijos priemonių nebeužtenka.
  4. Blogai šylantys radiatoriai. Jeigu Jūsų šildymo katilas leidžia trūkčiojančius garsus, iš jo laša vanduo, radiatorių nepasiekia nustatytos temperatūros karštas vanduo, reiškia, kad sistemoje atsirado gedimai. Vamzdžiai šildymo sistemai turi užtikrinti tolygų šilto vandens tiekimą, o katilo gedimus gali įtakoti, įvairios priežastys susijusios tiek su katilo konstrukcija, tiek su naudojamu kuru ar nesutvarkytu vamzdynu. Taip pat gedimo priežastimi gali būti neteisingai parinkta sistemos įranga. 
  5. Pasikeitusi vandens spalva. Turėtumėte susirūpinti, jeigu pakito iš čiaupo bėgančio vandens spalva arba kriauklėje, vonioje atsirado dėmių. Taip gali atsitikti kai dėl korozijos atsiradusios rūdys ar kitos priemaišos iš vamzdžių patenka į vandenį.
  6. Triukšmas. Triukšmingai vamzdžiais tekantis vanduo – pažeistos vandentiekio sistemos rodiklis. Šių garsų ir pavojaus vamzdžių trūkimui galima išvengti juos pakeitus naujais daugiasluoksniais, lituojamais PPR ar klijuojamais PVC-U vamzdžiais. 

  Dabar, kai žinote pagrindinius požymius, kada verta rimtai susimastyti apie vamzdžių keitimą, galite kreiptis į Gerą katilą. Mūsų specialistai pasiūlys įvairius sprendimų variantus, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, buto arba namo ypatumus bei finansines ir technines galimybes. 

  Daugiametis kokybės standartas daugiasluoksnių vamzdžių rinkoje

  Belgijos gamintojo HENCO sėkmės paslaptis – patikimų, sertifikuotų medžiagų ir žaliavų naudojimas, profesionali komanda ir beveik 30 metų patirties. Pasirinkę šią produkciją galite tikėtis daugybės privalumų:

  • HENCO daugiasluoksniai vamzdžiai yra ilgaamžiai, atsparūs korozijai ir cheminiam poveikiui. Prie jų glotnaus paviršiaus nekimba nuoviros.
  • Jie lengvi, efektyviai slopina triukšmą, paprastai montuojami.
  • Tas pats HENCO vamzdis tinka radiatorinio, grindinio šildymo, vėsinimo, šaldymo, šalto ir karšto vandentiekio, suspausto oro, gamtinių ir suskystintų dujų bei skysto kuro sistemoms. 
  • Dėl elastingo plastmasės sluoksnio jie netrupa montavimo metu net esant žemoms temperatūroms, siekiančiomis net iki -50°C. 
  • Polietileno modifikavimo metodas elektronų srautu, užtikrina geriausias vamzdžių higienines savybes juos montuojant geriamojo vandens sistemose.

  Šiais laikais rinka yra perpildyta įvairių gamintojų, šalių ir kokybės produkcija. Kartais šioje gausoje lengva pasimesti. Tačiau renkantis komponentus, kurie privalo užtikrinti ilgalaikį, saugų ir sklandų Jūsų namo santechnikos ir šildymo sistemos veikimą, verta rinktis kokybiškas ir laiko patikrintas medžiagas. 

  Siūlome puikų daugiasluoksnių vamzdžių kainos ir kokybės santykį

  Gero katilo tikslas ne vien patenkinti Jūsų pageidavimus šiandien, bet ir pasiūlyti prekes ir paslaugas, kuriomis džiaugsitės daug metų. Mūsų specialistai pasiūlys optimalius sprendimus, pagrįstus geriausiu daugiasluoksnių vamzdžių kainos ir kokybės santykiu. Jie dėmesingai įsiklausys į Jūsų norus ir atsakys į visus rūpimus klausimus. Be to, periodiškai siūlome įvairias daugiasluoksnių vamzdžių akcijas.
  Mūsų produktams taikomas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, todėl iškilus bėdai būtinai kreipkitės. 
  Prekes išsirinkti galite mūsų Vilniaus parduotuvėse: Kalvarijų g. 125 (1 korpusas) ir Savanorių pr. 176 (PC Norfa bazė), arba užsisakyti internetu.
  Užsakymą pristatysime Jūsų nurodytu adresu, arba nemokamai jį atsiimti galėsite mūsų parduotuvėse.Reikia konsultacijos? Susisiekite su mūsų specialistais, kurie visada pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus.

 • Grindinio šildymo sistema

  Ar grindinio šildymo sistema yra kiekvieno namo būtinybė?

  Įsigijus naują būstą arba suplanavus atnaujinti senąjį, atsiranda daug naujų idėjų, kaip patobulinti savo namus. Ar kada nors teko pagalvoti apie naują ir modernų namų šildymo būdą? Geras Katilas komanda siūlo būtent grindinio šildymo sistemą, kuri užtikrina optimalią kambarių temperatūrą kiekviename kampelyje. 

  Šiame straipsnyje pateiksime visą informaciją apie šį šildymo būdą ir kodėl tai galėtų tapti geriausiu jūsų sprendimu. 

  Pagrindiniai dalykai, kuriuos verta žinoti apie grindinį šildymą

   

  Šis būsto šildymo būdas suteikia šilumos visam kambariui. Trumpai tariant, vanduo, tekantis specialiaisiais šildymo vamzdžiais įkaista iki jūsų nustatytos temperatūros ir skleidžia optimalią šilumą visiems namams. 

  Grindų šildymo vamzdžiai gali būti įvairiuose namo kambariuose, taigi, jūs kontroliuojate sistemą ir nurodote, kokias patalpas norite apšiltinti. Taip pat, reguliuojamieji kolektoriai palaiko nustatytą temperatūrą, taigi, nereikia pergyventi dėl per didelių temperatūrinių svyravimų. Dažnai nutinka taip, jog paprasti radiatoriai apšildo tik tą vietą, kurioje jie yra sumontuoti. Grindų šildymo sistema atvirkščiai - sumontuota visame plote, kurį jūs pasirinkote, todėl galite džiaugtis tolygia šiluma kambaryje ar visuose namuose. 

  Ar grindų šildymas tinka visoms dangoms?

  Dažnai gali kilti klausimas, ar ši sistema yra pritaikyta visoms grindinėms dangoms. Geras Katilas asortimente rasite tik aukščiausios klasės produktų, kurie puikiai tiks įvairiausioms dangoms, tačiau, apžvelkime, kaip skirtingos grindys gali reaguoti į šią sistemą: 

  •         Plytelės ir akmens grindys geriau atiduoda šilumą patalpai, nei grindys padengtos kitomis dangomis. Šiai dangai reikės daugiau laiko įšilti, tačiau ji šilumą išlaiko ilgesnį laiką ir pastoviai ją atiduoda aplinkai. Jeigu ketinate virtuvėje grindis išklijuoti plytelėmis ar dekoratyviniais akmenimis – tai virtuvėje visada bus šilta ir jauku, o ant šiltų grindų galėsite vaikščioti basomis, net ir šaltuoju metų laiku.  
  •         Kiliminė danga turėtų būti pritaikyta gaunamą iš grindų šilumą atiduoti patalpų šildymui, su kuo galima mažesniais šilumos nuostoliais. Išsirinkus ir įsigijus dangą pritikytą šiai šildymo sistemai, drąsiai galiteįsirengti grindų šildymą. Prieš perkant kiliminę dangą, patariame įsitikinti, kad medžiaga bus atspari temperatūros pokyčiams. 
  •         Laminatas arba medinės grindys taip pat turi būti pritaikytos temperatūros svyravimams bei aukštesnei temperatūrai. Kitu atveju, laikui bėgant, gali atsirasti tarpai tarp laminato ar lentų sujungimų, taip pat laminatas ar lentutės gali išlinkti ar “išsiriesti”.

  Prieš pasirenkant grindų dangą, patariame įsitikinti, kad danga bus tinkama grindų šildymo sistemai. Taip galėsite džiaugtis ne tik gražiomis, bet ir šiltomis namų grindimis.

  Grindų šildymo sistema ir reikalingiausi jos priedai

  Jeigu esate šios sistemos montuotojas ir nusprendėte, kad norite šio šildymo būdo savo namuose, tikriausiai jau žinote, kokia eiga vyksta montavimo darbai ir iš ko susideda ši sistema. Tačiau tiems, kurie nėra susipažinę su šia sistema, pateiksime visus reikalingiausius priedus, kuriuos galite rasti ir parduotuvės Geras Katilas prekių gausoje: 

  •       Grindinio šildymo vamzdžiai - tai yra pagrindinis elementas, suteikiantis jūsų norimai patalpai šilumą. Šiais vamzdžiais tekantis vanduo užtikrina, kad jūsų grindys būtų šiltos ir malonios. Vanduo tekantis daugiasluoksniais grindinio šildymo vamzdžiais negali būti aukštesnės nei +50°C temperatūros, todėl įsirengę šio tipo šildymą visada jausitės saugūs, o sistema dirbs patikimi, esant įvairiai lauko temperatūrai.  
  •       Grindinio šildymo kolektoriai - tai prietaisai, kurie palaiko optimalų šilto vandens srautą ir užtikrina, kad norima temperatūra išsilaikytų jūsų nustatytu periodu. 
  •       Grindų šildymo sistemos priedai - tai yra visi reikalingi ir papildomi prietaisai, kurie užtikrina saugų ir optimalų šios šildymo sistemos darbą. Tai kambario jutikliai,  pavaros, aliuminio folija mažinanti vamzdžių išskiriamos šilumos nuostolius, taip pat  šildymo sistemai suteikianti atsparumą drėgmei. 

  Tai yra tik pagrindiniai dalykai, iš kurių susideda kokybiška sistema. Be jokios abejonės, atsižvelgus į kiekvieno kliento poreikius, sistemoje galima montuoti ir kitus valdymo bei reguliavimo prietaisus. Kiekviena sistema yra pritaikyta būtent individualiam projektui. 

  Tinkama grindų šildymo sistema jūsų namams

  Kaip ir minėjome anksčiau, kiekviena sistema yra pritaikyta individualiam namų projektui. Jeigu nusprendėte, kad norite turėti šį šildymo būdą, pasirinkite profesionalius montuotojus ir tik kokybiškas medžiagas. 

  Svarbu ne tik darbas, bet ir medžiagos ir įvairūs priedai, kurie užtikrina grindų šildymo sistemos kokybiškumą ir ilgaamžiškumą.

  Geras Katilas - vieta, kur prasideda grindinio šildymo projektas

  Norint įsigyti kokybiškus grindų šildymo sistemos priedus ir kitas reikalingas medžiagas, užsukite į Geras Katilas internetinę parduotuvę ar aplankykite mus adresu Kalvarijų g.  125 arba Savanorių pr. 176, PC Norfos bazėje, Vilniuje. Grindinio šildymo kaina neturėtų kelti jums rūpesčių, nes mūsų komanda stengiasi išlaikyti ją kuo konkurencingesnę. 

  Geras Katilas užtikrins, kad pasirinktumėte tik geriausius variantus jūsų namams ir šildymo sistemai. Visos mūsų prekės yra sertifikuotos ir ilgaamžės, taigi, nereikės nerimauti dėl papildomų išlaidų eksploatacijos metu.

 • Radiatoriai
 • Vandens šildytuvai

  Vandens šildytuvas: nuo ko pradėti rinktis?

  Vandens šildytuvas arba boileris – tai įrenginys, kuris atlieka itin svarbią funkciją – ruošia karštą vandenį. Šios vandens šildymo įrangos pasirinkimą daugiausiai nulemia vandens vartotojų skaičius bei pastato šildymo būdas. Siekiant, kad įranga būtų priderinta prie įvairių šildymo sistemų, įvairių patalpų bei skirtingų vartotojų poreikių, gamintojai siūlo įvairių tipų boilerius – nuo kombinuotų iki greitaeigių. Būtent teisingas šildytuvo pasirinkimas, įvertinant savo poreikius, turėtų būti pirmasis Jūsų žingsnis planuojant įrangos įsigyjimą.

  Vandens šildytuvų tipai: kas geriausiai tinka Jūsų namams?

  Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir jau įrengtos šildymo sistemos, reikėtų atitinkamai parinkti ir šildytuvą. Visų pirma, svarbu suprasti, kuo skiriasi skirtingų rūšių boileriai. Geras Katilas kataloge yra keturių tipų vandens šildymo įrenginiai:

  •   Kombinuoti – puikus pasirinkimas gyvenantiems individualiuose namuose bei kotedžuose, kur yra atskiras šildymo katilas. Šaltuoju sezonu vandenį juose galima ruošti naudojant termofikatą - dažniausiai karštą vandenį - iš išorinio šilumos šaltinio, o prasidėjus šiltajam metų sezonui, jis gali būti šildomas naudojant vien elektros energiją. Kombinuoti boileriai užtikrina karšto vandens paruošimą visus metus su nedidelėmis išlaidomis, todėl jie yra ypač patogūs ir efektyvūs. Šio tipo vandens šildytuvą taip pat galima prijungti prie saulės kolektorių ir šilumos siurblių.
  • Elektriniai – šios rūšies šildytuvai yra vieni populiariausių, ypač tinkantys namuose, kur nėra šildymo sistemos, prie kurios būtų galima prijungti boilerį. Jie vandenį šildo naudodami elektros energiją. Kadangi šildymas vyksta palaipsniui, tokiems boileriams nereikia galingos elektros tinklo instaliacijos. Vanduo ruošiamas elektriniu tenu (kaitinimo elementu).
  • Dujiniai – tokie šildytuvai yra bene ekonomiškiausi iš visų. Gamtines ir suskystintas dujas naudojančio boilerio viduje užsideganti liepsna kaitina tekantį šaltą vandenį, ir akimirksniu jį sušildo.
  • Momentiniai – tai pigūs vandens šildytuvai, idealai tinkantys turintiems vasarnamius ar sodybas, kuomet nėra reikalingas pastovus karšto vandens ruošimas, tačiau jie puikiausiai tinka ir esant nuolatiniams karšto vandens poreikiams. Momentiniai boileriai maitinami elektros energija, jiems nereikia ypatingos priežiūros, vanduo sušildomas greitai ir neribotais kiekiais. Šiuose boileriuose nėra didelės vidinės talpos, todėl išvengiama didelių šilumos nuostolių. Tokia konstrukcija garantuoja maksimalų patogumą ir efektyvumą.

  Pasirinkimų tikrai nemažai, todėl belieka nuspręsti, kas Jums labiausiai tinka. Mūsų parduotuvė Geras Katilas parduoda vandens šildytuvus, kurie pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Asortimente rasite tokių patikimų gamintojų kaip Ariston, Sime, Dražice, Tatramat, Electrolux bei Kospel įrenginius. Garantuojame, jog įsigiję bet kurįGeras Katilas siūlomų gaminių tikrai nepasigailėsite.

  Į ką būtinai reikia atkreipti dėmesį renkantis vandens šildytuvus?

  Norint, jog būsto šildymo sistema veiktų nepriekaištingai ir nesukeltų papildomų nepatogumų, kiekviena jos dalis turi būti tinkamai suderinta. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog boilerio pasirinkimas nėra labai reikšmingas procesas, bet tai yra Jūsų ilgalaikė investicija, todėl reikia viską gerai apsvarstyti ir sprendimą priimti atsakingai. Būtina atsižvelgti į kelis labai svarbius aspektus:

  •     Montavimo tipas. Didelės talpos šildytuvai montuojami dvejopai – horizontaliai arba vertikaliai, pastaruosius galima įrengti tiesiog virš vonios, o taip pat vanduo juose įšyla daug greičiau. Mažos talpos (pvz. momentiniai) boileriai gali būti montuojami virš arba po plautuve ar praustuvu, priklausomai nuo to ar įrenginį montuosite virtuvėje ar vonios kambaryje.
  • Šildytuvo talpa. Pats reikšmingiausias parametras planuojant pirkti vandens šildytuvą, kurį reikia rinktis pagal tai, kiek žmonių naudosis vandeniu. Skaičiuojama, jog 2–3 asmenų šeimai, kuri naudojasi vien tik dušu, pakanka maždaug 80 litrų tūrio boilerio, o štai 4–5 asmenų šeimai jau reikėtų apie 100–120 litrų talpos šildytuvo. Jei namuose taip pat yra įrengta ir vonia, šildytuvo talpa turėtų būti dvigubai didesnė.
  • Išmatavimai ir forma. Priklausomai nuo to, kurioje vietoje svarstote montuoti naująjį įrenginį, turėtumėte atsižvelgti į boilerio dydį, nes kitaip jis gali netilpti. Visgi dėl to nerimauti nereikėtų – šildytuvai gali būti tiek dideli, tiek labai kompaktiški, todėl tikrai atrasite Jums tinkamą variantą.
  • Šildymo galia ir vandens sušildymo laikas. Kuo didesnis boilerio galingumas, tuo greičiau bus paruoštas vanduo. Kiekvienos rūšies šildytuvai karštą vandenį paruošia per skirtingą laiko tarpą, todėl renkantis įrangą įvertinkite ir vandens sušildymo laiką.

  Be jau minėtų parametrų reikėtų atkreipti dėmesį ir į planuojamą boilerio įrengimo vietą – norint užtikrinti maksimalų efektyvumą, jis turėtų būti įrengtas kuo arčiau vandens vartojimo vietos.

  Jei kyla neaiškumų ar reikia profesionalios konsultacijos dėl vandens šildymo įrangos? Susisiekite su Geras Katilas specialistais ir mes Jums padėsime. Prekės gali būti pristatytos Jūsų nurodytu adresu arba jas galite nemokamai atsiimti mūsų parduotuvėse Vilniuje – Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 176, PC Norfos bazėje

 • Rankšluosčių džiovintuvai

  Tikrieji namų pagalbininkai – Rankšluosčių džiovintuvai. Kaip tinkamai juos pasirinkti?

  Daugelis įpratę, jog rankšluosčių džiovintuvas turi kitą pavadinimą - gyvatukas. Bet nesvarbu kaip pavadinsime, turime pripažinti, jog su jais namai yra daug jaukesni ir komfortiškesni. Vonios kambarys, kuriame yra elektriniai rankšluosčių džiovintuvai tampa daug jaukesnis, šiltesnis ir malonesnis, juk visi norime šluostytis sausu rankšluosčiu ir praustis šiltoje patalpoje. 

  Patys rankšluosčių džiovintuvai būna kelių tipų. Aptarkime juos detaliau.

  Rankšluosčių džiovintuvas kiekvieno skoniui ir kišenei

  Rankšluosčių džiovintuvas dažniausiai - tai nedidelis radiatorius, skirtas rankšluosčių džiovinimui. Rankšluosčių džiovintuvai būna kelių rūšių:

  • Vandeniniai gyvatukai - tai tokie džiovintuvai, kurie yra prijungti prie bendros šildymo sistemos. Besirinkdami kurį pirkti, atkreipkite dėmesį į jo pajungimą: dešininį, kairinį, apatinį, universalų, per vidurį ir pan. Tokie šildytuvai gali funkcionuoti ištisus metus.

  • Rankšluosčių džiovintuvas elektrinis- tokie džiovintuvai jungiami į elektros tinklą ir veikia naudodami elektros energiją. Deja ši įranga gali stipriai išpūsti Jūsų sąskaitą už sunaudotą elektrą;

  • Kombinuoti gyvatukai - galimi keli šildymo variantai – naudoti šildymo sistemos karštą vandenį arba įjungus į elektros tinklą, šildyti naudojant elektros energiją.

  • Infra spindulių plokštės gyvatukai – tai infraraudonųjų spindulių universalūs įrenginiai, viename ir šildytuvas, ir rankšluosčių džiovintuvas.

  Jei planuojate įsigyti elektrinį gyvatuką, turėkite omenyje, jog Jums papildomai gali tekti nusipirkti ir kaitinimo elementą - teną. Tai priklausys nuo pasirinkto gyvatuko komplektacijos. O jeigu nuspręstumėte įsirengti kombinuotą arba gyvatuką veikiantį nuo šildymo sistemos karšto vandens, Jums taip pat gali tekti įsigyti kaitinimo elementą teną arba termoreguliatorių. Tai priklausys nuo perkamo gyvatuko komplektacijos.

  Turėkite omenyje, jei sugalvosite įsirengti plieninį rankšluosčių džiovintuvą, jis tinka tik uždarai sistemai. Šiluma būtų teikiama tik šildymo sezono metu. 

  Populiariausi ir patikimiausi rankšluosčių džiovintuvų gamintojai

  Apsisprendžiant kokį džiovintuvą pirkti, visada pravartu peržiūrėti informaciją internete, paklausti draugų ir artimų asmenų nuomonės šiuo klausimu.

   Rankšluosčių džiovintuvai akcija atrodo labai viliojančiai daugeliu atveju, tačiau neapsigaukite ir rinkitės atsakingai, nes tai pirkinys daugeliui metų. 

   Galime aptarti Lietuvos rinkoje įsitvirtinusius patyrusius gyvatukų gamintojus:

  • Elonika 

  • Terma gyvatukai

  • Enix džiovintuvas

  • Thermal trend

  Patarimai kaip tinkamai pasirinkti gyvatuką

  Jei apsisprendėte, jog Jūsų namuose, bute arba biure turi būti gyvatukas paminėsime Jums kelis faktus, kurie padės apsispręsti dėl Jūsų modelio pasirinkimo.

  Kaip žinote, gyvatukai naudojami tam, kad džiovintų rankšluosčius, drabužius ar kitus daiktus, sumažintų drėgnumą vonios kambaryje ir grybelio bei pelėsio atsiradimo tikimybę. Dabar net siūlomi modeliai prieškambariams ir virtuvei. 

   Renkantis gyvatuko pagaminimo medžiagas siūlome atsižvelgti į:

  • Variniai ir žalvariniai rankšluosčių džiovintuvai yra vieni iš praktiškesnių įrenginių, tačiau jų kaina aukštesnė nei pagamintų iš kitų medžiagų;

  • Aliumininiai gyvatukai yra nebrangūs, gerai perduoda šilumą. Jie yra pakankamai stilingi ir puikiai dera šiuolaikiškame vonios kambaryje.

  • Plieninių džiovintuvų kaina viliojanti, tačiau gamintojų siūlomi modeliai nėra labai modernūs ir originalūs.

  • Patys patvariausi ir, tur būt, dažniausiai naudojami yra nerūdijančio plieno.

   Kaip matote tai svarbūs aspektai. Vandeniniai rankšluosčių džiovintuvai yra patys populiariausi, ypač daugiabučiuose, kur vonios kambaryje dažniausiai kaupiasi vandens garai, o tai įtakoja grybelio, pelėsio atsiradimą.

   Vertinkite viską atsakingai, nes Jūsų namų šiluma labai svarbi. Rinkitės gamintojus ir galėsite mėgautis siūloma stilinga įranga, aksesuarais savo vonios kambaryje. Galimi įvairūs spalvų ir formų variantai. Nepamirškite, jog renkantis rankšluosčio džiovintuvą, reikia visų pirma pagalvoti apie įrenginio praktiškumą, nes stilingas, naujoviškas gyvatukas atrodys įspūdingai, bet, deja, gali būti nepatogu jį naudoti kaip džiovyklą ir džiovintuvas negalės atlikti savo pagrindinės funkcijos.
 • Dūmtraukiai
 • Reguliavimo prietaisai
 • Apsaugos prietaisai
 • Akumuliacinės talpos
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 145 dalykų