Sieniniai kondicionieriai

Informacija

Gamintojai

Naujos prekės

Sieniniai kondicionieriai

Sieniniai kondicionieriai - Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą?

Visai nesvarbu, koks yra metų laikas - oras visada įtakoja mūsų savijautą ir emocijas. Vasarą dažnai gali sekinti karštis, o žiemą - šaltis. Dėl to, kontroliuoti patalpų oro temperatūrą nori kiekvienas, o sieniniai kondicionieriai yra puiki galimybė pastoviai turėti komfortabilią oro temperatūrą. Geras Katilas parduotuvėje yra platus kondicionierių pasirinkimas, todėl jums neturės įtakos kintantys metų sezonai bei oro sąlygos, namų temperatūra prisitaikys prie jūsų norų. 

Pagrindinės priežastys, dėl kurių reikėtų įsigyti sieninį oro kondicionierių

Dažnai žmonės svarstydami apie kondicionieriaus įsigijimą, jaučia diskomfortą dėl per aukštos ar per žemos temperatūros, per didelės drėgmės ar atvirkščiai, per daug išsausinto patalpų oro. Mūsų nuomone, aplinka, kurioje mes praleidžiame daugiausia laiko, turėtų būti jauki ir komfortabili. Tai yra pagrindinės priežastis, kodėl kondicionierius turėtų tapti mūsų buities elementu.

 • Maloni temperatūra

Dirbant namuose ar biure, visada norisi, kad bet kuriuo metų laiku patalpose būtų jauku ir šilta. Tuomet negalvojant apie oro sąlygas lauke, galėsime koncentruotis į atliekamas užduotis ir darbas bus žymiai efektyvesnis. Sieniniai oro kondicionieriai gali būti nauja darbo produktyvumo dalis. 

 • Užima mažai vietos

Nesvarbu kokio dydžio jūsų patalpos, šie kondicionieriai pasižymi kompaktiška konstrukcija, bei moderniu dizainu. Galime atkreipti dėmesį į tai, jog stilingi kondicionieriai tampa puikia interjero detale. 

 • Mažai triukšmo

Daugeliui galvojant apie kondicionierių, kyla neigiamos mintys, kad jis garsiai dirba ir trukdys susikaupti bei ilsėtis. Norime šias mintis išsklaidyti, kadangi šiuolaikiniai kondicionieriai dirba labai tyliai, budėjimo režime jų skleidžiamas garsas siekia iki 20 dB. 

 • Ilgalaikė investicija 

Kartais žmonėms reikia priimti sunkų sprendimą, nes sieninių oro kondicionierių kainos nėra mažos ir tai iš vienos pusės gali būti priežastimi atsisakyti šios įrangos. Tačiau, tai tikrai nėra taip baisu, jei kondicionierių vertinsime kaip ilgalaikę investiciją. Įsigiję kondicionierių, jūs ilgus metus galėsite džiaugtis įrangos sukuriamu komfortu.

 • Galima naudoti uždaroje aplinkoje

Dažnai oras uždarose patalpose būna vėsus, tvankus, drėgnas ar trumpai tariant, slogus. Kondicionieriai puikiai išsprendžia visas problemas iškylančias dėl patalpų oro drėgmės, užterštumo, temperatūros. Šie prietaisai puikiausiai gali būti eksploatuojami ir puikiausiai atlieka savo funkcijas įvairiose patalpose. 

Kaip matote, priežasčių investuoti į naują sieninį oro kondicionierių yra tikrai nemažai. Pagalvokite apie tai, kad vos keliais paspaudimais galėsite reguliuoti ir valdyti patalpų mikroklimatą ir susikurti sau komfortą ir jaukumą. 

Pasitikėkite Geras Katilas parduotuve, pirkdami gerai žinomų gamintojų sieninius oro kondicionierius.

Mes bendradarbiaujame su gerai žinomais prekiniais vardais - Electrolux, Panasonic, GREE, Daikin, Mitsubishi ir kitais. Tai yra gamintojai, kurie išsiskiria aukšta kokybe, dizainu ir nuolat pasiūlančius vartotojams naujus inovatyvius produktus. Mes didžiuojamės tuo, kad savo klientams galime pasiūlyti įvairių gamintojų, aukščiausios klasės, patikimus ir efektyvius oro kondicionierius. 

Jeigu jau atsakėte sau į visus klausimus ir norite įsigyti sieninius oro kondicionierius, tai galite padaryti tiek internetinėje, tiek fizinėje Geras Katilas parduotuvėje. Atvykti ir gyvai apžiūrėti prekes galite Vilniuje Kalvarijų g. 125, arba Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė. Į iškilusius klausimus mielai atsakysime susisiekus elektroniniu paštu [email protected] arba mobiliuoju telefonu 8 656 85153. Lauksime jūsų atvykstant į mūsų parduotuves.

Sieniniai kondicionieriai Yra 76 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Gree

  Gree oro kondicionieriai – idealus pasirinkimas Jūsų namams

  Gree Electric Appliances yra Kinijos įmonė, įkurta 1991 metais Zhuhai mieste. Kompanija specializuojasi aukštos kokybės oro kondicionierių gamyboje – net kas trečias oro kondicionierius pasaulyje atkeliauja būtent iš šios įmonės gamyklų. Įmonė skiria ypač daug dėmesio moksliniams tyrimams bei plėtrai, taiko modernias technologijas ir yra įsteigusi daugiau nei kelis šimtus tyrimų centrų, institutų ir laboratorijų. Gree taip pat glaudžiai bendradarbiauja su pasaulyje puikiai žinoma japonų kompanija Daikin ir kartu yra įkūrusi bendrų kompanijų.

  Šios Kinijos bendrovės produkcija parduodama daugiau nei 100 šalių ir pirkėjų labai vertinama už puikią kokybę. Įsigiję oro kondicionierių Gree galite būti tikri dėl įrangos patvarumo ir ilgo tarnavimo laiko. Gree šiuo metu yra didžiausia pasaulyje specializuota oro kondicionierių gamintoja, per metus pateikianti vartotojams vidutiniškai 60 milijonų vienetų buitinių kondicionierių. Per beveik 30 gyvavimo metų įmonė pelnytai užsitarnavo lyderės vardą tarp kitų garsių kondicionavimo sistemų gamintojų.

  Šis kinų prekės ženklas yra sulaukęs ir daugiau nei 50 apdovanojimų už geras produktų charakteristikas ir savybes. Galime pažymėti šiuos prestižinius tarptautinius įvertinimus:

  • Auksinė žvaigždė – 2004 m. Paryžiuje WQC (World Quality Commitment) skirtas apdovanojimas.
  • Metų prekės ženklas – 2004 m. Romoje įteiktas tarptautinis apdovanojimas už geriausią metų prekinį ženklą.
  • Platininė žvaigždė – 2005 m. Niujorke tarptautinės kokybės kontrolės komisijos suteiktas apdovanojimas. Ši komisija vertina pasaulio kompanijų gaminamų produktų kokybę.
  • Visa tai tik įrodo, jog kondicionierius Gree yra neabejotinai puikus įrenginys, atvėsinantis ar sušildantis bet kokias patalpas. Įsigykite ir įsitikinkite tuo patys!

  Gree kondicionierių privalumai: kodėl verta pirkti?

  Ši Kinijos kompanija gigantė gerą vardą visame pasaulyje išsikovojo dėl gaminamos produkcijos pranašumų:

  • Surenkant įrenginius laikomasi labai griežtos kontrolės reikalavimų.
  • Gamyboje nuolat diegiamos naujos technologijos, dėl kurių prietaisai veikia itin tyliai ir suvartoja labai mažai energijos.
  • Oro kondicionieriai Gree dirba ir šaldymo, ir šildymo režimais.
  • Gamintojas užtikrina patikimą veikimą bei kondicionierių ilgaamžiškumą
  • Visiems Gree gaminiams suteikiama net 3 metų garantija, todėl galite būti ramūs, jog atsiradus gedimams jie bus pašalinti klalifikuotų meistrų.
  • Aukščiausią įrenginių kokybę garantuoja Global Quality Control programa.
  • Gree oro kondicionieriai skirtinguose gamybos etapuose yra išsamiai testuojami ir tikrinami.
  • Gausus įvairių modelių pasirinkimas, užtikrinana, kad bus patenkintas kiekvieno kliento poreikis

  Šiuo metu Geras Katilas parduodamų Gree kondicionierių kaina yra itin žema, todėl paskubėkite įsigyti ir sutaupykite kitam pirkiniui. Jei Jums kyla abejonių renkantis gaminį, susisiekite su mūsų specialistais el. paštu ar telefonu ir jie suteiks visą reikalingą pagalbą. Užsisakius prekę internetu ją vos per kelias dienas pristatysime kurjeriu į bet kurią Lietuvos vietovę. Pirkinius taip pat galite nemokamai atsiimti mūsų fizinėse parduotuvėse Vilniuje.

 • Electrolux

  Electrolux oro kondicionieriai – tobulas sprendimas gaiviai vėsai namuose

  Electrolux – viena didžiausių pasaulyje buityje naudojamų aukštos kokybės elektros prietaisų gamintojų, įkurta 1919 metais Stokholme, Švedijoje. Kompanija kiekvienais metais parduoda apie 60 milijonų buitinės technikos gaminių 150 šalių ir užima pirmą vietą Europoje tarp tokio tipo produkcijos gamintojų. Bendrovė daug dėmesio skiria naujovėms, kurios nuolat diegiamos jų gaminiuose. Šio Švedijos gamintojo produktų sąraše puikuojasi ir buitiniai bei pramoniniai oro kondicionavimo įrenginiai. Electrolux oro kondicionieriai yra vertinami už savo kokybę, mažas energijos sąnaudas ir vartotojui suteikiamą komfortą.

  Oro kondicionierių paskirtis ir tipai

  Oro kondicionieriai yra patalpas vėsinantys įrenginiai, kurių pagalba palaikoma pastovi nustatyta temperatūra bei drėgnumas. Jie taip pat gerina ir oro kokybę – prietaisų sistemose įdiegtos filtrų sistemos šalina dulkes, pūkus ir kitus nepageidaujamus dalykus, todėl galite kasdien mėgautis švariu ir šviežiu oru. Kai kurie kondicionieriai patalpas ne tik vėsina, bet ir šildo bei sausina. Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, juos puikiai patenkins kokybiški kondicionieriai Electrolux.

  Oro kondicionieriai pagal vidinių dalių tipą skiriami į 8 rūšis:

  • Sieniniai
  • Kasetiniai
  • Palubiniai
  • Grindiniai
  • Mobilūs
  • Kanaliniai
  • Pastatomi
  • Multi-split sistemos

  Populiariausi iš jų yra sieniniai „split“ tipo kondicionieriai, sudaryti iš vidinio ir išorinio blokų.

  Electrolux kondicionierių privalumai: kodėl verta pirkti?

  Galite neabejoti, jog pasirinkę būtent šios kompanijos oro kondicionavimo įrenginius tikrai neapsiriksite, nes jie turi daugybę pranašumų:

  • Užtikrina švarų orą, mažina oro drėgmės lygį bei stabdo pelėsių ir bakterijų dauginimąsi.
  • Electrolux kondicionierius veikia itin tyliai, todėl Jums niekada netrukdys pašaliniai garsai.
  • Įrenginiai pasižymi nedideliu elektros energijos suvartojimu bei efektyvumu, todėl jie padeda taupyti.
  • Gamintojas laikosi aukščiausių kokybės ir higienos standartų, gaminami produktai yra nekenksmingi aplinkai.
  • Kondicionierių dizainas labai šiuolaikiškas ir lengvai derinamas prie būsto interjero.
  • Įtaisai gaminami iš aukščiausios klasės medžiagų, todėl yra ypač patikimi ir ilgaamžiški.
  • Kai kurie oro kondicionieriai Electrolux gali dirbti net keliais režimais: šaldymo, šildymo, vėdinimo bei sausinimo, taip pat turi turbo, naktinį bei automatinį režimus.
  • Patalpose nuolat palaikoma tiksli Jūsų pasirinkta temperatūra, garantuojanti vėsą bei komfortą
  • Įrenginiuose integruotos itin modernios funkcijos, tokios kaip savaiminė kondicionieriaus diagnostika, autorestartas bei Wi-Fi valdymas
  • Kondicionieriai turi išskirtinį „I FEEL“ režimą – į nuotolinio valdymo pultą įmontuojamas temperatūros jutiklis, todėl įjungus šią funkciją, nustatyta temperatūra palaikoma ten, kur yra valdymo pultas. Tai leidžia kontroliuoti ir palaikyti norimą patalpų temperatūrą kad ir kur bebūtumėte. 

  Kondicionierius Electrolux yra tikrai puikus sprendimas kiekvieniems namams. Jei Jums reikia pagalbos atliekant užsakymą mūsų elektroninėje parduotuvėje ar profesionalios konsultacijos, susisiekite su Geras Katilas specialistais, kurie yra pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus. Į mus kreiptis galite paštu arba telefonu. Įrangą įsigyti verta mūsų elektroninėje parduotuvėje, nes komanda visada užtikrina kokybišką aptarnavimą ir greitą pristatymą visoje Lietuvoje.

 • AlpicAir

  Oro kondicionieriai AlpicAir - tai labai efektyvi, inovatyvi bei ekologiška vėsinimo ir šildymo įranga, draugiška žmogui bei aplinkai! 

  AlpicAir - tai Europos gamintojas, kuriantis ir parduodantis įvairių tipų oro kondicionierius, oro vėsinimo bei klimato kontrolės sistemas. Kompanija buvo įkurta 1999 metais, siekiant išspręsti nustatytų temperatūrų palaikymą įvairios paskirties ir plotų patalpose. Įmonės produkcija skirta tiek buitiniams vartotojams, tiek komercinės paskirties objektams, tiek pramonės įmonėms. Vienas iš įmonės tikslų buvo patiekti vartotojams produktus atitinkančius aukštus kokybės reikalavimus, efektyvius ir ekologiškus, saugančius mus supančią aplinką. Apžvelgiant įmonės veiklą, galime teigti, kad iškelti tikslai daugeliu atveju buvo įgyvendinti. AlpicAir produktai šiuo metu vertinami tiek Europos Sąjungos pirkėjų, tiek kaimyninių šalių. Vienos iš pagrindinių produkcijos savybių - tai nepriekaištinga kokybė, patikimumas eksploatuojant, ilgaamžiškumas ir, svarbiausia, konkurencinga kaina. Tai buvo pasiekta pastoviai diegiant naujausius techninius sprendimus į gaminamą įrangą, atliekant vartotojų poreikių analizę ir neatsiliekant nuo konkuruojančių gamintojų, produktų charakteristikomis, patikimumu bei dizainu.

 • Daikin

  Daikin oro kondicionieriai – Puikus pasirinkimas norint investuoti į efektyvią oro vėsinimo įrangą

  Šiandien retas įsivaizduojame sėkmingos įmonės biurą, kuriame patalpų klimato nekontroliuotų oro kondicionierius. Tokio pat komforto norime ir namuose, kuriuose praleidžiame didžiąją savo gyvenimo dalį. Planuojantiems įsigyti kondicionierių norime pristatyti beveik 100 metų gyvuojančios klimato kontrolės technologijų srities lyderę – kompaniją Daikin. Įmonė kuria energiją taupančius, kokybiškus ir patikimus produktus skirtus individualiems namams bei gamybinėms patalpoms. Daikin kondicionieriai – tai inovatyvi įranga, kuriuoje integruoti naujos kartos inverteriniai kompresoriai, įgalinantys įrenginį dirbti labai tyliai bei iki minimumo sumažinti elektros energijos suvartojimą. Kondicionieriuose naudojamas šaltnešis - tai aplinkai nekenksmingas freonas R32.

  Daikin kondicionieriai – Kokie išskirtiniai šių gaminių privalumai?

  Apie būtinybę įsigyti oro kondicionierių pagalvojame tada, kai patalpoje yra per šilta arba net karšta, vargina pernelyg drėgnas arba, atvirkščiai, itin sausas patalpų oras. Būtent šiuos nepageidaujamus reiškinius padės išspręsti Daikin gaminiai. Pagrindiniai ir išskirtiniai privalumai lyginant su kitų gamintojų produktais Daikin kondicionierių atliekamos funkcijos:

  • Pageidaujama temperatūra ir mikroklimatas

  Prietaisas gali dirbti ir vėsinimo, ir šildymo režimais. Daikin kondicionierius padeda išspręsti oro užterštumo, sausumo ar per didelės drėgmės problemas. Įsigijus šio gamintojo įrangą, nereiks atidarinėti langų bei durų, tam kad išvėdintume ar atvėsintume patalpas. Taip užkirsime kelią vabzdžių, dulkių, o pavasarį ir žiedadulkių patekimui į mūsų darbo ar gyvenamasias patalpas!

  • Puikūs techniniai parametrai 

  Kondicionierius – efektyviai veikiantis prietaisas, o Daikin oro kondicionieriai kaip minėjom, dirba labai tyliai ir sunaudoja nedaug elektros energijos. Juose įmontuota elektroninė apsauga, sauganti įrenginį nuo perkaitimo ir galimų gedimų. Taip pat integruoti dviejų zonų judesio jutikliai - jei patalpose nėra judančių objektų, prietaisas automatiškai persijungia į budėjimo režimą.

  • Automatiniai nustatymai

  Prietaisas pats parenka vėsinimo arba šildymo režimą ir reguliuoja ventiliatoriaus sukimosi greitį. Automatinės žaliuzių svyravimo funkcijos dėka pašildytas arba atvėsintas oras patalpoje paskirstomas tolygiai.

  • Patogus prietaisų veikimo valdymas

  Įrangoje įdiegtos naujausių technologijų valdymo sistemos, Wi-Fi modulis, todėl lengva kontroliuoti ir valdyti patalpų oro temperatūrą bei pasirinkti norimą prietaiso darbo režimą. Komplekte yra ergonomiškas ir modernus  nuotolinio valdymo pultas.

  • Tyras ir gaivus namų oras 

  Daikin kondicionieriai kaina įvertinus atliekamas funkcijas ir elektros energijos sąnaudas, tikrai nėra aukšta, o įrenginiai pasižymi kokybe, patikimumu bei ilgu eksploatavimo laiku. Įsigiję Daikin įrangą sukursite savo namuose komfortą ir jaukumą, nesvarbu, už lango siaus pūga ar kepins saulė. Jūsų namuose bus švarus ir gaivus, pageidaujamos temperatūros oras. Daikin kondicionieriai turi daugiapakopę trijų lygių oro filtravimo sistemą, kuri išvalo orą nuo dulkių, mikrobų, naminių augintinių plaukų bei žiedadulkių. 

  Akivaizdu, jog Daikin oro kondicionavimo įrangoje įdiegti patys geriausi techniniai sprendimai, todėl prietaisai yra funkcionalūs ir patikimi.

  Kodėl Daikin kondicionierius pirkti verta Geras Katilas parduotuvėje?

  Geras Katilas parduotuvė siūlo didelį kokybiškos vėsinimo įrangos pasirinkimą. Parduotuvėje taikoma Daikin kondicionieriai kainos akcija. Pageidaujamą gaminį galite įsigyti internetu arba mūsų fizinėse parduotuvėse Vilniuje adresu Kalvarijų 125, ir Savanorių 176, PC Norfa Bazė. Mes visada pasiruošę Jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją, kad apsipirkimas būtų malonus ir išsirinktumėte labiausiai tinkančią įrangą. Pasirinkite mus ir mėgaukitės aukščiausios kokybės prekėmis, patogiu mokėjimo būdu ir greitu pristatymu.

  Jei kiltų klausimų, kaip atlikti užsakymą, arba norėtumėte pasitikslinti dėl mokėjimo sąlygų, skambinkite telefonu 8 656 85153 arba susisiekite el. paštu [email protected]

 • Panasonic

  Panasonic oro kondicionieriai - Protinga investicija jūsų šeimos komfortui

  Šiuo metu dauguma žmonių neįsivaizduoja savo buities be kondicionierių. Šie prietaisai pasižymi tiek kokybe, tiek ilgaamžiškumu bei neaukštomis kainomis. Visgi, svarstant, kurie Panasonic kondicionieriai verti didžiausio dėmesio ir kurį pirkti iš gausios pasiūlos - gali iškilti daug klausimų bei dvejonių. Būtent todėl, svarbu žinoti kuo Panasonic gamintojas yra išskirtinis ir kodėl verta į jį atkreipti šiek tiek daugiau dėmesio nei į kitus gamintojus. 

  Panasonic kondicionierių išskirtinumai - Kodėl jie aukštai vertinami mūsų rinkoje

  Jeigu jaučiate, kad apie kondicionierius turite per mažai informacijos ir norite sužinoti daugiau, Pamėginsime išdėstyti, kodėl būtent šie kondicionieriai yra vertinami ir mėgiami pirkėjų. Pirmiausia, šio gamintojo produktai išsiskiria  savo kokybe. Susipažinkite su Panasonic kondicionierių privalumais, kurie padės lengviau apsispręsti.  

  • 60 metų versle 

  Dar 1958 metais gamintojas Panasonic pristatė savo pirmąjį langų tipo oro kondicionierių, nuo kurio ir prasidėjo tolimesnis gilinimasis į šių prietaisų kūrybą bei gamybą. Dabar Panasonic yra visame pasaulyje gerai žinomas ir vertinamas prekinis ženklas, kuris asocijuojasi su išskirtine kokybe bei patikimumu. Panasonic kondicionierių kaina atitinka produktų kokybę ir efektyvumą.

  • Inovatyvumas ir prisitaikymas 

  Mūsų laikais svarbu, kad gamintojai sugebėtų rasti sprendimus į klausimus, vartotojams iškylančius kiekvieną dieną. Būtent dėl to, sieniniai kondicionieriai Panasonic yra sukurti taip, kad veiktų kaip įmanoma tyliau ir užimtų kuo mažiau vietos. Tai yra puikus sprendimas mažų patalpų savininkams, mėgstantiems ramybę ir tylą. Sieninis oro kondicionierius Panasonic dar yra patrauklus klientams dėl to, kad gali vėsinti orą net keliose skirtingose patalpose vienu metu, o energijos sąnaudos vis tiek išlieka palyginus nedidelės. 

  • Išskirtinė kokybė ir patikimumas 

  Panasonic gamintojas turi itin griežtai apibrėžtas vertybes, kuriomis vadovaujasi kurdamas naujus produktus. Tai yra pirmaujantis gamintojas, kuris savo produktus tiekia į įvairias šalis, esančias tiek karštose klimato zonose, tiek šaltose. Jo pagaminti produktai garantuoja patalpų aušinimą bei šildymą, kai klientui to labiausiai reikia. Prekės su šiuo ženklu yra itin patikimos, ilgaamžės ir, svarbiausia, draugiškos žmogui ir aplinkai. Jos sukurtos taip, kad įvykus nenumatytiems atvejams žala būtų kaip įmanoma mažesnė. Dėl minėtų savybių, šie kondicionieriai vertinami daugelyje pasaulio šalių.  

  • Išmanus prijungimas ir valdymas 

  Šiuolaikinių technologijų dėka galima daugumą prietaisų valdyti daug patogiau - ne išimtis yra ir aprašomi kondicionieriai, kuriuose yra integruota išmanioji valdymo ir reguliavimo sistema. Dėka šių technologijų prietaisai palaiko nustatytą patalpų temperatūrą, oro drėgnumą, taip pat filtruoja ir išvalo patalpų orą. 

  Kodėl verta pirkti Panasonic oro kondicionierius Geras Katilas parduotuvėje?

  Jeigu svarstote apie kondicionierių Panasonic pirkimą, jums rekomenduotume apsilankyti mūsų parduotuvėje, kadangi mes siūlome geriausias kainas, taip pat - puikias nuolaidas, patogius mokėjimo būdus ir greitą pristatymą. Mūsų parduotuvės adresas yra Kalvarijų g. 125, LT-08221 Vilnius arba Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė. Jeigu neturite galimybės atvykti į mūsų fizinę parduotuvę - tuomet kviečiame aplankyti elektroninę parduotuvę, kurioje jūsų laukia didelis prekių asortimentas bei klientų aptarnavimo specialistai. Su mūsų darbuotojais galite susisiekti elektroniniu paštu [email protected] arba mobiliuoju telefonu 865685153.
 • Mitsubishi Heavy...

  Mitsubishi Heavy Industries kondicionieriai – Puikus sprendimas renkantis vėsinimo įrangą

  Oro kondicionierius – daugiafunkcinis prietaisas. Karštą vasaros dieną jo dėka patalpos vesinamos, o žiemą – šildomos. Šiandien siūlomų kondicionierių modelių įvairovė tokia didelė, kad kiekvienas pirkėjas gali rasti sau priimtiniausią variantą atsižvelgdamas ir į technines prietaiso charakteristikas, ir savo finansines galimybes.

  Siūlome išsamiau susipažinti su gerai pasaulyje žinomo japonų gamintojo oro kondicionavimo įranga. Mitsubishi Heavy Industries kondicionieriai – greitai atvėsina įkaitusį patalpų orą ir sukuria puikų komfortišką mikroklimatą. Pagal vartotojo pageidavimą, subalansuotas patalpų oro drėgmės lygis ir palaikoma optimali temperatūra, garantuoja puikią savijautą bei daro teigiamą įtaką darbingumui.

  Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionieriai – Kokios geriausios šių gaminių savybės?  

  Jei planuojate įsigyti namų vėsinimo įrangą ir ieškote geriausio sprendimo, susipažinkite su Mitsubishi ženklo gaminių privalumais:

  • Ilgaamžės tradicijos 

  Oro kondicionavimo įrangą Mitsubishi Heavy Industries, Ltd gamina daugiau nei 40 metų ir yra sukaupusi nemenką patirtį. Gaminiai žinomi visame pasaulyje - įmonė gamina ne tik individualių namų, butų ir biurų kondicionierius, bet taip pat projektuoja ir tiekia prekybinių bei pramoninių objektų vėdinimo įrangą.

  • Techniniai duomenys ir energetinis efektyvumas

  Gamyboje nuolat įdiegiami naujausi technologiniai sprendimai: integruota kondicionierių savidiagnostika, o oro srautas valdomas funkcijos Jet Air Technology pagalba. Prietaisų triukšmo lygis itin žemas, tad nesutrikdys nusistovėjusios namų ramybės. Mitsubishi prietaisų efektyvumo klasė A ++, tai akivaizdus įrodymas, kad suvartojamos elektros energijos sąnaudos bus minimalios ir tikrai smarkiai nekirs per vartotojo kišenę.

  • Funkcionalumas ir tinkamumas Lietuvos klimatui

  Kondicionierius – prietaisas, kurio dėka sukuriama optimali ir vartotojo pojūčiams priimtiniausia aplinka. Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionieriai gali dirbti šaldymo, šildymo, ventiliavimo ir oro sausinimo režimais. Techninių parametrų rėžiai nurodo, kad prietaisus galima eksploatuoti Lietuvos klimato sąlygomis.

  • Patogus montavimas ir valdymas

  Prietaiso dizainas tinka įvairiam namų interjerui. Įrenginius lengva montuoti, o dar lengviau valdyti ir mėgautis nustatytos oro temperatūros bei drėgmės palaikymu, taip pat kitomis mikroklimato palaikymo funkcijomis. Į įrangos komplektą įeina modernus ir patogus valdymo pultas.

  • Kokybė ir patikimumas

  Prietaisai gaminami ir komplektuojami Japonijoje – tai garantuoja, kad vėdinimo įranga saugi bei patikima. Gamintojo suteikiama garantija užtikrina, kad Mitsubishi kondicionierius taps ilgalaike namų komforto investicija. Taigi matome, kad norint sukurti patogias darbo bei poilsio sąlygas, buitiniai kondicionavimo prietaisai, be jokios abejonės, yra idealūs pagalbininkai. 

  Kodėl verta Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionieriai pirkti Geras katilas parduotuvėje?

  Ketinate įsigyti kondicionavimo įrangą? Sąlyginai pigūs Mitsubishi Heavy Industries gaminiai - mūsų asortimento prekės, todėl mielai kviečiame užsukti į Geras katilas elektroninę parduotuvę. arba fizines parduotuves esančias Vilniuje Kalvarijų g. 125 arba Savanorių pr. 176, PC Norfa Bazė. Jums bus pasiūlytos geriausios Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionieriai kainos, patogus mokėjimo būdas ir greitas prekių pristatymas. Patyrę konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją ir atsakys į klientą dominančius klausimus. Nepriklausomai nuo to, ar prekę norėsite įsigyti internetinėje, ar fizinėje parduotuvėje, susisiekti su mūsų konsultantais galite elektroniniu paštu [email protected] arba mobiliuoju telefonu 865685153. Mes visada pasiruošę Jums padėti!

 • Cooper & Hunter
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 76 dalykų