Oro kondicionieriai

Informacija

Gamintojai

Oro kondicionieriai Yra 90 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Sieniniai kondicionieriai

  Sieniniai kondicionieriai - Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą?

  Visai nesvarbu, koks yra metų laikas - oras visada įtakoja mūsų savijautą ir emocijas. Vasarą dažnai gali sekinti karštis, o žiemą - šaltis. Dėl to, kontroliuoti patalpų oro temperatūrą nori kiekvienas, o sieniniai kondicionieriai yra puiki galimybė pastoviai turėti komfortabilią oro temperatūrą. Geras Katilas parduotuvėje yra platus kondicionierių pasirinkimas, todėl jums neturės įtakos kintantys metų sezonai bei oro sąlygos, namų temperatūra prisitaikys prie jūsų norų. 

  Pagrindinės priežastys, dėl kurių reikėtų įsigyti sieninį oro kondicionierių

  Dažnai žmonės svarstydami apie kondicionieriaus įsigijimą, jaučia diskomfortą dėl per aukštos ar per žemos temperatūros, per didelės drėgmės ar atvirkščiai, per daug išsausinto patalpų oro. Mūsų nuomone, aplinka, kurioje mes praleidžiame daugiausia laiko, turėtų būti jauki ir komfortabili. Tai yra pagrindinės priežastis, kodėl kondicionierius turėtų tapti mūsų buities elementu.

  • Maloni temperatūra

  Dirbant namuose ar biure, visada norisi, kad bet kuriuo metų laiku patalpose būtų jauku ir šilta. Tuomet negalvojant apie oro sąlygas lauke, galėsime koncentruotis į atliekamas užduotis ir darbas bus žymiai efektyvesnis. Sieniniai oro kondicionieriai gali būti nauja darbo produktyvumo dalis. 

  • Užima mažai vietos

  Nesvarbu kokio dydžio jūsų patalpos, šie kondicionieriai pasižymi kompaktiška konstrukcija, bei moderniu dizainu. Galime atkreipti dėmesį į tai, jog stilingi kondicionieriai tampa puikia interjero detale. 

  • Mažai triukšmo

  Daugeliui galvojant apie kondicionierių, kyla neigiamos mintys, kad jis garsiai dirba ir trukdys susikaupti bei ilsėtis. Norime šias mintis išsklaidyti, kadangi šiuolaikiniai kondicionieriai dirba labai tyliai, budėjimo režime jų skleidžiamas garsas siekia iki 20 dB. 

  • Ilgalaikė investicija 

  Kartais žmonėms reikia priimti sunkų sprendimą, nes sieninių oro kondicionierių kainos nėra mažos ir tai iš vienos pusės gali būti priežastimi atsisakyti šios įrangos. Tačiau, tai tikrai nėra taip baisu, jei kondicionierių vertinsime kaip ilgalaikę investiciją. Įsigiję kondicionierių, jūs ilgus metus galėsite džiaugtis įrangos sukuriamu komfortu.

  • Galima naudoti uždaroje aplinkoje

  Dažnai oras uždarose patalpose būna vėsus, tvankus, drėgnas ar trumpai tariant, slogus. Kondicionieriai puikiai išsprendžia visas problemas iškylančias dėl patalpų oro drėgmės, užterštumo, temperatūros. Šie prietaisai puikiausiai gali būti eksploatuojami ir puikiausiai atlieka savo funkcijas įvairiose patalpose. 

  Kaip matote, priežasčių investuoti į naują sieninį oro kondicionierių yra tikrai nemažai. Pagalvokite apie tai, kad vos keliais paspaudimais galėsite reguliuoti ir valdyti patalpų mikroklimatą ir susikurti sau komfortą ir jaukumą. 

  Pasitikėkite Geras Katilas parduotuve, pirkdami gerai žinomų gamintojų sieninius oro kondicionierius.

  Mes bendradarbiaujame su gerai žinomais prekiniais vardais - Electrolux, Panasonic, GREE, Daikin, Mitsubishi ir kitais. Tai yra gamintojai, kurie išsiskiria aukšta kokybe, dizainu ir nuolat pasiūlančius vartotojams naujus inovatyvius produktus. Mes didžiuojamės tuo, kad savo klientams galime pasiūlyti įvairių gamintojų, aukščiausios klasės, patikimus ir efektyvius oro kondicionierius. 

  Jeigu jau atsakėte sau į visus klausimus ir norite įsigyti sieninius oro kondicionierius, tai galite padaryti tiek internetinėje, tiek fizinėje Geras Katilas parduotuvėje. Atvykti ir gyvai apžiūrėti prekes galite Vilniuje Kalvarijų g. 125, arba Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė. Į iškilusius klausimus mielai atsakysime susisiekus elektroniniu paštu [email protected] arba mobiliuoju telefonu 8 656 85153. Lauksime jūsų atvykstant į mūsų parduotuves.

 • Mobilūs kondicionieriai


  Geras Katilas - Parduotuvė, kurioje kokybiški pigūs mobilūs oro kondicionieriai laukia Jūsų!

  Geras Katilas bendradarbiauja tik su aukščiausius įvertinimus Europoje ir pasaulyje gaunančiais prekių ženklais, kurių kokybė tikrai nenuvils. Galime užtikrinti, kad mūsų parduotuvėje tikrai rasite sau tinkamą įrenginį. Mes pasistengsime, kad Jūsų apsipirkimas būtų malonus, greitas ir informatyvus – atsakysime į Jums kylančius klausimus apie šiuos kondicionierius ir padėsime išsirinkti tą, kuris produktyviausiai veiks Jūsų namuose ar biure. Geras Katilas mobilūs kondicionieriai, jų pardavimas mūsų komandai nėra naujiena - mes esame viena iš nedaugelio parduotuvių Lietuvoje, kur galite įsigyti nebrangių, tačiau nepralenkiamos kokybės produktų. Electrolux, Gree ar Saturn – kad ir kuris oro kondicionierius patrauks dėmesį, garantuojame, jog bet kuris iš šių pasirinkimų yra efektyvus! Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti mobilių oro kondicionierių veikimo esmę bei kaip išsirinkti tinkamiausią variantą Jūsų namams ar ofiso patalpoms.


  Mobilaus oro kondicionieriaus veikimo principai ir nauda

  Šie mažesni prietaisai yra itin mėgstami. Įsirengti šiuos kondicionierius gerokai lengviau, nei bet kokį kitą jų tipą. Du pagrindiniai dalykai, kuriuos atlieka mobilus kondicionierius, yra vienos ar kelių patalpų atvėsinimas ir drėgno oro sausinimas. Visų kondicionierių termodinaminiai principai yra daugmaž vienodi. Viskas vyksta trijų paprastų komponentų dėka:

  •     Šaltnešis (oro atvėsinimui)
  •     Kompresorius (šaltnešio suspaudimui)
  •     Ventiliatorius (šalto oro paskleidimui)

  Oro vėsinimas vyksta keliais nuolatos pasikartojančiais ciklais. Visų pirma, įtraukiamas karštas, drėgnas oras į kondicionierių. Tuomet tas oras yra atvėsinamas ir išsausinamas. Ant šaldomųjų ričių susikondensuoja iš oro ištraukta drėgmė. Karštis perkeliamas į skystos būsenos šaltnešį ritėse, kur plėsdamasis šaltnešis virsta dujomis, o susikaupusi šilumos energija, šilto oro pavidalu išpučiama iš patalpų. Tuo metu vėsus oras paskleidžimas kambaryje. Visas nereikalingas karštis išeina pro išmetamąją žarną ir ciklas vėl kartojasi. Pirkti mobilų buitinį kondicionierių apsimoka dėl kelių priežasčių - jį ne tik itin lengva įsirengti, tačiau ir perkelti į kitą vietą. Be to, šie įrenginiai turi daug įvairių papildomų funkcijų, kurios neabejotinai pravers kasdieniniame gyvenime. Trumpai drūtai - pirkti mobilus oro kondicionierius apsimoka! Jei vis dar nesate tuo įsitikinę, skaitykite toliau, o mes Jums pateiksime pagrindinius argumentus, kodėl šis prietaisas yra būtinybė bet kokiose patalpose.


  Mobilus oro kondicionierius: Ką reikia žinoti prieš jį perkant?

  Jei norite nesuklysti ir padaryti tinkamiausią pasirinkimą, prieš pirkdami mobilų oro kondicionierių turėtumėte atkreipti dėmesį į pagrindines Jus dominančio prietaiso funkcijas. Mes sukūrėme Jums sąrašą pagrindinių dalykų, kurie galimai būtų ypatingai svarbūs mūsų klientams. Siūlome juos peržvelgti prieš užsisakant mobilų oro vėdinimo įrenginį mūsų svetainėje.

  •     Galite rinktis tarp kondicionieriaus, kuris pats išgarina drėgmę arba tradiciško modelio su indeliu vandeniui.
  •     Jei norite kaip įmanoma tyliau veikiančio įrenginio, siūlome rinktis mažiau nei 60 decibelų skleidžiantį produktą.
  •     Tai, kiek kambarių galite atvėsinti su vienu įrenginiu, Jums nurodys BTU (Britų šilumos kiekio vienetas).
  •     Galite rinktis tarp vieną arba dvi išmetamąsias žarnas turinčių oro kondicionierių.
  •     Jei pageidaujate energiją taupančio mobilaus kondicionieriaus, rinkitės aukštesnį EER lygį turinčius produktus.


  Pigūs mobilūs oro kondicionieriai dabar parduodami ir internetu

  Geras Katilas siūlo platų įrenginių pasirinkimą iš aukščiausiais įvertinimais paženklintų kompanijų. Šiuo metu galite rinktis mobilius oro kondicionierius iš toliau pateiktų keturių gamintojų, kurių kiekvienas yra pripažintas ir mylimas ne tik Europos, bet ir užjūrio vartotojų.

  •     Gree

  Gree savo produktams suteikia 2 metų garantiją. Jų įrenginiai ne tik vėsina, bet ir ventiliuoja, vėdina bei sausina patalpų orą. Jie turi oro filtrą, kuris vidun neįleidžia dulkių. Daugumos Gree kondicionierių ventiliatorius gali dirbti trimis greičiais, todėl vartotojas gali pasirinkti optimaliausią režimą, priklausomai nuo poreikių ir temperatūros.

  •     Electrolux

  Bet kuris Electrolux produktas yra mobilus oro kondicionierius su kaina, atitinkančia kokybę. Tai aukštos efektyvumo klasės produktai, turintys naktinius režimus ir kitas naudingas funkcijas, kurios tikrai nenuvils jų naudotojo!

  •     Saturn

  Ši kompanija gamina modernius ir naujausiais technologiniais sprendimais paremtus kondicionierius, kurie neabejotinai turės kiekvieną vartotojų pripažintą funkciją. Nuo vėsinimo ir šildymo režimų iki mažo triukšmo lygio – daug šansų, jog rasite Saturn kondicionierių, kuris Jums patiks.

  •    Daikin

  Šios kompanijos įrenginiai išsiskiria puikia kokybe ir minimalistiniu dizainu. Be jokių abejonių visi kondicionieriai turės pagrindines funkcijas, kurios kuriamos aukščiausio lygio technologijų pagalba. Ši įmonė koncentruojasi į kokybę ir norą užtikrinti švarų bei gaivų orą. Skirtingi kondicionierių greičiai leis sukurti ir palaikyti patalpose norimą temperatūrą, nesvarbu kokia aukšta oro temperatūra būtų lauke.

  Mes norime Jums padėti susikurti jaukius namus. Čia rasite kokybiškiausius prekės ženklus pačiomis geriausiomis kainomis. Kvalifikuoti parduotuvės darbuotojai pasistengs atsakyti į kiekvieną iškilusį klausimą apie mūsų prekes ir padės išsirinkti būtent tą modelį, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius.
  Jei norite pasikalbėti su mūsų darbuotojais apie mobilius oro kondicionierius ar kitus įrenginius bei juos apžiūrėti, kviečiame aplankyti fizines parduotuves adresu Kalvarijų g. 125 arba Savanorių g. 176. Vilnius ir mobilus oro kondicionierius lauks Jūsų Geras Katilas parduotuvėje. Jei turite klausimų apie Geras Katilas produktus ar kitus susijusius dalykus, skambinkite telefonu +370 656 38445.

puslapyje
Rodoma 73 - 90 iš 90 dalykų