Oro kondicionieriai

Informacija

Gamintojai

Naujos prekės

Oro kondicionieriai

Idealūs oro kondicionieriai tavo namams – čia

Kondicionieriai yra itin efektyvūs įrenginiai, galintys ne tik greitai atvėsinti Jūsų namų patalpas, tačiau ir palaikantys gerą mikroklimatą. Geras Katilas parduotuvėse galite įsigyti pačius geriausius oro kondicionierius kaina, dėl kurios jūsų piniginė tikrai nesijaus itin nuskriausta. Galite rinktis net iš dviejų tipų – sieninių kondicionierių ir mobilių kondicionierių. Pirkti oro kondicionierius pas mus – malonu: pirkdami keletą prekių galite tartis dėl nuolaidos. Be viso to, mes padėsime Jums išsirinkti patį geriausią variantą, kuris Jūsų namuose veiks efektyviausiai. Mūsų specialistai pasirengę pagelbėti įsigyti produktą, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius. O tam, kad įsitikintumėte, jog šį įrenginį namuose turėti verta, štai keletas dalykų, kuriuos svarbu žinoti apie oro kondicionierius prieš nusprendžiant įsirengti juos savo namuose.

Kodėl verta turėti oro kondicionierių:

 • Galite nustatyti ir palaikyti norimą patalpų oro temperatūrą
 • Kondicionieriai gali dirbti tiek vėsinimo, tiek šildymo režimais
 •     Palaikydami patalpose norimą temperatūrą padidinsite darbo našumą
 •     Kondicionierių sukurtas mikroklimatas įtakoja Jūsų sveikatą
 •     Patalpose palaiko nustatytą drėgmę
 •     Apsaugo nuo vabzdžių ir parazitų patalpose
 •     Tylus darbo režimas
 •     Įranga turi elektroninę apsaugą nuo perkaitimo

 

Kaip matome, buitiniai kondicionieriai turi nemažai privalumų, kurie neabejotinai padidina komfortą ir teigiamai įtakoja vartotojų sveikatą bei darbingumą. Toliau rasite Geras Katilas parduotuvėse esančių oro kondicionierių prekių ženklus ir tai, kaip jie gali pasitarnauti Jūsų namams!

Geras Katilas oro kondicionieriai: mūsų prekių ženklai

Mūsų parduotuvėse rasite įvairių kompanijų oro kondicionierius, tad nėra abejonės, jog bent vienas jų išpildys Jūsų lūkesčius. Mes garantuojame, jog rasite produktą, kurio kainos ir kokybės santykis Jus suvilios. Čia pateiksime keletą populiariausių prekių ženklų, kuriuos galite rasti Geras Katilas elektroninėje bei fizinėse prekybos vietose.

Gree

Gree pasaulyje yra antroje vietoje tarp pačių didžiausių oro kondicionierių gamintojų. Ši kompanija per metus parduoda kondicionierių, kurių vertė viršija šešis bilijonus dolerių.. Gree produktų gamyboje nuolat diegiamos naujausios technologijos, dėl kurių prietaisai veikia itin tyliai ir suvartoja minimalų kiekį energijos. Šie kondicionieriai – ekonomiškas pasirinkimas ir kainos, ir kokybės atžvilgiais. Mūsų parduotuvėje galite rasti ir mobilių, ir sieninių Gree prietaisų.

Electrolux

Electrolux yra plačiai žinoma Švedijos elektros prietaisų gamintoja. Jų buitiniai kondicionieriai yra vertinami už savo kokybę, minimalias energijos sąnaudas ir efektyvumą. Šie įrenginiai užtikrina, kad oras Jūsų namuose bus švarus, mažina oro drėgmės lygį bei stabdo pelėsių ir bakterijų dauginimąsi. Šiuo metu Geras Katilas parduotuvėje pasiekiami Electrolux oro kondicionieriai su akcija – belieka išsirinkti, kurio norite. Pas mus galite rasti ir mobilių, ir sieninių Electrolux prietaisų. Mes padėsime rasti įrenginį, kuris atitiks visus Jūsų pageidavimus.

Panasonic

Geras Katilas parduotuvėje rasite Panasonic oro kondicionierius, puikiai tinkančius ir biurų patalpoms ir Jūsų namams. Tai patikima, efektyvi ir patogi vėsinimo ir šildymo įranga, kurios funkcionalumas ir tylus darbo režimas patenkins net išrankiausių vartotojų poreikius. Panasonic prietaisai – patikimas pasirinkimas, turintis ilgą eksploatacijos laiką. Kone didžiausias kondicionierių pliusas – tai su nedidelėmis išlaidomis sukursite namuose vėsą vasarą, o šaltuoju metų sezonu galėsite efektyviai šildyti patalpas. Šio gamintojo sąlyginai pigūs oro kondicionieriai, sukurs išskirtinį mikroklimatą Jūsų namuose ar biure.

AlpicAir

Ši Europos kompanija gamina ir parduoda įvairių tipų oro kondicionierius, oro vėsinimo bei klimato kontrolės sistemas. Pas mus galite rasti įvairių tipų AlpicAir sieninių kondicionierių, kurie puikiai atitiks visus Jūsų pageidavimus dėka įspūdingų techninių duomenų ir ne žemesnės nei A+ energinio efektyvumo klasės.

Geras Katilas bendradarbiauja tik su pirmaujančiais šios srities gamintojais, kad galėtų Jums pasiūlyti geriausius oro kondicionierius už prieinamą kainą. Rinkdamiesi mūsų parduotuvę Jūs neapsiriksite, nes mes stengiamės pasiūlyti pirkėjui produktus su geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

Jei norite žinoti, kada yra pats geriausias metas pirkti ir įsirengti buitinius kondicionierius, ši informacija Jums pravers. Mūsų specialistai rekomenduoja oro kondicionierius įsirengti rudens arba pavasario mėnesiais. Tuo metu lauko temperatūra nėra ypatingai aukšta, o kondicionierių paklausa krenta – tai puikus laikas įsigyti šią įrangą savo namams už pačią optimaliausią kainą. Dėl tų pačių priežasčių pirkti oro kondicionierius geriausia žiemos mėnesiais, kai pardavėjai taiko didžiausias nuolaidas.

Geras Katilas - Geriausias pasirinkimas ieškant aukščiausios klasės oro kondicionierių

Geras Katilas principas yra padėti susikurti pačius jaukiausius namus. Mūsų parduotuvė siekia suteikti kokybiškas paslaugas, kurios nenuvils net ir išrankiausio kliento:

 1. Mes Jums padėsime išsirinkti optimaliausią produktą Jūsų patalpoms.
 2. Bendradarbiaujame tik su aukščiausią kokybę užtikrinančiais prekių ženklais, tad galite būti tikri, jog įsigytas įrenginys tarnaus ilgai ir be jokių problemų!
 3. Kiekvienas mūsų parduodamas oro kondicionierius turi garantiją, kuri užtikrina, jog bet kokie netikėti gedimai bus sutvarkyti greitai.
 4. Greitai ir profesionaliai sumontuosime įsigytą įrangą bei užtikrinsime garantinį ir pogarantinį servisą.

Šis sąrašas nėra baigtinis ir Jūs tuo įsitikinsite, jei pasirinksite Geras Katilas parduotuvę įsirengiant savo namus ar biurą. Parduodame oro kondicionierius, kurių kainos ir kokybės santykis yra vienas iš geriausių ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkoje. Mūsų pirkėjams neprireiks sukti galvos dėl įrenginių techninių specifikų - padėsime išsirinkti tai, kas geriausiai tiks Jūsų namams!

Mus rasite Vilniuje, Kalvarijų g. 125 arba Savanorių g. 176. Susisiekite darbo valandomis numeriu: +370 656 38445.

Oro kondicionieriai Yra 92 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Sieniniai kondicionieriai

  Sieniniai kondicionieriai - Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą?

  Visai nesvarbu, koks yra metų laikas - oras visada įtakoja mūsų savijautą ir emocijas. Vasarą dažnai gali sekinti karštis, o žiemą - šaltis. Dėl to, kontroliuoti patalpų oro temperatūrą nori kiekvienas, o sieniniai kondicionieriai yra puiki galimybė pastoviai turėti komfortabilią oro temperatūrą. Geras Katilas parduotuvėje yra platus kondicionierių pasirinkimas, todėl jums neturės įtakos kintantys metų sezonai bei oro sąlygos, namų temperatūra prisitaikys prie jūsų norų. 

  Pagrindinės priežastys, dėl kurių reikėtų įsigyti sieninį oro kondicionierių

  Dažnai žmonės svarstydami apie kondicionieriaus įsigijimą, jaučia diskomfortą dėl per aukštos ar per žemos temperatūros, per didelės drėgmės ar atvirkščiai, per daug išsausinto patalpų oro. Mūsų nuomone, aplinka, kurioje mes praleidžiame daugiausia laiko, turėtų būti jauki ir komfortabili. Tai yra pagrindinės priežastis, kodėl kondicionierius turėtų tapti mūsų buities elementu.

  • Maloni temperatūra

  Dirbant namuose ar biure, visada norisi, kad bet kuriuo metų laiku patalpose būtų jauku ir šilta. Tuomet negalvojant apie oro sąlygas lauke, galėsime koncentruotis į atliekamas užduotis ir darbas bus žymiai efektyvesnis. Sieniniai oro kondicionieriai gali būti nauja darbo produktyvumo dalis. 

  • Užima mažai vietos

  Nesvarbu kokio dydžio jūsų patalpos, šie kondicionieriai pasižymi kompaktiška konstrukcija, bei moderniu dizainu. Galime atkreipti dėmesį į tai, jog stilingi kondicionieriai tampa puikia interjero detale. 

  • Mažai triukšmo

  Daugeliui galvojant apie kondicionierių, kyla neigiamos mintys, kad jis garsiai dirba ir trukdys susikaupti bei ilsėtis. Norime šias mintis išsklaidyti, kadangi šiuolaikiniai kondicionieriai dirba labai tyliai, budėjimo režime jų skleidžiamas garsas siekia iki 20 dB. 

  • Ilgalaikė investicija 

  Kartais žmonėms reikia priimti sunkų sprendimą, nes sieninių oro kondicionierių kainos nėra mažos ir tai iš vienos pusės gali būti priežastimi atsisakyti šios įrangos. Tačiau, tai tikrai nėra taip baisu, jei kondicionierių vertinsime kaip ilgalaikę investiciją. Įsigiję kondicionierių, jūs ilgus metus galėsite džiaugtis įrangos sukuriamu komfortu.

  • Galima naudoti uždaroje aplinkoje

  Dažnai oras uždarose patalpose būna vėsus, tvankus, drėgnas ar trumpai tariant, slogus. Kondicionieriai puikiai išsprendžia visas problemas iškylančias dėl patalpų oro drėgmės, užterštumo, temperatūros. Šie prietaisai puikiausiai gali būti eksploatuojami ir puikiausiai atlieka savo funkcijas įvairiose patalpose. 

  Kaip matote, priežasčių investuoti į naują sieninį oro kondicionierių yra tikrai nemažai. Pagalvokite apie tai, kad vos keliais paspaudimais galėsite reguliuoti ir valdyti patalpų mikroklimatą ir susikurti sau komfortą ir jaukumą. 

  Pasitikėkite Geras Katilas parduotuve, pirkdami gerai žinomų gamintojų sieninius oro kondicionierius.

  Mes bendradarbiaujame su gerai žinomais prekiniais vardais - Electrolux, Panasonic, GREE, Daikin, Mitsubishi ir kitais. Tai yra gamintojai, kurie išsiskiria aukšta kokybe, dizainu ir nuolat pasiūlančius vartotojams naujus inovatyvius produktus. Mes didžiuojamės tuo, kad savo klientams galime pasiūlyti įvairių gamintojų, aukščiausios klasės, patikimus ir efektyvius oro kondicionierius. 

  Jeigu jau atsakėte sau į visus klausimus ir norite įsigyti sieninius oro kondicionierius, tai galite padaryti tiek internetinėje, tiek fizinėje Geras Katilas parduotuvėje. Atvykti ir gyvai apžiūrėti prekes galite Vilniuje Kalvarijų g. 125, arba Savanorių pr. 176, PC Norfa bazė. Į iškilusius klausimus mielai atsakysime susisiekus elektroniniu paštu [email protected] arba mobiliuoju telefonu 8 656 85153. Lauksime jūsų atvykstant į mūsų parduotuves.

 • Mobilūs kondicionieriai


  Geras Katilas - Parduotuvė, kurioje kokybiški pigūs mobilūs oro kondicionieriai laukia Jūsų!

  Geras Katilas bendradarbiauja tik su aukščiausius įvertinimus Europoje ir pasaulyje gaunančiais prekių ženklais, kurių kokybė tikrai nenuvils. Galime užtikrinti, kad mūsų parduotuvėje tikrai rasite sau tinkamą įrenginį. Mes pasistengsime, kad Jūsų apsipirkimas būtų malonus, greitas ir informatyvus – atsakysime į Jums kylančius klausimus apie šiuos kondicionierius ir padėsime išsirinkti tą, kuris produktyviausiai veiks Jūsų namuose ar biure. Geras Katilas mobilūs kondicionieriai, jų pardavimas mūsų komandai nėra naujiena - mes esame viena iš nedaugelio parduotuvių Lietuvoje, kur galite įsigyti nebrangių, tačiau nepralenkiamos kokybės produktų. Electrolux, Gree ar Saturn – kad ir kuris oro kondicionierius patrauks dėmesį, garantuojame, jog bet kuris iš šių pasirinkimų yra efektyvus! Kviečiame skaityti toliau ir sužinoti mobilių oro kondicionierių veikimo esmę bei kaip išsirinkti tinkamiausią variantą Jūsų namams ar ofiso patalpoms.


  Mobilaus oro kondicionieriaus veikimo principai ir nauda

  Šie mažesni prietaisai yra itin mėgstami. Įsirengti šiuos kondicionierius gerokai lengviau, nei bet kokį kitą jų tipą. Du pagrindiniai dalykai, kuriuos atlieka mobilus kondicionierius, yra vienos ar kelių patalpų atvėsinimas ir drėgno oro sausinimas. Visų kondicionierių termodinaminiai principai yra daugmaž vienodi. Viskas vyksta trijų paprastų komponentų dėka:

  •     Šaltnešis (oro atvėsinimui)
  •     Kompresorius (šaltnešio suspaudimui)
  •     Ventiliatorius (šalto oro paskleidimui)

  Oro vėsinimas vyksta keliais nuolatos pasikartojančiais ciklais. Visų pirma, įtraukiamas karštas, drėgnas oras į kondicionierių. Tuomet tas oras yra atvėsinamas ir išsausinamas. Ant šaldomųjų ričių susikondensuoja iš oro ištraukta drėgmė. Karštis perkeliamas į skystos būsenos šaltnešį ritėse, kur plėsdamasis šaltnešis virsta dujomis, o susikaupusi šilumos energija, šilto oro pavidalu išpučiama iš patalpų. Tuo metu vėsus oras paskleidžimas kambaryje. Visas nereikalingas karštis išeina pro išmetamąją žarną ir ciklas vėl kartojasi. Pirkti mobilų buitinį kondicionierių apsimoka dėl kelių priežasčių - jį ne tik itin lengva įsirengti, tačiau ir perkelti į kitą vietą. Be to, šie įrenginiai turi daug įvairių papildomų funkcijų, kurios neabejotinai pravers kasdieniniame gyvenime. Trumpai drūtai - pirkti mobilus oro kondicionierius apsimoka! Jei vis dar nesate tuo įsitikinę, skaitykite toliau, o mes Jums pateiksime pagrindinius argumentus, kodėl šis prietaisas yra būtinybė bet kokiose patalpose.


  Mobilus oro kondicionierius: Ką reikia žinoti prieš jį perkant?

  Jei norite nesuklysti ir padaryti tinkamiausią pasirinkimą, prieš pirkdami mobilų oro kondicionierių turėtumėte atkreipti dėmesį į pagrindines Jus dominančio prietaiso funkcijas. Mes sukūrėme Jums sąrašą pagrindinių dalykų, kurie galimai būtų ypatingai svarbūs mūsų klientams. Siūlome juos peržvelgti prieš užsisakant mobilų oro vėdinimo įrenginį mūsų svetainėje.

  •     Galite rinktis tarp kondicionieriaus, kuris pats išgarina drėgmę arba tradiciško modelio su indeliu vandeniui.
  •     Jei norite kaip įmanoma tyliau veikiančio įrenginio, siūlome rinktis mažiau nei 60 decibelų skleidžiantį produktą.
  •     Tai, kiek kambarių galite atvėsinti su vienu įrenginiu, Jums nurodys BTU (Britų šilumos kiekio vienetas).
  •     Galite rinktis tarp vieną arba dvi išmetamąsias žarnas turinčių oro kondicionierių.
  •     Jei pageidaujate energiją taupančio mobilaus kondicionieriaus, rinkitės aukštesnį EER lygį turinčius produktus.


  Pigūs mobilūs oro kondicionieriai dabar parduodami ir internetu

  Geras Katilas siūlo platų įrenginių pasirinkimą iš aukščiausiais įvertinimais paženklintų kompanijų. Šiuo metu galite rinktis mobilius oro kondicionierius iš toliau pateiktų keturių gamintojų, kurių kiekvienas yra pripažintas ir mylimas ne tik Europos, bet ir užjūrio vartotojų.

  •     Gree

  Gree savo produktams suteikia 2 metų garantiją. Jų įrenginiai ne tik vėsina, bet ir ventiliuoja, vėdina bei sausina patalpų orą. Jie turi oro filtrą, kuris vidun neįleidžia dulkių. Daugumos Gree kondicionierių ventiliatorius gali dirbti trimis greičiais, todėl vartotojas gali pasirinkti optimaliausią režimą, priklausomai nuo poreikių ir temperatūros.

  •     Electrolux

  Bet kuris Electrolux produktas yra mobilus oro kondicionierius su kaina, atitinkančia kokybę. Tai aukštos efektyvumo klasės produktai, turintys naktinius režimus ir kitas naudingas funkcijas, kurios tikrai nenuvils jų naudotojo!

  •     Saturn

  Ši kompanija gamina modernius ir naujausiais technologiniais sprendimais paremtus kondicionierius, kurie neabejotinai turės kiekvieną vartotojų pripažintą funkciją. Nuo vėsinimo ir šildymo režimų iki mažo triukšmo lygio – daug šansų, jog rasite Saturn kondicionierių, kuris Jums patiks.

  •    Daikin

  Šios kompanijos įrenginiai išsiskiria puikia kokybe ir minimalistiniu dizainu. Be jokių abejonių visi kondicionieriai turės pagrindines funkcijas, kurios kuriamos aukščiausio lygio technologijų pagalba. Ši įmonė koncentruojasi į kokybę ir norą užtikrinti švarų bei gaivų orą. Skirtingi kondicionierių greičiai leis sukurti ir palaikyti patalpose norimą temperatūrą, nesvarbu kokia aukšta oro temperatūra būtų lauke.

  Mes norime Jums padėti susikurti jaukius namus. Čia rasite kokybiškiausius prekės ženklus pačiomis geriausiomis kainomis. Kvalifikuoti parduotuvės darbuotojai pasistengs atsakyti į kiekvieną iškilusį klausimą apie mūsų prekes ir padės išsirinkti būtent tą modelį, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius.
  Jei norite pasikalbėti su mūsų darbuotojais apie mobilius oro kondicionierius ar kitus įrenginius bei juos apžiūrėti, kviečiame aplankyti fizines parduotuves adresu Kalvarijų g. 125 arba Savanorių g. 176. Vilnius ir mobilus oro kondicionierius lauks Jūsų Geras Katilas parduotuvėje. Jei turite klausimų apie Geras Katilas produktus ar kitus susijusius dalykus, skambinkite telefonu +370 656 38445.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 92 dalykų