Sumažinta kaina! Vandens tiekimo sistema Omnigena Jet 100A 1,1 kW Padidinti

Vandens tiekimo sistema Omnigena Jet 100A 1,1 kW

Nauja

Išsiplėtimo indo tūris pasirenkamas

Smulkiau

210,60 €

-35%

324,00 €

Charakteristikos

PrekėVandens tiekimo sistema
ModelisJet 100A
Siurblio gamintojasOmnigena, Lenkija
Išsiplėtimo indo gamintojasTaivanas
Surinko ir testavoVandens ratas, Lietuva
Maksimalus siurbimo gylis8 m
Maks. vandens kėlimo aukštis50 m
Galingumas1,1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Maksimalus debitas3,6 m³/val
Išsiplėtimo indo tipasDiafragminis
Išsiplėtimo indo tūrisPasirenkamas
Įtampa230 V
GarantijaSiurbliui 2 metai, išsiplėtimo indui 5 metai
Triukšmo lygis≤ 80 db
Prijungimo sriegis (-iai)Vidiniai 1"
Korpuso medžiagaKetus
Izoliacijos klasėF
Svoris kg24.0 kg

Apie prekę

Vandens tiekimo sistema Omnigena Jet 100 A - nudžiugins net išrankiausią vartotoją! 

 Vandens tiekimo sistema Omnigena Jet 100A, dažnai vadinama hidroforu, skirta siurbti šaltą, švarų vandenį iš vandenviečių ne gilesnių už 8 m ir tiekti jį buitiniams vartotojams. Šios sistemos pilnai aprūpins vandeniu individualius namus, kotedžus nedideles gamybines įmones. Taip pat šio tipo hidroforai plačiai naudojami žemės ūkyje, tiekiant vandenį sodų ir daržų laistymo sistemoms. Omnigena Jet 100A sistemos įsiurbto vandens slėgį pakelia iki 5 barų, kitaip tariant gali iškelti vandens sulpą iki 50 metrų aukščio. Įvertinant šios sistemos charakteristikas reikia pažymėti našumą - maksimalus siurbiamo vandens debitas siekia net 60 l/min arba 3,6 m³/val. Vandens tiekimo sistema susideda iš kelių komponentų - siurblio Jet 100A gamintojas Omnigena Lenkija, diafragminio išsiplėtimo indo, pagaminto Taivanyje, antivibracinės žarnos, manometro ir relės. Išsiplėtimo indai skiriasi nuo kitų gamintojų plačiai naudojamų išsiplėtimo bakų tuo, kad jų viduje įmontuotos butilo gumos diafragmos ir nėra mums įprastų membranų, kurias po tam tikro laiko reikėdavo keisti. Šių bakų diafragmos nekeičiamos ir tarnauja visą išsiplėtimo indo eksploatacijos laikotarpį. Gamintojas indui suteikia 5 metų garantiją. Butilo diafragma atskiria indą į dvi dalis - vienoje yra suspausto oro rezervuaras, o į kitą dalį patenka siurbiamas vanduo. Vandens tiekimo sistema turi būti taip sureguliuota, kad suspausto oro slėgis būtų 0,2-0,3 bar mažesnis už nustatytą siurblio, įsijungimo slėgį. Oro slėgis bake matuojamas oro vožtuvo pagalba, esančio bako galinėje dalyje. Ši procedūra atliekama išjungus sistemos siurblį su automobiliniu manometru, skirtu matuoti padangų oro slėgį. Indo oro rezervuaro slėgis didinamas su automobiline padangų pompa. Išsiplėtimo indo (hidroforo) paskirtis, užtikrinti sistemos siurblio teisingą darbo režimą ir išvengti hidrosmūgių vandentiekyje. Vandens tiekimo sistemos išsiplėtimo indo tūris turi būti parenkamas taip, kad siurblio įsijungimo/išjungimo ciklų skaičius neviršytų 15 per valandą. Šios sistemos komplektuojamos su 24L, 60L ir 80L horizontaliais išsiplėtimo indais.

 Sistemos Omnigena Jet 100A privalumai:

  • sistemos eksploatacija paprasta ir nereikalaujanti daug laiko;
  • iš ketaus pagamintas siurblio korpusas, sukuria neaukštą triukšmo lygį;  
  • galingas ir patikimas sistemos siurblys;
  • naujos kartos išsiplėtimo indas, nereikia periodiškai keisti guminės membranos;
  • nesudėtingas sistemos vandens slėgio reguliavimas;
  • pagal poreikius, sistema komplektuojama su įvairių tūrių išsiplėtimo indais;
  • neaukšta kaina.

Pastabos:
Atliekant pirmą vandens tiekimo sistemos paleidimą, vandens įsiurbimo vamzdį būtina pilnai užpildyti vandeniu tam, kad įjungus siurblį jis nedirbtų tuščia eiga, kol jį pasieks siurbiamas vanduo iš vandenvietės. Jei sistema tvarkinga, eksploatuojant siurblį šių veiksmų kartoti nereikia, nes įsiurbimo vamzdis nuolatos yra užpildytas vandeniu.
Eksploatuojant vandens tiekimo sistemą šaltuoju metų laikotarpiu privaloma apsaugoti ją nuo šalčio. Jei ši sistema nenaudojama žiemos metu ar yra galimybė, kad ji užšals, būtina pilnai išleisti vandenį iš sistemos.    

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Vandens tiekimo sistema Omnigena Jet 100A 1,1 kW

Vandens tiekimo sistema Omnigena Jet 100A 1,1 kW

Išsiplėtimo indo tūris pasirenkamas

Parašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

14 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: