Sumažinta kaina! Siurblys švariam vandeniui Omnigena Multi XP 1000 Premium Padidinti

Siurblys švariam vandeniui Omnigena Multi XP 1000 Premium

4428517

Nauja

Siurblys su plūdiniu apsaugos mechanizmu

Smulkiau

128,05 €

-35%

197,00 €

Charakteristikos

PrekėDrenažinis siurblys
ModelisMulti XP 1000 Premium
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Nominali srovė, A4,5
Maks. vandens kėlimo aukštis40 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis7 m
Galingumas1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Siurblio diametras148 mm
Siurblio našumas6,6 m³/val
Maks. darbinis slėgis3 bar
Įtampa230V/50Hz
Kabelio ilgis10 m
Garantija2 metai
Kietųjų priemaišų dydis≤ 1 mm
Apsaugos klasėIPX8
Prijungimo sriegis (-iai)Vidinis 1"
KomplektacijaSu plūde ir kabeliu
TipasPanardinamas
Korpuso medžiagaNerūdijantis plienas
Svoris kg10,0 kg
Aukštis435 mm

Apie prekę

Omnigena Multi XP 1000 Premium – tai didelio našumo panardinamas siurblys, skirtas švaraus vandens siurbimui!

Omnigena - tai Lenkijos įmonė įkurta 1974 metais, siekiant pateikti vartotojams aukštos kokybės, bet nebrangius vandens siurblius. Šiuo metu įmonė, pagal pagaminamos produkcijos apimtis – lyderė Lenkijoje tarp vandens siurblių gamintojų. Jos gaminamas produkcijos asortimentas pakankamai platus, pradedant siurbliais skirtais buitiniam naudojimui iki didelio galingumo ir našumo siurblių naudojamų pramonės įmonėse. Šios įmonės produktai pasižymi kokybe, konstrukcijos patikimumu, bei neaukšta kaina. Drenažiniai siurbliai Omnigena Multi XP 1000 Premium – tai gerų techninių parametrų, efektyvūs ir atsparūs mechaniniams poveikiams vandens siurbliai, skirti siurbti šaltą, švarų vandenį, kuriame kietųjų priemaišų dydis ≤ 1 mm. Siurblių Multi XP 1000 Premium išskirtinumas – tai sukeliamas pakankamai aukštas 4 bar slėgis. Siurbliai naudojami išsiurbti vandenį iš baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų, taip pat dėl sukeliamo slėgio naudojami daržų ir sodų laistymui, vandens tiekimui sodyboms ir vasarnamiams. Šie drenažiniai siurbliai numatyti buitiniam naudojimui, todėl nepatariama juos eksploatuoti gamybinėse įmonėse ar statybos objektuose.
Multi XP 1000 Premium siurbliai gaminami su plūdiniu jungikliu, apsaugančiu įrenginį nuo darbo "sausu režimu", bei sugadinimo. Dirbant siurbliui ir mažėjant skysčio lygiui vandenvietėje, plūdė leidžiasi iki nustatytos ribos ir išjungia siurblį. Kylant vandens lygiui, plūdinis mechanizmas taip pat kyla ir prie tam tikros ribos automatiškai įjungia siurblį. Šie siurbliai sukonstruoti taip, kad keičiant plūdės laido tvirtinimo vietą, reguliuojame plūdės jungiklio įjungimo ir išjungimo lygius, kitaip tariant, nustatome vandens lygius, kuriems esant siurblys bus automatiškai įjungiamas ir išjungiamas. Gamintojas rekomenduoja, kad plūdės laido ilgis neturėtų būti trumpesnis nei 8 cm. Siekiant apsaugoti įrangą nuo kietųjų frakcijų patekimo ir siurblio užteršimo, reiktų gaminį pakabinti ant troso ar lyno virš vandenvietės dugno. Taip išvengsime nepataisomų gedimų ir prailginsime siurblio tarnavimo laiką. 

Pastaba: Negalima eksploatuoti siurblio, kuomet įsiurbimo angos ar sietas yra apsinešę purvu ar nešvarumais, ir trukdomas laisvas vandens tekėjimas į siurblį. 

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Siurblys švariam vandeniui Omnigena Multi XP 1000 Premium

Siurblys švariam vandeniui Omnigena Multi XP 1000 Premium

Siurblys su plūdiniu apsaugos mechanizmu

Parašyti atsiliepimą

10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: