Sumažinta kaina! Siurblys šuliniams Omnigena Omnitron 5000 Automat Padidinti

Siurblys šuliniams Omnigena Omnitron 5000 Automat

4428712

Nauja

Siurblys "viskas viename" - įjunk į tinklą ir naudokis!

Smulkiau

262,02 €

-35%

403,10 €

Charakteristikos

PrekėSiurblys šuliniams
ModelisOmnitron 5000 Automat
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Maksimalus siurblio panardinimo gylis20 m
Galingumas1,1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Siurblio diametras98 mm
Siurblio našumas5,4 m³/val
Maks. darbinis slėgis5 bar
Įtampa230V/50Hz
Kabelio ilgis20 m
Garantija2 metai
Apsaugos klasėIP68
Prijungimo sriegis (-iai)Vidinis 1"
KomplektacijaSu kabeliu
TipasPanardinamas
Korpuso medžiagaNerūdijantis plienas
Izoliacijos klasėB
Svoris kg14,0 kg
Aukštis920 mm

Apie prekę

Siurblys šuliniams Omnigena Omnitron 5000 Automat - tai modernus siurblys, kurį galime apibūdinti kaip "viskas viename"!

Omnigena Omnitron 5000 Automat - tai naujos kartos panardinami siurbliai šuliniams, kuriuose įdiegti pažangiausi techniniai sprendimai. Šiuos siurblius galime apibūdinti, kaip "viskas viename". Naudojant šią įrangą vandentiekyje nereikia papildomai montuoti išsiplėtimo bako, reguliavimo relės bei manometro. Vartotojui įsigijus siurblį tereikia jį prijungti prie elektros tinklo, nuleisti į šulinį ir, atsukus vandentiekio čiaupą naudoti vandenį savo reikmėms. Visa kita atliks siurblys. Šie siurbliai išsiskiria integruotomis funkcijomis, patikimu darbu ir ilgu tarnavimo periodu. Omnitron 5000 Automat siurbliuose yra įmontuotas srauto jutiklis, kuris automatiškai įjungia siurblį atsiradus vandens vartojimui vandentiekio sistemoje ir taip pat automatiškai siurblį išjungia, kai nutraukiamas vartojimas ir vandentiekyje slėgis pakyla daugiau nei 3,5 bar. Siurblyje taip pat integruota automatinė apsauga nuo tuščios eigos, išjungianti siurblį jei vandenvietėje sumažėja vandens lygis. Tokiu būdu siurblys apsaugomas nuo perkaitimo ir sugadinimo. Šio modelio siurbliai pasižymi tyliu darbo režimu ir puikiai pakeičia nenardinamus siurblius. Omnigena Omnitron 5000 Automat šulinių siurbliai skirti siurbti šaltą, švarų vandenį, kuriame nėra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), bei pluoštinių priemaišų. Įvairios priemaišos ir teršalai trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina gedimų tikimybę. Šio modelio siurbliai pilnai aprūpina vandeniu individualius namus, kotedžus, sodų ir daržų laistymo sistemas, bei nedideles gamybines įmones. 
    

 Dėmesio! Siurbliai šuliniams nėra skirti naudoti riboto fizinio, jausminio arba psichinio gebėjimo asmenims, taip pat vaikams iki 14 metų. Asmenys, kurie neturi patirties ar nesugeba naudotis įranga, ją gali pradėti eksploatuoti tik gerai susipažinę su siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija ir griežtai laikydamiesi joje išdėstytų reikalavimų arba prižiūrimi už jų saugumą atsakingiems asmenims.  

Atliekų tvarkymas! Šie siurbliai yra paženklinti perbraukto konteinerio simboliu, kuris rodo, kad nusidėvėjusią įrangą draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerį kartu su kitomis atliekomis. Išsamios informacijos apie gaminio perdirbimą galima gauti miesto ar rajono savivaldybėje, komunalinių atliekų tvarkymo įmonėje arba parduotuvėje, kurioje įsigijote šią prekę. Šiuos šulinių siurblius ir jų dalis reikia šalinti pagal aplinkosaugos taisykles. Kai nusidėvėjusių siurblių remontas nėra ekonomiškai pagrįstas, tuomet gaminius reikia išmontuoti, atskiriant vieną nuo kitos ketines, plienines, varines, plastikines dalis ir gumą. Gautus elementus reikia perduoti antrinių žaliavų surinkimo punktui.

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Siurblys šuliniams Omnigena Omnitron 5000 Automat

Siurblys šuliniams Omnigena Omnitron 5000 Automat

Siurblys "viskas viename" - įjunk į tinklą ir naudokis!

Parašyti atsiliepimą

6 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: