Sumažinta kaina! Drenažinis siurblys Omnigena TP 550 užterštam vandeniui Padidinti

Drenažinis siurblys Omnigena TP 550 užterštam vandeniui

4428522

Nauja

Siurblys užterštam vandeniui

Smulkiau

52,78 €

-35%

81,20 €

Charakteristikos

PrekėDrenažinis siurblys
ModelisTP 550
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis6 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis5 m
Galingumas W550 W
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Įtampa230V/50Hz
Kabelio ilgis10 m
Garantija2 metai
Kietųjų priemaišų dydis≤ 35 mm
Žarnos diametras25/32 mm
Apsaugos klasėIP68
KomplektacijaSu plūde ir kabeliu
TipasPanardinamas
Korpuso medžiagaSmūgiui atsparus plastikas
Svoris kg6,5 kg
SpalvaRaudona
Našumas160 l/min

Apie prekę

Drenažiniai siurbliai Omnigena TP 550 - tai nebrangūs, bet didelio našumo siurbliai užterštam vandeniui!

Omnigena - tai Lenkijos įmonė įkurta 1974 metais, siekiant pateikti vartotojams aukštos kokybės, bet nebrangius vandens siurblius. Šiuo metu įmonės gaminamas produkcijos asortimentas pakankamai platus. Jį sudaro siurbliai naudojami buitinių vartotojų, bei didelio galingumo ir našumo siurbliai naudojami pramonės įmonėse. Šios įmonės produktai pasižymi kokybe, konstrukcijos patikimumu, bei neaukšta kaina. Drenažiniai siurbliai Omnigena TP-550 - tai gerų techninių parametrų, efektyvūs ir atsparūs mechaniniams poveikiams vandens siurbliai, skirti siurbti švarų ir užterštą vandenį, kurio temperatūra neviršija 35 °C. Šio tipo siurbliai konstruktyviai nepritaikyti siurbti vandens, stipriai užteršto kietosiomis abrazyvinėmis dalelėmis bei pluoštiniais teršalais. Jie naudojami išsiurbti vandenį iš užlietų rūsių, garažų ir kitų patalpų. Taip pat naudojami išsiurbti vandenį iš baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų. TP-550 drenažiniai siurbliai numatyti buitiniam naudojimui, todėl nepatariama juos eksploatuoti gamybinėse įmonėse ar statybos objektuose.
TP-550 drenažiniai siurbliai gaminami su plūdiniu jungikliu, apsaugančiu įrenginį nuo darbo "sausu režimu", bei sugadinimo. Dirbant siurbliui ir mažėjant skysčio lygiui vandenvietėje, plūdė leidžiasi iki nustatytos ribos ir išjungia siurblį. Kylant vandens lygiui, plūdinis mechanizmas taip pat kyla ir prie tam tikros ribos automatiškai įjungia siurblį. Šie siurbliai sukonstruoti taip, kad keičiant plūdės laido tvirtinimo vietą, reguliuojame plūdės jungiklio įjungimo ir išjungimo lygius, kitaip tariant, nustatome vandens lygius, kuriems esant siurblys bus automatiškai įjungiamas ir išjungiamas. Gamintojas rekomenduoja, kad plūdės laido ilgis neturėtų būti trumpesnis nei 8 cm. Siekiant apsaugoti įrangą nuo kietųjų frakcijų patekimo ir siurblio užteršimo, reiktų gaminį pakabinti ant lyno virš vandenvietės dugno. Taip išvengsime nepataisomų gedimų ir prailginsime siurblio tarnavimo laiką. 

Pastaba: Negalima eksploatuoti siurblio, kuomet įsiurbimo angos ar sietas yra apsinešę purvu ar nešvarumais, ir trukdomas laisvas vandens tekėjimas į siurblį. 
                 Norint, kad siurblys tinkamai veiktų, panardinant jį būtina palaukti kol iš variklio kameros išeis oras, kitaip tariant, kol iš siurblio baigs kilti burbuliukai. Tik tuomet galima įjungti siurblį. Siurblys nesiurbs vandens arba dirbs nepilnu našumu, jei dirbs nenuorintas. Oras negali pasišalinti iš siurblio, jei nardinamas dirbantis siurblys. 
                  

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Drenažinis siurblys Omnigena TP 550 užterštam vandeniui

Drenažinis siurblys Omnigena TP 550 užterštam vandeniui

Siurblys užterštam vandeniui

Parašyti atsiliepimą

7 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: