Sumažinta kaina! Siurblys šuliniams Leo LKS1102SE Padidinti

Siurblys šuliniams Leo LKS1102SE

Nauja

Siurblys su integruotu elektroniniu valdymu

Smulkiau

216,45 €

-35%

333,00 €

Charakteristikos

PrekėSiurblys šuliniams
ModelisLKS1102SE
GamintojasLeo pumps
Kilmės šalisKinija
Maks. vandens kėlimo aukštis45 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis12 m
Galingumas1,1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Maksimalus debitas6,0 m³/val
Maks. darbinis slėgis4,5 bar
Įtampa230V/50Hz
Garantija2 metai
Apsaugos klasėIPX8
Prijungimo sriegis (-iai)Vidinis 1"
Korpuso medžiagaNerūdijantis plienas
Izoliacijos klasėF
Svoris kg11,6 kg
SpalvaŽalia
Aukštis493 mm

Apie prekę

Siurbliai šuliniams Leo LKS1102SE - tai inovatyvūs vandens siurbliai su elektroniniu valdymu!

Šulinių siurbliai Leo LKS1102SE - tai naujos kartos panardinami vandens siurbliai, kuriuose įdiegti pažangiausi techniniai sprendimai. Šiuos siurblius galime apibūdinti, kaip "viskas viename". Naudojant šią įrangą vandentiekyje nereikia papildomai montuoti išsiplėtimo bako, reguliavimo relės bei manomentro. Vartotojui įsigijus siurblį tereikia jį prijungti prie elektros tinklo, nuleisti į šulinį ir, atsukus vandentiekio čiaupą naudoti vandenį savo reikmėms. Visa kita atliks siurblys. Šie siurbliai išsiskiria integruotomis funkcijomis, patikimu darbu ir ilgu tarnavimo periodu. Leo LKS1102SE  siurbliuose yra įmontuotas srauto jutiklis, kuris automatiškai įjungia siurblį atsiradus vandens vartojimui vandentiekio sistemoje ir taip pat automatiškai siurblį išjungia, kai nutraukiamas vartojimas ir vandentiekyje slėgis pakyla daugiau nei 3,5 bar. Siurblyje taip pat integruota automatinė apsauga nuo tuščios eigos, išjungianti siurblį jei vandenvietėja sumažėja vandens lygis. Tokiu būdu siurblys apsaugomas nuo perkaitimo ir sugadinimo. Šio modelio siurbliai pasižymi tyliu darbo režimu ir puikiai pakeičia nenardinamus siurblius. 
Šulinių siurbliai Leo LKS1102SE skirti siurbti šaltą, švarų vandenį, kuriame nėra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), bei pluoštinių priemaišų. Įvairios priemaišos ir teršalai trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina gedimų tikimybę. Šio modelio siurbliai pilnai  aprūpina vandeniu individualius namus, kotedžus, sodų ir daržų laistymo sistemas, bei nedideles gamybines įmones. 
    

Dėmesio! Leo siurbliai šuliniams nėra skirti naudoti riboto fizinio, jausminio arba psichinio gebėjimo asmenims, taip pat vaikams iki 14 metų. Asmenys, kurie neturi patirties ar nesugeba naudotis įranga, ją gali pradėti eksploatuoti tik gerai susipažinę su siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija ir griežtai laikydamiesi joje išdėstytų reikalavimų arba prižiūrimi už jų saugumą atsakingiems asmenims. 
Atliekų tvarkymas! Šie siurbliai yra paženklinti perbraukto konteinerio simboliu, kuris rodo, kad nusidėvėjusią įrangą draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerį kartu su kitomis atliekomis. Išsamios informacijos apie gaminio perdirbimą galima gauti miesto ar rajono savivaldybėje, komunalinių atliekų tvarkymo įmonėje arba parduotuvėje, kurioje įsigijote šią prekę. Šiuos šulinių siurblius ir jų dalis reikia šalinti pagal aplinkosaugos taisykles. Kai nusidėvėjusių siurblių remontas nėra ekonomiškai pagrįstas, tuomet gaminius reikia išmontuoti, atskiriant vieną nuo kitos ketines, plienines, varines, plastikines dalis ir gumą. Gautus elementus reikia perduoti antrinių žaliavų surinkimo punktui.

Gamintojo tinklalapis: www.leopumps.com

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Siurblys šuliniams Leo LKS1102SE

Siurblys šuliniams Leo LKS1102SE

Siurblys su integruotu elektroniniu valdymu

Parašyti atsiliepimą

2 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: