Sumažinta kaina! Granulinis katilas Twin Bio Luxury VG 32kW Padidinti

Granulinis katilas Twin Bio Luxury VG 32kW

Nauja

5 klasės granulinis katilas.
Universalus katilas, pritaikytas kūrenti granulėmis, grūdais ir kietu kuru.

Smulkiau

3 899,00 €

4 249,00 €

-350,00 €

Charakteristikos

PrekėGranulinis katilas
ModelisTwin Bio Luxury VG
GamintojasKostrzewa
Kilmės šalisLenkija
Galingumas32 kW
Energetinio efektyvumo klasėA+
Maks. darbinis slėgis2 bar
Prijungimo diametrai1½"
Įtampa230V/50Hz
Garantija5 metai
KomplektacijaSu bunkeriu
Korpuso medžiagaPlienas
Svoris kg509 kg
DegiklisPlatinum Bio VG
Efektyvumo klasė5 klasė
Apšildomas plotas m², kai namo energetinis efektyvumas B klasėsiki 400 m²
Naudingumo koeficientas91%
Kuro įkrovos angos matmenys440-250 mm
Dūmtraukio diametras159 mm
Vandens tūris102 L
Katilo vandens temperatūra45/85 °C
Reikalinga kamino trauka15 Pa
Granulių dydis mm6-8 mm
Kuro įkrovos degimo trukmėiki 32 val.
Bunkerio tūris290 L
Aukštis1420 mm
Plotis1892 mm
Gylis1020 mm
Pagrindinis kurasMedžio granulės, grūdai
Kuro rūšysMalkos, briketai

Apie prekę

Kostrzewa Twin Bio Luxury VG tai 5 klasės modernūs, universalūs ir ekologiški granuliniai katilai!

Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio Luxury VG skirti apšildyti individualius namus ir kotedžus, žemės ūkio paskirties, komercines bei pramonines patalpas iki 200 m². Šių katilų naudojamas ekologiškas biokuras – medžio granules, grūduai, malkos. Šis Kostrzewa granulinis katilas buvo sukurtas įmonės Tyrimų ir plėtros skyriaus inžinierių. Prieš pradedant serijinę gamybą, kiekvienas granulinio katilo Twin Bio Luxury mazgas ir detalė patenka į laboratoriją, kur atliekami ilgalaikiai patvarumo ir efektyvumo bandymai. Dėka įdiegtų naujausių inžinierinių sprendimų Kostrzewa Lenkijoje tapom viena iš lyderių, tarp šildymo katilų gamintojų. Kostrzewa Twin Bio Luxury katilų eksploatacija pakankamai paprasta ir patogi nereikalaujanti daug brangaus laiko. Šie granuliniai katilai gali deginti pigiausias ir labiausiai užterštas B klasės granules. Deginant medzio granules su priemaišomis ar nekokybiškas bei drėgnesnes granules, nereikia gęsinti katilo, norint išvalyti degiklį nuo pridegimų ir šlakų. Dekiglio išsivalymas vyksta automatiškai. Vienas labai svarbus kriterijus, apibūdinantis katilą  –  tai įkrovos degimo trukmė arba kas kiek laiko reikia papildyti kuro bunkerį.  Priklausiomai nuo katilo galingumo taip pat palaikomos patalpose temperatūros viena įkrova gali degti nuo 92 iki 36 valandų. Šie parametrai parodo, kad katilas nereikalauja kasdieninės priežiūros. 

Pagrindiniai granulinių katilų Twin Bio Luxury VG elementai:

Pagrindiniai granulinio katilo elementai, nuo kurių priklauso efektyvumas, patogumas bei kitos labai svarbios sąvybės. Jei mazgai gerai sureguliuoti ir tarpusavyje suderinti tai turėsime efektyviai dirbančią sistemą.

• Katilo korpusas – tai dalis, prie kurios montuojami kiti katilo mazgai ir kurioje vyksta degimo procesas. Šio proceso metu išsiskyrusi šiluma, šilumokaičio pagalba perduodama į pastato šildymo sistemą. Granuliniai katilai Kostrzewa pagaminti iš specialaus katilinio plieno. Juos gaminant pritaikyta 3xT technologiją, trumpai apibūdinama kaip laikas, turbolencija, temperatūra. 
Granulių degiklis – tai viena iš brangiausių ir svarbiausių katilo dalių. Degiklis stipriai įtakoja katilo naudingumo koeficientą. Twin Bio Luxury katilai turi Platinum Bio VG degiklius su keraminiu įdėklu. Šis degiklis tai užpatentuota naujausia technologija, kurios esmę sudaro kintamos geometrijos technologija (VG-variable geometry). Degiklis prisitaiko prie šilumos poreikio mažindamas ar didindamas grotelių ilgį. Dar vienas išskirtinis sprendimas – tai degiklyje sumontuota keramikinė kamera, kuri darbo metu įkaista virš 1000 °C ir efektyviai sudegina paduodamą kurą ir sumažina išmetamųjų dujų ir dulkių kiekį į atmosferą.
Katilo valdiklis – tai  įrenginys valdantis visą šildymo sistemos darbą, pagal nustatytus parametrus ir įvertinęs iš atskirų daviklių gaunamą informaciją.  Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, paduoti į degiklį granules ar atvirkščiai - nutraukti granulių tiekimą. Kostrzewa Twin Bio Luxury VG katilai komplektuojami su Platinum Bio valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją, leidžiančią sumažinti kuro ir elektros energijos sanaudas net iki 20%.  Šiuos valdiklius galima kontroliuoti interneto pagalba, mobiliuoju telefonu ar SMS žinutėmis.
Kuro bunkeris Twin Bio Luxury VG katilų pagamintas iš cinkuotos skardos. Padengimas cinku apsaugo metalą nuo korozijos ir pailgina bunkerio eksploatacijos laiką. Padengimas ypač aktualus eksploatuojant katilą  agresyviose sąlygose. Šio modelio granuliniai katilai komplektuojami su didelėmis 290 litrų kuro talpomis.

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Granulinis katilas Twin Bio Luxury VG 32kW

Granulinis katilas Twin Bio Luxury VG 32kW

5 klasės granulinis katilas.
Universalus katilas, pritaikytas kūrenti granulėmis, grūdais ir kietu kuru.

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: