Sumažinta kaina! Granulinis katilas Kostrzewa Twin Bio 32 kW Padidinti

Granulinis katilas Kostrzewa Twin Bio 32 kW

4002604

Nauja

5 klasės granulinis katilas.
Universalus granulinis katilas, pritaikytas kūrenti granulėmis, grūdais ir kietu kuru.

Smulkiau

Charakteristikos

PrekėGranulinis katilas
ModelisTwin Bio
GamintojasKostrzewa
Kilmės šalisLenkija
Galingumas32 kW
Energetinio efektyvumo klasėA+
Maks. darbinis slėgis2 bar
Prijungimo diametrai1½"
Įtampa230V/50Hz
Garantija5 metai
KomplektacijaSu bunkeriu
Korpuso medžiagaPlienas
Svoris kg500 kg
DegiklisPlatinum Bio
Efektyvumo klasė5 klasė
Apšildomas plotas m², kai namo energetinis efektyvumas B klasėsiki 400 m²
Naudingumo koeficientas90%
Kuro įkrovos angos matmenys440x250 mm
Dūmtraukio diametras159 mm
Vandens tūris102 L
Katilo vandens temperatūra45/85 °C
Reikalinga kamino trauka15 Pa
Granulių dydis mm6-8 mm
Kuro įkrovos degimo trukmė32 val
Bunkerio tūris290 L
Aukštis1375 mm
Plotis1665 mm
Gylis1025 mm
Pagrindinis kurasMedžio granulės, grūdai
Kuro rūšysMalkos, briketai
MedžiagaPlienas

Apie prekę


Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio 32 kW tai modernūs 5 klasės katilai! 

Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio 32 kW skirti apšildyti individualius namus, kotedžus, žemės ūkio paskirties, pramoninius bei komercinius pastatus. Jie pritaikyti kūrenti biokurą – medienos granules, grūdus, malkas. Projektuojant ir konstruojant Kostrzewa granulinius katilus, lenkų inžinieriai pritaikė naujausius technologinius sprendimus ir naudojo tik aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas. To pasekoje Kostrzewa tapo viena iš lyderių Lenkijoje, tarp granulinių katilų gamintojų. Šių katilų eksploatacija ir aptarnavimas yra paprasti neužima daug laiko. Vienas iš svarbiausių privalumų – tai vienos įkrovos degimo laikas. Priklausiomai nuo aplinkos oro temperatūros bei nustatytos temperatūro patalpose, įkrovos degimo trukmė gali siekti net iki 85 valandų.

Granuliniai katilai susideda iš keletos pagrindinių elementų, kurie sujungti sudaro sistemą – šildymo katilą.

• Katilo korpusas – tai pagrindinė dalis, kuriame vyksta degimo procesas ir šio proceso metu išsiskyrusi šiluma šilumokaičio pagalba perduodama į pastato šildymo sistemą. Granulinių katilų Kostrzewa korpusai pagaminti iš specialaus katilinio plieno pagal 3xT technologiją, trumpai nusakomą kaip laikas, turbolencija, temperatūra. 
• Granulių degiklis – tai viena iš pagrindinių katilo dalių, kuri turi didelę įtaką katilo efektyvumui. Twin Bio katilai komplektuojami su Platinum Bio degikliu pritaikytu automatiškam medienos granulių ir grūdų deginimui. Šių degiklių išskirtinumai tai automatinė degiklio moduliacija Fuzzy Logic 2, turi fotoelementinę liepsnos kontrolę, pasižymi žema šilumine inercija paleidimo ir stabdymo metu, kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas neleidžia uždegimo metu įvykti sprogimams. Šie degikliai turi Autostart funkciją, kurios dėka dingus elektros energijai išlieka paskutiniai nustatymai. Keraminis įdėklas padidina degimo efektyvumą ir sumažina šilumos nuostolius. Platinum Bio degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, kurios metu automatiškai pašalinamos nuosėdos nuo degiklio grotelių. 
• Katilo valdiklis – tai  granulinių katilų smegenys. Jis valdo katilo darbo procesą taip palaikydamas nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, paduoti į degiklį granules ar atvirkščiai - nutraukti granulių tiekimą. Kostrzewa Twin Bio katilai komplektuojami su PlatinumBio valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją. Ši naujausia technologija sumažina kuro ir elektros energijos sanaudas net iki 20%. Šiuos valdiklius galima nustatyti ir prie jų prisijungti mobiliuoju telefonu SMS žinutėmis.

• Kuro talpa Twin Bio granulinių katilų pagaminta iš cinkuotos skardos. Tai pailgina bunkerio tarnavimo laiką, taip pat apsaugo nuo korozijos, jei katilas eksploatuojamas agresyviose sąlygose. Šio tipo granuliniai katilai komplektuojami su didelėmis 290 litrų kuro talpomis.

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Granulinis katilas Kostrzewa Twin Bio 32 kW

Granulinis katilas Kostrzewa Twin Bio 32 kW

5 klasės granulinis katilas.
Universalus granulinis katilas, pritaikytas kūrenti granulėmis, grūdais ir kietu kuru.

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: