Sumažinta kaina! Kamen DREMAX 16kW Padidinti

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 26kW

4000663

Nauja

1 329,90 €

-7%

1 430,00 €

Charakteristikos

GamintojasKamen
Kilmės šalisLenkija
Naudingumo koeficientas82-85%
Maks. darbinis slėgis1,5 bar
Reikalinga kamino trauka27 Pa
Aukštis1530 mm
Gylis820 mm
Minimalus kamino aukštis8 m

Apie prekę

Katilas KAMEN DREMAX PREMIUM deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio).Dėl to katile patogiausia kurenti malkas ir medžio briketus.
Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu,dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

Katile KAMEN DREMAX PREMIUM papildomai sumontuotas elektroninis valdiklis ST-28 ir ventiliatorius.Elektroninis valdiklis valdo centrinio šildymo,boilerio siurblius ir kambario termostatą.Elektroninis valdiklis dirba 4 darbo režimais: centrinio šildymo,boilerio prioriteto,lygiagrečių siurblių ir vasaros režime.

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 26kW

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 26kW

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: