Sumažinta kaina! PELLET PLUS 50kW Padidinti

Granulinis katilas PELLET PLUS 50kW

Nauja

3 906,00 €

-7%

4 200,00 €

Charakteristikos

GamintojasKamen
Kilmės šalisLenkija
Maks. darbinis slėgis1,5 bar
Įtampa230 V
Aukštis1490 mm
Plotis690 mm
Gylis860 mm
Dūmtraukio aukštis140 mm

Apie prekę

Granulinis katilas "KAMEN PELLET PLUS"– tai didelio efektyvumo katilas, kuriame panaudoti naujausi technologiniai katilų gamybos būdai. Virš 90% efektyvumas pasiekiamas dėl to, kad katile įrengta horizontalaus dūmų vertimo sistema ir pagal naujausias technologijas pagamintas nerūdijančio plieno degiklis "Comfort" galintis deginti medžio granules, grūdus. Katilo korpusas pagamintas iš 6 mm storio 265 GH katilinio plieno. Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katile "KAMEN PELLET PLUS" kuro talpa gali būti dešinėjė, kairėje arba iš katilo priekio. Katilo durelės taip pat gali būti atidaromos į dešinę arba kairę pusę.

Aukštos kokybės degiklis "Comfort" leidžia naudoti katilą jo beveik neaptarnaujant. Visą katilo darbą valdo pagal naujausias technologijas sukurtas elektroninis valdiklis. Degiklyje "Comfortsumontuotas automatinis užkūrimas ir katilas šildo patalpas pagal šilumos poreikį. Patalpoms sušilus katilas gesinasi automatiškai, o jei patalpose temperatūra nukrito žemiau nustatytos temperatūros degiklis užsikurs automatiškai (jei sumontuotas kambario termostatas).

Degiklis "Comfort" išsiskiria platesniu funkcijų pasirinkimu elektroniniame valdiklyje. Be to šiame degiklyje sumontuota"Full clean"funkcija*.

*"Full clean" funkcija: tai papildomas automatinis pelenų šalinimas mechaniniu būdu.

 

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Granulinis katilas PELLET PLUS 50kW

Granulinis katilas PELLET PLUS 50kW

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: