Sumažinta kaina! Kamen Pellet Mini 10 kW Padidinti

Granulinis katilas Kamen Pellet Mini 36 kW

4002418

Nauja

Degiklis "Ignis" standartinėje komplektacijoje.

Smulkiau

2 845,80 €

-7%

3 060,00 €

Charakteristikos

GamintojasKamen
Kilmės šalisLenkija
Maksimali vandens temp. °C55 / 90
Maks. darbinis slėgis1,5 bar
Aukštis1150 mm
Plotis1300 mm
Gylis1030 mm

Apie prekę

Granulinis katilas KAMEN PELLET MINI – tai didelio efektyvumo katilas,kuriame naudojami naujausi  katilų gamybos būdai. Virš 90% efektyvumas pasiekiamas dėl to, kad katile įrengta unikali dviguba vetrikalaus dūmų vertimo sistema ir pagal naujausias technologijas pagamintas nerūdijančio plieno degiklis galintis deginti medžio granules, grūdus ir t.t. Kadangi katile naudojami modernūs sprendimai, visas katilo aptarnavimas – tai kuro talpos papildymas kas 3-7 dienas ir konvekcinių kanalų valymas.

Katilo korpusas pagamintas iš 6 mm storio 265 GH katilinio plieno. Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katile įrengta antra avarinė degimo kamera su ketaus ardeliais (ketaus ardeliai atlieka deflektoriaus, sudeginančio susidariusias dujas funkciją), o tai leidžia kūrenti įvairių rūšių kurą.Katile KAMEN PELLET MINI kuro talpa gali būti dešinėjė,kairėje arba iš katilo priekio.Katilo durelės taip pat gali būti atidaromos į dešinę arba kairę pusę.

Aukštos kokybės degiklis leidžia naudoti katilą jo beveik neaptarnaujant.Visą katilo darbą valdo pagal naujausiais technologijas sukurtas elektroninis valdiklis.Standartinėje valdiklio komplektacijoje įdiegtos visos įmanomos funkcijos moderniai šiuolaikiškai katilinei valdyti.Degiklyje sumontuotas automatinis užkūrimas,ir katilas šildo patalpas pagal šilumos poreikį.Patalpoms sušilus katilas užgęsta automatiškai,o jei patalpose temperatūra nukrito žemiau nustatytos temperatūros degiklis užsikurs automatiškai.

Kuras: medžio granulės , grūdai , malkos , medžio briketai.

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Granulinis katilas Kamen Pellet Mini 36 kW

Granulinis katilas Kamen Pellet Mini 36 kW

Degiklis "Ignis" standartinėje komplektacijoje.

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: