Sumažinta kaina! Granulinis katilas PELLET KOMPAKT 34kW Padidinti

Granulinis katilas PELLET KOMPAKT 34kW

Nauja

5 klasės granulinis katilas

Smulkiau

3 748,83 €

-7%

4 031,00 €

Charakteristikos

PrekėGranulinis katilas
GamintojasKamen
Kilmės šalisLenkija
Galingumas34 kW
Maks. darbinis slėgis1,5 bar
Įtampa230 V
Efektyvumo klasė5 klasė
Vandens tūris142 l
Aukštis1280 mm
Plotis615 mm

Apie prekę

Granulinis katilas "KAMEN PELLET KOMPAKT"– tai didelio efektyvumo katilas, kuriame panaudoti naujausi technologiniai katilų gamybos būdai. Virš 93% efektyvumas pasiekiamas dėl to, kad katile įrengta horizontalaus dūmų vertimo sistema,sumontuotos keramikinės plokštės katilo šilumokaityje ir t.t.Taip pat sumontuotas nerūdijančio plieno degiklis "Comfort" pagamintas pagal naujausias technologijas ir galintis deginti medžio granules, grūdus ir t.t. Katilo korpusas pagamintas iš 6 mm storio 265 GH katilinio plieno. Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda. Katile "KAMEN PELLET KOMPAKT" kuro talpa gali būti dešinėje, kairėje arba iš katilo priekio. Katilo durelės taip pat gali būti atidaromos į dešinę arba kairę pusę.

Aukštos kokybės degiklis "Comfort" leidžia naudoti katilą jo beveik neaptarnaujant. Visą katilo darbą valdo pagal naujausias technologijas sukurtas elektroninis valdiklis. Degiklyje "Comfort" sumontuotas automatinis užkūrimas ir katilas šildo patalpas pagal šilumos poreikį. Patalpoms sušilus katilas gesinasi automatiškai, o jei patalpose temperatūra nukrito žemiau nustatytos temperatūros degiklis užsikurs automatiškai (jei sumontuotas kambario termostatas).

Degiklis "Comfort" išsiskiria platesniu funkcijų pasirinkimu elektroniniame valdiklyje. Be to šiame degiklyje sumontuota  "Full clean"funkcija*.

*"Full clean" funkcija: tai papildomas automatinis pelenų šalinimas mechaniniu būdu.

 

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Granulinis katilas PELLET KOMPAKT 34kW

Granulinis katilas PELLET KOMPAKT 34kW

5 klasės granulinis katilas

Parašyti atsiliepimą

4 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: