Sumažinta kaina! Išsiplėtimo indas GWS PWB 80V Padidinti

Išsiplėtimo indas GWS PWB 80V

Nauja

Diafragminis išsiplėtimo indas

Smulkiau

175,50 €

-35%

270,00 €

Charakteristikos

PrekėIšsiplėtimo indas
ModelisPWB 80V
GamintojasGlobal Water Solution
Kilmės šalisTaivanas
Maks. darbinis slėgis10 bar
Oro slėgis inde1,9 bar
Maksimali darbinė temperatūra90 °C
Išsiplėtimo indo tūris80 L
Garantija5 metai
Prijungimo sriegis (-iai)Išorinis 1"
TipasDiafragminis
Korpuso medžiagaŠaltai valcuotas anglinis plienas
Svoris kg16.2 kg
MontavimasPastatomas vertikalus
Matmenys mm388x790

Apie prekę

GWS išsiplėtimo indai PWB 80V - tai pastatomi diafragminiai indai, naudojami vandentiekio sistemose!

Kompanijos Global Water Solutions gaminami išsiplėtimo indai (hidroforai) PWB 60V - tai naujos kartos indai, kuriuose nėra įprastos keičiamos guminės membranos, o jos funkcijas atlieka viduje įmontuota standri butilo diafragma, atskirianti indą į dvi dalis. Į vieną patenka siurbiamas sistemos vanduo, o kitoje - suspaustas oras. Vanduo į hidroforą patenka per antgalį pagamintą iš nerūdijančio plieno. Kitoje bako pusėje sumontuotas oro ventilis su hermetišku dangteliu, kurio pagalba matuojamas ir reguliuojamas bako oro slėgis. Oro slėgis bake turėtų būti 0,2 bar mažesnis už slėgį, prie kurio įsijungia vandentiekio siurblys. Oro slėgį išsiplėtimo bake patariama tikrinti kartą į pusę metų. Sumažėjus hidroforo oro slėgiui, jį būtina padidinti, nes slėgis įtakoja siurblio ir visos sistemos darbo režimus. Slėgis išsiplėtimo bake didinamas naudojant kompresorių arba automobilinę padangų pompą. Tai atliekama išjungus siurblį. 
Vandentiekio sistemų, kuriose sumontuoti GWS išsiplėtimo indai, veikimo principas labai paprastas. Atsukus čiaupą ir pradėjus naudoti vandenį, suslėgtas oras esantis hidrofore, diafragmos pagalba, stumia vandenį į vandentiekio sistemą. Pradeda mažėti hidrofore esančio vandens kiekis ir slėgis. Sumažėjus slėgiui iki numatytos ribos, įjungiamas siurblys, kuris pildo sistemą vandeniu. Nutraukus vandens vartojimą ir užsukus čiaupą, slėgis sistemoje staigiai kyla kol pasiekiama kita nustatyta riba - slėgis, prie kurio išjungiamas siurblys. Šie įjungimo-išjungimo ciklai vandentiekio sistemoje kartojasi nuolatos. Teisingai parinkus įrangą ir sureguliavus sistemą, siurblio įjungimų-išjungimų ciklų skaičius neturėtų viršyti 15 per valandą. Tuomet tausojamas siurblys ir ilgėja jo eksploatavimo laikas. Parenkant išsiplėtimo indą, reikia įvertinti vartojamo vandens kiekį ir siurblio našumą. Kuo didesnis siurblio našumas, tuo didesnį išsiplėtimo indą reiktų montuoti sistemoje.     

   

Global Water Solutions PWB 80V hidroforų privalumai:

  •     nereikia keisti diafragmos visą indo eksploatacijos periodą;
  •     eksploatuojant reikia tik patikrinti ir papildyti oro slėgį;
  •     išsiplėtimo indai gaminami įvairių talpų;
  •     ilgas eksploatavimo laikas;
  •     produktams suteikiama net 5 metų garantiją.

Pastaba: Oro slėgis išsiplėtimo inde turi būti 0,2 bar mažesnis už siurblio įjungimo slėgį. Skirtumas tarp siurblio įjungimo ir išjungimo slėgių negali būti didesnis nei 2 bar. 


Gamintojo tinklalapis: www.globalwatersolutions.com

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Išsiplėtimo indas GWS PWB 80V

Išsiplėtimo indas GWS PWB 80V

Diafragminis išsiplėtimo indas

Parašyti atsiliepimą

16 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: