Sumažinta kaina! Panardinamas siurblys Gardena 4000/1 Padidinti

Panardinamas siurblys Gardena 4000/1

Nauja

EAN kodas 4078500047821

Smulkiau

65,39 €

-35%

100,60 €

Charakteristikos

PrekėDrenažinis siurblys
Modelis4000/1
Gamintojo kodas1762-20
GamintojasGardena, Vokietija
Maks. vandens kėlimo aukštis13 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis7 m
Galingumas0,4 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Siurblio našumas4,0 m³/val
Maks. darbinis slėgis1,3 bar
Įtampa230V/50Hz
Kabelio ilgis10 m
Garantija2 metai
Apsaugos klasėIPX8
KomplektacijaSu plūde ir kabeliu
TipasPanardinamas
Korpuso medžiagaSmūgiui atsparus plastikas
Svoris kg4,3 kg
SpalvaJuoda

Apie prekę

Gardena 4000/1 - tai estetiški ir labai patogūs sodo siurbliai!

Gardena - tai Vokietijos įmonė, kurią 1961 metais įkūrė Werneris Kressas ir Eberhardas Kastneris. Pradžioje partneriai prekiavo sodo ir daržo įrankiais pagamintais Prancūzijoje. 1968 metais įmonė pristatė naują Gardena laistymo sistemą, kurią sudarė greitai keičiami elementai - jungtys laistymo žarnoms, laistymo antgaliai, čiaupo jungtys. Produktų dizainas praktiškai nesikeitė per visą įmonės veiklos laikotarpį ir Gardena produktai tapo daugelio Europos sodų neatsiejama dalimi. 1978 metais įmonė pristatė vartotojams vandens siurblius, pritaikytus sodų ir daržų laistymui, bei aplinkos priežiūrai. Vėliau 1985m įmonė sukūrė automatines sodo laistymo sistemas, teigiamai įvertintas sodininkų daugelyje Europos šalių. Šiuo metu kompanija gamina įvairių tipų ir galingumų vandens siurblius, aprūpinančius vandeniu individualius namus, sodybas, vasarnamius, taip pat siurblius, skirtus vejos ir gėlynų priežiūrai, sodų ir daržų laistymui. Įmonė savo atstovybes turi daugiau nei 80 šalių.
Gardena drenažiniai siurbliai išsiskiria savo funkcionalumu, universalumu bei patikimumu. Gamintojas produktams suteikia net 40 mėnesių garantiją. Visi šio tipo siurbliai yra aukštos kokybės, didelio našumo ir eksploatuojant nereikalauja išskirtinės priežiūros.
Sodo siurbliai Gardena 4000/1 - tai buitinės paskirties labai funkcionalūs siurbliai, naudojami siurbti vandenį iš įvairių rezervuarų ir tiekti laistymo sistemoms. Taip pat jie pritaikyti išsiurbti vandenį kieme esančių baseinų ar kitų vandenviečių. Siurbliai Gardena 4000/1 turi integruotus filtrus, apsaugančius gaminį nuo patenkančių nešvarumų. Šie filrai lengvai valomi ir pilnai apsaugo siurblį bei prijungtą laistymo sistemą nuo teršalų ir užsikimšimo. Gardena 4000/1 siurbliai komplektuojami su plūdiniu įjungimo ir išjungimo mechanizmu, valdančiu siurblio įjungimo-išjungimo režimus, bei apsaugančius gaminį nuo darbo "sausa eiga". Vandens lygis, prie kurio įjungiamas ir išjungiamas siurblys, nesudėtingai nustatomas fiksatoriaus pagalba, keičiant plūdės laido aktyvų ilgį. Galimas ir nepertraukiamas siurblio darbo režimas, naudojamas kai reikia vandenį rezervuare ar baseine nusausinti iki 5mm lygio. Šio tipo siurbliai komplektuojami su aliumininiu teleskopiniu vamzdeliu, be nuostolių nukreipiančiu vandenį iš rezervuaro į laistymo sistemas. Dėka ergonomiškos konstrukcijos Gardena siurblius patogu pernešti iš vienos vietos į kitą. Įrenginiai greitai ir paprastai paruošiami darbui, prijungiami prie laistymo ar išsiurbimo žarnų. Siurblių Gardena 4000/1 privalumai:

  • siurblio funkcionalumas;
  • estetiškas dizainas, patogi eksploatacija;
  • komplektuojami su automatiniu plūdiniu jungikliu;
  • turi integruotus vandens filtrus;
  • komplektuojami su teleskopiniu vamzdeliu;
  • patentuota nepertraukiamo darbo funkcija, leidžianti išsiurbti vandenį iki 5mm lygio;
  • didelis našumas, siekiantis net 4,0 m³/val;
  • kokybiškas ir ilgaamžis įrenginys;
  • gamintojo garantija 2 metai.

Atsiliepimai

Kol kas komentarų nėra

Parašyti atsiliepimą

Panardinamas siurblys Gardena 4000/1

Panardinamas siurblys Gardena 4000/1

EAN kodas 4078500047821

Parašyti atsiliepimą

14 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: